>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja na remisy... FC Barcelony...

mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Wpadłem na dość ciekawy pomysł aby zacząć grać progresję na remis mocnego klubu, którego każdy znamy - FC Barcelonę.
Na pierwszy rzut oka może się to wydawać ryzykowne, nierealne i szalone.
Jednak jak przyjrzymy się bliżej to szansa na zysk jest ogromna.
Wyjaśniam już dlaczego: kursy na remis tego hiszpańskiego klubu, wahają się od 5.00 do nawet 9.00. Nie od dziś wiadomo, że nawet takiej maszynie zdarzają się wpadki, szczególnie na wyjeździe.
Przypomne początek sezonu ligi hiszpańskiej (2011/2012):
(stawiamy na remis, zaczynamy od 2zł i mnożymy co mecz x2)
I. Malaga - Barcelona (1.30) ⛔ -2zł
II.Barcelona (1.16) - Villarreal ⛔ -4zł
III. Sociedad X (6.60) Barcelona ✅ +52zł
IV. Barcelona(1.08) - Osasuna ⛔ -16zł
V. Valencia X (4.52) Barcelona ✅ +144zł
VI. Barcelona(1.20) - Atletico ⛔ -64zł
VII Gijon -Barcelona(1.16) ⛔ -128zł
VIII. Barcelona(1.05) - Santander ⛔ -256zł
IX. Barcelona X (8.26) Sevilla ✅ +4229zł
Cały wkład pochłonął 1022zł natomiast nasz zysk wyniósłby 3403zł
Oczywiście trwałoby to 9 tygodni w poprzednim sezonie i nakładu dużego kapitału ale warte takiego zysku.
Wróćmy na dzień dzisiejszy (sezon 2012/2013)
I. Barcelona (1.08) - Sociedad ⛔ -2zł
II. Osasuna - Barcelona (1.21) ⛔ -4zł
III. Barcelona (1.21) - Valencia ⛔ -8zł
----------------------------------
IV. Getafe - Barcelona (15 września)
V. Barcelona - Granada (22 września)
VI. Sevilla - Barcelona (30 września)
VII. Barcelona - Real Madryt (7 października)
VIII. Deportivo - Barcelona (21 października)
IX. Rayo - Barcelona (28 października)
Jak widzimy ciężkie wyjazdy przed klubem z Katalonii, a także bój z Realem Madryt.
Pierwsze trzy kolejki mogą być zachętą, że zbliża się pierwszy remis.
Osobiście, zaczne progresje od spotkania z Getafe stosując już 8zł (kurs na remis ponad 5.00)
Jeżeli nie padnie remis w 3 następnych kolejkach, gramy aż do pierwszego remisu i stop. Jeżeli w kolejnych 6 pod rząd kolejkach nie padnie remis (razem 9 &quot;czarna seria&quot;) przerywamy grę i jesteśmy w plecy.
Ryzyko jest zawsze ale zysk warty do grania. Kursy jakie bukmacherzy wystawiają na Barcelonę są ogromne, a przypomnę jeszcze ilość remisów w poprzednich sezonach:
2008/2009: 6 remisów
2009/2010: 6 remisów
2010/2011: 6 remisów
2011/2012: 7 remisów
Potrzebuje jeszcze sprawdzić najdłuższą serie bez remisów Barcelony w ostatnich latach, żeby wyeliminować &quot;czarne serie&quot;
Posiada ktoś taką stronę ze statystykami danej drużyny?
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Przejrzałem 4 ostatnie sezony i rzeczywiście można się przerazić na pierwszy rzut oka.
Liga hiszpańska - FC Barcelona
(NSBR - najdłuższa seria bez remisów oraz forma na początku sezonu)
2009-2010 - NSBR: 8 - początek sezonu: Z, Z, Z, Z, Z, Z, R, Z, R
2010-2011 - NSBR: 16 - początek sezonu: Z, P, Z, Z, Z, R, Z, Z, Z
2011-2012 - NSBR: 17 - początek sezonu: Z, R, Z, R, Z, Z, Z, R, Z
2012-2013 - ASBR: 3 - początek sezonu: Z, Z, Z, ?, ?, ?, ?, ?, ?,
Zmieniłem zdanie i osobiście zacznę za 2zł od następnego meczu.
Z tymi drużynami zmierzy się Barcelona w następnych kolejkach:
Getafe, Granada, Sevilla, Real, Deportivo, Rayo, CeltaVigo, Mallorca, Zaragoza.
Jeżeli do meczu z Realem nie padnie remis, gram dalej aż w końcu padnie i STOP.
Jeżeli przez 9 meczów (aż do Zaragozy) nie padnie remis, przerywam progresje.
Kursy na remis są naprawdę bardzo wysokie, a dla kogoś z kapitałem wydać te 1000zł (lub mniej) w okresie 10 tygodni to raczej nie jest ogromny wydatek.
 
