>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja

S 3

shadowy86

Użytkownik
Czarnych serii nie ma , jest tylko złe stawkowanie . Tak jak pisał wcześniej radzio7 : &quot;żeby coś ugraćtrzeba też niekiedy umieć reagować na sytuację, czy np decyduje się ktoś na przerwanie progresji na danym progu czy na chashout w trakcie meczu, na określenie stawki na danym progu, wszystko to zwiększa nasze szanse na wygraną&quot; . A na długie serie pomaga też dywersyfikacja kapitału.
shadowy86 a ty jaką strategię proponujesz ?Obstawiasz coś w ogóle , bo myślę , że jesteś przeciwko progresji ,to może byś coś podpowiedział . Może jakieś inne propozycje.
1)nie grać z podatkiem
2)testować na sucho swoją metodę - tak długo, aż będzie trzeba
3)value
4)jak zrozumiesz jak grają rekiny i się pod nich podłączysz będziesz zwycięzcą
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
1 Ale ja gram z podatkiem . Wiem że to trochę oszustwo dla nas no ale cóż poradzimy . Mieli zmienić zasady pobierania podatku ale niestety.
2 swoją metodę już dawno wypróbowałem na sucho także będę uparty i będę się tego sposobu gry trzymał.
3 value nie jest dla mnie bo nie mam tyle czasu żeby wyszukiwać we wszystkich ligach odpowiednich spotkań i analizować czy akurat bukmacher dał dobry kurs czy trochę się pomylił na moją korzyść.
4 tutaj nie ma czego rozumieć tutaj trzeba po prostu grać . Jak już masz metodę i odpowiedni sposób i odpowiednio go wykorzystasz , będziesz grał z zimną głową ,bez emocji to napewno wyjdziesz na + .
 
S 3

shadowy86

Użytkownik
1 Ale ja gram z podatkiem . Wiem że to trochę oszustwo dla nas no ale cóż poradzimy . Mieli zmienić zasady pobierania podatku ale niestety.
2 swoją metodę już dawno wypróbowałem na sucho także będę uparty i będę się tego sposobu gry trzymał.
3 value nie jest dla mnie bo nie mam tyle czasu żeby wyszukiwać we wszystkich ligach odpowiednich spotkań i analizować czy akurat bukmacher dał dobry kurs czy trochę się pomylił na moją korzyść.
4 tutaj nie ma czego rozumieć tutaj trzeba po prostu grać . Jak już masz metodę i odpowiedni sposób i odpowiednio go wykorzystasz , będziesz grał z zimną głową ,bez emocji to napewno wyjdziesz na + .[/QUOTE
1 Ale ja gram z podatkiem . Wiem że to trochę oszustwo dla nas no ale cóż poradzimy . Mieli zmienić zasady pobierania podatku ale niestety.
2 swoją metodę już dawno wypróbowałem na sucho także będę uparty i będę się tego sposobu gry trzymał.
3 value nie jest dla mnie bo nie mam tyle czasu żeby wyszukiwać we wszystkich ligach odpowiednich spotkań i analizować czy akurat bukmacher dał dobry kurs czy trochę się pomylił na moją korzyść.
4 tutaj nie ma czego rozumieć tutaj trzeba po prostu grać . Jak już masz metodę i odpowiedni sposób i odpowiednio go wykorzystasz , będziesz grał z zimną głową ,bez emocji to napewno wyjdziesz na + .
Właśnie tu najpierw trzeba rozumieć, a potem grać.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Napisałeś:
&quot;Właśnie tu najpierw trzeba rozumieć, a potem grać &quot;
No to chyba jeszcze nie rozumiesz że ja cały czas gram i nie narzekam . Mam sposob i stosuję go w mojej strategii obstawiania . Ja tu nie zmuszam kogokolwiek do gry . A ty nonstop zniechęcasz ludzi , którzy chcą się czegoś nowego dowiedzieć. Ponawiam jeszcze raz swoją prośbę. Przedstaw nam swoje pomysły na grę . Człowiek całe życie się uczy.
 
