>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja [szymonbee]

szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Witam zaczynam tutaj gre progresją, na początek:

????Andreas Beck - Andy Roddick (Most games won) H(7.5 - 0) [2] 1.80 ⛔ 4-6 6-7 3-6
????Daniela Hantuchova - Vitalia Diatchenko (1-2) [1] 1.10 ✅ 2-1
????Rebecca Marino - Patricia Mayr (1-2) [1] 1.15 ✅ 2-0


AKO: 2.28
stawka: 1j
⛔ 1j
I poziom
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Jako że widze że Roddick raczej nie ogarnie tego to jade kolejny poziom...

#Progresja 1# # Poziom 2 #


????Alejandro Falla - Jurgen Melzer (1-2) [2] 1.32 ✅ 1-3
????James Ward - Michael Llodra (1-2) [2] 1.35 ✅ 0-3
????Marcos Baghdatis - James Blake (1-2) [1] 1.22 ✅ 3-2


AKO: 2.17
stawka: 2j

✅✅ 2,348j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Nie wliczając do progresji gram taki kupon na nożną

⚽Shamrock Rovers Dublin - Dundalk (1X2) [1] 1.25 ⛔ 2-2
ehh no szkoda brakło 1 bramki
⚽Galway United - St Patrick&#39;s Athletic H(1 - 0) [2] 1.40 ✅ 0-2


AKO: 1.75
stawka: 2j

⛔ 2j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
A więc tak. Niestety Irlandzka troche zawiodła, brakło jednej bramki no ale trudno. Dzień ogólnie i tak na mały plus bo jeszcze coś na live grałem. Ważne że progresja zakończona, skuteczność tenisa też cieszy ale jutro może go odpuszcze. Tak czy owak nie może zabraknąć baseballa na nocke. Wybrałem 3 mecze, niżej krótkie wyjaśnienie dlaczego tak a nie inaczej...


# Progresja 2 # # Poziom 1 #

:baseball:St Louis Cardinals (K. McClellan) - Philadelphia Phillies (R. Halladay) (1-2) [2] 1.54 ✅ 2-10
:baseball:Texas Rangers (C. Wilson) - Houston Astros (J. Lyles) (1-2) [1] 1.40 ✅ 5-4

AKO: 2.16
Stawka: 1j

✅✅ 1,156j

Pierwszy mecz STL-PHI. Philadelphia ma bardzo dobry bilans 45-28, przewodzi w tabeli we wschodniej dywizji NL, dziś wystawiają jako pitchera Roya Halladaya 9-3, ERA: 2.56. Ostatnio wystepy dość udane. Drużyna notuje ostatnio bardzo dobrą serie, L10 to 8-2. Z kolei STL można powiedzieć że prawie odwrotnie. Po długiej serii porażek 2 lekkie zwyciestwa ze słabym Kansas i ich L10 to 3-7. Wystawiony Pitcher także wydaje sie gorszy, ERA 3.96 a w ostatnich 3 meczach 6.0. Myśle że dziś goście zdobędą pare pkt i underowym, lecz zwycieskim dla Phillies wynikiem zakończy się ten mecz. ????

Drugie spotkanie to pojedynek silnego obecnie Texasu z Houston którzy nie grzeszą skutecznością. Bilans gospodarzy u siebie to 21-13 natomiast goście na wyjeździe spisują się 14-22. Wystawieni miotacze: Po stronie TEX, Wilson z wynikiem 7-3 i ERA 3.03, w ostatnich 3 meczach ERA 1.99 i zwyciestwa, z kolei po drugiej stronie Jordan Lyles z wynikiem 0-2 i ERA 5.06 w ostatnich spotkaniach. Patrząc na całe zespoły to Texas nie ma super bilansu z ostatnich L10 ale trzeba wziąć pod uwage że grali z mocnymi Yankesami i Twins. Houston także nie ma najlepszego bilansu: 3-7. Wczoraj już Texas pokonał pewnie 8-3 gości i myśle że dziś w drugim meczu także powtórzą ten wyczyn.


===========================================================

I jeszcze jeden kupon, stawiam go tylko ze wzgledu na to że Floryda ma tragiczny bilans. Na ostatnich 20 meczy wygrali tylko jeden. Pozatym dziś Anioły wystawiają także słabego pitchera, ich gra ostatnio nie jest pierwszej klasy więc bydźmoże jest to dobry moment żeby przerwać tą fatalną serie porażek. Za małą stawke warto spróbować ???? Nie wliczam tego do progresji, tylko osobno...


:baseball:Florida Marlins (J. Vazquez) - Los Angeles Angels (E. Santana) (1-2) [1] 2.15 ✅ 5-2

AKO: 2.15
Stawka: 1j
✅✅ 1,15j

No i baseball wszedł idealnie, mniam ????
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
MLB dało troche zarobić, z czego sie cieszę. Dzisiaj miałem darować sobie tenis ale jednak się skusiłem patrząc na tak dużą oferte. Do tego Czarnogóra z handi. Nie znam sie zbytnio na koszu ale podobno Chorwacja ma byc osłabiona więc spróbujemy

#Progresja 3 # # Poziom 1 #

????Chorwacja - Czarnogóra H(8.5 - 0) [2] 1.90 ✅ 60-81
????Rainer Schuettler - Feliciano Lopez [2] 1.25 ✅ 1-3
????Julien Benneteau - Tomas Berdych [2] 1.12 ✅ 0-3


AKO: 2.66
Stawka: 1j
✅✅ 1.66j
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Dzisiaj bardzo udany dzień, a na nocke jak zwykle MLB + Meksyk

# Progresja 4 # # Poziom 1 #

⚽Meksyk - Honduras [1] 1.35 ⛔ 0-0

:baseball:Cleveland Indians (J. Tomlin) - Colorado Rockies (J. Hammel) [1] 1.75 ✅ 4-3


AKO: 2.36
Stawka: 1j
⛔ 1j


Ciekawostka: miałem przygotowanych 6 typów z MLB ale zagrałem Meksyk bo pomyślałem że pewniejszy. Okazuje sie że MLB weszło 6/6 a Meksyk zwalił... ahh i byj człowieku mądry ????
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
# Progresja 4 # # Poziom 2 #

????Kevin Anderson - Novak Djokovic (Liczba gemów) (Poniżej/powyżej: 30.5) [under] 1.70 ✅ 0-3
????Robin Söderling - Lleyton Hewitt [1] 1.30 ✅ 3-2
już myślałem że po meczu a jednak podniósł się, brawo!!

AKO: 2.21
Stawka: 2j
✅✅ 2.42j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Nerwów miałem troche przez Soderlinga ale na szczęście wszystko sie dobrze skończyło ???? A na wieczór jeszcze jeden dubelek

# Progresja 5 # # Poziom 1 #

????Turcja - Czechy [2] 1.28 ✅ 51-56
:siata:Niemcy - Rosja (Handicap Punktowy) H(7.5 - 0) [2] 1.95 ✅ 2-3 (94-108)

AKO: 2.50
Stawka: 1j
✅✅ 1.496j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Troche mnie wkurza fakt, że muszę grać 3 zdarzenia na kuponie żeby się liczył do obrotu bonusu w Tobecie więc tak troche na siłe dodałem Urugwaj :?

# Progresja 6 # # Poziom 1 #

:baseball:St Louis Cardinals (C. Carpenter) - Philadelphia Phillies (R. Oswalt) H(0 - 1.5) [2] 1.45 ⛔ 12-2 :?

:siata: Argentyna - Finlandia (1-2) [1] 1.30 ✅ 3-2
⚽Urugwaj - Estonia H(0 - 1) [1] 1.28 ✅ 3-0


AKO: 2.41
Stawka: 1j
⛔ 1j
 
markub 0

markub

Użytkownik
Witam bardzo ladnie prowadzony temat duze brawa za skutecznosc...kolejny ciekawy typer na forum gratulacje i powodzonka
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Dzięki za miłe słowa ale narazie nie ma się czym zachwycać po kilku kuponach, byle tą forme utrzymać ????
Na początek dnia dzisiaj wybrałem 2 mecze tenisowe z udziałem dwóch czołowych tenisistek. Nie będe udawał speca od tenisa bo nim nie jestem no ale liczby, statystyki porównać umiem i na zdrowy rozsądek wydedukowałem, że powinny miec dzisiaj łatwą przeprawe więc stąd takie moje typy


# Progresja 6 # # Poziom 2 #

????Caroline Wozniacki - Virginie Razzano (Liczba gemów) (Poniżej/powyżej: 18.0) [under] 1.80 ✅ 6-1 6-3

????Laura Robson - Maria Sharapova (Most games won) H(7 - 0) [2] 1.85 ⛔ 6-7 3-6


AKO: 3.33
Stawka: 2j
⛔ 2j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
No i niestety Sharapova dała ciała z jakąś siedemnastolatką. Niby wygrała ale tyle gemów oddać to za dużo ????
Trudno, jedziemy dalej...


#Progresja 6 # # Poziom 3 #

:siata:polska - Portoryko (Handicap Setowy) H(0 - 2.5) [1] 1.40 ⛔ 3-1
ajajaj ????
:siata:Niemcy - Rosja [2] 1.33 ✅ 1-3
:siata:Austria - Hiszpania [2] 1.20 ✅ 1-3


AKO: 2.23
Stawka: 4j
⛔ 4j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
No więc generalnie wygląda to dość lipnie, szkoda że Polska znowu musiała zawieść bo chyba na własne życzenie przegrali 1 seta, no ale nie wiem nie oglądałem, nie ważne!!
Taka jest progresja i trzeba się jej trzymać, mam tylko nadzieje że teraz wejdzie bo inaczej na nastepny poziom moze byc bieda z kasą :? Długo się zastanawiałem jak dobrać te typy zwłaszcza MLB, miałem na uwadze YAnkes, Red Sox no i Phillies. Mam nadzieje, że dobrze wybrałem. Jeśli chodzi o Brazylie no to nie ma co komentować, są znowu w wysokiej formie, myśle że szykują się już na finały ale najpierw muszą wygrywać. Oby USA dziś nie postawiło im wielkiego oporu


#Progresja 6 # # Poziom 4 #

:siata:USA - Brazylia (1-2) [2] 1.40 ✅ 1-3
:baseball:philadelphia Phillies (V. Worley) - Oakland Athletics (G. Moscoso) (1-2) [1] 1.57 ✅ 1-0 ????


AKO: 2.20
Stawka: 8j
✅✅ 9,584j


Jest, Jest!!! moge mówić o masie szczęścia bo po pierwsze dobrze wybrałem (Yankesi i Boston wtopa) a po drugie minimalne zwyciestwo w ostatnim inningu. No ale udało się i kolejna progresja zakończona ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
A więc tak. Krótka analiza. Yankesi już wczoraj powinni wygrać ale sie nie udało, dziś wystawiają lepszego według mnie startera, lepszy bilans meczy też przemawia na korzyść gospodarzy, nie chce mi sie tutaj przytaczać różnych statystyk itd, Yankesi to Yankesi i sądzę że nie dadzą sobie po raz drugi wyrwać zwycięstwa, choć nie można zapominać że to baseball a tam dzieją się naprawde dziwne rzeczy.
Siatkówka. Zbliżamy się powoli do finałów LŚ a Serbia oraz Bułgaria obecnie zajmują 2 miejsca w grupie. Niby awans ale narazie nic pewnego. Serbia ma za sobą Finlandie która mnie osobiście zaskakuje swoją grą w LŚ i brakuje im tylko 1 pkt by ich dogonić więc muszą się mieć na baczności. Nie powinni mieć problemów ze słabą Portugalią.
Bułgarzy z kolei mają za sobą Niemców i żeby mieć pewny awans muszą jeszcze troche powygrywać. Japonia z kolei bardzo słabo się spisuje, zaledwie 3 zdobyte pkt i tylko jedno zwyciestwo. Analiza nie jest może jakaś pierwszej klasy ale nie bede sie tu rozpisywał, kto troche orientuje się w siatce to wie jak jest :p



# Progresja 7 # # Poziom 1 #

:baseball:NY Yankees (C. Sabathia) - Colorado Rockies (A. Cook) (1-2) [1] 1.45 ✅ 8-3
:siata:Bułgaria - Japonia (Handicap Setowy) H(0 - 1.5) [1] 1.20 ✅ 3-0
:siata:portugalia - Serbia (1-2) [2] 1.30 ✅ 2-3

AKO: 2.26
Stawka: 1j
✅ ✅ 1,262j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Dość duży wybór zdarzeń na nocke ale zdecydowałem, że Brazylie odpuszczam bo te drugie mecze to różnie może być zwłaszcza, że już kiedyś przegrali z USA, pozatym Amerykanie jak chca walczyc o awans to powinni wygrać a Brazylia już nie ma się czym martwić więc może być różnie. Meksyk-USA też odpuszczam bo nie mam pojecia co tam wytypować. Biore jak zwykle MLB. Mam kilka typów ale kupon poszedł tylko na jeden z nich, zobaczymy rano ile by weszło.
HOU - TB - under 9 ✅
DET ✅
BOS ⛔
KC
✅

# Progresja 8 # # Poziom 1 #

:baseball:Milwaukee Brewers (Y. Gallardo) - Minnesota Twins (F. Liriano) (1-2) [2] 2.25 ⛔ 11-1


AKO: 2.25
Stawka: 1j
⛔ 1j
 
Do góry Bottom