>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Problem z wypłata z bet365 przez zablokowanie konta Skrill

A 11

adrianw

Użytkownik
Nie miałem pomysłu do kogo się zwrócić , napisze więc tutaj . Sytuacja wyglada tak : Mam 2 konta na skrillu jedno na swoja dziewczyne i drugie na siebie . Konto na mnie ma Status Vipa , wiec i nie place nic za depozyty. Wplacilem wiec pieniadze na tym koncie i wyslalem na konto dziewczyny. I co nastepuje . Wplacilem środki do bet365 . Wygralem dużo pieniędzy i nagle nie mogę się zalogować na konto Skrill dziewczyny. Konto zamknięte. Powód : podejrzenie prania pieniedzy. Wykonałem 1 przelew i to z mojego osbistego konta. Na maile nie odpisują . Przez telefon nie chcą rozmawiać tłumacząć ,że w mailu wyjaśnili. To akurat nie jest problemem . Problemem jest to ,że nie ma jak wypłacić pieniedzy z Bet365 bo metoda wpłaty była skrill i tylko na skrilla mogą wypłacić , a boje się ,że jak wyślą pieniądze na to zamknięte konto to już ich nigdy nie zobacze a kwota przekracza 10tyś i drugie pytanie czy nawet jak Skrill odrzuci ten przelew od Beta to czy Bet mi konta nie zablokuje i nie ukradnie moich wlasnych prawidlowo wygranych środków. Jak to ominąć ? Może mi ktoś pomóc ?Wpłaciłem równowartość depzoytu skrillowego za pomoca karty Mastercard i zlecając wypłate bet dalej wybiera metode na skrilla
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 47

fabrykakasiory

Użytkownik
zaloz netellera na dziewczyne i wplac netellerem do b365. moze otworza Ci sie jakies inne opcje wyplaty z b365. skrill to juz zapomnij ze cos Ci sie uda zrobic.
chciales zrobic zwrot na karte? tylko visa daje taka mozliwosc.
w sumie watek powinien byc przeniesiony do dzialu b365.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
1.Mam 2 konta na skrillu jedno na swoja dziewczyne i drugie na siebie .
2.Konto na mnie ma Status Vipa , wiec i nie place nic za depozyty.
3.Wplacilem wiec pieniadze na tym koncie i wyslalem na konto dziewczyny.
I co nastepuje .
Wplacilem środki do bet365 .Wygralem dużo pieniędzy i nagle nie mogę się zalogować na konto Skrill dziewczyny. Konto zamknięte. Powód : podejrzenie prania pieniedzy.
4.Wykonałem 1 przelew i to z mojego osbistego konta. Na maile nie odpisują . Przez telefon nie chcą rozmawiać tłumacząć ,że w mailu wyjaśnili. To akurat nie jest problemem . Problemem jest to ,że nie ma jak wypłacić pieniedzy z Bet365 bo metoda wpłaty była skrill i tylko na skrilla mogą wypłacić , a boje się ,że jak wyślą pieniądze na to zamknięte konto to już ich nigdy nie zobacze a kwota przekracza 10tyś i drugie pytanie czy nawet jak Skrill odrzuci ten przelew od Beta to czy Bet mi konta nie zablokuje i nie ukradnie moich wlasnych prawidlowo wygranych środków. Jak to ominąć ? Może mi ktoś pomóc ?Wpłaciłem równowartość depzoytu skrillowego za pomoca karty Mastercard i zlecając wypłate bet dalej wybiera metode na skrilla
1.Nie masz dwóch kont Ty i konto Twojej dziewczyny to dwa osobne konta, dziewczyna ma swoje i Ty masz swoje.
2.Nie mam Vipa i też nie płacę za depozyty ????
3.Bo to co zrobiłeś tak się właśnie nazywa, i podejrzewam że to nie był jednorazowy przelew bo za takie coś nie zamykają konta, musiałeś robić to regularnie
4. Opcja jest taka dla Ciebie;
Wchodzisz na czat bet365 i wkręcasz że zamknełeś konto skrill i chciałbyś dokonać wypłaty inną metodą bo nie masz już dostępu do tego konta i zapomniałeś że na bet można tylko wplacać i wypłacać tylko tą samą metodą a do konta skrill nie masz już dostępu bo zamknełeś je permanentnie ( na zawsze)
Druga opcja... zakładasz nowego skrilla, prosisz o zmianę adresu email do konta skrill tylko musisz im powiedzieć że zmieniłeś meil nie całe konto bo z innego nie pozwolą wpłacić ale jak zmienią meila to będziesz mógl z innego meila wpłacić czyli teoretycznie z innego konta. Wpłacasz i wypłacasz na to.
Masz kilka opcji, wystarczy trochę pomyśleć i pościemniać jeżeli na becie jest wszystko ok to odzyskasz to spokojnie. Zagadaj z nimi i wymyśl coś. Kombinuj
 
