>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Promocja Expekt - Free bet 50 zł

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Promocja w Expekt
PROMOCJA: Free bet 50 zł na start!


1. Zaloguj się do swojego konta gracza, złóż depozyt zawrzyj zakład za sumę minimum 10 PLN.
2. Jeżeli zakład okaże się wygrany - oczywiście otrzymasz wygraną na konto gracza.
3. Jeżeli twój zakład okaże się przegrany - wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy, podając swój numer ID gracza.
Zwrócimy Tobie stawkę przgranego zakładuaż do 50 PLN (€12), w przeciągu 48 h.
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij tutaj aby zarejestrować swoje konto gracza &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;

Warunki i przepisy:
1.1 - Ta oferta welcome bonus w zakładach sportowych dotyczy pierwszego zakładu bez ryzyka (free bet). Jeżeli pierwszy złożony zakład okaże się przegrany, my zwrócimy Ci zainwestowaną w niego stawkę, aż do maksymalnej kwoty 50 PLN (12 EUR). Przykład zakładu: Manchester United (1X2), wygrana po kursie 1.75 za stawkę 40 PLN.
1.2 - Aby być upoważnionym do skorzystania z tej oferty powitalnej, stawka za pierwszy zakład musi wynosić co najmniej 10 PLN, (lub równowartość w innej walucie) i zakład musi zostać złożony z wpłaconego na konto gracza depozytu. Dla uniknięcia jakichkolwiek wątpliwości, środki z bonusu otrzymanego w innym produkcie nie mogą zostać wykorzystane do wzięcia udziału w tej promocji.
1.3 - Oferta jest ważna wyłącznie dla graczy rezydujących w: Polsce.
Inne oferty powitalne są dostępone dla klientów będących rezydentami: Belgii, Chorwacji, Republiki Czech, Danii, Finlandii, Grecji, Niemiec, Norwegii, Słowacji, Słowenii and Szwecji.
Jeżeli przebywasz w innym kraju nie jesteś upoważniony do skorzystania z tej promocji. Rezerwujemy sobie prawo do zmiany, przedłużenia bądź wycofania oferty w każdym czasie, wedle własnego uznania.
1.4 - Zwrot stawki jest prawdziwymi środkami i nie wymaga żadnego obrotu.

2.1 - Jeżeli Twój pierwszy zakład okaże się wygrany, nie możesz skorzystać z tej oferty.
2.2 - Promocja ta nie może być łączona z żadną inną ofertą promocyjną / bonusową.
2.3 - Jeżeli gracz kiedykolwiek wcześniej otrzymał jakikolwiek bonus, NIE MOŻE skorzystać z tej oferty.
2.4 - Tylko jedne zwrot jest możliwy na jedną osobę/domostwo/ adres IP.
2.5 - Jakiekolwiek naruszenie przepisów promocji będzie skutkowało zablokowaniem konta gracza. W takim przypadku wpłacony depozyt nie zostanie zrefundowany. Rozpatrywanie takich spraw jest indywidulane i wyłącznie wedle własnego uznania Firmy.
2.6 - Rezerwujemy sobie prawo do wstrzymania wypłaty w przypadku naruszenia bądź domniemanego naruszenia regulaminu oferty przez gracza. Rozpatrywanie takich spraw jest indywidulane i wyłącznie wedle własnego uznania Firmy.
2.7 - Rezerwujemy sobie do wystosowania prośby o przesłanie kopii dowodu osobistego, kopii jakiegokkolwiek rachnku potwierdzającego dane osobowe oraz adresowe (jeżeli zajdzie taka konieczność) oraz kopii potwierdzenia dokonanej na konto gracza wpłaty.
2.8 - Konto gracza w expekt.com jest personalne i powinno być używane wyłącznie przez osobę, której dane zostały na nim zarejestrowane. Naruszenie tego będzie skutkować zablokowaniem konta gracza i natychmiastowym wykluczeniem z promocji.
2.9 - Powyższe przepisy i warunki są uzupełnieniem Ogólnych Przepisów i Warunków Mangas Gaming Malta Limited. Rezerwujemy sobie prawo do zmiany Przepisów i Warunków i/lub wycofania promocji w dowolnym czasie bez wcześniejszego o tym powiadomienia. Po stronie graczy leży odpowiedzialność sprawdzania przepisów i warunków, jak również śledzenie dokonywanych w nich zmian.
2.10 - W przypadku jakichkolwiek rozbieżności pomiędzy polską a angielską wersją językową powyższych przepisów i warunków - obowiązującą jest wersja angielska.
2.11 - Rezerwujemy sobie prawo do wstrzymania wypłaty kwoty bonusowej jeżeli mamy podstawę do stwierdzenia naruszenia przepisów i warunków promocji, bonusu, serwisu, bądź w przypadku stwierdzenia zawierania zakładów przeciwstawnych na to samo zdarzenie. Decyzja Firmy w tej kwestii jest finalna.
2.12 - Firma rezerwuje sobie prawo, wyłącznie wedle własnej woli i uznania, do zażądania zwrotu warości bonusu i/lub zadecydowania o wprowadzeniu zakładu z poprawnymi kursami i/lub uznania za nieważne free bets i/lub uznania za nieważny zakład zawarty z bonusowej kwoty, jeżeli zostanie stwierdzone, że zakład ten bądź zakłady zostały złożone przez gracza lub grupę graczy, w sposób umożliwiający im i gwarantujący pozyskanie nierelatywnych profitów i niezależnie od zysków ze spotkania. Ponadto, zakłady składane w ten spsób, badź zakłady przeciwstawne nie będą wliczane do wymaganego promocją obrotu.
Oferta Powitalna Expekt
Data Publikacji: 2010-06-07 00:00 CET.
Data Wygaśnięcia: 2010-11-30 23:59 CET.
Wersja Numer: 1.1

