>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
K 25

kubusiwonki

Użytkownik
Witam, mam pytanie bo nie moge tego zrozumieć a chce mieć 100% pewności
Wpłaciłem 100PLN, teraz pokazuje mi ze mam 200 (100 bonusu i 100 wplacone)
Czy jak zagram teraz za 100zl i przegram, to bede mial 100 do grania dalej czy strace wszystko? Czy ten bonus jest juz aktywny i moge bez ryzyka grac za 100?
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Możesz bez ryzyka grać za 100, jak przegrasz zostanie ci druga stówa.
Masz normalnie na koncie 200zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 516

lipny

Użytkownik
@kubusiwonki teraz masz 200,-, musisz łącznie postawic za 600,-
wejdziesz w Oferty-&gt;Historia transakcji bonusowych i tam bedziesz mial ile jeszcze musisz obrocic kasy przed ew. wyplatą
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 0

tza

Użytkownik
@kubusiwonki teraz masz 200,-, musisz łącznie postawic za 600,-
wejdziesz w Oferty-&gt;Historia transakcji bonusowych i tam bedziesz mial ile jeszcze musisz obrocic kasy przed ew. wyplatą
a czy jest to w jakiś sposób rozdzielone którą kase obracam, bo z tego co czytałem regulamin jeśli nie obróce 3x bonusa w ciągu 90dni to zabierają mi nawet to co wygram dzięki bonusowi, przypuśćmy że postawiłem w sumie zakładów za 2.5 wartości bonusa i wygrałem 5x wartośc bonusa, to mogą mi zabrać wszystko z konta bonusowego jeśli nie wyrobie sie przez 90dni?
Mam nadzieję że nie pogmatwałem ;)
 
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Witam,wpłaciłem 25zł i dostałem bonusa na nastepne 25zł razem mam 50zł.I teraz mam zagrać jednokrotnie za 25zł po min.kursie 1.50 czy moge sobie np.puścić 5 kuponów po 5zł po kursie min.1.50? Dzieki za Odpowiedż
 
funky-monky 31

funky-monky

Użytkownik
Jeżeli wpłaciłem 50zł, zagrałem za 50, wygrałem 97. Teraz mam na koncie 147 to mam zagrać drugi raz za 50 czy 97?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jeżeli wpłaciłem 50zł, zagrałem za 50, wygrałem 97. Teraz mam na koncie 147 to mam zagrać drugi raz za 50 czy 97?
Przeczytaj post nad Tobą ;).
Jeżeli nie zrozumiesz to:
Możesz zagrać za tyle za ile chcesz.
 
D 1K

dapp

Użytkownik
Mam 3 pytania:
1) dośc banalne, bonus 100% do 200zł dalej obowiązuje?
2) żeby zaliczyć bet do obrotu, trzeba postawić po kursie wyższym niż 1,5, a czy AKO składające się np. z 1,3 i 1,3 będzie się wliczać? Czy w AKO również muszą się znaleźć kursy powyżej 1,5 czy wystarczy tylko całkowity kurs powyżej 1,5?
3) czy jak obstawiam singla to musi być 3-drogowy, żeby zaliczyło?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
1. tak
2. musi być jeden typ minimum 1,50
3. nie

wklejam być może jeden przydatny punkt:

14. Zakłady postawione na handicapy azjatyckie i azjatycką sumę goli, zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i na żywo, nie będą liczyły się do spełnienia wymagania obrotu podanego w punkcie 4.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 4

ziemba12345

Użytkownik
Na bet365 zarejestrowalem sie jakis czas temu ale dopiero dzisiaj skorzystalem z bonusa powitalnego. Przyszło mi 100zł bonusu a że na koncie miałem też 100 to razem 200. I tyle pokazuje. Obstawiam meczyki i jak została mi jużvtylko 100 to wyskakuje mi info że brak środków na koncie. Możecie pomóc w tej sytuacji? Stan konta wyświetla 100zł a jak obstawim to wyskakuje info brak środków na koncie.
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Tez tam gralem za ten bonus ostatnio i bylo tak - wplacilem 200 - zrobilem obrot chyba 600 i wtedy dostalem meila ze wymagany obrot depozytem juz jest i zaczynam obracac bonusem. byc moze ty nie wykonales obrotu depozytem bo przegrales i nie masz dostepu do bonusu - ktory czeka az skonczysz obracac pierwsza wplatą - zeby sie uruchomic...ale to tylko moje przypuszczenia na podstawie info jakie dostalem jak za iles tam postawilem
 
K 15

kapec123

Użytkownik
Musisz zrobić obrót depozytem z meczami kurs minimum 1.5 inaczej nie liczy Ci to obrotu a co za tym idzie nie możesz zagrać za 100 zl pozostałych na koncie. Aby uwolnić środki bonusowe należy depozyt obrócić według zasad jeden mecz minimum 1.5
 
E 0

ekstremalny

Użytkownik
Witam, ja w sprawie promocji, bo jest teraz niby promocja 200 zł startowego bonusu ale przeczytałem w regulaminie że :
Aby postawić zakłady za bonus, musisz zagrać raz za kwotę swojego depozytu w wybranych przez Ciebie sportach i rynkach. Musisz posiadać rozliczone zakłady o trzykrotnej wartości Twojego depozytu i bonusu przed dokonaniem wypłaty.
Aby postawić zakłady za bonus, wpisz swój kod oferty, a następnie zagraj raz za kwotę kwalifikującego się depozytu (ograniczonego do 200 PLN*) w wybranych przez Ciebie sportach i rynkach (poniższe warunki 12 i 13 mają zastosowanie).
Czyli co wpłacę 200 zł, dostanę 200 zl bonusu czyli razem 400 i muszę zagrać od razu raz za 200 zł ?
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Witam. Male pytanko. Czy ma znaczenie jakim sposobem zloze deopozyt czy z kazdego sposobu przysluguje bonus?
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Oferta w funtach wygląda inaczej. Wychodzi chyba 100% do 50 funtów.
Nie wiem czy chodzi Ci o bonus startowy, ale jeśli tak to dostaniesz 100% od depozytu do 200 funtów. To samo tyczy się bonusu mobilnego z tym, że tutaj jest kwota do 50 funtów.
Żeby otworzyć konto w funtach musisz być mieszkańcem Wielkiej Brytanii ale tego na 100% nie jestem pewny.
To w koncu ktora wypowiedz jest prawdziwa?
Na czacie tez powiedziano mi ze do 50 funtow, ale z kolei w tabelce na stronie jest napisane do 200 funtow. Komu tu wierzyc?

Ktos wie?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No ja się domyślam że do 200GBP jest tylko dla graczy z Anglii. Dla Polaków po wybraniu waluty GBP jest 100% do 50 funtów. To i tak sporo więcej niż nasze 200zł :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom