>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Betsafe: Bonus 100% do 500 zł dla nowych graczy! Tylko u nas!!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Betsafe

MEGAPROMOCJA: Zgarnij bonus powitalny w wysokości do 500zł





Już dzisiaj otwórz konto i otrzymaj 100% Bonusu Otwarcia Konta - aż do 500PLN

Jak otrzymać specjalny Bonus 100% do 500 PLN dla forum.bukmacherskie.com?


1. Zarejestruj się w Betsafe ze specjalnego linku, który upoważnia do otrzymania bonusu &gt;&gt; Kliknij i zarejestruj konto tutaj &lt;&lt;
Przy rejestracji wpisz kod: FORUMBUK500

2. Dokonaj wpłaty na swoje konto gracza i aktywuj specjalny kod. Zagraj za kwotę wpłaty minimum podwójny zakład (dwa lub więcej zdarzeń na kuponie) aby otrzymać bonus. Łączny kurs na kuponie musi wynosić minimum 1.80, a najniższy kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy, niż 1.25.
3. Następnie bonus zostanie automatycznie dodany na twoim koncie Betsafe.

4. Promocja od pierwszej wpłaty dotyczy tylko polskich Użytkowników, którzy zarejestrowali się przez serwis forum.bukmacherskie.com po
9 Listopada 2011 i jest ważna do 27.11.2011. Można z niej skorzystać tylko raz na jednego Użytkownika/domostwo/adres IP.
5. Przed wypłatą środków, bonus i wpłata muszą zostać obrócone 10 razy po kursie nie mniejszym niż 1.80.

&gt;&gt; Kliknij i zarejestruj się &lt;&lt;
Regulamin
Oferta Bonusu od Pierwszego Depozytu do Betsafe.com dla klientów z Polski. Oferta obowiązuje od poniedziałku, 8 Marca 2010 roku 12.00, aż do odwołania.• Ta oferta jest dostępna wyłącznie dla nowych polskich klientów i dotyczy wyłącznie ich pierwszego depozytu. Dajemy ci 100% extra – aż do 100 złotych!
• Promocja jest przeznaczona wyłącznie dla wpłat kartami płatniczymi i kredytowymi (Visa, Visa Electron i Mastercard), wpłat na konto bankowe i wpłat poprzez bezpłatny serwis Przelewy24.
• Wpłaty poprzez Moneybookers i Neteller są wyłączone z udziału w promocji.
• Ta promocja nie może być łączona z żadną inną aktualnie oferowaną promocją.
• Kwota przyznanego bonusu musi być obrócona wraz z depozytem przynajmniej 3 krotnie w naszym serwisie bukmacherskim, zanim będzie nią można dowolnie dysponować.
• Przykład: Depozyt w wysokości 100 złotych = bonus 100 złotych! Wymagany obrót (100 złotych depozytu + 100 złotych bonusu) = 200 złotych x 3 = 600 złotych.
• Obrót w Kasynie i serwisie Pokera nie wlicza się do obrotu.
• Kwota bonusu wraz z depozytem musi być obrócona według następujących reguł: Każdy kupon musi zawierać przynajmniej dwa zdarzenia o minimalnym kursie 1.80, a najniższy kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy, niż 1.25. Zakłady z kursem poniżej 1.80, nie będą traktowane jako ważne dla wymaganego regulaminem obrotu i nie będą skutkować spełnieniem wymagań obrotu.
• Wypłata środków z konta gracza nie będzie możliwa do czasu wykonania całkowitego obrotu na powyższych warunkach.
• Ta oferta jest ważna wyłącznie jednorazowo na domostwo. Tylko jeden bonus na adres IP, współdzielony komputer.
• Wszelkie próby spełnienia wymagań obrotu poprzez granie zakładów przeciwstawnych będą skutkowały anulowaniem kwoty bonusu oraz zamknięciem konta gracza.
• Zakłady anulowane nie będą wliczane w kwotę obrotu.
• Betsafe.com zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta gracza w przypadku stwierdzenia naruszenia regulaminu promocji, lub ogólnych przepisów Betsafe.com.
• Możesz posiadać tylko jedno konto gracza w Betsafe.com. Próby otwarcia kolejnego konta gracza w celu uzyskania kolejnego bonusu, będzie skutkować natychmiastowym usunięciem takiego konta gracza i utratą wszelkich bonusów.
• Betsafe.com zastrzega sobie prawo do wystąpienia z prośbą o przesłanie skanu dowodu osobistego właściciela konta gracza oraz potwierdzenia dokonania wpłaty celem weryfikacji tożsamości i wpłaty.
• Powyższe przepisy i warunki oferty promocyjnej stanowią uzupełnienie ogólnych Przepisów i Warunków zamieszczonych w regulaminie Betsafe.com.
 
