>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja Remisy X3X4X5

jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Nie, nie. Stawka jest tak wyliczana, że biorąc pod uwagę stawki i kursy na poprzednich poziomach, dobiera tak stawkę do kursu, żeby przy trafieniu pokryło cały poprzedni wkład i przyniosło zysk w postaci tego wstępnie założonego. W takim ujęciu stawka nie rośnie arytmetycznie co ogranicza nieco wymagany kapitał do zabezpieczenia ale też zysk przy trafieniu na wyższym poziomie nie jest tak spektakularny. Ale wystarczy, że z 10 zł stałego zysku, ustawisz 50 i z tych 800 złotych robią się 4 tysiące. W niektórych ligach i spotkaniach kursy też nie powalają. 2,7-2,9 to nie rzadkość.
 
F 0

Fated83

Użytkownik
Teraz rozumie. Zarobek mniejszy ale i też nie ma takich kwot przy wysokich poziomach. Ma to sens. Muszę to przetrawić/przeliczyć jak wyglądałby wkład przy 2,4,8,16..... porównując do tego o którym klikamy.
 
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Wczorajsze mecze

04.02.png

Paragwaj zaczyna nowy sezon i Nacional od razu remis w 1 kolejce.
Maroko wróciło do gry ale FUS Rabat 7 poziom bez remisu.
Mecze z gwiazdką dotyczą mojego drugiego systemu.

04.02 prog.png
 
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Raz jest lepiej, raz gorzej, wiadomo. Póki co 42% skuteczności wyszło z 64 spotkań, zobaczymy jak będzie dziś. Założę osobny temat do tej progresji chyba bo się mętlik może zrobić o co tu chodzi.
 
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Dzisiejsze wyniki z progresji trójkowej:

Lugo remis na 2 poziomie
1644091538826.png
AlbinoLeffe remis na 3 poziomie
1644091556629.png
Le Havre remis na 1 poziomie
1644091580837.png
I statystyki razem z dniem dzisiejszym
1644091866585.png
 
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dzisiejsze mecze:

Oviedo remis na 3 poziomie
1644179980127.png
Gubbio przejście na 2 poziom
1644180086980.png
Pontedera przejście na 2 poziom
1644180126326.png
Vibonese remis na 3 poziomie
1644180182719.png
Las Palmas przejście na 2 poziom
1644180244359.png

Statystyki z dniem dzisiejszym:
1644180316792.png
 
F 0

Fated83

Użytkownik
Witam witam!

Od mojego ostatniego posta dzięki progresji i wykorzystując Twoje statystyki pomnożyłem wkład o 100% w 4 miesiące. Jestem zadowolony tym bardziej, że startowałem za bardzo małe stawki. Lugo, Vibonese i Oviedo ładnie siadały. W prawdzie nie grałem twoim systemem tylko klasycznym a jedynie zaniżałem wkład :). Na kolejny sezon jak nic się nie zmieni w składzie Lugo to na pewno będzie grane dalej.
Liczę, że nadal będziesz miał ochotę wrzucać swoje statystyki i analizy drużyn bo bardzo jest to pomocne. Przede wszystkim te, które rokują dobrze i nie powinno by u nich wielu zmian w składzie ani na ławce trenerskiej ;)

Czy mogę liczyć na dalszą kontynuację tego tematu i analizy drużyn?
 
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Witam witam!

Od mojego ostatniego posta dzięki progresji i wykorzystując Twoje statystyki pomnożyłem wkład o 100% w 4 miesiące. Jestem zadowolony tym bardziej, że startowałem za bardzo małe stawki. Lugo, Vibonese i Oviedo ładnie siadały. W prawdzie nie grałem twoim systemem tylko klasycznym a jedynie zaniżałem wkład :). Na kolejny sezon jak nic się nie zmieni w składzie Lugo to na pewno będzie grane dalej.
Liczę, że nadal będziesz miał ochotę wrzucać swoje statystyki i analizy drużyn bo bardzo jest to pomocne. Przede wszystkim te, które rokują dobrze i nie powinno by u nich wielu zmian w składzie ani na ławce trenerskiej ;)

Czy mogę liczyć na dalszą kontynuację tego tematu i analizy drużyn?
Przepraszam, zniknąłem na dłużej. Wracam z czymś innym zupełnie. Z grania progresją się wyleczyłem, monitorowanie tego systemu jest też dosyć czasochłonne.

Temat można zakmnąć :)
 
Do góry Bottom