>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

problem z przelewami 24

maks 2

maks

Użytkownik
Mam problem, robie wplate na konto w MB przez przelewy 24 i wszytsko jest ok transakcja sie udaje, zapisuje sie w banku w histori, ale anki kasa nie znika konta bankowego, ani nie pojawia sie na koncie w MB. Dodam, ze konto bankowe mam w BZ WBK. Ktos ma jakis pomysl, co zrobic?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Pierwszy raz słyszę o czymś taki :p
Jednym słowem dokonujesz przelewu, który potem nie jest uwzględniany? Może brakuje jakiegoś potwierdzenia, wpisania kodu/hasła ect.?
 
maks 2

maks

Użytkownik
Juz wszystko jest ok, ale kasa doszla dopiero dzisiaj nad ranem, dziwne wiele razy robilem i byla prawie natychmiastowo.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Nie bedę zakładał nowego tematu podkleję się pod ten
W piątek o 17 wpłata na unibet metoda przelewy24
wypełniam jak zawsze wszystkie dane
po 5 minutach dostaje sms że kasa została pobrana z konta bankowego |przelew wyszedł | dzisiaj chciałem postawić i co w buku kasy niema to dzwonie by dowiedzieć sie co się dzieje . pani mówi mi że żadnego przelewu niedostali . dzwonie do przelewy24 a pani mi nawija że przelew jest ale został zablokowany , pytam się czemu a ona że nie może udzielić mi takiej informacji . w tym momencie szlak mnie trafił bo trochę kasy przelewałem , to mówię że chce kasę z powrotem na moje konto ona na to że tego nie może zrobić . Pytam się to jak mam odzyskać kasę , kobietka spokojnie mówiąc każe mi wysłać potwierdzenie do ich serwisu i w ciągu 72 godzin zostanie rozpatrzony powód zatrzymania kasy KPINY
policzyłem z ich usług korzystałem 48 razy mój telefon jest u nich w systemie.
Nigdy więcej nie bedę przelewał za ich pomocą kasy .
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Nie bedę zakładał nowego tematu podkleję się pod ten
W piątek o 17 wpłata na unibet metoda przelewy24
wypełniam jak zawsze wszystkie dane
po 5 minutach dostaje sms że kasa została pobrana z konta bankowego |przelew wyszedł | dzisiaj chciałem postawić i co w buku kasy niema to dzwonie by dowiedzieć sie co się dzieje . pani mówi mi że żadnego przelewu niedostali . dzwonie do przelewy24 a pani mi nawija że przelew jest ale został zablokowany , pytam się czemu a ona że nie może udzielić mi takiej informacji . w tym momencie szlak mnie trafił bo trochę kasy przelewałem , to mówię że chce kasę z powrotem na moje konto ona na to że tego nie może zrobić . Pytam się to jak mam odzyskać kasę , kobietka spokojnie mówiąc każe mi wysłać potwierdzenie do ich serwisu i w ciągu 72 godzin zostanie rozpatrzony powód zatrzymania kasy KPINY
policzyłem z ich usług korzystałem 48 razy mój telefon jest u nich w systemie.
Nigdy więcej nie bedę przelewał za ich pomocą kasy .
Hmm dziwne. Ja kiedyś przelewałem za ich pośrednictwem pewną sumę pieniędzy i pomyliłem się. Nie uwzględniłem opłaty za mTransfer (wpłacałem na MB) i wpisałem zbyt małą kwotę. Zadzwoniłem do obsługi klienta, a tam powiedzieli mi żebym wysłał potwierdzenie przelewu i prośbę o zwrot kasy. Tak też zrobiłem, po czym odpisali ma na maila, że wystarczy żebym dopłacić brakującą kwotę, w tytule przelewu podając numer transakcji. Tak też zrobiłem i po 15 min kasa doszła na MB. Żeby było mało całą sytuacja działa się w weekend (pomyliłem się w sobotę, a maila napisali mi w niedzielę), za co wielki pozytyw. Byłem mile zaskoczony profesjonalnym podejściem do klienta.
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Tutaj każdy z nas musi być troszkę wyrozumiały, to najpewniej jest jakieś niedopowiedzenie, które się szybko wyjaśni. Wiadomo, że każdy z nas chciałby aby nie było żadnych wpadek i większości z nas się one nie przytrafiają, a kiedy już się zdarzą to siadają nam nerwy, teoretycznie się temu nie dziwię, ale najważniejsze tu jest dać szansę bukowi, niektórych informacji oni naprawdę nie mogę udzielić i musimy postępować zgodnie z opisanymi procedurami.
Daj znać kiedy już odzyskasz pieniądze.
Pozdr
 
Do góry Bottom