>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł + koszulka Juventusu z autografami!!

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@Kracy
wiele razy powtarzam ze czas umierać i chyba znowu to zrobię. Naprawdę jest w końcu buk który pozwala wypłacać na konto osoby trzeciej?
 
T 15

tomek055555

Użytkownik
Oki sorka ze Cie zdenerwowalem ???? wiec kolejne pytanie :razz:
czy jezeli z tego samego komputera zarejestruje konto na brata ( rozniace sie jedynie imieniem) to czy moge na jego koncie skorzystac z tego bonusu? (oczywiscie nie korzystalem z tego bonusu na swoim koncie)
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Heh no sam tak robiłem. Kolega zakładał konto na betclicu na swoje dane i ja mu przelewem internetowym ze swojego konta przelałem pieniądze, a potem zlecił wypłatę na moje konto i doszło. Już dwa razy tak robiłem, na prawdę da radę ???? Nie wiem jak mam to udowodnić ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Nie denerwują mnie ludzie tylko pytania ;)
tzn jak już masz jedno konto z tego komputera to to nie przejdzie. Jeśli dopiero tam będziesz się rejestrował po raz 1wszy to tak.
@Kracy
Ja Ci wierze, lecz pierwszy raz czytam ze któryś buk na to poleciał.
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Oczywiście przez przelewy24. Z tego co wiem to oni nie udostępniają danych od kogo jest przelew. Liczy się tylko numer konta. Więc przy wypłacie też nie ma problemu, nawet jak wypłata jest zlecona na dane posiadacza konta w betclicu a numer konta banku jest osoby trzeciej, to przelew dochodzi bez problemów, w dwa dni ????
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Mam takie pytanie(bardziej techniczne) dlaczego bukmacherzy ograniczają swoje promocje do depozytów złożonych z konta bankowego/karty a wykluczają np. MB?
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
Mam takie pytanie(bardziej techniczne) dlaczego bukmacherzy ograniczają swoje promocje do depozytów złożonych z konta bankowego/karty a wykluczają np. MB?
odpowiedz jest prosta : MB mozesz zalozyc za kogos, konta w banku nie. Zapobiega to w jakims tam stopniu przed walami.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Poleciłem koledzce ten bonus zagral i **** nie otryzmał zwrotu
może postawił jakiś niedozwolony zakład ?
3. Aby otrzymać zwrot w przypadku przegranej, pierwszy zakład musi być postawiony na zdarzenia, które posiadają min. 3 możliwe wyniki (np. mecz piłkarski – wygrana/przegrana/remis) po dowolnych kursach. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych. Zakłady BetClic14 nie są objęte tą ofertą
albo 2 opcja:
4. Wpłaty dokonane za pomocą serwisu Moneybookers są wyłączone z tej promocji. Oznacza to, że jeżeli gracz dokonał depozytu za pomocą tego systemu nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu za przegrany zakład.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dlatego zawsze po założeniu konta trzeba sprawdzić w zakładce Bonusy czy przysługuje
Teraz to będę wiedział jak i on tak i ja. Kolejny dość kosztowny błąd, bo prawda taka,że na pewno nie pograłby tego gdyby miał ryzykować hajs ;) Cóż, bywa... właśnie z takich błędów żyją buki.
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
Witam, mam pewne zapytanie dotyczace bonusu.
Konto załozylem jeszcze w wakacje płaciłem pieniadze za pomoca &quot;przelewy24&quot; wiec maja moje konto zweryfikowane. jednakze o bonusie zapomniałem i zagrałem inne zdarzenie nie kwalifikujace sie do regulaminu.
Wchodze dzisiaj i widze ze mam aktywny bonus &quot;cashback&quot;.
Moge wpłacic teraz juz za pomoca &quot;skrill-a&quot; i spokojnie skorzystac z oferty?
Bardzo prosze o odpowiedz
pozdrawiam.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Witam, mam pewne zapytanie dotyczace bonusu.
Konto załozylem jeszcze w wakacje płaciłem pieniadze za pomoca &quot;przelewy24&quot; wiec maja moje konto zweryfikowane. jednakze o bonusie zapomniałem i zagrałem inne zdarzenie nie kwalifikujace sie do regulaminu.
Wchodze dzisiaj i widze ze mam aktywny bonus &quot;cashback&quot;.
Moge wpłacic teraz juz za pomoca &quot;skrill-a&quot; i spokojnie skorzystac z oferty?
Bardzo prosze o odpowiedz

pozdrawiam.
Jesli chodzi o bonus cashback to musisz wplacic za pomoca przelewow 24, nie wazne ze masz juz wszystko zweryfikowane
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Panowie mam takie pytanie , poniewaz chcialem zalozyc konto, nie na siebie tylko na kogos z rodziny, ale jest taki problem, adres zameldowania nie zgadza sie z adresem ktory jest na koncie bankowym , w takim wypadku nie bedzie pozniej problemow z wyplata? co na ten temat sadzicie?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Sądzę, że nie będzie problemu. Adres w polu wypłat na konto bankowe nie ma istotnego znaczenia. W Expekt przy wypłacie raz podałem adres banku, a innym razem swój adres zamieszkania i w obu przypadkach nie było problemu.
Betclic nie może sprawdzić na jaki adres jest założony numer konta.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
jeszcze jedna sprawa: np. mam zalozone konto w betclick na siebie, czy moge przelac srodki z innego konta bankowego niz to ktore jest zalozone na moje nazwisko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom