>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Progresja na remisy... FC Barcelony...

incubus7 115

incubus7

Użytkownik
@incubus7, gram tylko jedne rozgrywki ponieważ zwiększy się lista progów, a już mam przeczucie, że Katalończycy wygrają grupę LM z kompletem zwycięstw
nie byłbym pewien, Barcelona miewa problemy z rosyjskim futbolem, w Moskwie może byc remis...
 
S 0

samuraj_84

Użytkownik
Też uważam, że podwajanie stawki po każdej porażce (czyli w tym przypadku braku remisu) jest niepotrzebne - przy tak dużych kursach można zrobić progresję na stały zysk z 1 progu i mieć do dyspozycji 20 progów np. Natomiast kwestią indywidualną jest czy skupić się tylko na meczach wyjazdowych (kursy trochę niższe i mecze co 2 tygodnie) czy też każdy mecz obstawiać (mecze co tydzień i kursy czasem w okolicach 10).
 
K 0

kulax

Użytkownik
Wydaje mi się że lepiej grać na remisy na wyjeździe, bo nie pamiętam sezonu żeby takowy wymagał bardzo długich serii, lecz z drugiej strony patrząc na progresję którą podałeś to możesz śmiało stawiać na każdy remis w lidze, ponieważ nie ma sezonu żeby nie zremisowali, choć w sezonie 2010/11 mieli przerwę w remisach 16 spotkań (10 na wyjeździe), ale i tak byś się załapał, a biorąc pod uwagę że następne dwa spotkania są arcy trudne i kontuzje w defensywie to wielce prawdopodobne że ustrzelisz je szybko...
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
A ja dodam cos od siebie, Ja bym gral na Barcelone remis HT, zarowno u siebie jak i na wyjazdach. Przyczyna jest prosta. Barcelona gra pilke pozycyjna liczac, ze po serii 100 podan ktos wypusci Messiego czy tam Fabregasa na wolna pozycje. Takie granie polega na czasie i zawodnicy pozwalaja sobie korzystac z tego czasu trzymajac pilke. Im sie po prostu nie spieszy bo jesli pierwsza polowa zakonczy sie remisem to nie ma tragedii bo w drugiej strzela 3 bramki. Jak obejrzycie mecze Barcy to pierwsze 20 minut to jest podawanie i usypianie przeciwnika a potem dwa moze 3 strzaly na bramke. Im blizej konca meczu tym bardziej Barcelona przyciska co mozna bylo zobaczyc w meczu ze Spartakiem czy ostatnim meczu ligowym Barcy. Kurs jest podobny zazwyczaj w granicach 4-5 zalezy czy graja u siebie czy na wyjezdzie.
Rowniez, polecam grac na HT/FT x/win Barcelona. Kursy po okolo 5. Pozdro ????
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Jak obejrzycie mecze Barcy to pierwsze 20 minut to jest podawanie i usypianie przeciwnika a potem dwa moze 3 strzaly na bramke. Im blizej konca meczu tym bardziej Barcelona przyciska co mozna bylo zobaczyc w meczu ze Spartakiem czy ostatnim meczu ligowym Barcy. Kurs jest podobny zazwyczaj w granicach 4-5 zalezy czy graja u siebie czy na wyjezdzie.
Ho ho polemizowałbym że to być może bzdura...To ten obecny sezon tak wygląda bo Barcie nie wychodzi za dobrze wygrywanie I połów.Zazwyczaj to bywało tak że Katalonia schodziła do szatni z 2-3 bramkowym prowadzeniem po to aby II część grać na luzie...Ale fakt w tym sezonie to nie do końca wychodzi i muszą czasem gonić wynik.Przecież to już nie ta Blaugrana Guardioli tylko Vilanovy i nie jestem przekonany co do ich początkowych 20 minut pełnych koncentracji,teraz mają z tym problem.Remis I połowy to dobry sposób ale remis na wyjeździe jest chyba lepszym pomysłem tym bardziej że za tydzień mecz z Sevilla a potem kolejne 2 kluczowe spotkania dla przewagi punktowej
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ho ho polemizowałbym że to być może bzdura...To ten obecny sezon tak wygląda bo Barcie nie wychodzi za dobrze wygrywanie I połów.Zazwyczaj to bywało tak że Katalonia schodziła do szatni z 2-3 bramkowym prowadzeniem po to aby II część grać na luzie...Ale fakt w tym sezonie to nie do końca wychodzi i muszą czasem gonić wynik.Przecież to już nie ta Blaugrana Guardioli tylko Vilanovy i nie jestem przekonany co do ich początkowych 20 minut pełnych koncentracji,teraz mają z tym problem.Remis I połowy to dobry sposób ale remis na wyjeździe jest chyba lepszym pomysłem tym bardziej że za tydzień mecz z Sevilla a potem kolejne 2 kluczowe spotkania dla przewagi punktowej
Moze masz racje, nigdy nie bylem fanem Barcelony i patrze tylko na obecny sezon.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
4 próg - 16zł
Barcelona - Real, X @ 4.00
coś czuję, że dzisiaj Barca się podzieli punktami ????
jak nie wejdzie to zastanowię się nad zmianą stawek lub ewentualnym przeczekaniu kiedy to już będzie 10 meczy bez remisu (aktualnie jest 6)
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Jednak się udało na 4 progu.
-2zł -4zł -8zł -16zł (+64zł)
koszt progresji: 30zł, zysk: 34zł
następne mecze:
21.X | Deportivo - Barcelona (liga)
23.X | Barcelona - Celtic (LM)
28.X | Rayo - Barcelona (liga)
4.XI | Barcelona - Celta Vigo (liga)
7.XI | Celtic - Barcelona (LM)
11.XI | Mallorca - Barcelona (liga)
18.XI | Barcelona - Zaragoza (liga)
20.XI | Spartak - Barcelona (LM)
25.XI | Levante - Barcelona (liga)
2.XII | Barcelona - Athletic (liga)
5.XII | Barcelona - Benfica (LM)
9.XII | Betis - Barcelona (liga)
16.XII | Barcelona - Atletico (liga)
22.XII | Valladolid - Barcelona (liga)
poczekam aż urośnie seria do 4-5 meczów bez remisu i zaczynamy progresję na nowo.
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
no właśnie szkoda że kurs miałeś dość niski , ale tu w sumie niektórzy sie spodziewali remisu. Choc ja osobiście stawałem na podpórkę 1/2, tzn podwójną, no ale...
A nie myślisz w tym czasie innej spróbować, jakiegoś &quot;średniaka&quot;?
Ja zacząłem na HT 0-0 grać , dopiero pierwszy mecz za mną a do weekendu jeszcze daleko... jak tu czekać tyle ????
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Wracamy z naszym systemem, jak na razie trafnym.
Od ostatniego remisu minęło 5 spotkań (same zwycięstwa).