S 7

scyzoryk73

Użytkownik
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem.

wpłacam 100zł i musze zagrac za te 100zł kupon 2 zdarzeniowy minimum ako 1,80 aby otrzymac bonus czy moge zagrac np, 5 kuponów po 20zł co daje łącznie 100zł i tez otrzymam bonus ? ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Regulamin jest ze standardowej promocji dla nowych (tylko do 100zł). Dla naszych userów jest promocja ta sama, lecz z większą kwotą - 500zł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Marcin, czyli wpłacam 500 - gram dubel ako 1.80 z minimalnym kursem 1.25 - dodają mi do konta 500 pln i mam albo 500 pln, albo 500 + wygraną z zagranego kuponu i to do obrotu 3000 pln... Dobrze wnioskuję ???
A wiesz może, czy w przypadku mobilnego internetu nie ma przygód z blokowaniem kont ? Bo w takim przypadku każde logowanie to inne IP...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To jest promocja od pierwszej wpłaty, a nie freebet. Wpłacasz 500zł, grasz za 500zł kupon z AKO np. 2, wygrywasz to masz 1000zł + 500zł bonus.

Ważna informacja:
Przed wypłatą środków, bonus i wpłata muszą zostać obrócone 10 razy po kursie nie mniejszym niż 1.80.

Jeśli chodzi o mobilny internet to raczej problemów nie powinni robić.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Wiem, wiem... wygrywam mam np. 1000 + 500, wtopa, to 500 zł bonusu mam tylko...
Ta ważna informacja, to taka sobie, bo 10-krotny a 3-krotny (3000 a 10000), to jednak duża różnica... no ale bonus niezły, to i obrót duży.
raz jeszcze dzięki za wyjaśnienie.????
 
S 2

stevie

Użytkownik
nie mozna zalatwic otrzymania bonusu poprzez wplate MB (Skrill)?
Kto w dzisiejszych czasach (przy danej ustawie hazardowej) robi bonus by wplacac z konta... przeciez wiadomo,ze dla Polakow to nie jest obecnie najlepsze rozwiazanie.
Moze Panie Marcin-Odra zagadasz z bukiem by MB dopuscil? na pewno znajdzie sie tez wiecej chetnych...
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Radzę się 10 razy zastanowić zanim skorzystacie, bo wykonanie obrotu 10 000 w betsafe może graniczyć z cudem w związku z faktem, że po kilku grubszych zakładach nakładają radykalne limity. Nie jest to regułą, ale jest bardzo częste. Dlatego przestrzegam.
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
A ten pierwszy- niezbędny do otrzymania bonusu zakład za kwotę depozytu można sobie rozłożyć na np. 10kuponów podwójnych po 50zł ? I dopiero po tym otrzymamy 500zł bonusu?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
I czy jeśli przegramy pierwszy zakład za 500zł, to wtedy obrót do wykonania to także 10000zł, czy przy przegranej 1 kuponu późniejszy obrót to 5000zł?
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
I co nikt z was nie mial wczesniej konta w betsafe? znowu zaczniecie kombinowac i nawet te ich marne spiny beda nas omijac. Prosze bez kombinacji
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
nie mozna zalatwic otrzymania bonusu poprzez wplate MB (Skrill)?
Niestety w tej kwestii nie mogę Wam pomóc.
A ten pierwszy- niezbędny do otrzymania bonusu zakład za kwotę depozytu można sobie rozłożyć na np. 10kuponów podwójnych po 50zł ? I dopiero po tym otrzymamy 500zł bonusu?
Musisz zagrać za całą wpłaconą kwotę.
I czy jeśli przegramy pierwszy zakład za 500zł, to wtedy obrót do wykonania to także 10000zł, czy przy przegranej 1 kuponu późniejszy obrót to 5000zł?
W regulaminie pisze, iż przed wypłatą należy obrócić depozyt i bonus x10.
Napiszcie czy w ogle realne jest obrocenie tego w takim buku jak bestafe?
Jest realny. Czytałem o limitach. Jeśli ktoś gra stawkami czterocyfrowymi to może spodziewać się po kilku takich kuponach limitów.
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
No to w takim razie.... jeśli wpłacimy te 500zł to trzeba za tą kwotę zagrać. Minimalny kurs jaki trzeba zagrać z ten depozyt, aby otrzymać promocję, to 1.25x1.25 = 1.56. W tej chwili betsafe eliminuje grubo ponad połowę depozytów osób ubiegających się o bonus. Nieźle, naprawdę. No cóż, jeśli komuś dopisze szczęście przy pierwszym zakładzie, to będzie miał ok 1250zł, jeśli nie to 500zł i zostanie z obrotem do wykonania z uwaga 10000zł. ;)
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
A rzeczywiście, w takim razie jeszcze większa mogiła. Najrozsądniej zagrać dubel po 1.35, ew. tripel po 1.25 aby ten bonus otrzymać. Ale potem obrót robić też w dublach to jest maksymalnie utrudnione zadanie. Bonus dla odważnych widać. ????
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Jest realny. Czytałem o limitach. Jeśli ktoś gra stawkami czterocyfrowymi to może spodziewać się po kilku takich kuponach limitów.
Mi zablokowali całkowicie konto , nie mam opcji nawet zalogowania się po tym jak wypłaciłem od nich trochę , więc lepiej uważać jak się gra od 500 PLN ale spróbować można ich ograbić :cool:
 
Do góry Bottom