T 14K

tadzin

Użytkownik
Przejrzałem 4 ostatnie sezony i rzeczywiście można się przerazić na pierwszy rzut oka.
Liga hiszpańska - FC Barcelona
(NSBR - najdłuższa seria bez remisów oraz forma na początku sezonu)
2009-2010 - NSBR: 8 - początek sezonu: Z, Z, Z, Z, Z, Z, R, Z, R
2010-2011 - NSBR: 16 - początek sezonu: Z, P, Z, Z, Z, R, Z, Z, Z
2011-2012 - NSBR: 17 - początek sezonu: Z, R, Z, R, Z, Z, Z, R, Z
2012-2013 - ASBR: 3 - początek sezonu: Z, Z, Z, ?, ?, ?, ?, ?, ?,
Zmieniłem zdanie i osobiście zacznę za 2zł od następnego meczu.
Z tymi drużynami zmierzy się Barcelona w następnych kolejkach:
Getafe, Granada, Sevilla, Real, Deportivo, Rayo, CeltaVigo, Mallorca, Zaragoza.
Jeżeli do meczu z Realem nie padnie remis, gram dalej aż w końcu padnie i STOP.
Jeżeli przez 9 meczów (aż do Zaragozy) nie padnie remis, przerywam progresje.
Kursy na remis są naprawdę bardzo wysokie, a dla kogoś z kapitałem wydać te 1000zł (lub mniej) w okresie 10 tygodni to raczej nie jest ogromny wydatek.
ja bym probowal tylko meczy wyjazdowych no ale to twoj pomysl wiec sam testuj.
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
Wpadłem na dość ciekawy pomysł aby zacząć grać progresję na remis mocnego klubu, którego każdy znamy - FC Barcelonę.
Na pierwszy rzut oka może się to wydawać ryzykowne, nierealne i szalone.
Jednak jak przyjrzymy się bliżej to szansa na zysk jest ogromna.
Wyjaśniam już dlaczego: kursy na remis tego hiszpańskiego klubu, wahają się od 5.00 do nawet 9.00. Nie od dziś wiadomo, że nawet takiej maszynie zdarzają się wpadki, szczególnie na wyjeździe.
Przypomne początek sezonu ligi hiszpańskiej (2011/2012):
(stawiamy na remis, zaczynamy od 2zł i mnożymy co mecz x2)
I. Malaga - Barcelona (1.30) ⛔ -2zł
II.Barcelona (1.16) - Villarreal ⛔ -4zł
III. Sociedad X (6.60) Barcelona ✅ +52zł
IV. Barcelona(1.08) - Osasuna ⛔ -16zł
V. Valencia X (4.52) Barcelona ✅ +144zł
VI. Barcelona(1.20) - Atletico ⛔ -64zł
VII Gijon -Barcelona(1.16) ⛔ -128zł
VIII. Barcelona(1.05) - Santander ⛔ -256zł
IX. Barcelona X (8.26) Sevilla ✅ +4229zł
Cały wkład pochłonął 1022zł natomiast nasz zysk wyniósłby 3403zł
Oczywiście trwałoby to 9 tygodni w poprzednim sezonie i nakładu dużego kapitału ale warte takiego zysku.
Dobrze rozumiem? Wg tego przykładu gdy wejdzie Ci typ nie wracasz na I poziom progresji tylko cały czas podwajasz stawkę?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Dobrze rozumiem? Wg tego przykładu gdy wejdzie Ci typ nie wracasz na I poziom progresji tylko cały czas podwajasz stawkę?
Przecież inaczej nie dojechałby do kwoty 1022zł podanej jako ogólna suma kosztów gry!
 
