>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

progresja na remisy

nicnasile 7

nicnasile

Użytkownik
Witam po dłuższej przerwie, znów zatęskniłem za przeglądaniem statystyk i lekkim dreszczykiem emocji podczas oglądania meczy.
Wpłaciłem troszkę floty na giełdę Betfair i zaczynam z progresją:
Krok 1 - stawka 4j ✅
Montpellier v St. Etienne
Typ: X
Kurs: 3,3
Wynik: 1 - 1
 
nicnasile 7

nicnasile

Użytkownik
Krok 1 - stawka 2j. ⛔
Piast Gliwice - Widzew Łódź
Typ: X
Kurs: 3,2
Wynik: 1 - 2
Krok 1 - stawka 2j. ✅
Birmingham - Leicester
Typ: X
Kurs: 3,5
Wynik: 1 - 1
Krok 2 - stawka 6j. ✅ (4j dostawiłem po przegranym meczu Piast - Widzew)
Nancy - Sochaux
Typ: X
Kurs: 3,25

Wynik: 1 - 1
Mecze odbywają się jeden po drugim, więc w razie niepowodzenia będę podwajał stawkę na kolejne, zgodnie z progresją.
 
nicnasile 7

nicnasile

Użytkownik
Podsumowanie po 10 zakładach. Postanowiłem, że nie będę liczył zakładów i zysku sprzed przerwy w grze, ponieważ zmieniłem bukmachera i walutę w której obstawiam.
Typy trafione: 5 / 10 ✅
Zysk / strata: 47,5j ✅
Średni kurs: 3,208
Zważając na fakt, że grę zaczynałem z 50j na koncie, początek zaliczam do udanych.
 
nicnasile 7

nicnasile

Użytkownik
Krok 4 - stawka 10j. ⛔ tym razem i tak się cieszę :)
Chelsea - Manchester United
Typ: X
Kurs: 3,55
Wynik: 2 - 3
Wolałbym oczywiście, żeby United wygrało.. lecz od początku sezonu nie zanotowali jeszcze remisu, a z Chelsea o zwycięstwo łatwo nie będzie.
 
P 0

placid

Użytkownik
Jak wolisz tak masz MU wygrało , ale jakby nie bramka uznana ze spalonego byłby remis .
Mógłbyś podać jakieś linki do stron ze statystykami do gry progresją na remis
 
nicnasile 7

nicnasile

Użytkownik
Wiele było w tym meczu kontrowersji i mogło się skończyć różnie, gdyby nie czerwona kartka dla Torresa i gol ze spalonego, ale nic nie odbierze mi radości z 3 pkt na Stamford ????
Co do linków - nie posiadam takowych, korzystam ze statystyk na betfair i po prostu analizuję. Skupiam się na ligach, które znam - Premier League, Championship, mniej Ligue 1 i Ekstraklasa.
Co do samego systemu gry progresją na remisy, to jest kilka podejść, np można wybrać sobie jedną-dwie drużyny z ligi w której pada stosunkowo najwięcej remisów i grać na nie konsekwentnie co mecz, lub tak jak ja - wyszukiwać meczy drużyn, które od dawna nie zremisowały, a taki wynik jest wielce prawdopodobny w najbliższym spotkaniu. Przykładowo - dzisiejszy mecz Legia - Piast, Piast jeszcze w tym sezonie nie zanotował remisu, ale mimo, że ostatnio grałem na ich remis, to w tym przypadku odpuściłem, bo przewidywałem łatwe zwycięstwo Legii (choć wcale tak nie było ;-))
Warto sobie zrobić kalkulację w excelu i obliczyć na ile kroków w progresji ma się budżetu, ponieważ progresja to pewny zysk.. pod warunkiem, że gra konsekwentnie i ma się nieograniczony budżet ???? , ale grając spokojnie i tylko pewne mecze, można coś ugrać w 7-8 krokach.
 
Do góry Bottom