>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

progresja na 1 mecz

B 0

barti

Użytkownik
Żegnam się z forum CZEŚĆ
Nie zachowuj się jak mała dziewczynka... Próbujemy Cię tutaj ratować przed stratą pieniędzy, a Ty się obrażasz.... Wiem, że i tak to przeczytasz, zatem przemyśl jeszcze raz swój system. Pozdrawiam
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
System bardzo dobry, sugestia o graniu za pieniądze dopiero drugiego dnia jak najbardziej słuszna. Tylko nie wiem, dlaczego autor nie chciał ulepszyć tym tego systemu...
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
chłopaki nie podniecałbym się za bardzo tym systemem... z mojego skromnego doświadczenia wynika, że seria 10 niewygranych gospodarza po kursie &gt;2,20 zdarzy się 1 na 250. Wtedy stawka wynosi 1024 złote. Prawdopodobnie raz do roku taka sytuacja się zdarzy (grając zdarzenie dziennie). Optymistycznie podchodząc nawet jakby zdarzyło się to raz na dwa lata, zysk osiągnięty dzięki takiemu graniu może zostać zmieciony w ciągu tych 10 dni. Nie mówię oczywiście o fakcie, że seria 7, 8, 9 takich meczów może zdarzyć się osobno. Już wtedy mocno nadwyręża ona budżet. Poza tym co z serią np. 10 remisów pod rząd? Stawka na 1 i na 2 będzie wynosiła po 1024?
 
P 2

pixtr090

Użytkownik
Ten system nie nadaje się do grania w taki sposób jak to opisałeś. Nie wyobrażam sobie co byś robił gdy np zamieniasz stawki według twojego myślenia a wchodzi to co myślałeś że nie wejdzie. I tak przez kilka kolejek Każdy Ci tu pisze że ten sposób jest beznadziejny więc przyjmij to do wiadomości.
Żegnam się z forum CZEŚĆ
Zrozum na tym forum nikt Ci źle nigdy nie będzie życzył. Każdy tu przedstawia mniej lub bardziej przemyślane analizy i powinieneś je wszystkie sprawdzić, przetestować i przede wszystkim zrozumieć
 
F 0

full81

Użytkownik
Właśnie zacząłem grac progresja a wiadomo ze teraz ligi te najbardziej interesujące pauzują wiec wybrałem ligę szwedzka 2 a tam zespól który jak dotąd nie zremisował od 10 meczy ja stawiam już od 4 to jonkopings a już sie waham jak myślicie to dobry wybór i czy brnąc dalej,mam prośbę dajcie cynk na jakaś drużynę,pozdrawiam.
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
Właśnie zacząłem grac progresja a wiadomo ze teraz ligi te najbardziej interesujące pauzują wiec wybrałem ligę szwedzka 2 a tam zespól który jak dotąd nie zremisował od 10 meczy ja stawiam już od 4 to jonkopings a już sie waham jak myślicie to dobry wybór i czy brnąc dalej,mam prośbę dajcie cynk na jakaś drużynę,pozdrawiam.
http://www.google.pl/#hl=pl&amp;q=+statystyki+pi%C5%82ka+seria+bez+remisu&amp;aq=f&amp;aqi=&amp;aql=&amp;oq=&amp;gs_rfai=&amp;fp=6561f735a7909ab0
ps Seria bez remisu:Ankaraspor34 ???? -- ciekawe czy grał to ktoś progresją
hm grasz progresją masz 4 kolejkę za sobą i ty dalej(już) sie zastanawiasz czy nie zmienić drużyny czekasz na cynk : ???? komedia super byle tak dalej a zastanowię sie czy nie otworzyć bukmachera dla takich jak ty i tobie podobnych --- był by to zaje...sty biznes and zysk
po:
1) odpuść sobie progresję jak niemasz odpowiedniego zaplecza finansowego
a po chceci zmiany drużyny widać ze już powoli cię ciśnie a to dopiero 4 kolejka była, co było by jak by była 8 kolejka ?
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
żeby się czegoś nauczyć, każdy musi swoje stracić :razz: wiem po sobie, ze jak czegoś się nie doświadczy na własnym portfelu to ciężko się z tym pogodzić, dlatego progresja, mimo krytyki, jest tak popularna.
 
F 0

full81

Użytkownik
Wychodząc z założenia jak drożyna ma na koncie 6 spotkań bez remisu teraz już 10 to chyba w końcu zremisować musi tym bardziej ze ostatni mecz przegrała na prawdę bez sensu 0-1 ty jesteś pewnie kotem i mistrzem wiec twoje opinie mnie nie interesują nie te progi,nie chodzi mi o odpuszczenie dosłowne tylko czy na prawdę warto brnąc w to dalej bo rożnie to bywa a ciśnienie jest nie powiem,chciałem usłyszeć opinie bo wiecie,odpuszczę a oni zremisują,czy mieliście takie przypadki i czy być konsekwentnym do końca.
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
tylko czy na prawdę warto brnąc w to dalej bo rożnie to bywa a ciśnienie jest nie powiem,chciałem usłyszeć opinie bo wiecie,odpuszczę a oni zremisują,czy mieliście takie przypadki i czy być konsekwentnym do końca.
Tak wszyscy jesteśmy jasnowidzami
Odpuść !!!!!!!!!!! puki nie jest za późno ...
Remis może być w następnym spotkaniu jak i za 5-spotkań ::grin:
a zrobisz jak będziesz chciał..
Na ile progów jeszcze cię stać ??
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Wychodząc z założenia jak drożyna ma na koncie 6 spotkań bez remisu teraz już 10 to chyba w końcu zremisować musi.
Grając progresję drużyn, które posiadają duża serię, w tym przypadku meczy bez remisu, wyłapiesz wszystkie rekordowe serie. Przy takim kryterium doboru nie ominie Cię żadna. Jak juz uzbiera sie u jakiejś powiedzmy 10 to ją wybierzesz, dlatego będziesz skazany na porażkę.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
pablito22sc &gt;&gt;&gt; podałeś fałszywy przykład , ponieważ ten bilans zespołu Ankaraspor to nie są wyniki boiskowe , a efekt dyskwalifikacji i przyznania wszystkim ich przeciwnikom walkowerów....
Tak więc nikt nie mógł grać na wynik remisowy w ich meczach - bo mecze Ankarasporu przecież wcale nie były - wobec tej dyskwalifikacji - wystawiane w ofertach bukmacherów.
Pzdr.
edi8
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
pablito22sc &gt;&gt;&gt; podałeś fałszywy przykład , ponieważ ten bilans zespołu Ankaraspor to nie są wyniki boiskowe , a efekt dyskwalifikacji i przyznania wszystkim ich przeciwnikom walkowerów....
Tak więc nikt nie mógł grać na wynik remisowy w ich meczach - bo mecze Ankarasporu przecież wcale nie były - wobec tej dyskwalifikacji - wystawiane w ofertach bukmacherów.
Pzdr.
edi8
dziękuje za wyłapanie błędu &quot;&quot;&quot; Dobrze ze to była pierdółka gorzej jak bym podawał jakieś ważne dane ... jeszcze raz dzieki i Przepraszam
a w zamian
Drużyna - Liga - seria bez remisu : TO HISTORIA : TAK BYŁO KIEDYŚ nie obejmuje pucharów
Kildare Irlandia II liga 14
Armed Forces Singapur S-League 14
Nomme Kalju Estonia I liga 13
IFK Goteborg Szwecja Allsvenskan 12
Falkenbergs Szwecja Superettan 12
Siauliai Litwa I liga 12
Kongsvinger IL Norwegia Adeccoligaen 12
Alania Vlad. Rosja II liga 12
Yaroslavl Shinnik Rosja II liga 12
Fredrikstad Norwegia Tippeligaen 11
Oita Japonia I liga 11
Start 2 Norwegia II liga, Gr. 1 10
Manglerud Star Norwegia II liga, Gr. 4 10
Mandalskameratene Norwegia II liga, Gr. 1 10
IK Brage Szwecja I liga Norra 10
Lyn 2 Norwegia II liga, Gr. 3 10
HyPS Hyvinkaa Finlandia Kakkonen A 10
Metallurg Lipetsk Rosja II liga 10
Haugesund Norwegia Adeccoligaen 10
Levanger Norwegia II liga, Gr. 2 10
Minsk FC Białoruś I liga 10
Tonsberg Norwegia II liga, Gr. 1 10
Syrianska Kerbura Szwecja I liga Norra 10
Sunnhordaland Norwegia II liga, Gr. 3 10
Tampere United Finlandia Veikkausliiga 10
Bodo/Glimt 2 Norwegia II liga, Gr. 4 10
Strindheim Norwegia II liga, Gr. 2 10
Baerum Norwegia II liga, Gr. 4 10
Naftan Novopol Białoruś I liga 9
Korsvoll Norwegia II liga, Gr. 4 9
Raufoss Norwegia II liga, Gr. 4 9
Aalesund Norwegia Tippeligaen 9
Teledema Kaunas Litwa I liga 9
Kultsu Finlandia Kakkonen A 9
Sparta Norwegia Adeccoligaen 9
Bohemians Irlandia I liga 9
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
pablito22sc&gt;&gt;&gt; znam w historii piłki nieco dłuższą serię meczy bez remisu , bo Stoke City miało ich 46....
http://www.stokecityfc.com/page/Records/0,,10310~401936,00.html
A tu info o drużynie która zremisowała po serii 40 porażek:
http://blog.taragana.com/sports/2010/04/12/britains-worst-football-team-scrapes-draw-after-40-losses-93150/
Zaś tu info o serii 21 meczy Clyde bez remisu w domu oraz serii 19 meczy Southend bez remisu na wyjazdach:

