>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja by Gregorczen

gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Zakładam ten temat specjalnie do próbowania progresji na remisy w piłce nożnej. Nigdy nie grałem w ten sposób ale dużo o tym słyszałem. Chciałbym spróbować. Zobaczymy jak wyjdzie. Temat jest głónie dla mnie abym miał przejrzysty obraz tej progresji.

Oto poziomy i stawki im przypisane -

1 poziom - 2 zł
2 poziom - 4 zł
3 poziom - 8 zł
4 poziom - 16 zł
5 poziom - 32 zł
6 poziom - 64 zł
7 poziom - 128 zł
8 poziom - 256 zł


Teraz gra liga łotewska więc postawiłem jej spróbować. Jak będzie co nieco wychodzić to jak wystartują te najlepsze europejskie ligi zacznę na dobre bawić się z progresją. Póki co to tylko próba.


Progresja 1 /// Poziom 1 /// Metalurgs - Daugava Riga /// Kurs - 3.35 /// Stawka - 2 zł /// Zysk/strata - ⛔
Progresja 2 /// Poziom 1 /// Jurmala - Jelgava /// Kurs - 3.30 /// Stawka - 2 zł /// Zysk/strata - ⛔
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Cóż, na samym początku nie udało się niczego trafić ale to dopiero 1 poziom. Jestem dobrej myśli. Postanowiłem, że spróbuję też w lidze białoruskiej. Zakłady na progresję gram na Sportingbet.





Progresja 3 /// Poziom 1 /// FC Brest v Neman Grodno /// Kurs - 3.20 /// Stawka - 2 zł /// Zysk/strata - ✅ 6.40 zł
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Poszukałem chwilkę i odkryłem, że ciekawą ligą jeśli chodzi o remisy może być MLS. Postanowiłem w niej spróbować.




Progresja 4 /// Poziom 1 /// FC Dallas v Sporting Kansas City /// Kurs - 3.25 /// Stawka - 2 zł /// Zysk/strata - ✅ 6.50 zł

Progresja 5 /// Poziom 1 /// Real Salt Lake v Seattle Sounders FC /// Kurs - 3.40 /// Stawka - 2 zł /// Zysk/strata - ⛔

Progresja 6 /// Poziom 1 /// Columbus Crew v Chicago Fire /// Kurs - 3.30 /// Stawka - 2 zł /// Zysk/strata - ⛔

Progresja 7 /// Poziom 1 /// DC United v San Jose Earthquakes /// Kurs - 3.25 /// Stawka - 2 zł /// Zysk/strata - ⛔





Ukończono - 1/7
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Wczoraj pierwsza progresja zakończyła się sukcesem, myślę, że następne na wyższych poziomach także się sprawdzą. Póki co, próbuję dalej. Gra dzisiaj sporo lig więc jest z czego wybierać.




Progresja 8 /// Poziom 1 /// Hønefoss v Odd Ballklubb /// Kurs - 3.30 /// Stawka - 2 zł /// Zysk/strata - ✅ 6.60 zł

Progresja 9 /// Poziom 1 /// Gomel v Shakhtyor Soligorsk /// Kurs - 3.20 /// Stawka - 2 zł /// Zysk/strata - ⛔

Progresja 10 /// Poziom 1 /// Kalmar FF v Helsingborg /// Kurs - 3.60 /// Stawka - 2 zł /// Zysk/strata - ✅ 7.20 zł





Ukończono - 4/10
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
W ostatni weekend weszło kilka progresji już na pierwszym poziomie. Dzisiaj gra znów liga łotewska, jak wiadomo progresja na drużyny z tej ligi na pierwszym poziomie nie weszły więc gramy dalej. Tym razem po 4 zł.


Progresja 1 /// Poziom 2 /// Spartaks - Daugava Riga /// Kurs - 3.70 /// Stawka - 4 zł /// Zysk/strata - ✅ 13.02 zł
Progresja 2 /// Poziom 2 /// Ilukstes Nss - Jurmala /// Kurs - 3.80 /// Stawka - 4 zł /// Zysk/strata - ⛔


Ukończono - 5/10
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
5 progresji ukończonych. Wieczorem pojawią się może jakieś statystyki. Póki co progresja sprawdza się bardzo dobrze i jestem z niej zadowolony. Wczorajsze progresje grałem w STS&#39;ie dlatego wygrana była trochę mniejsza. Następne też będą grane u tego bukmachera.

Dzisiaj zaczynam progresję na drużyny z ligi fińskiej. Mam nadzieję, że też się sprawdzą.




Progresja 11 /// Poziom 1 /// Rovaniemi - Honka /// Kurs - 3.15 /// Stawka - 2 zł /// Zysk/strata - ⛔

Progresja 12 /// Poziom 1 /// FC Lahti - Inter Turku /// Kurs - 3.15 /// Stawka - 2 zł /// Zysk/strata - ⛔

Progresja 13 /// Poziom 1 /// Mariehamn - HJK Helsinki /// Kurs - 3.25 /// Stawka - 2 zł /// Zysk/strata - ⛔
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
W lidze fińskiej nie weszło nic na pierwszym poziomie więc spróbuje się na wyższych. Tymczasem jutro w nocy swoje mecze rozgrywa MLS. Grałem tydzień temu progresje na 4 drużyny z tej własnie ligi i na pierwszym poziomie weszła tylko jedna tak więc podwyższam stawkę. Tym razem z konieczności gram na STS.





Progresja 6 /// Poziom 2 /// Sporting Kansas City - Columbus Crew /// Kurs - 3.40 /// Stawka - 4 zł /// Zysk/strata - ⛔

Progresja 7 /// Poziom 2 /// San Jose Earthquakes - Los Angeles Galaxy /// Kurs - 3.05 /// Stawka - 4 zł /// Zysk/strata - ⛔
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Powracam do tematu. Mimo iż ostatnia próba z progresją na over/under 2,5 bramki się nie udała to postanowiłem jeszcze raz spróbować progresji. Z tym, że... teraz totalnie dla zabawy. Przeznaczam budżet, który &quot;mogę przegrać&quot; i nie sprawi to we mnie żadnych negatywnych emocji ani wielkiego żalu. Oczywiście o przegrywaniu nie myślę ???? Zobaczymy jak to się tu będzie układać. Jak coś z tego będzie wychodzić to powiększy się budżet i zacznie grać poważnie, jak nie to też nic się nie stanie i rozpaczy nie będzie. Co teraz wymyśliłem? Coś co zwie się &quot;progresją na stały zysk&quot; plany mam bardzo ambite i chodź będzie o to niezwykle trudno postaram się je zrealizować ;) Dlaczego akurat progresja na stały zysk? Ponieważ stawki nie rosną tak szybko i mam dużą dowolność przy wyborze spotkań z odpowiednimi kursami.

Na czym polega progresja na stały zysk, każdy zapewne wie. Jednak dla początkujących wyjaśnię krótko - w tej progresji zysk niezależnie od poziomu jest taki sam. Stawka zależy od kursu i poziomu.

Teraz tak - pierwsze co to zasady, których nie mogę pod żadnym pozorem złamać chcąc osiągnąć sukces:

- budżet na grę wynosi 40 zł
- bukmacher, w którym będę grał to Marathonbet. Będę grał tam tylko i wyłącznie tą progresję - żadnych innych rzeczy
* - stawką jaką chcę osiągać jest 2 zł
- nie mam minimalnego/maksymalnego kursu
- regularne podsumowania gry po 10 ukończonych progresjach

Jeśli stawką początkową jest 2 zł to jak łatwo policzyć po 20 ukończonych progresjach budżet początkowy zwróci się w 100 %. Taki jest własnie początkowy cel mojej gry. Wiadomo, że z tak małym budżetem będzie bardzo ciężko ale nie ma rzeczy niemożliwych. Komentarze wolałbym na PW.