S 3

shadowy86

Użytkownik
Napisałeś:
&quot;Właśnie tu najpierw trzeba rozumieć, a potem grać &quot;
No to chyba jeszcze nie rozumiesz że ja cały czas gram i nie narzekam . Mam sposob i stosuję go w mojej strategii obstawiania . Ja tu nie zmuszam kogokolwiek do gry . A ty nonstop zniechęcasz ludzi , którzy chcą się czegoś nowego dowiedzieć. Ponawiam jeszcze raz swoją prośbę. Przedstaw nam swoje pomysły na grę . Człowiek całe życie się uczy.
No jak grasz i nie narzekasz, to nie rozumiem, czemu sam chciałeś bym coś podpowiedział. Koś mamonę i nie marnuj czasu na forum.
Ja pozostanę sceptyczny, jak ktoś mówi, że gra progresją z podatkiem to mogę tylko się uśmiechnąć. A co do moich sposobów - nie czuję potrzeby, by o nich opowiadać.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
No jak grasz i nie narzekasz, to nie rozumiem, czemu sam chciałeś bym coś podpowiedział. Koś mamonę i nie marnuj czasu na forum.
Ja pozostanę sceptyczny, jak ktoś mówi, że gra progresją z podatkiem to mogę tylko się uśmiechnąć. A co do moich sposobów - nie czuję potrzeby, by o nich opowiadać.
Ja widzę że ty negujesz sposoby gry . Jak ci nie odpowiada ten sposób gry to po h.j się udzielasz na tym forum. Znajdź inne i nie wk.....j innych. A co do sceptycyzmu . Mogę też określić taką postawę wobec ciebie . Napisałeś:
&quot;No jak grasz i nie narzekasz, to nie rozumiem, czemu sam chciałeś bym coś podpowiedział&quot;
A ty wogóle cokolwiek rozumiesz?, Nara , pozdrowienia.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Napisałeś:
&quot;Ja pozostanę sceptyczny, jak ktoś mówi, że gra progresją z podatkiem to mogę tylko sięuśmiechnąć. A co do moich sposobów - nie czuję potrzeby, by o nich opowiadać. &quot;
I mam pytanie : co masz na myśli , że gram z podatkiem . To dla ciebie śmieszne?
A jeszcze wcześniej :
&quot;Przykladow piec progów na remisy, to stawki 2, 6,18, 54 i 162 zlote. A wiec wyjscie po piatympoziomie to strata 244zl. Takich serii również zaliczysz całe mnostwo.&quot;
Jak ludzie czytają takie posty to oczywiste że ludzie się boją a co niektórzy śmieją się z ciebie, to może właśnie nie odczuwaj już takiej potrzeby przedstawiania swoich systemów . Pozdrowienia
. A tak poza tym . Lubię z tobą konwersować , przyjemne to nawet.
 
S 3

shadowy86

Użytkownik
Napisałeś:
&quot;Ja pozostanę sceptyczny, jak ktoś mówi, że gra progresją z podatkiem to mogę tylko sięuśmiechnąć. A co do moich sposobów - nie czuję potrzeby, by o nich opowiadać. &quot;
I mam pytanie : co masz na myśli , że gram z podatkiem . To dla ciebie śmieszne?
A jeszcze wcześniej :
&quot;Przykladow piec progów na remisy, to stawki 2, 6,18, 54 i 162 zlote. A wiec wyjscie po piatympoziomie to strata 244zl. Takich serii również zaliczysz całe mnostwo.&quot;
Jak ludzie czytają takie posty to oczywiste że ludzie się boją a co niektórzy śmieją się z ciebie, to może właśnie nie odczuwaj już takiej potrzeby przedstawiania swoich systemów . Pozdrowienia
. A tak poza tym . Lubię z tobą konwersować , przyjemne to nawet.
1) Agresja się włączyła widzę - nie potrafisz dyskutować, to ochłoń
2) Dokładnie, jak grasz z podatkiem to jesteś zwykłym baranem do golenia i jest to dla mnie bardzo zabawne.
3) Przestrzegam przed progresją, bo jest to ryzykowne
4) Podkreślam nie wiem, jak tam sobie stawkujecie w tych waszych śmiesznych progresjach i mnie to nie obchodzi. To był prosty przyklad i kładę na niego lachę, jak i na polemikę z tobą.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Bardzo brzydko się wyrażasz chamie. Nie kładź laski, bo jak kulejesz to się jeszcze przewrócisz , złamiesz rączkę i ciężko będzie pisać . Pozdrowienia.
 
