>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
komos84 182

komos84

Użytkownik
Czy ktoś się orientuje czy bet365 zamierza zrobić jakąś promocję (bonus od wpłaty dla zarejestrowanych użytkowników) z okazji MŚ?
nie chodzi mi bynajmniej o jakieś zwroty za przegraną w karnych i inne takie duperele.
Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
boromir 134

boromir

Użytkownik
W związku z rozpoczynającymi się w tym tygodniu Mistrzostwami Świata w Brazylii, przygotowaliśmy dla Ciebie wiele wspaniałych ofert.
Rzuty karne w MŚ? Zwrot
Postaw zakład na rynek Wygra, na MŚ i jeżeli Twoja drużyna zostanie wyeliminowana po serii rzutów karnych, otrzymasz zwrot za przegrany zakład. Ta oferta ma zastosowanie dla zakładów na wygraną i wygraną/miejsce.
Niezależnie od tego, kto wygra tytuł w Brazylii, możesz postawić bezpieczny zakład wiedząc, że tego lata seria rzutów karnych nie przyniesie Ci przegranej!
Nie ma bramek? Zwrot
Nasza oferta Nie ma bramek? Zwrot, obejmująca dotychczas rynki: dokładny wynik, wynik do przerwy/wynik końcowy (HT/FT) i Scorecast, została poszerzona o zakłady na zdobywców goli (pierwszy, ostatni, kiedykolwiek), na każdy mecz Mistrzostw Świata.
Postaw przedmeczowy zakład na jeden z powyższych rynków i otrzymaj zwrot stawki, gdy mecz zakończy się wynikiem 0:0.
Ze wspaniałymi ofertami oraz bogatą ofertą zakładów przedmeczowych i na żywo w czasie całego turnieju, bet365 jest najlepszym miejscem na stawianie zakładów na Mistrzostwa Świata.



Nic nie dają skąpasy
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pagni 138

pagni

Użytkownik
Dużo graczy zastanawia się dlaczego ludzie grają w BaH a nie w Bet365 przecież w BaHu takie beznadziejne kursy marny live. A w Becie365 cudowny live bardzo wiele rynków dość wysokie kursy. Otóż Bah daje 800 zł żywej gotówki a bet365 zasłania się jakimiś &quot;duperelami&quot;
 
E 285

embotron

Użytkownik
Dużo graczy zastanawia się dlaczego ludzie grają w BaH a nie w Bet365 przecież w BaHu takie beznadziejne kursy marny live. A w Becie365 cudowny live bardzo wiele rynków dość wysokie kursy. Otóż Bah daje 800 zł żywej gotówki a bet365 zasłania się jakimiś &quot;duperelami&quot;
Kogo interesuja bonusy na dluzsza mete, na bahu dostaniesz 800 zl i gowniana oferte ????
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Kogo interesuja bonusy na dluzsza mete, na bahu dostaniesz 800 zl i gowniana oferte ????
Chciałem powiedzieć tylko skąd tyle graczy ma Bah 1600 zł x3 obrócić to sporo czasu wymaga i MŚ można spędzić w Bahu A kogo interesują bonusy Mnie interesują ;) Wystarczy do swojego yield dodać kasę z bonusów i wychodzi że to żywa gotówka. I tylko na dłuższą metę oby jak najwięcej i jak najczęściej były bonusy a będę leżał pod palmami z zimnym drinkiem w ręku :grin: bo pomimo gównianej oferty ( a raczej kursów ) można śmiało na ✅ wyrobić bonus
 
8 0

89ostry89

Użytkownik
Bet 365 też daje:
Zauważyliśmy, że już od jakiegoś czasu nie odwiedzałeś strony bet 365 i z przyjemnością chcielibyśmy Cię powitać na niej ponownie. Jak zawsze oferujemy liczne promocje i chcielibyśmy Ci zaoferować darmowy bonus w wysokości 200 PLN.
W ten weekend odbędzie się wiele wspaniałych wydarzeń sportowych, na które możesz postawić zakłady, w tym rozpoczęcie Mistrzostw Świata w Brazylii, mecz siatkówki Polska v Włochy w Lidze Światowej, oraz US Open w golfie, dlaczego więc nie skorzystasz z tej okazji, aby zdobyć swój Bonus od depozytu?
Wystarczy, że złożysz depozyt w wysokości 20 PLN lub wyższej, a będziesz miał prawo 100% Bonusu od depozytu, od kwalifikującego się depozytu, aż do maksimum 200 PLN. Aby ubiegać się o bonus, wpisz kod oferty ***** w menu Usługi, kliknij na Użytkownicy, a następnie na Oferty i wybierz wprowadź kod oferty. Aby postawić za swój bonus, zagraj raz za kwotę depozytu w wybranych przez siebie sportach i rynkach. Nie zapomnij, że musisz zagrać za swój depozyt i bonus trzy razy przed dokonaniem wypłaty.
Pozdro :cool:
 
L 0

lukaszz92

Użytkownik
Witajcie,

to mój pierwszy post i od razu mam kilka pytań ;p

Otworzyłem konto w bet365, wpłaciłem depozyt i otrzymałem promocyjny bonus.

Aby postawić zakłady za bonus, zagraj za kwotę kwalifikującego się depozytu jeden raz w wybranych zakładach sportowych. Musisz dokonać obrotu depozytem i bonusem trzy razy przed możliwością wypłaty.
1. Czy na spełnienie obu tych warunków mam 90 dni? Czy może dotyczą one tylko obrotu depozytem jeden raz, aby móc dysponować bonusem?

2. Transakcje kwalifikujące się to te z kursem &gt;=1,5. Promocja dotyczy zakładów sportowych. A czy wliczają się w nie zakłady lotto, np. pierwsza kula - nieparzysta/parzysta?
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
1. Czy na spełnienie obu tych warunków mam 90 dni? Czy może dotyczą one tylko obrotu depozytem jeden raz, aby móc dysponować bonusem?
-Ehh-Tak masz 90dni na spełnienie OBU warunków.
2. Transakcje kwalifikujące się to te z kursem &gt;=1,5. Promocja dotyczy zakładów sportowych. A czy wliczają się w nie zakłady lotto, np. pierwsza kula - nieparzysta/parzysta?
-pomyśl-czy lotto jest dyscyplina sportowa?
 
D 0

dunio

Użytkownik
Na bet365 mam bonus i wchodząc w Usługi-Użytkownicy-Oferty-Historia Transakcji Bonusowych mam napisane - Aby wypłacić swój bonus, musisz postawić kolejne 175,00 PLN.
Więc mam rozumieć, że jeżeli jeszcze ,,zarobię,, 175 PLN to będę mógł już bez problemów wypłacić pieniądze?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom