>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja - kurs ~2.0

michal95 10

michal95

Użytkownik
SV Horn v Austria Lustenau 2.10 ✅
Stawka: 13 zł
Przy okazji dodam, że od wczoraj gram równolegle drugą linię. Jeśli działoby się tam coś ciekawego, napiszę tutaj o tym.
Wygrana: 27,30 zł
Bilans: ✅ 1180,05 zł
 
P 16

pantomek

Użytkownik
Z zainteresowaniem zaglądam do Twojego tematu, zwłaszcza z racji potencjalnej zmiany mojej strategii grania progresją ????
Ale mam jedno pytanie:
Jak czasowo ogarniasz składanie zakładow 3-5 razy dziennie? Wcześniej (powiedzmy wieczorem dzień wcześniej) układasz sobie listę wydarzeń, które będziesz obstawiał nastepnegp dnia i potem po prostu w zależności od rozwoju sytuacji (wchodzi/nie wchodzi) obstawiasz z różnymi stawkami czy jakoś inaczej?
 
michal95 10

michal95

Użytkownik
Jak to w klasie maturalnej- mało przedmiotów. Od wtorku do piątku nie kończę później niż o 13.30.
Profil matematyczno-informatyczny, więc czy to przy komputerze na informatyce, czy na szkolnym wi-fi podczas jakiejś luźniejszej lekcji, wchodzę sobie na livesports i przeglądam mecze z pasującymi kursami. Analiza u mnie to zazwyczaj sytuacja w tabeli, wyniki gospodarza u siebie, wyniki gościa na wyjazdach i mecze bezpośrednie.
I tak mam czasami przygotowane kilka meczów i podczas dnia przez telefon lub komputer obserwuję wynik.
Potem po prostu uzyskuję gdzieś dostęp do internetu, wchodzę, obstawiam i piszę tutaj ????
Zdarzają się dni, kiedy stawiam mniej zakładów. No, ale wiadomo, czasami może zabraknąć czasu. Nie zamierzam traktować tego jako nic więcej niż hobby. Tym bardziej, że mojej dziewczynie to obstawianie nie bardzo się podoba.
Pozdrawiam ????
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Już założenia w tej metodzie są złe...
Ja opieram się na piłce nożnej. Gdy drużyna ma kurs na zwycięstwo 2.00, to jest ona lekkim faworytem ( kurs na zwycięstwo przeciwnika to ~3.50 ).
Faworytem wg bukmachera, jeśli przyjmujesz bukmachera jako wyrocznię szacującą szanse na wygraną danej drużyny to jesteś na autostradzie do przegranej. Jeśli dodatkowo grasz progresją to śmigasz po tej autostradzie Lamborghini
 
michal95 10

michal95

Użytkownik
Już założenia w tej metodzie są złe...

Faworytem wg bukmachera, jeśli przyjmujesz bukmachera jako wyrocznię szacującą szanse na wygraną danej drużyny to jesteś na autostradzie do przegranej. Jeśli dodatkowo grasz progresją to śmigasz po tej autostradzie Lamborghini
Gdzie jest napisane, że przyjmuję bukmachera jako wyrocznię? Piszę tylko, że moje typy oscylują w granicach 2.00, a wg buka szansa przy takim kursie to ~50% (1/0,5=2.00). I jak już wyżej kilka razy napisałem- każdy typ opiera się na analizie (pomijając te kilka razy bez analizy przy stawce 5 zł).
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Już założenia w tej metodzie są złe...

Faworytem wg bukmachera, jeśli przyjmujesz bukmachera jako wyrocznię szacującą szanse na wygraną danej drużyny to jesteś na autostradzie do przegranej. Jeśli dodatkowo grasz progresją to śmigasz po tej autostradzie Lamborghini
przykre doświadczenia z bukmacherem i kursami?twoja autostrada była naprawdę szeroka.....
ja tylko na tym się opieram,nie mam czasu na wszystkie te pierdoły z analizami i statystykami.....
każdy robi jak uważa, ale mnie tylko progresja przynosi jakiekolwiek zyski

...twoje założenia są złe-jak to mawia jeden mądrzejszy ode mnie użytkownik tego forum &quot;....jaka wiedza?przecież zgadujemy...&quot;
 
michal95 10

michal95

Użytkownik
Steaua Bukareszt v Basel X2 1.42 ✅
(Podwójna szansa)
Marsylia v Napoli X2 1.42 ✅
(Podwójna szansa)
Stawka: 13 zł
Wygrana: 26,22 zł
Bilans: ✅ 1188,27 zł
W drugiej linii na trzecim etapie trafiony typ na Chelsea, bilans ✅19,50zł
 
M 0

michaello724

Użytkownik
Heh,dokładnie tym samym systemem mam zamiar operować w przyszłości,jednak jeszcze trochę czasu do +18. Czy nie boisz się limitu na bet365?Ja z tego powodu mam zamiar w przyszłości grać na Pinnacle
 
michal95 10

michal95

Użytkownik
Portugalia
Moreirense FC v Beira Mar 1X 1.18 ✅
(Podwójna szansa)
Cska Moskwa v Man City 1.70 ✅
Stawka: 30 zł
Jak dostanę limit, to spróbuję u innego bukmachera ;) Chociaż nie wiem, czy zacznie mnie limitować przy zarobku 1000 zł miesięcznie.
Wygrana: 60,27 zł
Bilans: ✅ 1200,54 zł
 
E 0

erykos174

Użytkownik
Hmm grając progresją rozumiem, że nastawiasz się na stały zarobek, przyjmijmy, że zagrasz dziennie jedno zdarzenie, naprawdę myślisz, że powiedzmy na 500 zagranych zdarzeń nie trafisz na serie 8 przegranych ? Bo z tego co widzę na tyle poziomów rozdzieliłeś kapitał. Oczywiście kibicuje jak najbardziej, próbuje tylko ostrzec ????
 
michal95 10

michal95

Użytkownik
Oczywiście, że jest możliwość czarnej serii. Liczę po prostu, że mnie ona nie dotknie :p
Wydaje mi się, że szansa na trafienie kursu 2.00 wynosi około 50%. Biorąc dla przykładu z wczorajszego dnia ze strony livesports.pl pierwsze 10 meczów, w których występuje kurs 2.00-2.30 (w takich oscylują moje typy), trafionych jest 6, przegrane 4. Podkreślę, że to mecze przypadkowe, a przy moim obstawianiu dochodzi analiza. I tak przyjmując skuteczność 50%, szansa na 8-krotne nietrafienie wynosi (1/2)^8=1/256 = 0,4%.
Jest również opcja, że 2 ostatnie etapy zagram na zwrot wkładu z kursem 1,5, co zdecydowanie zmniejsza ryzyko niepowodzenia.
 
michal95 10

michal95

Użytkownik
Generalnie chyba jest tak, że z konta z którego wpłacasz pieniądze, na to konto pieniądze zostają Ci wypłacone.
Anderlecht v PSG 1.44 ✅
Galatasaray
v FC Kopenhaga 1.57 ✅
Stawka: 5 zł
Wygrana: 11,35 zł
Bilans: ✅ 1206,89 zł
 
michal95 10

michal95

Użytkownik
Obie linie dzisiaj trafione, w temacie prawie 100 postów, więc może czas na jakieś małe podsumowanie.
Linia główna:
Przez 27 dni zagrałem łącznie za kwotę równą 2900 zł
Wygrane to 4115,93 zł
Bilans: ✅ 1215,93 zł
Odbyły się 33 progresje, 69 typów.
Etapy, podczas których wygrywałem:
1. - 15 razy
2. - 9 razy
3. - 3 razy
4. - 4 razy
5. - 1 raz
6. - 1 raz
Najwyższy zysk oczywiście z progresji wygranej na etapie 6. - ✅865,15zł.
Linia 2. (od niedzieli)
(I)
5 zł - Botafogo v Vasco da Gama 2.05 ⛔
13 zł - Kalmar FF v Djurgarden 2.30 ⛔
30 zł - Schalke v Chelsea 2.25 ✅ 67,50zł (zysk z tej progresji 19,50 zł)
(II)
5 zł - Herediano v Cruz Azul 2.00 ✅ 10,00 zł (zysk z tej progresji 5,00 zł)
(III)
5 zł - Bayer Leverkusen U19 v Shakhtar Donieck U19 2.10✅ 10,50 zł (zysk z tej progresji 5,50 zł)
(IV)
5 zł - Pro Patria v Pro Vercelli 2.10 ⛔
13 zł - Benfica 1.80, Bayern 1.083, PSG lub remis 1,075 ⛔
30 zł - Slovan Liberec v Sevilla 2.00 ⛔
65 zł - Bordeaux v Apoel Nikozja 1.95 (live przy 0:0), Valencia v St Gallen 1.18 (live przy 1:0) ✅ 149,57 zł (zysk z tej progresji 36,57 zł)
Bilans 4 dni 2. linii to ✅ 66,57 zł.
 
Do góry Bottom