>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Program do sciągania filmow.

easy 3,1K

easy

Forum VIP
j/w co polecacie , neta mam 1 mb usluga neo , tak wiec jak myslicie co najlepiej sie przyda aby mozna bylo w miare szybko i skutecznie bez wiekszych wirow zasysac filmiki , dodam ze zalezy mi na czasie , i jezeli mogli byscie to oprocz BearShare
Prosze o pomoc i pozdrawiam .
 
snajp 566,2K

snajp

Użytkownik
DC++
DC++ to niezwykle popularny klient sieci Direct Connect, stworzony w języku C++. Program jest szybszy od oryginalnego klienta, został też wzbogacony o dodatkowe opcje. Aplikacja umożliwia połączenie z wieloma serwerami, można ją zminimalizować do zasobnika systemowego, wspiera logowanie oraz pozwala tworzyć listy ulubionych adresów.​
 
paradox 0

paradox

Użytkownik
Torrent - na publicznych torrentach sciaganie zazwyczaj idzie jak krew z nosa. Jak potrzebujesz jakies malo ppularnej rzeczy to albo jej nie znajdziesz albo bedzie szlo 5kb/s :p Na zamknietych sciagasz zazwyczaj maxem ale trzeba trzymac ratio (musisz wyslac minimum tyle samo ile sciagnales), co przy naszych laczach jest duzym utrudnieniem. Jak nie bedzie mial ratio ponad 1, to cie wywala. Aha...na zamknietego torrenta jeszcze zaproszenie trzeba dostac :-D
p2m - w sumie nie jest takie zle, nawet szybko sie sciaga. Trzeba sie zarejestrowac na jakims forum i pewnie kilka rzeczy udostepnic zanim dostanie sie dostep do rzeczy udostepnionych przez innych uzytkownikow. Problemem jest to ze czasem padaja skrzynki pocztowe(czyli juz danej rzeczy nie sciagniesz). Filmy, ktore byly uploadowane np. rok wczesniej zadko kiedy mozna jeszcze sciagnac.
Rapidshare - kupujesz konto na 6 miechow za 100zł np. na allegro(mozesz kupic na miesiac za 25zł zeby zobaczyc czy ci to bedzie pasowalo). Masz praktycznie wszysto. Zdarzaja sie rzeczy, ktore zostaly usuniete, ale prawie na 100% znajdziesz inne linki, ktore beda aktywne. Sciagasz non stop maxem swojego lacza. Nie musisz nic wysylac. Wada to limit 25 gb na 5 dni, ale wiem po sobie ze po kilkunastu dniach nie masz juz co sciagac ???? .
Konto na rapidzie kupilem niecaly miesiac temu i po tym czasie stwierdzam ze korzystanie z p2p jest glupota ???? Moim zdaniem 100zł za 6 miesiecy to nie jest duzo...
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Jeszcze mala prosba :
Jezeli ktos korzysta z servisu torrenty.org to prosił bym o napisanie do mnie na gg : 9319435
 
Do góry Bottom