>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
M 2

messsi18

Użytkownik
Panowie, reasumując chciałbym was jeszcze zapytać o to, co mam zrobić w mojej sytuacji. Nakierujcie mnie czy dobrze myślę.
Rejestruję się z podanego linku, otrzymuję kod i dokonuję wpłaty. Pieniądze wpłacam za pomocą Ukasha (200 PLN). Gdy te pieniądze wpłacę, stawiam łącznie za 200 zł jakieś zdarzenie z kursem minimum 1,50 (może być to zakład pojedynczy). Wówczas uwalniam bonus i na koncie mam 200 postawione + zysk z tego + 200 bonusu. Obracam to łącznie na 1200 PLN i mogę wpłacać na konto bankowe. Wszystko dobrze zrozumiałem?
 
dwyane 37

dwyane

Użytkownik
stawiam łącznie za 200 zł
200zł nie musisz postawić naraz, możesz 10 x 20 zł.
Stan obrotu widzisz w opcjach. Buk ten nie bierze pod obrót azjanów.
Jeśli chcesz naprawdę coś ugrać w tym bukmacherze - zostaw śmieszny bonus, bo on potem warunkuje na szybsze zablokowanie twojego konta w tym wspaniałym bukmacherze.
 
david295 80

david295

Użytkownik
Zeby moc postawic za kwote bonusu musze wczesniej postawic jej rownowartosc na kurs powyzej 1,5 czy 1,3 tez sie liczy. I czy to musi byc zaklad przed meczowy czy moze byc live ?
 
R 0

riquelme

Użytkownik
Jakiś czas temu był konkurs w bet 365, w którym były do wygrania nagrody dla nowo zarejestrowanych użytkowników w Bet 365, którzy wyślą maila do któregoś tam listopada.
Nie mogę znaleźć żadnego info o tym na forum.
Jeśli ktoś zna jeszcze ten temat to proszę o informację.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Niestety, promocja ta musiała zostać przedwcześnie anulowania. Zgłoszenia osób, które wysłały maila są i będą aktualne przy najbliższej podobnej promocji. Nie wykluczone, że promocja wróci w grudniu.
Proszę na bieżąco śledzić forum.
 
G 0

grandwwa

Użytkownik
Witam,
Wpłaciłem 115,00 na koncie po bonusie mam 230,00. Czy, aby móc wypłacić pieniądze, muszę zagrać
3-krotnie za 230,00 po kursie min. 1,5?
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Witam,
Wpłaciłem 115,00 na koncie po bonusie mam 230,00. Czy, aby móc wypłacić pieniądze, muszę zagrać
3-krotnie za 230,00 po kursie min. 1,5?
Dokładnie tak jak piszesz. Tyle że oczywiście nie musisz stawiać za całość, a wnieść łącznie zakłady na kwotę 690 PLN po kursie minimalnym 1,5.
 
K 0

kostek45

Użytkownik
Czy aby otrzymać bonus 100% do pierwszej wpłaty muszę przy rejestracji podać &quot;Bonus/Kod polecający&quot;?
Przeszperałem cały temat i nie trafiłem na żaden kod.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czy aby otrzymać bonus 100% do pierwszej wpłaty muszę przy rejestracji podać &quot;Bonus/Kod polecający&quot;?
Przeszperałem cały temat i nie trafiłem na żaden kod.
Nie jest potrzebny kod. Wystarczy zarejestrować się w linków, które są w pierwszym poście tematu &gt; Klik &lt;
 
K 0

kostek45

Użytkownik
Ok, wpłaciłem na bet365 25 zł - minimalny depozyt z karty kredytowej.
50 zł było przy przelewie z konta.
Tylko teraz nie jestem pewien jednej rzeczy, mianowicie:
Aby móc wykorzystać swój bonus, musisz postawić za swój kwalifikujący się depozyt jeden raz na wybrany przez Ciebie rynek i sport.
Abym mógł korzystać z bonusu muszę postawić na obojętnie jaki zakład za 25 zł?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ponad 480 postów i było o tym pisane.
Abym mógł korzystać z bonusu muszę postawić na obojętnie jaki zakład za 25 zł?
Najpierw musisz zagrać za w sumie 25 zł,tj. możesz 25 x po 1 zł (jeśli można grać za 1 zł bo nie wiem jakie jest minimum). Wtedy &quot;uwalniasz&quot; Twoje 25 zł bonusu.
 
1 0

1krzysiek1

Użytkownik
witam, moglby mi ktos rozjasnic o co chodzi w tym punkcie regulaminu? 13. Zakłady postawione na rynki finansowe, które zostały rozliczone wcześniej, nie liczą się do jakichkolwiek wymagań obrotu.&quot; Jak to jest to co mysle to kicha.. czyli np. raz postawie jakies handi czy wynik do przerwy to juz nie bede mogl na zadnym innym kuponie, bo mi sie nie doda do obrotu.. tak?
pozdrawiam
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
&quot;rynki finansowe&quot; - czyli nie chodzi o sport tylko np o kursy walut USD/GBP itd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom