>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja w Betfair - Zakład bez Ryzyka 20 euro i zwrot gotówki

lubo1916 272

lubo1916

Użytkownik
Nie wiecie jak jest z tym zwrotem? Mam nabite 148 pkt i wczoraj minął już czas tej promocji na moim koncie i powinienem dostać zwrot 10e. Jednak nic nie mam na koncie.
 
S 0

smig0l

Użytkownik
Witam ,
Mam pytanie czy jak dzis postawie dwa mecze jakos pierwszy kupon to jak niewejdzie to zwroca mi te 20e czy tylko to jest tylko na jeden zakrad
Z gory dziekuje za odpowiedz
 
favago 69

favago

Użytkownik
Witam ,
Mam pytanie czy jak dzis postawie dwa mecze jakos pierwszy kupon to jak niewejdzie to zwroca mi te 20e czy tylko to jest tylko na jeden zakrad
Z gory dziekuje za odpowiedz
Drugi punkt regulaminu:

W przypadku, kiedy obstawisz dwa zakłady w tym samym czasie, tylko jeden z nich, przyjęty jako pierwszy kwalifikuje się w ramach warunków niniejszej promocji. Jeżeli Twój pierwszy zakład, który weźmie udział w promocji, wygra - nie będzie Ci przysługiwał żaden bonus.
;)
 
cpt-obvious 7

cpt-obvious

Użytkownik
@up: regulamin regulaminem, ale czasem na prawdę warto do supportu napisać z pytaniem, bo to nieprawda jest z mb. Ja wpłaciłem przez mb, zanim postawiłem zakład, wysłałem zapytanie do supportu czy kwalifikuje się to tej promocji i otrzymałem odpowiedź, że tak. Co prawda mój zakład wygrałem, więc nie mogę stwierdzić, że mi rzeczywiście zwrócili kasę, ale w razie czego mam zawsze korespondencje z supportem.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
jak w Betfair wygląda przelicznik walutowy? W Tobet jest np. 4zł - 1 Euro, a tutaj ile trzeba wpłacić, aby pokryć to wymagane 20 Ojro? Nie miałem do czynienia z tym bukiem wcześniej także pytam, choć dla niektórych moje zapytanie może się wydać trywialne.
 
damian99 67

damian99

Użytkownik
Jeśli wpłacasz i wypłacasz w złotówkach to kurs ma wahania. Obecnie kurs jest na poziomie ok. 4.5 jeśli wpłacamy i 4.35 jeśli wypłacamy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
do usunięcia.
&lt;!--?xml:namespace prefix = o ns = &quot;urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice&quot; /&gt;

Uprzejmie informujemy, iż na Pańskim koncie nie znajduje się żaden kod promocji. Przez co nie brał Pan udział w promocji ze zwrotem stawki i nie otrzyma Pan zwrotu.
Jeśli Pan chce możemy teraz dopisać kod promocji lecz będzie musiał Pan ponownie spełnić warunki promocji.
Aby uzyskać więcej szczególowych informacji prosimy o kontakt na poniżej podany email/adres.
Z poważaniem
Biuro Obsługi Klienta Betfair
[email protected]
[/quote]
nigdzie nie było mowy o żadnym kodzie promocyjnym do wpisania, wszystko według instrukcji i co? na jakąś pomoc od administracji mogę liczyć?

/wyjaśnione z supportem i jednak dopisali zwrot niezbyt chętnie
--&gt;
 
M 1

matkus1

Użytkownik
z moich obliczeń to troszkę to wszystko hardkorowe jest, bo jak dobrzę rozumiem to za każde postawione 5 euro jest 1 pkt tak ?? no to żeby nabierać 250 pkt to trzeba postawić łącznie za 5 X 250 = 1250 euro ??
 
L 5

lampardd

Użytkownik
Witam
Chciałbym wpłacić 20 euro i zagrać zakład bez ryzyka.
Tutaj mam pytanie, co się stanie jeśli dana osoba wycofa się z zakładu?? Wtedy wygram jakąś cześć, a zakład bez ryzyka przepada??
 
klimo 15

klimo

Użytkownik
Witam, czy w wplaty przez moneybookers sa brane do promocji? bo w aktualnym regulaminie nic nie jest o tym napisane.
pozdrawiam
 
A 0

asfaltito92

Użytkownik
Witam. Mam pytanie , ktoś już o to pytał ale już sporo czasu minęło a odpowiedzi konkretnej nie było .
Chce założyć sobie konto na betfair i skorzystać z freebeta i teraz pierwsze pytanie - czy przy rejestracji muszę podawać jakiś kod ? Jak tak to jaki. Pytanie numer dwa. Czy jeśli będę miał już zrobiony depozyt , założę zakład na 20 euro i pechowo przegram ( co zdarza się u mnie nagminnie w tego typu promocjach ) to czy odzyskam włożone pieniądze , czy żeby je odzyskać muszę bawić się w te punkty ? Tego powiązania też nie rozumiem. Proszę o dobitne wyjaśnienie , bo część ludzi odpisuje półsłówkami i nic z tego człowiek nie rozumiem. Dzięki
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Nie pamiętam dokładnie już jak to było z tym kodem, ale jak przegrałem pierwszy zakład za te 20 euro to pieniądze same wróciły na konto i nie trzeba było żadnych punktów zbierać.Tylko to było ponad rok temu, nie wiem jak jest teraz. Może po prostu napisz do ich supportu i wszystkiego sie dowiesz.
 
K 12

kichu-71640

Użytkownik
mam pytanko jak kolega powyżej... czy są jakieś aktualne promocje bo na stronie betfair nic nie widać .. ta promocja z tego co moderator wrzucił to już chyba przedawniona..( Niniejsza oferta jest ważna do 31 września 2011.)... coś z supportem nie moge sie skontaktować...
Ale będe próbować dalej...
 
K 0

kubus92

Użytkownik
Promocja jest nadal dostępna. Po przegranym zakładzie zostały mi zwrócone 20e które moge od razu wypłacić. Potwierdzam więc.
 
Do góry Bottom