* może być to także troszeczkę ponad 2 zł lecz nigdy nie mniej. Konto na Marathonbet mam w Euro dlatego przyjmuję, że kurs Euro wynosi ~ 4. Ciężko będzie o dokładność co do grosza ale wielkich róznic też nie będzie.




Progresja #1 | poziom: 1 | zysk jaki chcę uzyskać: 2 zł

* Baseball | Toronto Blue Jays - Seattle Mariners | 2 | 1.75 | Marathonbet | 3 -&gt; 5,25











* kolejno: dyscyplina, spotkanie, typ, kurs, bukmacher, stawka -&gt; wygrana
 
P 0

plato

Użytkownik
Czesc, jesli moge sie wtracic odnosnie remisow to proponuje przemyslec oto 4 mecze na LM: Zwykle typuje Tenis i pilke nozna omijam dlugim lukiem aczkolwiek za swoich czasow mialem dosc dobry system na typowanie meczow z remisem. Takze zobaczymy czy tym razem sie sprawdzi. Mecze sa wybrane &quot; systemem&quot; i odrazu zakladam ze wszystkie 4 nie wejda, lecz minimum 1 powinien tutaj byc, ale oczywiscie nie musi.
Apoel vs Maribor
Fenerbahce vs Salzburg
Grasshoppers vs Lyon
Tiraspol vs Zagreb
Plato
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Progresja #1 | poziom 2 | zysk jaki chcę uzyskać: 2 zł
Koszykówka | Japonia - Chińskie Tajpej | 1 ( + 9,5) | 1.91 | Marathonbet | 6 -&gt; 11,46
76:79 ✅

Progresja #1 zakończona:
Liczba poziomów: 2
Suma stawek: 9 zł
Suma wygranych: 11,46 zł
Zysk: ✅ 2,46 zł
Łączny zysk po 1 ukończonej pregoresji: ✅ 2,46 zł
Stan konta: 45,24 zł *
* stan konta na Marathonbet, kilka zł więcej ponieważ wszedł typ zagrany kilka dni wcześniej, przed rozpoczęciem progresji


Progresja #2 | poziom: 1 | zysk jaki chcę uzyskać: 2 zł
Piłka nożna | West Torrens Birkalla - Croydon Kings | 1 | 1.63 | Marathonbet | 4 -&gt; 6,52
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Progresja #2 | poziom: 2 | zysk jaki chcę uzyskać: 2 zł
Piłka nożna | Warriors FC - Geylang International FC | under 3,5 | 1.47 | Marathonbet | 13 -&gt; 19,11
0-0 ✅

Progresja #2 zakończona:
Liczba poziomów: 2
Suma stawek: 17 zł
Suma wygranych: 19,11 zł
Zysk: ✅ 2,11 zł
Łączny zysk po 2 ukończonych progresjach: ✅ 4,57 zł
Stan konta: 47,36 zł


Progresja #3 | poziom: 1 | zysk jaki chcę uzyskać: 2 zł
Tenis | J.Janowicz - J.Benneteau | 1 | 1.47 | Marathonbet | 5 -&gt; 7,35
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Progresja #3 | poziom: 1 | zysk jaki chcę uzyskać: 2 zł
Tenis | J.Janowicz - J.Benneteau | 1 | 1.47 | Marathonbet | 5 -&gt; 7,35
2:1 ✅

Progresja #3 zakończona:
Liczba poziomów: 1
Suma stawek: 5 zł
Suma wygranych: 7,35 zł
Zysk: ✅ 2,35 zł
Łączny zysk po 3 ukończonych progresjach: ✅ 6,92 zł
Stan konta: 49,72 zł