A 11

adrianw

Użytkownik
FabrykaKasiory
Założyłem konto na Netellerze i teraz tylko kwestia ile wpłacic i jak to rozwiazać , bo myslalem zeby poprostu napisac do ich supportu zeby mi zalatwili wyplate na cokolwiek innego jak SKrill , ale moge sobie w ten sposob samoboja wbic i nie beda chcieli pozniej juz wybrac nic innego
Sylwek2012 .
Zagadalem na czacie ,że zamknąłęm konto na skrillu i nie ma mozliwosci wyplaty tą metoda , odpisali ,że mam sobie otworzyc to konto ponownie bo inaczej nie wyplaca gotowki. Pozniej zadzwonilem do nich przedstawilem sytuacje ,że mi zamknęli konto na skrillu i gosciu powiedział ,że mam im przesłac maila od Skrilla ,dlaczego konto zostało zamknięte ,a że zaszło podejrzenie prania pieniedzy mysle ,ze bet tez mi konto zawiesi w obawie ,ze cos jest nie tak. Nie myslalem tylko nad zmiana skrilla i zalozeniem nowego , ale i tutaj nie wierze ,ze jak zaloze na dane dziewczyny konto to skrill go ponownie nie zbanują. CZekam na inne podpowiedzi jak rozwiazac problem
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
FabrykaKasiory
Założyłem konto na Netellerze i teraz tylko kwestia ile wpłacic i jak to rozwiazać , bo myslalem zeby poprostu napisac do ich supportu zeby mi zalatwili wyplate na cokolwiek innego jak SKrill , ale moge sobie w ten sposob samoboja wbic i nie beda chcieli pozniej juz wybrac nic innego
Sylwek2012 .
Zagadalem na czacie ,że zamknąłęm konto na skrillu i nie ma mozliwosci wyplaty tą metoda , odpisali ,że mam sobie otworzyc to konto ponownie bo inaczej nie wyplaca gotowki. Pozniej zadzwonilem do nich przedstawilem sytuacje ,że mi zamknęli konto na skrillu i gosciu powiedział ,że mam im przesłac maila od Skrilla ,dlaczego konto zostało zamknięte ,a że zaszło podejrzenie prania pieniedzy mysle ,ze bet tez mi konto zawiesi w obawie ,ze cos jest nie tak. Nie myslalem tylko nad zmiana skrilla i zalozeniem nowego , ale i tutaj nie wierze ,ze jak zaloze na dane dziewczyny konto to skrill go ponownie nie zbanują. CZekam na inne podpowiedzi jak rozwiazac problem
a po co zmieniasz co chwile wersje ? Jak już napisałeś do nich że zamknełeś konto sam to trzeba było się tego trzymać. Od skrilla otrzymał byś odpowiedź że nie możesz ponownie otworzyć konta i to byś im wkleił.
I gadaj z angielskim supportem nie polskim. Napisz że zmieniłeś walutę i chcesz zmienić email albo że chcesz usunąć całkowicie skrill z metod płatnosci bo nie chcesz korzystać z tej metody.
No mówie Ci to jest do ogarnięcia tylko trzeba pomyśleć i nie zmieniać zdania co 5 min bo widzą że sciemniasz.
Pozatym nie rozumiem jednej rzeczy ? Korzystałeś z konta dziewczyny ? To dziewczyna ma konto na bet365 ? Ja tu widzę grubszy wałek xd
Złamałeś co najmniej kilka punktów ich regulaminów.
 
A 11

adrianw

Użytkownik
Sylwek
Przeciez jak dzwonilem to nie podawalem swojego konta w obawie o zablokowanie automatyczne. Podawalem im sytuacje i pytalem jakie sa opcje. Wyszlo ,ze jak skrill im odbije wyplate bo konto jest zamkniete to albo otwieram je na nowo , albo przesylam im maila z powodem zamkniecia konta. Zalozenie 2 konta skrillowego wiaze sie z banem ze strony Beta. Tyle mi powiedzieli i sprawdzilem to na zlimitowanym koncie . Wplacilem z drugiego skrilla i od razu mialem informacje ,ze mam sie z nimi skontaktowac i podac kod błędu
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Sylwek
Przeciez jak dzwonilem to nie podawalem swojego konta w obawie o zablokowanie automatyczne. Podawalem im sytuacje i pytalem jakie sa opcje. Wyszlo ,ze jak skrill im odbije wyplate bo konto jest zamkniete to albo otwieram je na nowo , albo przesylam im maila z powodem zamkniecia konta. Zalozenie 2 konta skrillowego wiaze sie z banem ze strony Beta. Tyle mi powiedzieli i sprawdzilem to na zlimitowanym koncie . Wplacilem z drugiego skrilla i od razu mialem informacje ,ze mam sie z nimi skontaktowac i podac kod błędu
Wiąże się jeżeli dokonasz wpłaty bez informowania ich, straszne głupoty Ci pociskają bo sam raz zmienialem meila, a kiedyś też zmieniłem walutę konta skrill i normalnie wpłacałem po drugie kasa już do nich dotarła a skrill nie zatrzymał tej wpłaty więc wszystko jest ok. Co ich obchodzi z jakiej Ty przyczyny zamknełeś skrilla albo z jakiej skrill tobie zamknął ?
Mogło by ich obchodzić jak by skrill zablokował twoją wpłatę ale tak nie zrobił, wszystko jest ok.
Jak rozmawiałeś z Polskim supportem to może Ci tak pociskali bo Polski support z reguły jest mądrzejszy niż angielski i trochę większą wiedze posiada.
Zapytaj o to samo angielskiego supportu zobaczymy co odpiszą.
Jeżeli ty dzowniłeś to moga Ci zamknąć konto w becie, za to że nie grałeś na swoim koncie, gra w imieniu osób trzecich jest zakazana.
 
A 11

adrianw

Użytkownik
Wiąże się jeżeli dokonasz wpłaty bez informowania ich, straszne głupoty Ci pociskają bo sam raz zmienialem meila, a kiedyś też zmieniłem walutę konta skrill i normalnie wpłacałem po drugie kasa już do nich dotarła a skrill nie zatrzymał tej wpłaty więc wszystko jest ok. Co ich obchodzi z jakiej Ty przyczyny zamknełeś skrilla albo z jakiej skrill tobie zamknął ?
Mogło by ich obchodzić jak by skrill zablokował twoją wpłatę ale tak nie zrobił, wszystko jest ok.
Jak rozmawiałeś z Polskim supportem to może Ci tak pociskali bo Polski support z reguły jest mądrzejszy niż angielski i trochę większą wiedze posiada.
Zapytaj o to samo angielskiego supportu zobaczymy co odpiszą.
Jeżeli ty dzowniłeś to moga Ci zamknąć konto w becie, za to że nie grałeś na swoim koncie, gra w imieniu osób trzecich jest zakazana.
Jak dzwoniłem to sie nie przedstawiałem wiec spokojnie . Mam wszystko przemyślane . Kiedys było tak ,że sie wplacalo inna metoda i pozniej bet wyplacal na ta metode ktora sie wiecej wplacilo. Teraz uparcie na skrilla wysylaja dziady. Zadzwonie do supportu angielskiego i sprobuje zamylic ,ze zmienilem walute na skrillu czy cos , ale i tak watpie czy to cos da. To dlaczego mi zamkneli konto na skrillu tez moim zdaniem powinno ich gowno interesowac
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
adrian
napisz mi jak się to skończyło, bo mam podobny przypadek
podaj jakiś kontakt
Tak, tak .., odpisze Ci adrianw ...
Właśnie otrzymał bana. Opisz jeszcze tutaj ładnie &quot;podobny przypadek&quot; i sam bana dostaniesz.
Ręce opadają ????
 
Do góry Bottom