>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

promocja freebet w Bluesq

Status
Zamknięty.
M 0

marcinxxx

Użytkownik
zacieszajcie się że coś wygracie puki wam konta nie blokną.....każdy głupi wie,że BlueSQ jest nie dla PL tak samo jak StanJames.......
 
P 0

pettersen

Użytkownik
powinni ci odpisać
That offer has been withdrawn due to imbecility of polish customers.
Jeszcze więcej imbecyle na czat wbijajcie. TO właśnie przez to możecie się pożegnać z kasą. Tak trudno poczekać te parę godzin? Pewnie, że trudno, w końcu szkoła się skończyła i nie ma co z dupą zrobić...
Po raz kolejny... gratulacje
te epitety to w moim kierunku? czekam na odpowiedz
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Tak to jest jak część jest niecierpliwa.jeżeli by każdy czekał to by się nie zorientowali a tak to dupa.Bo założyłem nowe konto czekałem cierpiwie a tu koonto zablokowane. Kiedy ta mentalność polaków się zmieni i pazerność :Tak to jest jak część jest niecierpliwa.jeżeli by każdy czekał to by się nie zorientowali a tak to dupa.Bo założyłem nowe konto czekałem cierpiwie a tu koonto zablokowane. Kiedy ta mentalność polaków się zmieni i pazerność :[
 
E 0

existenz

Użytkownik
No to o co biega, niektórym dali kase za ten quiz, a innym jej nie dadzą ? Dzisiaj rano się pytałem kiedy będzie kasa za quiz, powiedzieli że dzisiaj do 6 pm. Tak więc czekam, jak nie to ich zjebie na tym lajfie ????
 
P 0

pettersen

Użytkownik
Kuruś I
odpowiadam tutaj, zeby wszyscy juz widzieli,
co nie potrzebnie pytalem?
podaje do Twojej wiadomosci, quiz rozwiazalem i wyslalem 2/3 dni temu, jeszcze nie bylo go tutaj na forum, dzisiaj patrze, sam nie dostalem pieniedzy, a przelewaja je osobom, ktore wczoraj rozwiazywaly quiz
wiec pisze, a oni podaja mi link i pisza, ze zarejestrowalo sie mase ludzi i promo kasuja

zasada jest jedna, nie podawac informacji o promocjach na forum
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
No dobrze,już skasowałem wiadomość tamtą...po prostu Bluesq niesprawiedliwe zrobiło ;) ale w sumie dobrze,że chociaż troche z Was powypłacało ???? Pozdrawiam ;)
 
P 0

pettersen

Użytkownik
No dobrze,już skasowałem wiadomość tamtą...po prostu Bluesq niesprawiedliwe zrobiło ;) ale w sumie dobrze,że chociaż troche z Was powypłacało ???? Pozdrawiam ;)
o to mi chodzilo, po prostu traktuja wszystkich rowno, nawet nie chcialo sie sprawdzic kont... zagrali nie fair i tyle w tym temacie
 
baz 25

baz

Użytkownik
ja powiem tak, jeszcze nigdy nie zdążyło mi się w żadnym buku, aby tak szybko robili wypłaty mam tam już konto od jakichś 2 lat, nigdy nie trzeba było robić żadnej weryfikacji, a wypłaty szły w czasie rzeczywistym klikałem wypłać w bluesq i po max 5 sekundach kasa była na mb, nie wiem czy tak jest zawsze ja wypłacałem 4x i zawsze miałem tak szybko.
A wracając do tematu to wczoraj wieczorem rozwiązałem quiz,i nadal nie mam kasy, pewnie już nie dostane ????
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
26.06.09 16:35 Manual adjustment - Wimbledon Bonus -£5.00 £0.00
25.06.09 15:36 Manual adjustment - Wimbledon Quiz BONUS £5.00 £5.00

miał juz ktos cos takiego ze mu zabrali ? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom