>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja - kurs ~2.0

wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Moze, ale nie musi. Progresja musi, chyba ze stosujemy ja doraznie, a nie caly czas - wtedy to bardzo fajny sposob zeby cos dorobic.
wrogowie progresji wiecznie żywi ???? ale to dobrze bo równowaga w przyrodzie musi być :grin:
 
michal95 10

michal95

Użytkownik
Tysiąc przekroczony ;D
Portimonense v Santa Clara 1.80 ⛔
Atletico Madryt v Celta Vigo 1.20 ✅
Stawka: 5 zł
Wygrana: 0 zł
Bilans: ✅ 995,39 zł
 
yetz 18

yetz

Użytkownik
Dobrze Ci idzie, ale jednak progresja kiedys pokaze swoje gorszs oblicze. Ustal sobie moment w ktorym bedziesz robil wyplaty zysku, aby w przypadku czarnej serii przegrac tylko wklad poczatkowy. Zalozenia zalozeniami, a chec odegrania sie moze wziac gore. Bede sledzil temat. Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
michal95 10

michal95

Użytkownik
No póki co wygląda to dosyć fajnie. Niestety nie mogę zakładać grania jedynie tym, co zyskałem od początku, bo jest tego po prostu za mało. Muszę mieć gwarancję co najmniej tych 8 etapów. Właściwie jestem tym bardziej spokojny, że mój tata widząc zasadę działania tego systemu jest gotowy &quot;rezerwę&quot; zwiększyć, a to równa się z przynajmniej 10-11 etapami.
Liczę na to, że czarna seria nie obierze sobie mnie za cel ;D
 
S 49

slon89

Użytkownik
Ale autor ma dobrze ja też chciałbym mieć ojca który da mi na progresje ponad 20tyś. zł. na trzy ostatnie etapy. Niejedni to mają szczęście. Ja jestem dzieckiem gorszego Boga.
 
michal95 10

michal95

Użytkownik
Mam jednak nadzieję, że z tej pomocy nie będę musiał korzystać..
Zastanawiam się tylko- jeżeli doszłoby do tego, że doszedłbym do tak wysokiego poziomu i chciał postawić np. 7000 zł, to czy bet365 nie nałoży na mnie jakiegoś limitu? Czy to jedynie po ewentualnej wygranej?
Southend v Dag &amp; Red 2.10 ⛔
Stawka: 5 zł
Wygrana: 0 zł
Bilans: ✅ 1034,49 zł
 
cock 756

cock

Użytkownik
Zastanawiam się tylko- jeżeli doszłoby do tego, że doszedłbym do tak wysokiego poziomu i chciał postawić np. 7000 zł, to czy Bet365 nie nałoży na mnie jakiegoś limitu?
1: Kiedyś była tam opcja postaw max - widzisz ile można postawić.
2: A to na Bet3,65 Świat się kończy?
3: Jaja to by były gdyby Bet3,65 uznał, że doszło do pomyłki i kurs który zagrałeś obniżył do 1,35... ;) To dość częste &quot;pomyłki&quot;.
 
Do góry Bottom