E 27

egnagel

Użytkownik
fakt podwajania stawki oznacza, iż w Twoim interesie są długie serie. z przykładu seria 16 meczów bez remisu oznacza 131 072 pln postawione na remis i wygraną 1 048 576 pln przy kursie koło 8 (w domu z Majorką myślę, że 8 to minimum) za 17 zakładem. Zysk 786 434 pln postawione 262 142 pln. jeśli mielibyśmy kurs 8 i serie zakończone po jednym meczu bez remisu, wygrałbyś 222 pln (wygrana 256 pln postawione 34 pln).
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Ja jako kibic Barcy tylko dodam tyle że to zespół który zawsze gra o zwycięstwo bo remisy go nie obchodzą więc te długie serie bez remisu dają do myślenia.
Swoją drogą faktycznie na wyjeździe katalonia nie zawsze spisuje się tak jak u siebie i radziłbym skupić się tylko na wyjazdach no chyba że na Camp Nou wpada zespół również mocny to wtedy może być różnie
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Było blisko i już na drugim progu siadłby remisik, kurs 10.00 :]
2012-2013 - ASBR: 5 - początek sezonu: Z, Z, Z, Z, Z, ?, ?, ?, ?, ?
następne mecze: Sevilla (wyjazd), Real (dom), Deportivo (wyjazd), Rayo (wyjazd), Celta Vigo (dom)
2zł - 4zł - 8zł - 16zł - 32zł - 64zł - 128zł - 256zł - 512zł
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
następne 3 mecze to 3 potencjalne remisy, jak nie wejdzie żaden z nich to może zrezygnuje albo zmniejszę stawki bo kursy są olbrzymie
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
ciekawe, ale ja wolalbym poczekac az na sucho nie wejdzie minimum z 6 razy i wtedy zaczac progresje. ew zaczac od smiesznych stawek, 1 zl, 2 zl itp
 
E 27

egnagel

Użytkownik
Było blisko i już na drugim progu siadłby remisik, kurs 10.00 :]

2012-2013 - ASBR: 5 - początek sezonu: Z, Z, Z, Z, Z, ?, ?, ?, ?, ?

następne mecze: Sevilla (wyjazd), Real (dom), Deportivo (wyjazd), Rayo (wyjazd), Celta Vigo (dom)

2zł - 4zł - 8zł - 16zł - 32zł - 64zł - 128zł - 256zł - 512zł
z tym podwajaniem stawki bardziej uzasadniony wydaje mi się, HC +2.5 na wyjeździe dla rywala Barcy i +1.5 w domu dla rywala Barcy.
 
tremen 10

tremen

Użytkownik
ja bym zmienił barce na rangersów, oni są pewni mistrzostwa 3 ligi więc nie będzie im tak zależało na wygraniu każdego meczu bo nie mają przeciwnika a barca zawsze ma real i każdy mecz będzie chciało wygrać. powodzenia
 
voriax 12

voriax

Użytkownik
Ja bym Ci poradził inny zespół np. Celtic kursy na remisy na nich też są bardzo wysokie tylko zaargumentuje dlaczego ,bo notują w sezonie mało remisów 6-7,ale w tym sezonie będzie ich znacznie więcej z 1 prostego powodu grają na luzie ,bo nie maja w tym sezonie rywala z którym by sie trzeba było ścigać zresztą już to widać po pierwszych kolejkach- 2 remisy.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Tak sobie przejrzałem statystyki Barcelony sprzed kilku sezonów i doszedłem do paru wniosków, które może Ci się przydadzą.
W tym momencie masz kapitał na 9 progów progresji, rozumiem, że jak zacznie się robić nieciekawie to przy tak wysokich kursach jakie są na remis barcy możesz dodać jeszcze parę progów minimalizując ewentualny zysk.
Wracając do statystyk. W sezonie 2011/12 Barca miała serię 16 zwycięstw, dopiero za 17 razem padł remis w meczu ze Sportingiem Gijon - na wyjeździe. Kurs na remis w tamtym spotkanie według Pinnacle to 5,97. Także zrobiłoby się nerwowo, progów może i by starczyło ale tu psychika swoje robi.
Jednak jeśli weźmiemy pod uwagę serię WYJAZDOWĄ bez remisu to taka wynosi już tylko 10 spotkań (brałem pod uwagę 3 ostatnie zakończone sezony). Sprawdziłem kursy na remis, według Pinnacle wygląda to następująco:
Sezon 2009/10 - średni kurs 5,11
Sezon 2010/11 - średni kurs 5,08
Sezon 2011/12 - średni kurs 6,63
Sezon 2012/13 - jak do tej pory średni kurs 5,94
Łącznie wziąłem pod uwagę 59 ostatnich wyjazdów, najniższy kurs wynosił 3,48, najwyższy 8,90. Poza tym kurs poniżej 4,00 spotkałem tylko 5 razy.
Kurs pod progresję więc bardzo dobry można śmiało powiedzieć. Nawet jeśli założymy, że zakończymy progresję trafiając w kursy 4,00 (patrząc na to pesymistycznie) i tak jest nieźle.
Co o tym sądzisz?
 
