>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja- remis

G 0

grand123

Użytkownik
Witam byc moze juz na forum byl ten temat ale porusze go jeszcze raz:

Mianowice chodzi mi o rogresje na remisy w pilce

Wybieram sobie jeden zespol taki ze srodka tabeli i w kazdym kolejnym meczu stawiam na remis......srednio kurs na remis to 3,25

Lp.-stawka-wygrana. zysk na poszczegolnych etapach
1- 2- 6,5zl 4,50
2- 5- 16,25zl 9,25
3- 12- 30zl 11
4- 30 - 97zl 48
5- 70 - 230 101

Co o tym myslicie??? tyle ze chyba dopieor na 4 stopniu wygrana jest sensowna;/ Byc moze lepsze by byly wieksze skoki stawki w kolejnych etapach??
 
rafaldyn 1

rafaldyn

Użytkownik
Witam !!!
Nie wiem, czy kiedyś grałeś progresją, ale napewno musisz zrobić więcej etapów.
Z tego wynika, że musisz mieć sporo kasy i grać z dużą dyscypliną. Opuścisz mecz a tu był remis. Jeżeli mogę radzić to daj sobie spokój z progresją, ale jeżeli chcesz grać życzę powodzenia.
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Wybieram sobie jeden zespol taki ze srodka tabeli i w kazdym kolejnym meczu stawiam na remis......srednio kurs na remis to 3,25
tyle ze chyba dopieor na 4 stopniu wygrana jest sensowna;/ Byc moze lepsze by byly wieksze skoki stawki w kolejnych etapach??
Ehhh, chłopie zanim postawisz złamany grosz na jakąkolwiek progresję poczytaj wszystko o tym temacie, a gdy skończysz to przeczytaj jeszcze raz. No chyba, że masz opór kasy i sponsoring buka to dla Ciebie nie problem.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
ocen swoje mozliwosci , ustal budzet i najpier zacznij grac progresja na AKO 2 i w zaleznosci jak Ci bedzie szło, moze zmienic po jakims czasie na progresje na AKO 3 (o wiele bardzie oplaca sie grac niz na remisy). tyle wiadomo jak grasz na AKO 2 to stawke mnozysz razy 3. jak ja mialem czarna serie to najpozniej trafilem ako 2 za 6 razem ale wtedy to pech mnie przesladowal ;]
 
B 0

bebeto

Użytkownik
Witam ! Ja równiez mysle o progresji na remis w piłce. Moj budżet to 3 000 zł, rozpisałem to do 10 poziomu.

Mam na oku takie zespoły: Real Betis, OSG Nice, PSG, Monaco, Lille, Aston Villa(tutaj chyba jednak nie bo liga angielska jest nieprzewidywalna)

Prosze o ewentuale propozycje co do ekip ktore są &quot;własciwe&quot; , o jakies ciekawe mozliwosci rozpisania budżetu 3000 zł na wiecej poziomów niz 10. bo 10 to moze sie okazać nie dużo,choć to mało prawdopodobne, jednak wolał bym nie robić w portki przy 9, 10 podejsciu ????

Ewentualnie wszelkie wskazówki, pułapki jakie niesie za sobą ten system beda mile widziane, dlaczego mowicie o &quot;sponsoringu buka&quot; i dlaczego odradzacie, z gory dziekuje za odpowiedzi !!!! pozdrawiam !
 
G 46

ghs

Użytkownik
Odradzam(y) dlatego, że prawdopodobieństwo podwojenia swoich pieniędzy jest mniejsze, niż prawdopodobieństwo bankruta.
 
