>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

progresja na tenis? jasne! - test

lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Zakład nr 1:
Virginie Razzano - Kristina Barrois
Typ: 2
Kurs: 2,40
Stawka: 50 zł
✅ 3-6 3-6
Stan konta: 201 614 zł
Zysk: ✅ 1614 zł
Zakład nr 1:
Kristina Barrois - Sania Mirza
Typ: dokładny wynik 2-0
Kurs: 2,75
Stawka: 50 zł
 
O 3

odkrywca

Użytkownik
Dysponować kapitałem 100 000 i grać &quot;ciułać&quot; po 50,100zł?:}
Osobiście testowałem realnie wariant z 3x mniejszym kapitałem i absolutne minimum to było 1000zł / zakład :} i powiem ci szczerze że nawet nie chciało mi by się tracić czasu dla takich zakładów tj ze stawka 50-100 (przy takim kapitale)
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Przede wszystkim stawiam na bezpieczeństwo. Bardzo kusi do większych stawek, jednak trzeba pamiętać, że może przyjść czarna seria. Póki co wszystko wchodzi pięknie, bez nerwów, ale w końcu nadejdzie moment, że będzie trzeba zagrać za 4-cyfrową kwotę. Małą łyżeczką, ale do przodu, kolego. Jakbym grał pierwszy zakład za 1000 zł i każdy następny za dwa razy większą sumę, to passa praktycznie tylko 7 nietrafionych zdarzeń pod rząd i mamy po pieniądzach. A taka passa jest jak najbardziej realna, zwłaszcza przy mojej, niekoniecznie dokładnej selekcji typów. Nie jest to strata czasu, bo bukmacherka=hobby, a nie praca. Grunt to nauczyć się regularnie czerpać z tego zysk, co przykładowo gwarantuje moja progresja jak na razie, a nie wtapiać jak niejeden &quot;bogacz&quot;, który myśli, że zjadł wszystkie rozumy, a nieustannie gra za +30% budżetu i finalnie ZAWSZE jest w plecy.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Dysponować kapitałem 100 000 i grać &quot;ciułać&quot; po 50,100zł?:}
Osobiście testowałem realnie wariant z 3x mniejszym kapitałem i absolutne minimum to było 1000zł / zakład :} i powiem ci szczerze że nawet nie chciało mi by się tracić czasu dla takich zakładów tj ze stawka 50-100 (przy takim kapitale)
Małym procentem gra o normalny kapitał nominał. I jak realny test? Testujesz jeszcze? Naprawdę szkoda czasu? ;)

Szanuj centy, dolary przyjdą same.
 
P 4

pk2012

Użytkownik
Teoretycznie wydaje się że system stoi na straconej pozycji ale jak się patrzy na wynik chociażby Murraya z nocy i przegraną z kursem 20 to chyba warto ciągnąć temat.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Zakład nr 8:
Lourders Dominguez Lino - Flavia Pennetta
Typ: 1 (+5)
Kurs: 2,20
Stawka: 4000 zł
✅ 4-6 6-2 0-6
Stan konta: 202 514 zł
Zysk: ✅ 2514 zł

Zakład nr 1:
Petra Kvitova - Venus Williams
Typ: 2
Kurs: 3
Stawka: 100 zł
 
S 9

smakosz2

Użytkownik
Ogólnie trochę śmieszne te kwoty, bo wiadomo że nigdy nie zaczynałbyś od kapitału 200 000 zł.
Poza tym muszę powiedzieć że przy początkowym kapitale do 1000 zł i z Twoimi typami mógłbyś nieźle zarobić, bo stosunkowo wysokie kursy wchodzą.
 
A 11

asdfghjk

Użytkownik
Jak dotąd to autor tematu gra sobie &quot;na karteczce&quot;. Niech wpisze sobie kapitał nawet 2mln zł i tak to niczego nie zmieni. Bukmacher mu nie przyjmie zakładu za 8k zł, co za tym idzie podawanie kapitału wynoszę 200k jest śmieszne dla większości ogarniętych osób. Chce robić z siebie pośmiewisko niech robi dalej, nie zabraniajcie mu tego.
 
Do góry Bottom