>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja Bet-at-Home - Codziennie darmowy depozyt

byq86 9

byq86

Użytkownik
Dokładnie jest tak jak pisze rpg. Logicznie rozumując można dojść do wniosku, że jest to najgorszy bonus jaki buk może przyznać.

Co to jest 50 Euro na dzień do wylosowania na wszystkich graczy? Poza tym, żeby go otrzymać trzeba mieć szczęście na poziomie &quot;6&quot; w toto lotku (może trochę przesadziłem, ale trzeba mieć szczęście naprawdę duże), a dodatkowo sprawdzać, dzień w dzień czy się wygrało.

Dla mnie to nie jest żaden bonus tylko chwyt buka, który w ten sposób zwiększa aktywność przede wszystkim naiwnych graczy, którzy codziennie logują się na stronie aby sprawdzić czy wygrali, a przez to przy okazji puszczają kolejne kupony, no bo: &quot;jak już się zalogowałem to od razu coś puszcze...&quot;

Jeszcze raz powtórzę dla mnie jest to najgorszy bonus o jakim słyszałem, kiedyś sam codziennie sprawdzałem, czy zostałem wylosowany, ale szybko się ocknąłem, że to nie ma sensu. Obecnie &quot;najłatwiejszy&quot; bonus ma bwin 100% depozytu 3 razy obrót bez minimalnego kursu.

Mimo wszystko przyznam, że po okresie czasu bez grania, ponownie wpłaciłem kasę do bahu ale tylko dlatego, że mam sentyment do tego buka i jest on wg mnie bardzo przyjazny dla gracza tzn. prosty jak cep z przejrzystą ofertą. W sam raz dla kogoś takiego jak ja, kto traktuje bukmacherkę jak zabawę, a nie sposób na zarabianie.
mala poprawka - nikt cie nie zmusza do logowania, mozesz sprawdzic liste wygrywajacych bez logowania
 
J 0

jerome55

Użytkownik
Tomasz G. (13***929) 04-01-10 € 600,00 nie zrealizowano
Ja się chyba zastrzelę, jeśli to o mnie chodzi. :;/:
E: Jednak nie ja, całe szczęście. ????
kolego. ale moze dzisiaj to twoje konto ma do wygrania 300 euro co? tez jest Tomasz G
 
Do góry Bottom