typper 2

typper

Użytkownik
NIE MA łatwiejszej drogi do bankructwa niż PROGRESJA im szybciej każdy zda sobie z tego sprawę tym lepiej dla niego i jego pieniędzy. Jak masz 3 tysiaki to graj sobie single za X procent z całości budżetu i będzie dobrze. Co do remisów - nie pamiętam sezonu, ale Schalke po 11 spotkaniach było jedyną drużyna w niemieckiej, a zremisowali w 15 czy 16 spotkaniu. Sport jest nieprzewidywalny i nie ma reguły, że do 10 poziomów progresja się zakończy. Na najlepszym forum w Polsce koleś gra progresją na AKO i ostatnio jechał 13 poziom. Zdecydowanie odradzam ten sposób grania. Co zrobisz to już zależy od Ciebie;]
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Na najlepszym forum w Polsce koleś gra progresją na AKO i ostatnio jechał 13 poziom. Zdecydowanie odradzam ten sposób grania. Co zrobisz to już zależy od Ciebie;]
Mam pytanko. Na jakie AKO jechał tą progresją? Bo nie sądzę, żeby dojechał do 13 poziomu przy AKO ok. 2.0 lub nieco wyższym.
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
AKO ponad 2 przeważnie 2.2 do 2.6
Trudno mi w to uwierzyć :-?

Pewnie albo:
1) stawia kilka zdarzeń na kuponie np. o kursie 1,1
2) nie analizuje spotkań i gra na chybił trafił
3) ma okropnego pecha!

Trzynasty poziom...
Przy kursie ponad 3 ok, ale ponad 2? :kwasny4565:

Aż się boję...
Ja mam progresję rozbitą na 10 poziomów. Oby nigdy nie spotkało mnie nic podobnego!
 
G 46

ghs

Użytkownik
Kurs 3,25 oznacza, że szansa na trafienie wynosi ok. 28%.
Tak więc prawdopodobieństwo, że spudłujesz wynosi 100% - 28% = 72%.
Szansa na dwa pudła pod rząd = 52%.
Szansa na trzy pudła pod rząd = 37%.
Szansa na cztery pudła pod rząd = 27%.
......
Szansa na dziesięć pudeł pod rząd = 3,7%. Wynika z tego, że jedna na 27 progresji o kursie 3,25 doprowadzi Cię na 11 poziom.
Ile wygrasz, zanim zbankrutujesz za 27 razem? Najczęściej będziesz trafiał za 3 razem, więc 26 progresji * 11 zł = 286 zł. Nawet jeśli trafiałbyś zawsze za 4 razem (większy zysk), to 26 progresji przyniosłoby Ci 26 * 48 zł = 1248 zł zysku.
Reasumując: masz 3.000 zł (max 10 poziomów). Jedna na 27 progresji dojdzie do 11 poziomu (bankrut). W ciągu 26 progresji wygrasz około 1000 zł. Wniosek wyciągnij sam.

Oczywiście to są wyliczenia statystyczne. W rzeczywistości możesz trafić na czarną serię już za 10 razem, albo może Cię ona omijać przez 50 progresji. Jednak na dłuższą metę szczęście traci na znaczeniu i do głosu dochodzi matematyka. To się po prostu nie opłaca.
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Moim zdaniem progresja na remis jest dobra, ale do czasu. Prędzej, czy później trafimy na zespół, który nie zremisuje przez dłuższy czas i cała kasa leci!

Moim zdaniem bardziej prawdopodobne będzie wejście kuponu z tym samym AKO niż trzymanie się progresji na remis!

Myślę, że tutaj nie możemy polegać w 100% na matematyce i statystyce. Jak wiadomo to jest sport i to, czy spotkanie wejdzie, czy nie - zależy wyłącznie od tych, którzy biegają po boisku!

Ale jeśli już się tego trzymamy - jakie jest prawdopodobieństwo przegranej na AKO z kursem nie wyższym niż 2.5 przy 10 poziomach?

ghs wypowiedz się ????
 
