>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

problem z przelewami 24

maks 2

maks

Użytkownik
Mam problem, robie wplate na konto w MB przez przelewy 24 i wszytsko jest ok transakcja sie udaje, zapisuje sie w banku w histori, ale anki kasa nie znika konta bankowego, ani nie pojawia sie na koncie w MB. Dodam, ze konto bankowe mam w BZ WBK. Ktos ma jakis pomysl, co zrobic?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Pierwszy raz słyszę o czymś taki :p
Jednym słowem dokonujesz przelewu, który potem nie jest uwzględniany? Może brakuje jakiegoś potwierdzenia, wpisania kodu/hasła ect.?
 
maks 2

maks

Użytkownik
Juz wszystko jest ok, ale kasa doszla dopiero dzisiaj nad ranem, dziwne wiele razy robilem i byla prawie natychmiastowo.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Nie bedę zakładał nowego tematu podkleję się pod ten
W piątek o 17 wpłata na unibet metoda przelewy24
wypełniam jak zawsze wszystkie dane
po 5 minutach dostaje sms że kasa została pobrana z konta bankowego |przelew wyszedł | dzisiaj chciałem postawić i co w buku kasy niema to dzwonie by dowiedzieć sie co się dzieje . pani mówi mi że żadnego przelewu niedostali . dzwonie do przelewy24 a pani mi nawija że przelew jest ale został zablokowany , pytam się czemu a ona że nie może udzielić mi takiej informacji . w tym momencie szlak mnie trafił bo trochę kasy przelewałem , to mówię że chce kasę z powrotem na moje konto ona na to że tego nie może zrobić . Pytam się to jak mam odzyskać kasę , kobietka spokojnie mówiąc każe mi wysłać potwierdzenie do ich serwisu i w ciągu 72 godzin zostanie rozpatrzony powód zatrzymania kasy KPINY
policzyłem z ich usług korzystałem 48 razy mój telefon jest u nich w systemie.
Nigdy więcej nie bedę przelewał za ich pomocą kasy .
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Nie bedę zakładał nowego tematu podkleję się pod ten
W piątek o 17 wpłata na unibet metoda przelewy24
wypełniam jak zawsze wszystkie dane
po 5 minutach dostaje sms że kasa została pobrana z konta bankowego |przelew wyszedł | dzisiaj chciałem postawić i co w buku kasy niema to dzwonie by dowiedzieć sie co się dzieje . pani mówi mi że żadnego przelewu niedostali . dzwonie do przelewy24 a pani mi nawija że przelew jest ale został zablokowany , pytam się czemu a ona że nie może udzielić mi takiej informacji . w tym momencie szlak mnie trafił bo trochę kasy przelewałem , to mówię że chce kasę z powrotem na moje konto ona na to że tego nie może zrobić . Pytam się to jak mam odzyskać kasę , kobietka spokojnie mówiąc każe mi wysłać potwierdzenie do ich serwisu i w ciągu 72 godzin zostanie rozpatrzony powód zatrzymania kasy KPINY
policzyłem z ich usług korzystałem 48 razy mój telefon jest u nich w systemie.
Nigdy więcej nie bedę przelewał za ich pomocą kasy .
Hmm dziwne. Ja kiedyś przelewałem za ich pośrednictwem pewną sumę pieniędzy i pomyliłem się. Nie uwzględniłem opłaty za mTransfer (wpłacałem na MB) i wpisałem zbyt małą kwotę. Zadzwoniłem do obsługi klienta, a tam powiedzieli mi żebym wysłał potwierdzenie przelewu i prośbę o zwrot kasy. Tak też zrobiłem, po czym odpisali ma na maila, że wystarczy żebym dopłacić brakującą kwotę, w tytule przelewu podając numer transakcji. Tak też zrobiłem i po 15 min kasa doszła na MB. Żeby było mało całą sytuacja działa się w weekend (pomyliłem się w sobotę, a maila napisali mi w niedzielę), za co wielki pozytyw. Byłem mile zaskoczony profesjonalnym podejściem do klienta.
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Tutaj każdy z nas musi być troszkę wyrozumiały, to najpewniej jest jakieś niedopowiedzenie, które się szybko wyjaśni. Wiadomo, że każdy z nas chciałby aby nie było żadnych wpadek i większości z nas się one nie przytrafiają, a kiedy już się zdarzą to siadają nam nerwy, teoretycznie się temu nie dziwię, ale najważniejsze tu jest dać szansę bukowi, niektórych informacji oni naprawdę nie mogę udzielić i musimy postępować zgodnie z opisanymi procedurami.
Daj znać kiedy już odzyskasz pieniądze.
Pozdr
 
Do góry Bottom