>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja w Betfair - Zakład bez Ryzyka 20 euro i zwrot gotówki

K 21

kokimbo

Użytkownik
Jest tutaj nadal ten cashback 20 euro?
Jak przegram zakład to dostanę 20 euro z powrotem tak? Czy może to jest tylko freebet na 20euro?
 
kucyk93 0

kucyk93

Użytkownik
Mam pytanko, z tego co wyczytalem to zwrot liczy sie przy pierwszym zakladzie za 20E i dotyczy on gieldy ? Tak wiec dzisiaj zalozylem konto i obstawilem na live match na lay i mi weszlo i teraz mam pytanie czy dalej obowiazuje mnie ta promocja ? bo przeciez nie dalem za 20E. Mam nadzieje ze ktos sie orientuje

edit : zacznijcie w koncu odświeżać te tematy, juz dawno nie ma polskiej wersji strony, warunki promocji zmieniły sie pewnie kilka razy a ciagle widnieje to samo info.. zajestrowalem konto ale nawet nie moge tego znalesc
 
S 0

strashak

Użytkownik
Ile orientacyjnie trwa zwrot tego zakładu po przegranej? Przykładowo dziś puszczę i nie wejdzie, kiedy mogę się spodziewać cash backu? Czy muszę coś pisać do support, czy z automatu wrócą kasę?
 
K 3

krzysiu22

Użytkownik
zakładałem coprawda konto lata temu ale teraz kolega chce założyć i czy trzeba robić wpłate odrazu po rejestracji ? by dostać cashback
 
B 0

beginner

Użytkownik
Siemka. Mam szybkie pytanie. Obstawiam 20 eurasów na to, że Real pokona Atletico w finale. Jeżeli przegram to mam zwrot (bez obrotu). A jeżeli trafię zakład? Również bez obrotu wybieram?
Przed chwilką pisałem z gościem z czata od nich, że promocja nie obowiązuje polski... Jak to jest w końcu ????
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Ktoś korzystał z tego bonusu ostatnio? Jakieś wymogi co to tego zakładu są, żeby otrzymać zwrot? No i jak z obrotem ewentualnie? Na stronce nie mogę znaleźć stąd pytanie.
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Ktoś korzystał z tego bonusu ostatnio? Jakieś wymogi co to tego zakładu są, żeby otrzymać zwrot? No i jak z obrotem ewentualnie? Na stronce nie mogę znaleźć stąd pytanie.
Podbijam. Chciałbym się upewnić...
 
K 3

krzysiu22

Użytkownik
Mam taki problem, wplacilem karta mastercard i teraz przy probie wyplaty jest ze opcja wyplty na karte mastercard nie jest dostepna w naszym kraju, kiedy chce zlecic wyplate normalnie przelewem to jest ze musze najpierw uzyc opcji ktora wplacalem, a przeciez ona jest zablokowana. Co teraz zrobic ?
 
Do góry Bottom