Kłopoty w defensywie Barcelony i zmienna dyspozycja bramkarza sprzyja powstaniu remisu. Pierwszy mecz z Celtic w LM, Barcelona wygrała rzutem na taśmę. Jutrzejsze spotkanie może być bardzo wyrównane, w końcu swój stadion u The Bhoys. Stawki przemyślę, jeszcze dokładnie po analizie następnych meczów i kursów. Na początek zaczynamy po przyjemnym kursie stawiając jedno, tanie piwo.
1 próg - 2zł
Celtic X Barcelona @ 5.50 Bet365
 
pulex 0

pulex

Użytkownik
Pomysł na progresje Barcy całkiem ciekawy, ale raczej dla ludzi z dużymi portfelami, którzy mają na koncie kilkadziesiąt tysięcy. Dopóki remisy padają co kilka meczy to jest ok, a co jeśli przez 10 lub więcej meczy nie padnie remis. Przestać czy grać dalej ? Wziaść kredyt ? Bo przecież kiedyś i tak się trafi remis i się spłaci. Ja kiedyś grałem podobne progresje i zacząłem wychodzić na plus i wszystko było fajnie aż przyszła niekorzystna seria i... 2000 zł w plecy i przerwałem bo nie chciałem się zadłużać.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Ostatnio Celtic przerósł moje oczekiwania i strzelił o jednego gola za dużo (właściwie to Barcelona strzeliła jednego za mało). W środę Barca miała niewątpliwie ciężki wyjazd, marna skuteczność przy gigantycznym posiadaniu piłki i podań. Jutro kolejny ligowy wyjazd, tym razem na Majorkę. Co prawda Majorka zbiera baty ostatnio w lidze ale potrafi sprawić niespodzianki. Absencje w obronie drużyny z Katalonii sprawiają duży problem z zachowaniem czystego konta. Może o kolejnego gola lub więcej pokusi się znakomity Tomer Hemed? Liga się rozpędza, a tu dalej 8pkt przewagi nad goniącym Realem. Czas gubić punkty, jak nie dziś to w następnym meczu, jak nie później to jeszcze później, takie uroki progresji.
2 próg - 3zł
Mallorca X Barcelona @ 6.00 Bet365
 
Do góry Bottom