>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Bet-at-Home - Codziennie darmowy depozyt

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Bet-at-Home
PROMOCJA: Codziennie gratis 50 euro

Bet at Home w obecnej chwili, proponuje swoim klienta jedną promocję. Codziennie losują jedną osobę, która ma szansę na 50 euro, całkowicie za free. Jeżeli dana osoba w danym dniu się nie zaloguje, pieniążki się kumulują i kwota idzie w górę. Co należy zrobić, by wziąć udział w losowaniu?
1. Zarejestruj się na www.betathome.com.
====&gt; PROMOCJA na BET-AT-HOME &lt;====
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; ZAREJESTRU SIĘ TUTAJ &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;.
2. Gdy jesteś zarejestrowany, twoje konto ma szansę zostać wylosowane.
3. Codziennie odwiedzaj stronę Bet at home!! Gdy zostaniesz umieszczony na liście zwycięzców, musisz się zalogować TEGO DNIA!! Pojawi się komunikat i automatycznie dostaniesz wygraną na konto gracza!

 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Chyba każdy kto jest zarejestrowany na bet at home na nią trafia, a to kto zostanie wylosowany i zgarnie bonusik zależy od szczęścia. ja niestety jeszcze nie zostałem wylosowany ale może kiedyś :mrgreen: ( jak miło jest się oszukiwać).

A ja mam takie pytanie odnośnie tej promocji czy jak ktoś już zostanie wylosowany i zgarnie tą kase to czy może ją od razu wypłacić czy musi to ileś razy obrócić tak jak jest zazwyczaj z bonusami :?:
 
W 2

wislak

Forum VIP
Codziennie z wszystkich uzytkownikow BAH losuje bony 50 EURO
masz szanse taką jak trafienie totka ale masz :jezora:
jak wygrasz to wchodzisz i logujesz sie a automatycznie dostajesz 50 EURO
jak ktos wygra a nie zaloguje sie przez 24h to przechodzi na next day etc
 
drago 108

drago

Użytkownik
A jak człowiek nie używał konta np. przez miecha i chciałby sprawdzić czy był wylosowany. Można gdzieś to sprawdzić?
 
M 0

mojo

Użytkownik
wydaje mi się że nie ale po co Ci to ? jeśli nawet Ciebie wylosowano to i tak kasa przepadła...
 
jk 0

jk

Użytkownik
A jak człowiek nie używał konta np. przez miecha i chciałby sprawdzić czy był wylosowany. Można gdzieś to sprawdzić?
na strone glownej wchodzisz w &#39;wiecej informacji&#39; i tam jest lista wylosowanych ( obok rysunku kostki ) ;-)
 
N 0

nforceeee

Użytkownik
nie bardzo rozumiem co znaczy ze kwota bonusy i postawiona mus byc postawiona 3 krotnie to znaczy ze musze postawic 3x (77+77)czyli 154x3?
 
R 125

roger12

Użytkownik
te losowania to jedna wielka bujda na pewno albo dają zmyślane nicki i numery albo tak o dla wybranych ja w to nie wierzy żeby tak o komuś wydali 1500euro i oni zawsze losują tych co chyba przez 3 lata nie logowali sie na BAH a jak juz dojdzie duża sumka typu 1000 wtedy dla jaj wybierają jakiś nick oczywiście nie istniejący i niby że zrealizowany nie wiem może się mylę ale to moje zdanie jest
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
te losowania to jedna wielka bujda na pewno albo dają zmyślane nicki i numery albo tak o dla wybranych ja w to nie wierzy żeby tak o komuś wydali 1500euro i oni zawsze losują tych co chyba przez 3 lata nie logowali sie na BAH a jak juz dojdzie duża sumka typu 1000 wtedy dla jaj wybierają jakiś nick oczywiście nie istniejący i niby że zrealizowany nie wiem może się mylę ale to moje zdanie jest
nie zgodze sie z toba, co to za problem dac 50 euro za darmo wylosowanej osobie takiemu bogatemu bukmacherowi jak BAH. Z tym, ze prawdpopodbnienstow takie, ze zostaniesz wylosowany jest naprawde porownywalne do wygrania 6-tki w totka
 
sedan 3

sedan

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź ???? Zgadza się: nie ma żadnego OBROTU, pieniądze mam już na koncie... ale FUKSIARZ ze mnie... nie byłem na Bet-At-Home pół roku, ale coś mnie podkusiło żeby wejść. Pozdro!
 
Do góry Bottom