>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Progresja by Gregorczen

gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Progresja #7 | poziom: 1 | zysk jaki chcę uzyskać: 2 zł
Snooker | K. Wilson - B. Pinches | 1 | 1.81 | Marathonbet | 3 -&gt; 5,43
5:1 ✅



Progresja #7 zakończona:
Liczba poziomów: 1
Suma stawek: 3 zł
Suma wygranych: 5,43 zł
Zysk: ✅ 2,43 zł
Łączny zysk po 7 ukończonych progresjach: ✅ 15,72 zł

Stan konta: 58,51 zł




Progresja #8 | poziom: 1 | zysk jaki chcę uzyskać: 2 zł
Snooker | A. Hamilton - A. Taylor | 1 | 1.25 | Marathonbet | 8 -&gt; 10
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Progresja #8 | poziom: 1 | zysk jaki chcę uzyskać: 2 zł
Snooker | A. Hamilton - A. Taylor | 1 | 1.25 | Marathonbet | 8 -&gt; 10
5:3 ✅



Progresja #8 zakończona:
Liczba poziomów: 1
Suma stawek: 8 zł
Suma wygranych: 10 zł
Zysk: ✅ 2 zł
Łączny zysk po 8 ukończonych progresjach: ✅ 17,72 zł

Stan konta: 60,51 zł





Progresja #9 | poziom: 1 | zysk jaki chcę uzyskać: 2 zł
Tenis | N. Davydenko - A. Bogomolov | 1 | 1.57 | Marathonbet | 4 -&gt; 6,28
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Progresja #9 | poziom: 1 | zysk jaki chcę uzyskać: 2 zł

Tenis | N. Davydenko - A. Bogomolov | 1 | 1.57 | Marathonbet | 4 -&gt; 6,28

2:0 ✅









Progresja #9 zakończona:

Liczba poziomów: 1
Suma stawek: 4 zł
Suma wygranych: 6,28 zł
Zysk: ✅ 2,28 zł

Łączny zysk po 9 ukończonych progresjach: ✅ 19,72 zł


Stan konta: 62,79 zł
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Powracam do tematu. Mimo iż ostatnia próba z progresją na over/under 2,5 bramki się nie udała to postanowiłem jeszcze raz spróbować progresji. Z tym, że... teraz totalnie dla zabawy. Przeznaczam budżet, który &quot;mogę przegrać&quot; i nie sprawi to we mnie żadnych negatywnych emocji ani wielkiego żalu. Oczywiście o przegrywaniu nie myślę Zobaczymy jak to się tu będzie układać. Jak coś z tego będzie wychodzić to powiększy się budżet i zacznie grać poważnie, jak nie to też nic się nie stanie i rozpaczy nie będzie. Co teraz wymyśliłem? Coś co zwie się &quot;progresją na stały zysk&quot; plany mam bardzo ambite i chodź będzie o to niezwykle trudno postaram się je zrealizować Dlaczego akurat progresja na stały zysk? Ponieważ stawki nie rosną tak szybko i mam dużą dowolność przy wyborze spotkań z odpowiednimi kursami.
Na czym polega progresja na stały zysk, każdy zapewne wie. Jednak dla początkujących wyjaśnię krótko - w tej progresji zysk niezależnie od poziomu jest taki sam. Stawka zależy od kursu i poziomu.
Teraz tak - pierwsze co to zasady, których nie mogę pod żadnym pozorem złamać chcąc osiągnąć sukces:
- budżet na grę wynosi 40 zł
- bukmacher, w którym będę grał to Marathonbet. Będę grał tam tylko i wyłącznie tą progresję - żadnych innych rzeczy
* - stawką jaką chcę osiągać jest 2 zł
- nie mam minimalnego/maksymalnego kursu
- regularne podsumowania gry po 10 ukończonych progresjach
Jeśli stawką początkową jest 2 zł to jak łatwo policzyć po 20 ukończonych progresjach budżet początkowy zwróci się w 100 %. Taki jest własnie początkowy cel mojej gry. Wiadomo, że z tak małym budżetem będzie bardzo ciężko ale nie ma rzeczy niemożliwych. Komentarze wolałbym na PW.

Na chwilę obecną zakończyłem grę progresją na stały zysk gdyż osiągnąłem swój cel ;) Chciałem dorobić sobie 20 zł i się to udało ;) Ogólnie mówiąc jak sami zresztą widzicie po temacie nie jest to taki głupi sposób. Szczególnie jak ktoś ma większy niż ja budżet to może sobie na tym przy rozważnej grze dorobić. Zapraszam do mojego tematu z typami. (link w podpisie) Ta progresja była też można powiedzieć takim &quot;testem&quot; Marathonbet, który wypadł świetnie. Kompletna i szeroka oferta, wysokie kursy. Z wypłatą róznież żadnych problemów - praktycznie od razu na MB. Do grania progresją może jeszcze kiedyś wrócę i temat wznowię.
 
Do góry Bottom