>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja Betclic - zakład bez ryzyka do 100zł

Status
Zamknięty.
C 0

czyniu

Użytkownik
Nie znam się na IP. Logowałem się z komórki, jako router w sieci Orange. W drugim moim mieszkaniu mam Multimedie. Ale zawsze używałem mojego laptopa.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Czyli logowałeś się także przez Multimedie. A tak jak ci Marcin-Odra powiedział, musiałeś mieć przypisany taki sam adres ip co inny gracz. Dla bukmachera to oznacza, że już korzystałeś z ich promocji. Nawet jeśli rzeczywiście nie oszukujesz, to ciężko ci będzie to udowodnić. Według mnie sprawa jest przegrana, z bukmacherem nie ma negocjacji. Musiałbyś na nich chyba skargę złożyć, do jakiegoś organu co nadzoruje bukmachera. Ale i tak pewnie nic to nie da.
 
C 0

czyniu

Użytkownik
Do bukmachera nie logowałem się przez Multimedie.
Tylko przez mój tel. w Orange.
Laptop często jest podłączony do stałego Multimedia. Może pamiętać IP mimo przejścia na internet mobilny?
Jaki organ nadzoruje Betclic? w celu złożenia skargi.
 
felipe7 0

felipe7

Użytkownik
Witam, mam pytanie czy w ramach cashbacka można zawierać zakłady live? Wszystko o nim przeczytałem, ale tego akurat nie znalazłem, więc pewnie tak, ale wolę się upewnić ;) Z góry dzięki za odpowiedź ????
 
T 0

tarkuus95

Użytkownik
Panowie mam do was pytanie, mianowicie chodzi mi o to, czy można postawić na awans którejś z drużyny? Chcę się dzisiaj zarejestrować, skorzystać z cashbacka i postawić na awans do kolejnej rundy w LM Manchesteru United. Pytam się, bo nie chcę później mieć nieprzyjemnej sytuacji, że nie zwrócą mi pieniędzy. W regulaminie piszę, że mecz musi mieć co najmniej 3 możliwe wyniki. Proszę o szybką odpowiedź, pozdrawiam i z góry dziękuję
 
borek7 24

borek7

Użytkownik
Siema,
Mam pytanie odnośnie cashbacka. Zagrałem już, ale tylko na zdarzenia 1,x,2. Czy możliwy jest też taki zakład z uwzględnieniem tego bonusa z podpórkami?
np. Manchester - Sunderland X2
Arsenal - Chelsea 1X
Tottenham - Everton x2
Zgodny z regulaminem? Bo mi się wydawało, że można tylko 1 / X /2
 
zberek1993 19

zberek1993

Użytkownik
Siema,
Mam pytanie odnośnie cashbacka. Zagrałem już, ale tylko na zdarzenia 1,x,2. Czy możliwy jest też taki zakład z uwzględnieniem tego bonusa z podpórkami?
np. Manchester - Sunderland X2
Arsenal - Chelsea 1X
Tottenham - Everton x2
Zgodny z regulaminem? Bo mi się wydawało, że można tylko 1 / X /2
Masz w regulaminie napisane.
2. Zakład bez ryzyka może być postawiony tylko na zdarzenie o co najmniej 3 możliwych wynikach (np. mecz piłkarski - 1/X/2. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych.
Jeśli obstawiłeś wielokrotny to nie ma żadnego warunku. Natomiast jeśli jeden z tych to warunek jest niespełniony według mnie bo nie ma trzech opcji. Jednak najlepiej pytać się na live czacie betclica ;)
PS. Tak w ogóle jeśli można by było obstawić 1x na mecz piłkarski to czemu nie można obstawić np. siatkówki albo tenisa też?? Tak samo wtedy masz 50% szans na trafienie więc to by było bez sensu zabraniać obstawianie tenisa i siatkówki.
 
W 0

windypjaf

Użytkownik
Postaw zakład przedmeczowy na wynik meczu składający się co najmniej z 3 wyborów 1 x 2 . Zakład możesz postawić na dowolny mecz z wybranych lig, a jeśli jeden z wyborów okaże się przegrany, Betclic odda Ci stawkę, aż do 200 zł Zwróconą stawke możesz od razu wypłacić
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Kilka miesięcy temu skorzystałem z tej promocji i wszystko ok ???? Mój zakład nie wszedł, dostałem zwrot, wysłałem skan dowodu i wypłacili bez problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom