>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Progresja: System równoległych zwycięstw: Real & Barcelona

darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
No więc tak myślę nad systemem równoległych zwycięstw dwóch czołowych drużyn La Liga, a mianowicie Realu i Barcelony, oba kluby realnie odstają od reszty stawki, do tego Real odpadł z LM, Barca na razie się nie zapowiada żeby odpadła ale jest chyba słusznie uznawana za najlepszy klub na świecie na chwilę obecną, praktyczne oba regularnie wygrywają w Hiszpańskiej lidze, do tego fakt że zrównali się punktami może spowodować że będą wygrywać mecz za meczem. Na singla Realu lub Barcelony kursu są w okolicach 1,3/16 ( no oczywiście zależy gdzie i z kim grają, ale to nie zmienia faktu że oba kluby dzielą i rządzą w Hiszpanii ), grając dubel zwycięstw obu drużyna na jednym kuponie można uzyskać kursik około 2,00 wkładając to w progresję myślę że przy sprzyjających wynikach można wyciągnąć z tego korzyść.

Co o tym sądzicie??:razz:
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Nie sądzę. Barca teraz w lidze nic szczególnego nie gra, Real tak samo, remis z Lyonem, wcześniej przegrana, jeszcze wcześniej udało się 3-2 z Sevillą. Barca ze Stuttgartem też nic ciekawego. Ja bym nie ryzykował.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nie sądzę. Barca teraz w lidze nic szczególnego nie gra, Real tak samo, remis z Lyonem, wcześniej przegrana, jeszcze wcześniej udało się 3-2 z Sevillą. Barca ze Stuttgartem też nic ciekawego. Ja bym nie ryzykował.
Barcelona może nie gra dobrze ale od reszty znacznie odstają i nawet słabo grając mogą wygrywać. PS. chodziło mi tylko o mecze Ligi Hiszpańskiej

proponuje zrobienie analizy z poprzednich kolejek i sezonów...
Miałem zrobić ale otworzyłem temat i później zabrakło mi jakoś czasu.

Sezon 08/09


wynika z tego że 17 razy zwycięstwa były równoległe na 38 spotkań laliga wygląda to całkiem nieźle, myślę że podkładając to pod progresję można zyskać zysk

na początek zagram 10 kolejek tylko czysto teoretycznie, zobaczę co z tego
wyjdzie

na ten weekend:

Barcelona-Valencia typ: Barcelona kurs: 1.43 3 - 0
Valladolid-Real M. typ: Real M. kurs: 1.34 1 - 4
Całkowity kurs: 1,92
Stawka:10
Ewentualna wygrana:19,2



* wybrałem stawkę 10 bo najlepiej obrazuje, nie gram za nią;)
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Dokładnie. Istotą progresji jest raczej granie zdarzeń mniej prawdopodobnych, z wysokimi kursami.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tyle, że grając kursy &lt;2 to nawet progresją nie odrobisz.
nie no teraz jest kurs &lt;2 ale w przyszłości bym liczył na 2 do 2,3 trzeba będzie szukać jak najkorzystniejszych kursów

Dokładnie. Istotą progresji jest raczej granie zdarzeń mniej prawdopodobnych, z wysokimi kursami.
zgadza się ale tego typu zdarzenia mogą prowadzić do entego poziomu, a następnie wyczerpania kapitału przed osiągnięciem dogodnego rezultatu

odnośnie mojej progresji to chciałem wymyślić coś żeby progresja zakończyła się na 3/4 poziomie i żeby można było ją rozpocząć od początku i znowu na niej zarobić (taki idealny system :]????) np. przyjmując że progresja poskutkowała by na 4 poziomie przy kursie w okolicach 2 to:

1- 10*2=20⛔
2- 20*2=40⛔
3- 40*2=80⛔
4- 80*2=160✅

czyli przy 150 pln włożonych 160 pln wygranych niby tylko 10 pln ale to jest 6% zysku w zależności od wkładu to 6% bedzie oznaczało oczywiście co innego

ale na razie trzeba sprawdzić czy progresja poskutkuje
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
Nie rozmyslaj ile bedzie wynosil zysk prz trafieniu w 4 kolejce ale czy dasz rade grac mimo nie trafienia przypuscmz 6,7 kolejek.
Z tego co pamietam ktos gral tu podobny system...monotonny chyba sie nazywal.
W Hiszpani jest chyba tak ze raz barca raz real gra na wyjezdzie,nie myslales zeby znalezc taki pary zeby oba teamy graly na wyjezdzie??
kursy w okolicy 1,7 lepiej sie mnoza... ale nie lepiej wchodza.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nie rozmyslaj ile bedzie wynosil zysk prz trafieniu w 4 kolejce ale czy dasz rade grac mimo nie trafienia przypuscmz 6,7 kolejek.
Z tego co pamietam ktos gral tu podobny system...monotonny chyba sie nazywal.
W Hiszpani jest chyba tak ze raz barca raz real gra na wyjezdzie,nie myslales zeby znalezc taki pary zeby oba teamy graly na wyjezdzie??
kursy w okolicy 1,7 lepiej sie mnoza... ale nie lepiej wchodza.
tym lepiej że raz Barca gra na wyjeździe raz Real, dzięki temu można uzyskać kurs w granicach 2

wybrałem właśnie Barcelonę i Real ponieważ mam nadzieją że tej 6 czy 7 kolejki nie będzie :grin:
 
... 0

...

Użytkownik
Zajrzałem w terminarz i zwycięstwa równoległe są rzeczywiście prawdopodobne. Jednak biorąc pod uwagę najbliższą kolejkę gdzie Real podejmie u siebie Sporting Gijon, a Barcelona pojedzie do Saragossy to ako 2 z tego nie będzie... Takich kolejek jeszcze pewnie kilka by się znalazło. Ciekawa propozycja do grania jako dubel żeby wygrać na czysto 1/2 stawki, ale na progresję... chyba nie.

Co zrobisz kiedy Real zagra z Barceloną? ;)
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Zajrzałem w terminarz i zwycięstwa równoległe są rzeczywiście prawdopodobne. Jednak biorąc pod uwagę najbliższą kolejkę gdzie Real podejmie u siebie Sporting Gijon, a Barcelona pojedzie do Saragossy to ako 2 z tego nie będzie... Takich kolejek jeszcze pewnie kilka by się znalazło. Ciekawa propozycja do grania jako dubel żeby wygrać na czysto 1/2 stawki, ale na progresję... chyba nie.

Co zrobisz kiedy Real zagra z Barceloną? ;)
mozna zagrac oba, tylko z handi, obie bramkostrzelne, więc powinno siąść
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
na razie próbuje zagrać 10 kolejek czysto teoretycznie, zobaczymy co z tego wejdzie, co do meczu barca- real to na początku myślałem że najlepiej odpuścić, ale teraz myślę że może spróbować coś wytypować, kurs gwarantowany 2, do tego to jest progresja czyli pomyłka jest wkalkulowana

a o handi nie pomyślałem, może i dobry pomysł, postaram się sprawdzić to i pod tym kątem
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
na razie próbuje zagrać 10 kolejek czysto teoretycznie, zobaczymy co z tego wejdzie, co do meczu barca- real to na początku myślałem że najlepiej odpuścić, ale teraz myślę że może spróbować coś wytypować, kurs gwarantowany 2, do tego to jest progresja czyli pomyłka jest wkalkulowana

a o handi nie pomyślałem, może i dobry pomysł, postaram się sprawdzić to i pod tym kątem
za 10 kolejek to sie skonczy liga
 
... 0

...

Użytkownik
mozna zagrac oba, tylko z handi, obie bramkostrzelne, więc powinno siąść
Jest to bardzo dobra propozycja na dubel w tej kolejce. Ogólnie myślę, że autor tematu powinien przmyśleć twoją propozycję jeśeli ma zamiar rozpocząć tę progresję. byłaby z pewnością bardziej dochodowa.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
jakoś do systemów niema przekonania, wole stawiać zwykłe kupony więc na razie przetestuje co z niego wyjdzie i jeśli bedzie przynosił zysk to nim zaczne grać, ale jeśli ktoś chce to niech gra

na ten weekend

Real Zaragoza - Barcelona typ: Barca kurs: 1.3
Real M. - Gijon typ: Real kurs:1,15
Całkowity kurs: 1,50
Stawka:10
Ewentualna wygrana: 15


i Handicapy

Real Madrid - Sporting Gijon (0-1) kurs: 1,42
Real Zaragoza - Barcelona (1-0)kurs: 1.80
Całkowity kurs: 2.56
Stawka:10
Ewentualna wygrana: 25,6

zobaczymy co z tego by wyszło :cool:
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Barcelona-Osasuna typ: Barca kurs:1,15
Getafe - Real Madrid typ:Real kurs:1,41
Całkowity kurs:1,62
Stawka:10
Ewentualna wygrana:16,2


i Handicapy

Barcelona-Osasuna (0-1)typ:Barca kurs:1,4
Getafe-Real M. (1-0) typ:Real kurs:2,1
Całkowity kurs:2,94
Stawka:10
Ewentualna wygrana:29,4
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
wydaje mi się że obecna sytuacja w tabeli hiszpańskiej zapewnia walkę Realu i Barcelony o każdy punkt, do tego oba te kluby znacząco poziomem odstają od reszty stawki.
Ajax i PSV aż tak znacząco nie odstają od reszty w Eredivisie, a Widzew i ŁKS nazwy kojarzę za mało się znam na drugiej Polskiej żeby ją typować
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Mallorca-Barcelona typ:2 kurs: 1.47
Real M.-Atl. Madryt typ:1 kurs: 1.34
Całkowity kurs:1,97
Stawka:10
Ewentualna wygrana:19,7


i handi

Mallorca-Barcelona(1-0) typ:2 kurs:2,2
Real M.-Atl. Madryt(0-1) typ:1 kurs:1.9
Całkowity kurs:4,18
Stawka:10
Ewentualna wygrana:41,8
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Barcelona-Bilbao typ:1 kurs:1,2
Santander-Real M. typ:2 kurs:1,33
Całkowity kurs:1,60
Stawka:10
Ewentualna wygrana:16,0

i handi

Barcelona-Bilbao(0-1) typ:1 kurs:1.55
Santander-Real M.(1-0) typ:2 kurs:1.85
Całkowity kurs:2,87
Stawka:20
Ewentualna wygrana:57,4
 
Do góry Bottom