http://weekendfootball.co.uk/statistics/draw-sequences.asp
Tu mamy info o serii Swindon , gdy nie remisowali przez 29 meczy:
http://webcache.googleusercontent.c...pl&amp;ct=clnk&amp;gl=pl&amp;client=firefox-a
Pzdr.
edi8
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Jakby ktoś naprawdę chciał to znalazłby bardzo długie serie bez remisu/zwycięstwa/przegranej. Mamy na świecie bardzo wiele lig, historyczna próba jest zatem bardzo duża.
Kolega napisał, że Stoke zaliczyło serie 46 meczów bez remisu.
Gdyby podejść do tego czysto statystycznie, taka seria zdarzy się raz na dwadzieścia milionów (zakładając, że prawd. remisu = 33%).
Jest to zatem możliwe, a że próba cały czas się zwiększa, zwiększa się również liczba takich długich serii.
Pozdr.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Aby nie doszło do bardzo dużego wzrostu stawki na któreś
ze zdarzeń ,zawsze zmieniam stawki ,czyli najwyższą
daje na gospodarzy a najniższą na gości
wygląda to tak,
przykładowo po pięciu kolejkach mam stawki do obstawienia
na gospodarzy za 2 zł
na remis za 4 zł
na gości za 8 zł
trzeba zamienić 2 zł i 8 zł i wygląda to tak
na gospodarzy 8 zł
na remis 4 zł
na gości 2 zł
obstawiamy zawsze najwyższą stawke na gospodarzy
Modyfikacja tego systemu:
zawsze zmieniamy stawki tak aby najniższa była na remis, czyli dla przykladu powyżej:

było:
na gospodarzy za 2 zł
na remis za 4 zł
na gości za 8 zł
po zmianie:
na gospodarzy za 4 zł
na remis za 2 zł
na gości za 8 zł
lub (podwójna zmiana):
na gospodarzy za 8 zł
na remis za 2 zł
na gości za 4 zł

Wynika to z niepodważalnych danych statystycznych mówiących że najczęściej wychodzi wygrana gospodarzy, potem gości, a najrzadziej remis. Oznacza to że na remis jest zawsze stawka 2 zł - nie występuje progresja na remis.
 
Z 1

zolw123

Użytkownik
a moze dokładny wyniok do połowy ?? z rychoma stawką ????
Paragwaj - Hiszpania
Powyzej do 1 połowy 2,95 x2
Dokładny wynik 0:0 2,50 x2
Dokładny wynik 0:1 3,10 x2
Dokładny wynik 1:0 8,00 x1
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Z tym, że na DW marże są dość wysokie i ciężko o dobre typy. Ja bym nie ryzykował gry takim systemem. Ale każdy ma rozum i sam decyduje ;)
 
Z 1

zolw123

Użytkownik
a moze dokładny wyniok do połowy ?? z rychoma stawką ????
Paragwaj - Hiszpania
Powyzej do 1 połowy 2,95 x2
Dokładny wynik 0:0 2,50 x2
Dokładny wynik 0:1 3,10 x2
Dokładny wynik 1:0 8,00 x1
Postawione 7 / Wygrane 5 / Suma: -2
Zenit St.Petersburg - Anzhi
Powyzej do 1 połowy 2,75 x4
Dokładny wynik 0:0 2,60 x4 -&gt; daje najwyzej bo z analiz wychodzi ze to jest najbardziej prawdopodobne.
Dokładny wynik 0:1 10 x1
Dokładny wynik 1:0 2,8 x2
 
Do góry Bottom