>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

progresja na tenis? jasne! - test

cock 756

cock

Użytkownik
Jak dotąd to autor tematu gra sobie &quot;na karteczce&quot;.
Faktycznie... Powód do śmiechu, że mimo wszystko pokazuje to na forum.
Bukmacher mu nie przyjmie zakładu za 8k zł, co za tym idzie podawanie kapitału wynoszę 200k jest śmieszne dla większości ogarniętych osób.
A 16stu bukmacherów po 500zł przyjmie? A na giełdzie nie może kilku zakładów kupić i postawić swojej ścianki, gdy dojdzie do przełamania? Faktycznie ogarnij...
Chce robić z siebie pośmiewisko niech robi dalej, nie zabraniajcie mu tego.
Gdy jeden robi pieniądze, lub pokazuje jak chce je zrobić, to drugiemu pozostaje tylko się pośmiać, albo tylko śmiech mu został. &quot;Oczywista oczywistość&quot;.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Faktycznie... Powód do śmiechu, że mimo wszystko pokazuje to na forum.

A 16stu bukmacherów po 500zł przyjmie? A na giełdzie nie może kilku zakładów kupić i postawić swojej ścianki, gdy dojdzie do przełamania? Faktycznie ogarnij...

Gdy jeden robi pieniądze, lub pokazuje jak chce je zrobić, to drugiemu pozostaje tylko się pośmiać, albo tylko śmiech mu został. &quot;Oczywista oczywistość&quot;.
A nie lepiej zaczynać od 1 000 000 000 - wynik testu jednakowy ----NIKT nie postawi i tak połowy tych sum ...
pozytywnie wypowiadają się ci co grają za drobne jak by puścili kupon za pare stówek albo koła to by zobaczyli emocje a tu mowa o setkach tysięcy ;)
 
zaba1989 80

zaba1989

Użytkownik
Ja myślę, że po jakimś etapie np 25 meczów powinieneś podwyższać stawki o % zysku który osiągasz w przełożeniu na kapitał którym grasz. W końcu jeśli zakładasz że kapitał X wystarcza Ci do grania bezpiecznie to kwota Y którą wygrasz powinna się rozkładać. Chyba, że twoim założeniem jest osiągnąć kwotę X którą ryzykujesz i dopiero grać jakby za to co wygrałeś. Fajny system ale rozbieżność stawki 1 w stosunku do całkowitego kapitału jest zbyt duża. Natomiast jeśli się dobrze znasz na tenisie i umiesz ocenić i wycenić kurs opłacalny to kwestia strategii ma mniejsze znaczenie. W każdym razie życzę powodzenia, oceniaj szanse sam, oceniaj wg kursu, zobacz różnicę i unikaj marży na kursach, przeanalizuj wyniki. Przestrzegaj tych choćby kilku podanych rzeczy a zmniejszysz % spotkań, które obniżają CI staty i powodują brnięcie na kolejny poziom progresji. Przemyśl także róznicę % stawki 1 do stawki ostatniej. W każdym razie powodzenia.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Zakład nr 2:
Petra Kvitova - Maria Sharapova
Typ: 2
Kurs: 2,46
Stawka: 200 zł
✅
dobra, nie chce mi sie juz prowadzic tego tematu. moim zdaniem taktyka dobra i się sprawdza. ok. 3000 zł zysku w 2 miesiące i mało stresu. jak dla mnie spoko. tylko mieć taki budżet... pozdro i nie dajcie się bukom ????
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Progresja , małe ryzyko+ niższy kapitał .. kolego ty chyba jeszcze nie dorosłeś, BRAK LOGIKI w tym zdaniu, no chyba ze chodziło ci o podwójne zaprzeczenie :cool:,,
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
3000 zysku w 2 miesiące z 200000 kapitału to możesz mieć na pierwszej lepszej lokacie... nie musisz nic stawiać!
Tak poza tematem pokaż mi taką lokatę ????
Jeśli chodzi o temat, to powiem tak życie jest takie do dupy że jak grasz sobie na karteczce to wygrasz milion z tych 200 000, ale jak zaczniesz stawiać za pieniądze to zaraz szybciutko zaczniesz być na - :]
 
Do góry Bottom