>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Promocja!! 25$ za darmo u buka!!!!!!

diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
tylko ze tam sa te kursy inne i nie bardzo wiem jak to sie przelicza i stawia . moglby ktos napisac jak to dziala albo czy da sie zmienic na normalne
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
ok z kursami sobie poradzilem ale jak tam mozna zagrac kupon z kilkoma meczami bo z tego co probowalem to tylko single mi wychodzily ?
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
LUDZIE JUZ WSZYSTKO WIEM.....
NASZ PRZYJACVIEL MIAL RACJE... RZEBA GRZECZNIE ZAGADAC KOGOS Z SUPPORTU I POWIEDZIEC ZE MA SIE ... BONUS CODE : AF2847... I DADZA WAM OD RAZU 25 DOLCW ???? !! WIEM JUZ NAWET WSZYSTKO O WYPLACIE... MIANOWICIE.... TRZEBA ZAWRZEC ZAKLADU NA LACZNA SUME... 375 DOLCOWW.. I WTEDY MOZNA WYPLACIC 125 $$$$$ TYLKO ZE JEDYNA DROA WYPLATY JEST NIEJAKI FedEx... dochodzi to do Polski tylko oplata wynosi 50 dolcow ???? !!!!! wynika z tego ze mozna maksymalnie ograbic ich na 75 $$$$$$ ktore bez problemu wyplaca...
book JEST NIEZLY!! MAJA SPORO ZDARZEN... SZCZEGOLNIE NA NBA I NHL WIEC JAK KTOS SIE ZNA TO MYSLE ZE W TYDZIEN MOZE ICH JEBN*C NA TE 75 $$$$ POZDRO DLA WSZYSTKICH!!!!!!!!!! ???? ????
Zastanawia mnie tylko dlaczego jest tylko jeden kod i na temn jeden kod dawaja kase?


Ogolnie byloby dobrze gdyby nie te ograniczenia co do wyskosci wyplaty?
A ten limit 125 dotyczy jednorazowej wyplaty czy tylko tyle moze my wyplacic z jednego konta?
 
W 0

witekx

Użytkownik
nio wystarczy milo zagadac i kaska jest ????

ktos wie, gdzie sie patrzy ile sie razy obrócilo ??

jak gram w kasynie to trzeba obócic 20 razy ..czyli zeby wyplacic musze wygrac 25$ * 20 ??
 
A 0

artur0

Użytkownik
mysle ze to ci wszystko wyjaśni;

Nie musisz miec 600zl aby wyplacic. Musisz obrocic 600zl. Czyli zagrac za 600zl. Ale nie musisz ich miec, mozesz np. miec 100 zagrac kurs 2 masza 200 i juz 100 obrocone potem grasz za 100 przegrywasz masz 100 i 200 obrocone grasz znowu za 100 kurs 2 wygrywasz masz 200 i 300 obrocone teraz grasz za 200 kurs 2 wygrywasz masz 400 i 500 obrocone teraz znowu grasz za 100 wygrywasz czy przegrywasz masz iles i 600 obrocone i mozesz wyplacac Wink Moze troche zamotalem ale mysle ze zrozumiesz Very Happy
 
riczard 0

riczard

Użytkownik
Faktycznie działa...miła rozmowa na livesupport z Charlim i 25$ jest na koncie ????
Teraz trzeba tylko trochę obrócić i się zobaczy...
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Jeśli ktoś jeszcze ma problemy z tymi amerykańskimi kursami to wystarczy zmienić z:american odds na:decimal odds
A zmienić można po wybraniu np.:today soccer
Pokazują sie wtedy wszystkie dzisiejsze mecze,a w prawym górnym rogu menu można kurs zmienić ????
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
ile razy te 25$ trzeba obrócić w zakładach bukmacherskich? Gdzie można sprwadzić ile się już obróciło?
 
Do góry Bottom