Progresja #4 | poziom: 1 | zysk jaki chcę uzyskać: 2 zł
Koszykówka | Japonia - Jordan | 1 | 1.56 | Marathonbet | 4 -&gt; 6,24
 
S 0

sokol-nisko

Użytkownik
AAAA
2:1 ✅

Progresja #3 zakończona:
Liczba poziomów: 1
Suma stawek: 5 zł
Suma wygranych: 7,35 zł
Zysk: ✅ 2,35 zł
Łączny zysk po 3 ukończonych progresjach: ✅ 6,92 zł
Stan konta: 49,72 zł

a ile mialeś na koncie przed początkiem progresji?
bo zastanawia mnie twój sposob jej rozumienia
moim zdaniem to powinno się grać jedną drużyną lub dwoma do czasu wygranej i rozpocząc conajwyzej 2 progresje
ja od wczoraj wczytuje sie coraz bardziej i mysle o graniu na lige angielska w której w sezonie tylko 6 drużyn nie miało conajmniej 10 remisów (w tym MU, CFC MC których nie bede gral bo jest wiadome ze one wiecej wygrywają niz remisują i przegrywaja to to nie ma sensu )czyli wychodzi remis srednio co 4 mecze A NAJDŁUŻSZA SERIE BEZ REMISU MIAŁO WIGAN 9 spotkań
mysle grac dlugofalowo przez caly sezon na początek wpłacic 250 zł (aby miec do 7 poziomu )i grac stopniowo tylko progresją
P.S. moze sie uda
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Progresja #4 | poziom: 2 | zysk jaki chcę uzyskać: 2 zł
Snooker | C. Zhe - S. Lam | 1 | 1.30 | Marathonbet | 20 -&gt; 26
5:3 ✅



Progresja #4 zakończona:
Liczba poziomów: 2
Suma stawek: 24 zł
Suma wygranych: 26 zł
Zysk: ✅ 2 zł
Łączny zysk po 4 ukończonych progresjach: ✅ 8,92 zł

Stan konta: 51,72 zł



Progresja #5 | poziom: 1 | zysk jaki chcę uzyskać: 2 zł
Snooker | S. Donaldson - A. Norman | 1 | 1.53 | Marathonbet | 4 -&gt; 6,13



@ sokol nisko
ja nie gram progresji na remisy
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Progresja #5 | poziom: 1 | zysk jaki chcę uzyskać: 2 zł
Snooker | S. Donaldson - A. Norman | 1 | 1.53 | Marathonbet | 4 -&gt; 6,13
5:3 ✅



Progresja #5 zakończona:
Liczba poziomów: 1
Suma stawek: 4 zł
Suma wygranych: 6,13 zł
Zysk: ✅ 2,13 zł
Łączny zysk po 5 ukończonych progresjach: ✅ 11,05 zł

Stan konta: 53,84 zł



Progresja #6 | poziom: 1 | zysk jaki chcę uzyskać: 2 zł
Tenis | J.Janowicz - F.Dancevic | 1 | 1.32 | Marathonbet | 7 -&gt; 9,24




Jak na razie jest bardzo dobrze i mam nadzieję, że nadal tak będzie ;) Szybko to idzie i jestem póki co zadowolony ;) Oby dalej było jeszcze lepiej!
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Progresja #6 | poziom: 1 | zysk jaki chcę uzyskać: 2 zł
Tenis | J.Janowicz - F.Dancevic | 1 | 1.32 | Marathonbet | 7 -&gt; 9,24
2:1 ✅


Progresja #6 zakończona:
Liczba poziomów: 1
Suma stawek: 7 zł
Suma wygranych: 9,24 zł
Zysk: ✅ 2,24 zł
Łączny zysk po 6 ukończonych progresjach: ✅ 13,29 zł

Stan konta: 56,08 zł




Następna progresja jutro. Nie ma na noc niczego ciekawego a na siłę nie ma sensu grać ;)
 
Do góry Bottom