tremen 10

tremen

Użytkownik
Ja bym Ci poradził inny zespół np. Celtic kursy na remisy na nich też są bardzo wysokie tylko zaargumentuje dlaczego ,bo notują w sezonie mało remisów 6-7,ale w tym sezonie będzie ich znacznie więcej z 1 prostego powodu grają na luzie ,bo nie maja w tym sezonie rywala z którym by sie trzeba było ścigać zresztą już to widać po pierwszych kolejkach- 2 remisy.
też uważam tak jak kolega napisał, a Celtic ma do tego Lige Mistrzów, więc będzie musiał z czegoś zrezygnować i sądze że to będzie liga a kursu nie małe
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
@Voriax, tremen, być może zacznę też grać osobną progresję na Celtic, rzeczywiście drużyna bardziej korzystna w obecnej sytuacji
@OgarnijSie, też dobry pomysł, Barca już piąty mecz bez remisu, a wyjazdy to rzeczywiście sprawiają problemy. Ja jednak będę grał ligę i na wyjeździe i u siebie ponieważ przed nimi dość mocne drużyny (już za 2 tygodnie przyjeżdża Real)
@incubus7, gram tylko jedne rozgrywki ponieważ zwiększy się lista progów, a już mam przeczucie, że Katalończycy wygrają grupę LM z kompletem zwycięstw
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Tutaj odnośnie mojego wcześniejszego postu dodaję jeszcze przykładową progresję rozpisaną na 19 progów (czyli cały wyjazdowy sezon) dla kursu 4,00 (jest to pesymistyczna wartość, każdy wyższy kurs daje nam dodatkowy zysk):

etap / stawka / koszt / wygrana / zysk /

01 ........ 1 ............. 1 ......... 4 ......... 3
02 ........ 1 ............. 2 ......... 4 ......... 2
03 ........ 2 ............. 4 ......... 8 ......... 4
04 ........ 2 ............. 6 ......... 8 ......... 2
05 ........ 3 ............. 9 ........ 12 ......... 3
06 ........ 4 ........... 13 ......... 16 ......... 3
07 ........ 5 ........... 18 ......... 20 ......... 2
08 ........ 7 ........... 25 ......... 28 ......... 3
09 ........ 9 ........... 34 ......... 36 ......... 2
10 ....... 12 .......... 46 ......... 48 ......... 2
11 ....... 16 .......... 62 ......... 64 ......... 2
12 ....... 22 .......... 84 ......... 88 ......... 4
13 ....... 29 ......... 113 ....... 116 ......... 3
14 ....... 39 ......... 152 ....... 156 ......... 4
15 ....... 52 ......... 204 ....... 208 ......... 4
16 ....... 69 ......... 273 ....... 276 ......... 3
17 ....... 92 ......... 365 ....... 368 ......... 3
18 ...... 123 ........ 488 ....... 492 ......... 4
19 ...... 164 ........ 652 ....... 656 ......... 4
Progresja długoterminowa, 652j potrzebne do gry, założenie, które musi zostać spełnione to 1 remis w całym sezonie na wyjeździe.
 
Do góry Bottom