>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

progresja na remisy

nicnasile 7

nicnasile

Użytkownik
Witam!
Zaczynam grę systemem progresji na remisy w piłce nożnej. Będę szukał spotkań drużyn, które dawno nie zanotowały remisu, nie będę grał na jedną drużynę. Obstawiał będę głównie ligi angielskie, ponieważ te znam najlepiej, a także francuskie - statystycznie tam pada najwięcej remisów.
Mój budżet to 400 zł, skorzystałem z promo u bet365. Wcześniej grałem u wielu bukmacherów (expekt, unibet, bah, pinnacle) lecz nigdy nie korzystałem z systemu progresji, czyli trochę singli, trochę &quot;tasiemców&quot;.
Progresję rozpisaną mam na 7 kroków, może okazać się trochę mało, ale będę się starał grać przemyślane typy, a w razie potrzeby dokonam depozytu.
Dla przypomnienia - czym jest progresja?
To system, w którym po przegranym zakładzie podwajamy stawkę.
Moja stawka początkowa to 3 zł, jeśli pierwszy zakład okaże się nie trafny, następny obstawię za 6 zł, kolejny za 12 zł, itd.. Najważniejsze w progresji to mieć większy budżet, bo zdarzyć się może długa seria porażek..
Lecz w końcu musi się ona skończyć, a grając na remisy - kurs przynajmniej 3,0 nasz zysk na czysto wynosi stawka z danego kroku + stawka początkowa. Przykładowo:
krok nr 5 - stawka 48 zł, wygrana = 136 zł, zyska na czysto (po odjęciu stawek z poprzednich kroków) = 51 zł.
Po trafnym typie wracamy do kroku nr 1.
Wszelkie komentarze mile widziane, a jeszcze bardziej mile widziane będą propozycję spotkań drużyn, które dawno nie zremisowały, bądź bardzo możliwy jest taki rezultat ????
P.S. Wczoraj zaliczyłem udany debiut, mecz Sochaux 1 vs 1 Auxerre.
Na dziś jeszcze nic nie wybrałem.
 
nicnasile 7

nicnasile

Użytkownik
Krok 1 - stawka 3j. ⛔
Lazio - Roma
Typ: X
Kurs: 3,1

Ponieważ w lidzie angielskiej i francuskiej na dziś nie widzę typów na remis, postanowiłem zagrać coś z włoskiej.
Lazio spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze, po 9 kolejkach są liderem.
Ostatni remis zaliczyli 7 meczy temu u siebie z Milanem, od tego meczu odnosili same zwycięstwa. Roma natomiast spisuje się przeciętnie, aktualnie 9 pozycja w tabeli, ostatni remis 3 mecze temu. Postawiłbym tutaj w zasadzie 1X, lecz liczę, że Roma powalczy.
Powalczyła... aż za bardzo ;)
 
nicnasile 7

nicnasile

Użytkownik
Krok 2 - stawka 6j. ⛔
Ipswich v Derby

Typ: X
Kurs: 3,2
Ipswich bez remisu od 6 spotkań, Derby od 5.
Obie drużyny w czołówce tabeli.
0:2 niestety, liczyłem, że Ipswich jako gospodarz bardziej powalczy.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Lorient - 7 spotkań bez remisu
Manchester City - 7 spotkań bez remisu
Leeds United -8 spotkań bez remisu
Huddersfield -10 spotkań bez remisu
Notts County -10 spotkań bez remisu
Northampton -10 spotkań bez remisu
grając na jedną drożynę to ryzyko a ty chcesz jeszcze zmieniać drużyny :;/:
dla mnie bankrut na 100%
ale tu masz stronkę Progresja jak inwestować by coś zyskać
Przemyśl naprawdę warto trochę inwestycji a ile zyskujesz :grin:
 
nicnasile 7

nicnasile

Użytkownik
stawka 40j.✅
Manchester United v Wigan
Typ: 1
Kurs: 1,25
Zakład poza progresją. Liczę, że United po dwóch remisach z rzędu w końcu odniesie zwycięstwo.
Dodatkowa motywacją może być porażka Arsenalu, z pewnością będą chcieli ich wyprzedzić w tabeli.
 
nicnasile 7

nicnasile

Użytkownik
Czas na pierwsze podsumowanie 10 kuponów:
Trafione: 3/10
Zysk/Strata: 45j✅

Trafionych kuponów niewiele, ale dzięki progresji jestem na plus.
 
Do góry Bottom