G 46

ghs

Użytkownik
Sam sobie policz:
1. Dzielimy 1 przez kurs: 1 / 2,5 = 0,40 czyli 40%.
2. Ponieważ buki doliczają swoją marżę, odejmujemy jakąś 1/10 lub 1/20: 40% - 1/10*40% = 36%.
3. Szansa na pudło to 100% minus to wyliczone wcześniej: 100% - 36% = 64%.
4. Żeby sprawdzić, jakie jest prawdopodobieństwo pudła 10 razy pod rząd, podnosimy szansę na pudło do potęgi 10 (np. Windowsowym kalkulatorem): 64% ^ 10 = 0,64 ^ 10 = 1,15%.
5. Tak więc co 60-70 progresja (1/0,015) zakończy się dalej, niż na 10 poziomie.
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Sam sobie policz:
1. Dzielimy 1 przez kurs: 1 / 2,5 = 0,40 czyli 40%.
2. Ponieważ buki doliczają swoją marżę, odejmujemy jakąś 1/10 lub 1/20: 40% - 1/10*40% = 36%.
3. Szansa na pudło to 100% minus to wyliczone wcześniej: 100% - 36% = 64%.
4. Żeby sprawdzić, jakie jest prawdopodobieństwo pudła 10 razy pod rząd, podnosimy szansę na pudło do potęgi 10 (np. Windowsowym kalkulatorem): 64% ^ 10 = 0,64 ^ 10 = 1,15%.
5. Tak więc co 60-70 progresja (1/0,015) zakończy się dalej, niż na 10 poziomie.
Wielkie dzięki ;)
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Czemu piszecie, że taki zły system. Złe drużyny wybieracie. Bierze się jakąś ligę, gdzie jest sporo remisów np 2 francuska czy Championship. Małe prawdopodobieństwo, że wyjdzie stopień 7 i większy.
 
B 0

bebeto

Użytkownik
Witam!
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi, bardzo sie przydaly, zrobilem rownież wlasna symulacje gry progresja, drużyna OSG NICE 1 liga FRA, Dlaczego NICE ? -&gt; Srednia remisów w ostatnich 7 latach 14,14 przy 38 kolejkach ligowych,to daje remis co 2,7 kolejki, najdłuższa passa bez remisu wciagu tych 7 lat to własnie 10. (chyba 2006r.)

I tak : zawsze odrzucajac kilka ostatnich kolejek po remisie przed koncem sezonu tj. pada remis w 5 kolejce przed koncem - koniec progresji na ten sezon(na wszelki wypadek). Zysk wyniosł około 1500 zł przez 3 lata, to daje 500 zł na sezon, wyraźnie nie jest to opłacalne, juz lepiej wrzucac codziennie 2 zł do skarbonki, niż ryzykować strate pieniędzy.

Szkoda :/ chyba zrezygnuje z bukmacherki, bo nie widze innych systemów przy ktorych nie trzeba być ekspertem i mieć do tego DUZO szcześcia zeby coś konkretnie wygrać.

Pozdrawiam
 
G 2

giancardi

Użytkownik
bebeto a myślałeś o progresji trójkowej? Z takim budżetem można pograć trochę. Zależy jeszcze na jakie zyski liczysz. Jak na 200-300zł miesięcznie to spokojnie możesz ugrać.
 
krzysiek5680 12

krzysiek5680

Użytkownik
Grałem kiedyś progresją na remisy i nie polecam ci tego zbankrutowałem i przeciągu miesiąca.Lepiej zagraj progresją z ako 2, jeden gość w vip typach gra tą progresją i niezłą kase na tym czepie.Ale trzeba także pamiętać o odpowiednim dobieraniu zdarzeń.
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Lepiej zagraj progresją z ako 2, jeden gość w vip typach gra tą progresją i niezłą kase na tym czepie.Ale trzeba także pamiętać o odpowiednim dobieraniu zdarzeń.
Obserwuj uważniej tematy bo wprowadzasz w błąd innych. Aktualnie to vipy jadące progresją na AKO2 zanotowały małe wyjepki i musieli odbijać straty na live, albo też, po cichutku, zarzucić ten sposób gry. Taka prawda.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Progresja jest dobra pod warunkiem duzego wkladu, od kilku miesiecy mam na oku pozyczke mieszkam w szwecji pracuje legalnie od 2lat brakuje mi kilku miesiecy do otrzymania takowej 200tys. KR = 80tys PLN
rozpisalem 18poziomow ktore kosztuja 40tys PLN
jedyna dla mnie wada jest czas
NIE RÓB TAKIEGO BŁĘDU! Można się pozbijać z gości, którzy grają progresję, ale u Ciebie to się robi zbyt poważne — branie tak dużej pożyczki za progresję to jest bardzo, bardzo duża pomyłka!
 
Do góry Bottom