>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem techniczny?

ted 9,5K

ted

Forum VIP
nie działa teraz, wczoraj normalnie działała, musisz zaczekać nic nie zrobisz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 3

tom91ek

Użytkownik
To tak jak myślałem , że nie tylko ja cierpie ;) dzieki za szybkie info ;) oby tylko nie kominowali przy bonusie bo właśnie ze względu na niego konto chce założyć
 
S 39

szopenkoks

Użytkownik
Nie wiem czy bana na ip nie nałożyli. Moim znajomym stronka działa, przez telefon też, pinguje się, ale przez żadną przeglądarkę nie furzy. Ktoś komu stronka nie działa miał multikonta ?
update: Gamonie ze znajomych. Stronka im działa tylko główna, a po przełączeniu na ofertę lub inne opcje w menu się wywala.
 
M 0

mecenas12

Użytkownik
Szanowni państwo,

Informujemy że pracujemy nad rozwiązaniem problemów z dostępem do naszego serwisu.

Na chwilę obecną wiemy, że problem jest związany z wymiana ruchu między operatorami internetowymi.
W związku z czym część klientów może się połączyć z naszą stroną, a cześć niestety nie. Same serwery firmy STS działają prawidłowo i wszystkie zakłady rozliczane są na bieżąco.

Jednocześnie informujemy że stacjonarne punkty przyjmowania zakładów pracują bez żadnych problemów.
Oficjalne info z Facebooka.
 
R 0

rachfus

Użytkownik
probelm z zarejestrowaniem sie
Witam, ja natomiast mam problem z zarejestrowaniem sie na serwisie sts. Wpisuje wszystkie dane jak najbardziej poprawnie, zmieniam rozmiaru zdjec i rozszerzenia, nawet przegladarki bo tak mi poradzili przez maila ale nadal nic. Czym moze być to spowodowane??
chodzi o to ze gdy klikam zarejestruj sie znikaja tylko zdjecia z dowodem i hasło. a na poczatku wszystko jest zaznaczone na zielono. po prostu nie pojawia się pomyslna rejestracja. czy to ma cos wspolnego z przegladarka??
Próbowałem na firefoxie , chrome i na intrent explorer. Pomocy!
 
T 15

temp

Użytkownik
Miałem podobny problem i wywnioskowałem, że jest problem hasłem. Dopiero jak ustawiłem na 10 znaków (tylko litery i cyfry), to rejestracja przeszła. Po zarejestrowaniu możesz zmienić hasło na dłuższe i użyć znaków specjalnych.
 
dawidek3555 92

dawidek3555

Użytkownik
Mam problem probuje sie zarejestrowac wpisuje wszystkie dane wszystko w porzadku biore rejestruj sie strona sie odswieza i nic sie nie dzieje nie ma zadnego potwierdzenia ani nic na e-mail tez nic nie przychodzi mógłby mi ktoś pomóc?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mam problem probuje sie zarejestrowac wpisuje wszystkie dane wszystko w porzadku biore rejestruj sie strona sie odswieza i nic sie nie dzieje nie ma zadnego potwierdzenia ani nic na e-mail tez nic nie przychodzi mógłby mi ktoś pomóc?
Śmiało zagadaj na gg jakoś poradzimy. ;) Wyczyść ciasteczka itd.
 
T 15

temp

Użytkownik
Mój staż w bukmacherce jest krótki, ale po raz kolejny drażni mnie niedostępna strona ;/ często im sie to przytrafia ?
Informowali na stronie głównej że będzie niedostępna. Następne wyłączenie dzisiaj o 21:00, do 7:00.
 
W 0

willy1972

Użytkownik
Nie mogę się zalogować w aplikacji STS cały czas wyskakuje komunikat że jest przerwa techniczna proszę spróbować później w piątek wszystko działało a od wczoraj nic
 
jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 5 kwietnia 2020 13:31 przez willy1972Nie mogę się zalogować w aplikacji STS cały czas wyskakuje komunikat że jest przerwa techniczna proszę spróbować później w piątek wszystko działało a od wczoraj nic
No i w czym problem? Skoro przerwa techniczna tzn. że coś robią 
 
Do góry Bottom