>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja BetClic - zakład bez ryzyka do 200 zł!

Status
Zamknięty.
sl0nsk 10,2K

sl0nsk

Użytkownik
Witam , mam pytanie odnośnie tego bonusu. Właśnie kaska została zaksięgowana na koncie , czy muszę jakoś uaktywnić ten bonus czy mogę poprostu obstawić kuponik za 100zł i spokojnie kaska nawet w razie przegranej zostanie oddana ?
 
sl0nsk 10,2K

sl0nsk

Użytkownik
Tak , w zakładce &#39;bonusy&quot; mam taki wpis :

Moje oczekujące bonusy
Cashback 200,00 zł dla następnego zakładu.
Więc mogę stawiać już tak ?
 
niedbal 21

niedbal

Użytkownik
Hmm sprawa wygląda tak, wpłaciłem wszystko tak jak pisaliście, w zakładce bonusy miałem Cashback 200,00 zł dla następnego zakładu. Postawiłem za 200 zakład z 6 zdarzeniami 1x,2x itp, jedno zdarzenie nie weszlo, 4 weszly i jedno odbedzie sie jutro. I teraz pytanie - po obstawieniu wszedłem w zakładke bonusy a tam bonus znikł, i wygląda to tak : Moje oczekujące bonusy

---

Moje wykorzystane bonusy

---

Narazie się nie nie pokoje, bo kupon niby jest przegrany, ale ciagle w grze przez jutrzejsze zdarzenie. Miał ktos juz coś takiego ??
 
bryli 0

bryli

Użytkownik
ale pewnie rejestrowales sie wtedy kiedy był , teraz nie widzę banneru i nie iwem czy warto się rejestrowac ;pp wsumie tam jest opcja czatu to napiszę do nich i dam wam zaraz znac ????
 
dig 106

dig

Użytkownik
No to jutro zakładamy ... ???? A jest jakaś osoba na forum ... ( tzn. na pewno jest - ale niech się wypowie ) co wpłaciła - wygrała - i od razu wypłaciła ?
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
No to jutro zakładamy ... ???? A jest jakaś osoba na forum ... ( tzn. na pewno jest - ale niech się wypowie ) co wpłaciła - wygrała - i od razu wypłaciła ?
Tak, to też ja ????
W niedzielę zagrałem, w poniedziałek zleciłem, dziś dostałem na konto ;)

Uploaded with ImageShack.us
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 0

serfa

Użytkownik
Czy jeżeli mój brat skorzystał już z cashbacku w betclicu, a mieszka on pod tym samym adresem co ja to jeżeli ja założę konto na siebie to również jestem uprawiony do korzystania z tej oferty powitalnej ? Czy fakt tego samego adresu mnie dyskwalifikuje ?
 
L 0

lukas15

Użytkownik
Chciałem się zapytać czy ten zakład zalicza sie do promocji cashback, zrobiłem tak jak mi kazali czyli wydarzenia trzydrogowe i jest minimalny kurs zakładu ponad 1,50

Uploaded with ImageShack.us
 
T 0

trokos

Użytkownik
Mam pytanie o punkt dotyczący jednego adresu IP. Dawno temu mieszkałem w mieście X i tam założyłem konto - skorzystałem z tej promocji. Teraz wyjechałem do miasta Y i z tego miasta loguję się na betclicka i gram. Czy współlokator jak założy konto z tego IP miasta Y to otrzyma ten bonus? Czy dla betclicja założenie konta i logowanie z jednego IP to to samo?
 
M 0

mariuszcom

Użytkownik
Witam mam pytanie bo dostałem juz info z BetclicSzanowny Kliencie!
Potwierdzamy zlecenie przez Ciebie wypłaty środków.
Ten typ transakcji zwykle zajmuje 24 godziny.
Twoje konto MoneyBookers zostanie więc już wkrótce zasilone...
No ale ja nie zakładalem konta w MoneyBookers nigdy, mam karte Mastercard wiec nie wiem o co tu chodzi. Bede wdzięczny za info
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom