>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
sts1906 3

sts1906

Użytkownik
A ja mam pytanie z innej beczki, czy kojarzy ktoś, czy bonus na start nowego sezonu jest przyznawany co roku czy nie??
 
O 0

orlovsky

Użytkownik
@ Awdym
Tak, bonus jest pewny. Potwierdzam. Przy depozycie 100 funtow, po wpisaniu kodu promocyjnego jaki dostalem na maila, moje srodki podwoily sie.

Ja swoim bonusem juz obrocilem i wygralem przy AKO 4,03 ale przy probie wyplaty srodkow nie wliczaja mi kwoty bonusu. Czy mam rozumiec, ze kwota bonusu jest niewyplacalna?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja swoim bonusem juz obrocilem i wygralem przy AKO 4,03 ale przy probie wyplaty srodkow nie wliczaja mi kwoty bonusu. Czy mam rozumiec, ze kwota bonusu jest niewyplacalna?
Nie obróciłeś jeszcze bonusu. To, że postawiłeś przykładowo 100 funtów po AKO 4,03 nie znaczy, że wykonałeś OBRÓT jaki jest w regulaminie. Obrót jaki zrobiłeś to 100 funtów. Musisz zrobić wymagany obrót - tam jest napisany w regulaminie (nie wiem ile, powiedzmy, że jest to x3) czyli musisz postawić przynajmniej 3x 100 funtów po jakimś tam minimalnym kursie, bodajże jest to 1,50 aby móc wypłacić pieniądze od bukmachera z bonusu.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Czy jeżeli ktoś w rodzinie - o takim samym adresie zamieszkania ma wpływ na promocję 40zł zakład bez ryzyka na żywo? Ostatnio przelatują mi koło nosa te promocje, a chętnie bym skorzystał, a brat posiada już tam konto.
PS. W danych podajemy adres zameldowania - czy taki gdzie aktualnie mieszkamy?
 
K 6

kamils

Użytkownik
Kilka miesięcy temu zarejestrowałem się na bet365 i wpłaciłem kasę. Dostałem bonus i wykorzystałem je. Ostatnio dokonałem pełnej rejestracji tzn dałem scan dowodu osobistego i zaraz po zatwierdzeniu pełnej aktywacji, otrzymałem wiadomość że po wpisaniu kodu mogę dostać 100% bonusu od wpłaty. Otrzymam drugi raz bonus?
 
kafarpl 26

kafarpl

Użytkownik
Czy na ten sezon b365 nie daje juz bonusu 100% od depozytu? ???? Nie chodzi o bonus dla nowych graczy. Jak do tej pory co roku dostawalem maila, ze jak zrobie depozyt to dostane bonus 200zl a w tym roku juz wrzesien i cisza...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Arsenal v Manchester United - Zakład za darmo!
Oferta dotyczy zarówno nowych jak i dotychczasowych klientów Bet365!
W niedzielę 4. października, Arsenal zmierzy się z Man Utd w Premier League i aby zwiększyć emocje oferujemy fantastyczny zakład na żywo.
Postaw zakład przedmeczowy na mecz Arsenal v Man Utd, a otrzymasz zakład bez ryzyka na żywo z taką samą stawką na ten wielki mecz.
Aby zakwalifikować się do otrzymania zakładu bez ryzyka na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum zwrotu 40 PLN*).
Jeżeli na tym samym kuponie zostanie umieszczona więcej niż jedna selekcja na żywo, to zakład bez ryzyka będzie miał zastosowanie dla pierwszego zakładu na kuponie. Wszystkie zakłady muszą zostać postawione i zapłacone w zwykły sposób. Jakiekolwiek zakłady, które zostały częściowo lub w całości zamknięte za pomocą opcji Zamknij zakład nie liczą się do tej oferty.
Jak zawsze, oferujemy mnóstwo rynków do wyboru, w tym ponad 70 rynków na żywo będzie dostępnych w trakcie meczu, takich jak: następny gol, gole w meczu, rzuty rożne w meczu, wynik do przerwy, wynik końcowy i wiele innych.
Z bogatym zestawem rynków przedmeczowych i na żywo, oraz z fantastycznym zakładem na żywo, otrzymasz wspaniałą ofertę na zakłady na piłkę nożną w bet365.
------
Szczegóły na stronie głównej: bet365
Bonus na Start? Odbierz 200zł tutaj
 
janaspl 561

janaspl

Użytkownik
Witam mam pytanie, czy po przyznaniu bonusu powitalnego 100% od depozytu (200zł) muszę zagrać pierwszy zakład za całość swoich środków na koncie depozytowym? Czy można np zagrać 10 zakładów po 20zł?
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Witam mam pytanie, czy po przyznaniu bonusu powitalnego 100% od depozytu (200zł) muszę zagrać pierwszy zakład za całość swoich środków na koncie depozytowym? Czy można np zagrać 10 zakładów po 20zł?
Możesz zagrać nawet 100 zakładów po 2zł, nie musisz pierwszego zakładu za cały depozyt ;)
 
player1 5

player1

Użytkownik
Dostałęm takiego oto maila.
Witamy w serwisie Mobilne bet365 i dziękujemy za skorzystanie z naszego nowego i udoskonalonego produktu dla urządzeń komórkowych.
Mobilny bet365 Bonus
Wystarczy, że postawisz zakład za 4 PLN lub więcej, na swojej komórce lub tablecie, a zakwalifikujesz się do 100% bonusu na zakłady, aż do maksimum 100 PLN. Zwróć uwagę, musisz posiadać rozliczone zakłady o wartości: trzy razy swojej stawki i bonusu postawione przez swój telefon komórkowy lub tablet, zanim wypłata będzie możliwa.
Aby zdobyć bonus, zaloguj się na konto, kliknij na Użytkownicy, wybierz Oferty, a następnie wprowadź kod oferty xxxxxxxx.
Niestety po wpisaniu kodu oferty,wyskakuje komunikat&quot;Twoje konto nie kwalifikuje się do tej oferty&quot;.
To w końcu mogę czy nie?Piszą jedno a robią co innego.
 
A 167

abes1

Użytkownik
@up
Żeby zakwalifikować się do tej oferty musisz postawić jakiś zakład za 4 PLN lub więcej przez telefon lub tablet. Równowartość tego zakładu będzie dopisana w formie bonusu na Twój stan konta, który musisz obrócić bodajże 3x 1.50, również stawiając zakłady przez urządzenie mobilne.
 
player1 5

player1

Użytkownik
@up
Żeby zakwalifikować się do tej oferty musisz postawić jakiś zakład za 4 PLN lub więcej przez telefon lub tablet. Równowartość tego zakładu będzie dopisana w formie bonusu na Twój stan konta, który musisz obrócić bodajże 3x 1.50, również stawiając zakłady przez urządzenie mobilne.
I tak zrobiłem.Wpłaciłem 100pln,wszedłem przez komórkę i zagrałem.Nie dopisali mi żadnego bonusa.
 
K 68

kuiba12

Użytkownik
Witam, mam pytanie co do bonusu, czy jak założę konto w funtach, to otrzymam 100 % bonusu do 200 funtów ? czy będzie to przeliczone odpowiednio na złotówki ?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam, mam pytanie co do bonusu, czy jak założę konto w funtach, to otrzymam 100 % bonusu do 200 funtów ? czy będzie to przeliczone odpowiednio na złotówki ?
Oferta w funtach wygląda inaczej. Wychodzi chyba 100% do 50 funtów.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Witam, mam pytanie co do bonusu, czy jak założę konto w funtach, to otrzymam 100 % bonusu do 200 funtów ? czy będzie to przeliczone odpowiednio na złotówki ?
Nie wiem czy chodzi Ci o bonus startowy, ale jeśli tak to dostaniesz 100% od depozytu do 200 funtów. To samo tyczy się bonusu mobilnego z tym, że tutaj jest kwota do 50 funtów.
Żeby otworzyć konto w funtach musisz być mieszkańcem Wielkiej Brytanii ale tego na 100% nie jestem pewny.
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Bayern Monachium v Arsenal - Oferta na żywo

W środę 4. listopada, Bayern Monachium zmierzy się z Arsenalem w Lidze Mistrzów i aby zwiększyć emocje oferujemy fantastyczny zakład na żywo.

Postaw zakład przedmeczowy na mecz Bayern Monachium v Arsenal, a otrzymasz zakład bez ryzyka na żywo z taką samą stawką na ten wielki mecz.

Aby zakwalifikować się do otrzymania zakładu bez ryzyka na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum zwrotu 40 PLN*).

Jeżeli na tym samym kuponie zostanie umieszczona więcej niż jedna selekcja na żywo, to zakład bez ryzyka będzie miał zastosowanie dla pierwszego zakładu na kuponie. Wszystkie zakłady muszą zostać postawione i zapłacone w zwykły sposób. Jakiekolwiek zakłady, które zostały częściowo lub w całości zamknięte za pomocą opcji Zamknij zakład nie liczą się do tej oferty.

Jak zawsze, oferujemy mnóstwo rynków do wyboru, w tym ponad 70 rynków na żywo będzie dostępnych w trakcie meczu, takich jak: następny gol, gole w meczu, rzuty rożne w meczu, wynik do przerwy, wynik końcowy i wiele innych.

Z bogatym zestawem rynków przedmeczowych i na żywo, oraz z fantastycznym zakładem na żywo, otrzymasz wspaniałą ofertę na zakłady na piłkę nożną w bet365.

* lub równowartość w innej walucie

Regulamin promocji na stronie Bet365
 
bzyk663439858 72

bzyk663439858

Użytkownik
witam was wpłaciłem sobie 200 na bet365 i od razu dopisali mi 200 bonusu,czy tak to powinno wyglądać? drugie pytanie dotyczy weryfikacji konta,rozumiem że jest on wymagana tylko wtedy gdy chcemy wypłacić środki? z góry dzięki za opd
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
witam was wpłaciłem sobie 200 na bet365 i od razu dopisali mi 200 bonusu,czy tak to powinno wyglądać? drugie pytanie dotyczy weryfikacji konta,rozumiem że jest on wymagana tylko wtedy gdy chcemy wypłacić środki? z góry dzięki za opd
1. Tak to wygląda.
2. Zazwyczaj weryfikacja jest wymagana przy wypłacie środków. Zatem na spokojnie się przygotuj do tego ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom