>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Promocja!! 25$ za darmo u buka!!!!!!

diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
tylko ze tam sa te kursy inne i nie bardzo wiem jak to sie przelicza i stawia . moglby ktos napisac jak to dziala albo czy da sie zmienic na normalne
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
ok z kursami sobie poradzilem ale jak tam mozna zagrac kupon z kilkoma meczami bo z tego co probowalem to tylko single mi wychodzily ?
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
LUDZIE JUZ WSZYSTKO WIEM.....
NASZ PRZYJACVIEL MIAL RACJE... RZEBA GRZECZNIE ZAGADAC KOGOS Z SUPPORTU I POWIEDZIEC ZE MA SIE ... BONUS CODE : AF2847... I DADZA WAM OD RAZU 25 DOLCW ???? !! WIEM JUZ NAWET WSZYSTKO O WYPLACIE... MIANOWICIE.... TRZEBA ZAWRZEC ZAKLADU NA LACZNA SUME... 375 DOLCOWW.. I WTEDY MOZNA WYPLACIC 125 $$$$$ TYLKO ZE JEDYNA DROA WYPLATY JEST NIEJAKI FedEx... dochodzi to do Polski tylko oplata wynosi 50 dolcow ???? !!!!! wynika z tego ze mozna maksymalnie ograbic ich na 75 $$$$$$ ktore bez problemu wyplaca...
book JEST NIEZLY!! MAJA SPORO ZDARZEN... SZCZEGOLNIE NA NBA I NHL WIEC JAK KTOS SIE ZNA TO MYSLE ZE W TYDZIEN MOZE ICH JEBN*C NA TE 75 $$$$ POZDRO DLA WSZYSTKICH!!!!!!!!!! ???? ????
Zastanawia mnie tylko dlaczego jest tylko jeden kod i na temn jeden kod dawaja kase?


Ogolnie byloby dobrze gdyby nie te ograniczenia co do wyskosci wyplaty?
A ten limit 125 dotyczy jednorazowej wyplaty czy tylko tyle moze my wyplacic z jednego konta?
 
W 0

witekx

Użytkownik
nio wystarczy milo zagadac i kaska jest ????

ktos wie, gdzie sie patrzy ile sie razy obrócilo ??

jak gram w kasynie to trzeba obócic 20 razy ..czyli zeby wyplacic musze wygrac 25$ * 20 ??
 
A 0

artur0

Użytkownik
mysle ze to ci wszystko wyjaśni;

Nie musisz miec 600zl aby wyplacic. Musisz obrocic 600zl. Czyli zagrac za 600zl. Ale nie musisz ich miec, mozesz np. miec 100 zagrac kurs 2 masza 200 i juz 100 obrocone potem grasz za 100 przegrywasz masz 100 i 200 obrocone grasz znowu za 100 kurs 2 wygrywasz masz 200 i 300 obrocone teraz grasz za 200 kurs 2 wygrywasz masz 400 i 500 obrocone teraz znowu grasz za 100 wygrywasz czy przegrywasz masz iles i 600 obrocone i mozesz wyplacac Wink Moze troche zamotalem ale mysle ze zrozumiesz Very Happy
 
riczard 0

riczard

Użytkownik
Faktycznie działa...miła rozmowa na livesupport z Charlim i 25$ jest na koncie ????
Teraz trzeba tylko trochę obrócić i się zobaczy...
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Jeśli ktoś jeszcze ma problemy z tymi amerykańskimi kursami to wystarczy zmienić z:american odds na:decimal odds
A zmienić można po wybraniu np.:today soccer
Pokazują sie wtedy wszystkie dzisiejsze mecze,a w prawym górnym rogu menu można kurs zmienić ????
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
ile razy te 25$ trzeba obrócić w zakładach bukmacherskich? Gdzie można sprwadzić ile się już obróciło?
 
Do góry Bottom