>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Progresja jest OK

wilf 0

wilf

Użytkownik
@wilf, a czy Ty pamiętasz o tym swoim własnym wątku
&gt;&gt;&gt;progresywny paradoks progresji&lt;&lt;&lt;
tu na FB założonym jeszcze w 2006 roku:
http://forum.bukmacherskie.com/f18/progresywny-paradoks-progresji-4453.html
Witam.
Znam
&gt;&gt;&gt;progresywny paradoks progresji&lt;&lt;&lt;
ale to nie jest moje, bo ten nick i mail dostałem od swojego znajomego i ten wątek dopiero od dziś można uważać za mój, a stało się to tak, że podobał mi się bardzo nick i poprosiłem o niego tym bardziej, że jestem internetowym uczniem bukmacherskim dawnego WILFA.
 
makkwak 7

makkwak

Użytkownik
@wilf
pouczasz kogoś, a jak widać po Twoich w tym temacie postach sam nie masz za wiele pojęcia...
 
wilf 0

wilf

Użytkownik
@wilf
pouczasz kogoś, a jak widać po Twoich w tym temacie postach sam nie masz za wiele pojęcia...
- pojęcie o bukmacherce mam spore bo kilkuletnie i miałem dobrego nauczyciela, a nie piszę o progresji co i jak, bo to w necie już jest i na dodatek nie moje wiec się nie wychylam i odsyłam do poszukania info w necie,poniewaz linku podać nie mogę
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Witam wszystkich. He... lezka w oku mi se zakrecila czytajac te wpisy, kolega widze napalony na progresje jak kiedys ja jak ja poznalem. Wydawalo mi sie ze zlapalem Pana Boga za nogi i niedlugo bede jedzil mega furami bo tego po prostu nic bardziej mylnego. Jak chcesz posluchaj doswiadczonego gracza, oszczedzi to Ci to czasu i pieniedzy, przede wszystkim tego drugiego. Stawkowanei od 10 zl to odrazu strzal w kolano jeszcze po kursach 1.7 wtopisz szybciej niz myslisz, ja swego czasu pwobowalismy z Ziomkami stawki od 5 zl i kombinujac ze stawkami nawet od 1.5 i uwierz mi że to jest latwe z pozoru po okresie tlusych typow przychodzi predzej czy pozniej czarna seria i zdarzenia tzw peniaki ktore musialy wejsc nagle jak domino przestaja wchodzic kto gral to wie o czym mowic, nastepnie caly utarg ktory utulales prze 2 miesiace czy wiecej puszczasz w jedenj czarnej serii i jest tam gdzie byles czyli w czarnej ... d.... Wszystko to juz po klkadziesiatrazy zostalo opisane w necie. Gdyby to byl ten zloty sysytem buki poszlyby z torbami, a ludzie tacy jak my by byli szejkami. Sory ze Twoj swiat runąl, ale pograsz to zobaczysz o czym mowie, fajnie to wyglada ale to rzecz zludna. Mimo to zycze wytrwalosci i duzego budzetu. Pozdro ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
- pojęcie o bukmacherce mam spore bo kilkuletnie i miałem dobrego nauczyciela,
Siedzę w bukmacherce od około 2000 roku nadal więcej przegrywam niż wygrywam ???? więc kilkuletnie doświadczenie to chyba za mało.
Bez obrazy oczywiście ale takie są fakty.

Pozdrawiam
 
A 498

addam44

Użytkownik
Tu dwaj koledzy powyzej maja racje o progresji.To sliski sposob gry.
Tu na forum jest o niej mnostwo.Ale najlepiej odszukaj tematy Zdzisia Kreciny.Chlopak gral rozwaznie;najpierw wg.pewnej metody,potem typujac,mial spory fundusz i.... ????
Znam co prawda na innych forach(linki na PW)takich co grali progresja i nie przegrali ale...i tak zrezygnowali.Bo pomimo powodzenia zorientowali sie w ryzyku.
 
wilf 0

wilf

Użytkownik
- dzięki za ostrzeżenia, ale ja gram i nie przegrywam od kilku lat, choć zyski nie sa takie jak w totku, a raczej jak w drobnym biznesie, bo i kapitał na grę jest drobny
- piszecie, że znacie takich co przegrali progresją i ja takich znamale znacznie mniej niż takich co wygrywają
- znam także taki test spokojnej i w miarę bezpiecznej progresji, gdzie gości na prawie 2000 kuponów nie przegrał i zrobił prawie 1000% zysku i dopiero wtedy wtopił, ale już widziałem, że mu się za bardzo nie chciało, ale wszystkich ostrzegał, że jeżeli graja tak jak on to powinii co 100% zysku konsumować zyski, a nie kapitalizować i jeżeli ktroś tak robił to owszem wtopił raz, ale 8 -9 razy wygrał po 100% kapitału
- jak ktos umie grać odpowiednią progresją i gospodarować kapitałem to nie przegra
// owszem jak się wtopi na samym początku, to bankrut, ale trzeba wiedzieć, że gra progresją, to zbieranie zysku po troszeczku //
 
after 23

after

Użytkownik
troche eksperymentuje z progresjami roznych typow i prawda jest jedna: progresja jest OK! ale pod warunkiem nieograniczonego budzetu! ???? hyh
tak wiec nie doktoryzowac mnie sie tu Pany bo czytac sie nie chce ;P !
pozdrowionka!
A ty synek pokaz zdjecia kuponow z karteczka : &quot;pozdro dla Aftera&quot; to uwierze :p
 
Do góry Bottom