K 66

krzychu323

Użytkownik
Może by tak spróbować wybrać kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt drużyn często remisujących ułożyć je według godzin rozgrywania meczów i tak zagrać kilka progresji. Stawkowanie w progresji według własnych doświadczeń, problem jedynie że odstępy czasowe muszą być minimum 2 godzinne.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
To jest dobra strategia gry. Ja gram podobnie, ale stawiam przeciwko faworytom. Wybieram trzy zdarzenia następujące po sobie (następne po zakończeniu poprzedniego) o kursie ok. 3 i gram trzy kroki progresji. Tak grając mam lepsze wyniki niż gra na faworytów. Zdarzenia mogą być z różnych dyscyplin ale muszą być rozgrywane o ustalonym czasie tak aby można stawiać zgodnie z progresją. Kroków progresji może być więcej ale wtedy rosną wymagania kapitałowe.
 
K 66

krzychu323

Użytkownik
Mnie tu bardziej interesuje fakt ze nie muszę czekać aż dana drużyna na którą zaczynam progresje zremisuje np. za 5 tygodni, nie wejdzie remis na jedną to gram drugą już na drugim poziomie, oczywiście trzeba by na moje oko przygotować około 8 progów dla 2,3 progresji na raz żeby zagrać wszystkie drużyny z średnią 30-40% remisów na mecz.
Strategia gry przeciwko faworytom również ciekawa mówisz o kursie ok 3 więc to tak naprawdę lekki faworyt ma przegrać.
Analizując mecze są takie gdzie warto wchodzić 1x lub x2 po kursie ok 1.8 -2.0 i dla takich meczy można też coś znaleść pod kątem progresji jednak kurs 3 jest już zdecydowanie lepszy.
Na pewno cała dyskusja na temat danego sposobu gry a szczególnie progresji nie powinna kończyć się wzajemnym obrażaniem i krytykowaniem, każdy gra jak lubi i co mu bardziej odpowiada.
 
radzio7 45

radzio7

Użytkownik
Dokładnie, dlatego odradzalem progresje na remisy nie ze względu na szansę czy się uda czy też nie tylko na długie zamrażanie środków, gdzie przy innej progresji gdzie codziennie możemy coś wybrać, kierując się założeniami a nie konkretną drużyną można szybciej obracać kapitałem, a co już będziemy grali, po jakich kursach nie ma znaczenia jeśli jest skuteczne. Dlatego skłaniam się do gry apil64 bądź grania pewnych założeń codziennie lub kilka na dzień, wiadomo że są dni gdzie grają ligi ogórkowe, tych to bym nie radził ruszać bo tam to wiadomo jak w polskiej ekatraklapie ????
 
K 66

krzychu323

Użytkownik
Dokładnie, dlatego odradzalem progresje na remisy nie ze względu na szansę czy się uda czy też nie tylko na długie zamrażanie środków, gdzie przy innej progresji gdzie codziennie możemy coś wybrać, kierując się założeniami a nie konkretną drużyną można szybciej obracać kapitałem, a co już będziemy grali, po jakich kursach nie ma znaczenia jeśli jest skuteczne. Dlatego skłaniam się do gry apil64 bądź grania pewnych założeń codziennie lub kilka na dzień, wiadomo że są dni gdzie grają ligi ogórkowe, tych to bym nie radził ruszać bo tam to wiadomo jak w polskiej ekatraklapie ????
Właśnie że granie po kolei drużyn które bardzo często remisują lub bardzo regularnie jest konkretnym założeniem,może się okazać że np z 20 drużyn które na ten moment mają bardzo duży procent remisów trafi się jedna która wtopi do końca sezonu i trak szlafi kapitał a i wyczekiwanie do następnego meczu i nerwy czy grać czy przestać...
Moje założenie 20-30 drużyn i gra 2-3 progresji zaczynając od piątku kończąc na niedzieli.
Kwestie stawkowania i dokładnej strategi ustalę podczas testu.
 
radzio7 45

radzio7

Użytkownik
Bardziej chodziło mi tu o dobór jednej drużyny do jednej progresji i granie z tygodnia na tydzień, dlatego cały czas mówię o analizie przed podjęciem decyzji o typie na daną drużynę. Wiadomo, że te 20-30 drużyn dobiera się właśnie poprzez analizę, czy to procentu remisów, czy stylu gry, obecnego przeciwnika itp., założeniem raczej nie jest dana drużyna, bo drużyna dopiero jest brana pod uwagę jeśli spełnia założenia, nie jest raczej sama w sobie założeniem. ???? , sam napisałeś, że drużyny które często remisują, więc nie zwracasz uwagę na to żeby grać konkretny zespół, lecz ten który często remisuje ????
 
xd2 0

xd2

Użytkownik
Nie jest żadną tajemnicą iż progresja (różne systemy gry) jest stworzona dla ludzi którzy nie dość że nie potrafią grać, to kompletnie nie rozumieją na czym polega gra w zakladach sportowych, co jest czynnikiem który wplywa na to że mamy hazard i gre kontrolowaną, a daleka droga dla nich do próby realizacji. Jest wiele przestrzeni, gdzie jest prezentowana gra kontrolowana i nikt nigdy nie porusza tam tematu gry systemowej, progresji, tak bylo, jest i będzie!
Jednak ludzie od progresji wierzą w cos co nie istnieje i dawno to udowodniono, zresztą czego można sie spodziewać po kims, co nie zna podstaw tematu, a potrafi bez końca fantazjować.
Ten Pan co tu piszę o progresji założył już ze 20 tematów i testuje, wierzy, fantazjuje jakby mial IQ rosliny.... nie, on przecież wie swoje! ;)
 
S 4

szoubidou

Użytkownik
Nie jest żadną tajemnicą iż progresja (różne systemy gry) jest stworzona dla ludzi którzy nie dość że nie potrafią grać, to kompletnie nie rozumieją na czym polega gra w zakladach sportowych, co jest czynnikiem który wplywa na to że mamy hazard i gre kontrolowaną, a daleka droga dla nich do próby realizacji. Jest wiele przestrzeni, gdzie jest prezentowana gra kontrolowana, inaczej mówiąc inwestycyjna i nikt nigdy nie porusza tam tematu gry systemowej, progresji, tak bylo, jest i będzie!
Jednak ludzie od progresji wierzą w cos co nie istnieje i dawno udowodniono, zresztą czego można sie spodziewać po kims, co nie zna podstaw tematu, a potrafi bez końca fantazjować.
Ten Pan co tu piszę o progresji założył już ze 20 tematów i testuje, wierzy, fantazjuje jakby mial IQ rosliny.... nie, on przecież wie swoje! ;)
Pani od polskiego raczej nie będzie zadowolona - temat wypracowania wykracza zdecydowanie poza poziom gimnazjalny, a i stylistyka pozostawia wiele do życzenia... Przygotowałeś już kasztany, zapałki i modelinę na jutrzejszą plastykę?
 
radzio7 45

radzio7

Użytkownik
Podeślij te przestrzenie gry kontrolowanej gdzie to wszyscy wygrywają, żebyśmy mogli się zapoznać. Tutaj tylko chodzi o nazewnictwo, gra systemowa, progresja, można to nazywać jak się chcę, a to tylko odpowiedni dobór stawki do danego zdarzenia(w tym przypadku progresywny). Wiele się mówi o tym value w betach, wiadomo, niektórzy są tak obeznani że im kapitału nie starcza żeby to value(nie mówię że jest to jakiś błąd) miało sens, zebyje wykorzystać, więc jeśli ktoś się dzieli pomysłem i co robić żeby zwiększyć szansę na wygraną to ok fajnie jest to pomocne, a kto wchodzi tutaj i pisze czego nie należy robić, nie podając źródła bądź pisząc, że wiele osób, społeczeństwo czy grupki osób tak sobie klepią sami do siebie jest na prawdę mało istotne.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
xd2 napisałeś :
&quot;Nie jest żadną tajemnicą iż progresja (różne systemy gry) jest stworzona dla ludzi którzy nie dość że nie potrafią grać, to kompletnie nie rozumieją na czympolega gra w zakladachsportowych,&quot;
Naucz nas grać!
 
Do góry Bottom