&gt;&gt;&gt; Poprzedni temat- Promocja w Expekt nawet 150zł gratis &lt;&lt;&lt;
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
czyli jak juz skorzystalem z bonusu 100 % to juz nie moge skorzystac z tej promocji tak ? ;p
1.1 - Ta oferta welcome bonus w zakładach sportowych dotyczy pierwszego zakładu bez ryzyka (free bet). Jeżeli pierwszy złożony zakład okaże się przegrany, my zwrócimy Ci zainwestowaną w niego stawkę.

Nie będzie to Twój pierwszy zakład... Tym samym nie możesz skorzystać z tej free betu.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
czy promocja tylko dla nowych użytkowników?
1. Przyłącz się, zaloguj do swojego konta gracza i złóż zakład za stawkę co najmniej 40 PLN (£9, $15, bądź równowartość w innej walucie)
1.1 - Ta oferta welcome bonus w zakładach sportowych dotyczy pierwszego zakładu bez ryzyka (free bet).
Tak. Dla nowych użytkowników.
 
M 0

maarek91

Użytkownik
Zwrot 50 zł w promocji Expekt dla przegranego
Witam
Postawiłem dzisiaj na Estradę 50 zł to był mój pierwszy zakład, więc niby nic nie tracę bo w razie przegranej oddadzą mi 50 zł które postawiłem.
Tylko będę musiał wykonać jakiś obrót tych zwróconych pieniędzy na czym to polega?
 
xivu 0

xivu

Użytkownik
Witam. Jeżeli ktoś z rodziny(to samo IP co ja) ma założone konto w Expekt, ale nie korzystał jeszcze z żadnego bonusu, to gdy ja założę konto czy mogę skorzystać z tego bonusu ?
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Okej, jestem trochę niekumaty więc wolę się spytać niż potem tracić.
Wpłacam sobie 100 zł na nowo zarejestrowane konto. -&gt; stawiam pierwszy zakład za stawkę 40 złotych z DOWOLNYM KURSEM? -&gt; przegrywam -&gt; stawiam drugi zakład za 40 zł -&gt; wygrywam -&gt; zwracają mi kasę za pierwszy zakład. -&gt; mogę robić co chce
Tak to wygląda ? A jak nie to czego nie rozumiem ? ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak:
Wpłacam sobie 100 zł na nowo zarejestrowane konto. -&gt; stawiam pierwszy zakład za stawkę 40 złotych z DOWOLNYM KURSEM? -&gt; przegrywam -&gt; dostajesz od Expekt 40zł---&gt; Stawiasz te 40zł (lub sume kuponów za 40zł) z kursem AKO min 1.50.---&gt; możesz robic co chcesz czyli np. wypłacić, grać kupony z Ako 1.20 etc
 
L 237

lookash

Użytkownik
Jeżeli zakład okaże się przegrany, wypełnij formularz zgłoszeniowy zamieszczony poniżej, a my zwrócimy Ci zainwestowaną w pierwszy zakład stawkę (wyłącznie jeżeli będzie on przegrany) aż do 50 PLN, w ciągu 48 godzin!
nie widzę nigdzie tego formularza do wypełnienia...czy poprostu muszę czekać aż sami mi dopiszą sami ?

edit: plus dla expekta, po kontakcie po połgodzinie kasa na koncie ????
 
P 1

pawelok

Użytkownik
Czy jak np. wpłacę 40 zł --&gt; stawiam pierwszy zakład za stawkę 40 złotych ( przegrywam) --&gt; otrzymuje zwrot 40 zł .. i czy mogę je wypłacić. ? Czy muszę obracać. ? ????
 
G 0

gienek_

Użytkownik
Witam, mam pytanie odnośnie jeszcze tych obrotów zwróconą kwotą za pierwszy zakład (jeżeli jest przegrany). Jestem w tym początkujący więc wolę się upewnić. Czy jeżeli buk zwróci mi dajmy na to te 40zł, to jako obrót mogę zrobić tak?:
np. 40zł na jedno wydarzenie z kursem minimum 1,50
lub
np. 20zł na jedno wydarzenie z kursem min. 1,50 i 20zł na inne wydarzenie z kursem min. 1,50
lub
np. 20zł na dwa wydarzenia z kursem AKO min 1,50 i 20zł na dwa inne wydarzenia z kursem AKO min. 1,50
itd. Czy w każdej z tych sytuacji zostanie to zaliczone jako obrót zwróconą kwotą bonusową zgodnie z regulaminem? Dobrze rozumuję? Proszę o odpowiedź.
Edit: dzięki za odpowiedź (post niżej).
 
D 0

damian921013

Użytkownik
pytanko
czy ta promocja dotyczy kuponów?? tzn. czy jeśli zagram kupon kombinacyjny z AKO 6 i go przegram, to czy w tedy pieniądze zostaną wrócone?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
czy ta promocja dotyczy kuponów?? tzn. czy jeśli zagram kupon kombinacyjny z AKO 6 i go przegram, to czy w tedy pieniądze zostaną wrócone?
Dokładnie, masz racje, zostaną zwrócone w przypadku przegranego pierwszego zakładu.
 
Do góry Bottom