>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Problem techniczny?

O 0

orphano

Użytkownik
Witam. Spotkał się ktoś z czymś takim? 26.12.2012 założyłem sobie konto, weryfikacja przeszła pomyślnie. I tu zaczynają się schody. Nie mogę się zalogować. Cały czas wyskakuje że błędne hasło. Resetowałem je przez @ wpisywałem nowe niby wszystko ok ale dalej nie mogę się logować. Próbowałem z różnych komputerów, 3 przeglądarek i ???? dalej nie mogę się zalogować. Pomoc techniczna sts-u jest jakby to powiedzieć dość żałosna. cały czas odpisują mi że nibym uważał na caps lock lub może zjadam jakąś literkę i mija już tydzień i sprawa utknęła. Spotkał się ktoś z czymś podobnym?
 
nalog 40

nalog

Użytkownik
a tez wam tak strasznie dlugo wczytuje sie ich strona &gt;?&lt;
Tak, aktualnie wcale mi się nie wczytuje... Wydaje mi się, że jest to spowodowane pracami nad powstaniem zakładów live które powinny ruszyć w najbliższym miesiącu.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Szkoda tylko, że nie było żadnego problemu z wpłatą pieniędzy a z postawieniem zakładu już jest, ale w STS to norma, że mają ciągłe problemy jak nie z serwerem to ze stroną, zero profesjonalizmu
 
O 0

orphano

Użytkownik
Ma ktoś jakiś pomysł co z nimi zrobić? Napisałem im @ że z powodu braku możliwości zalogowania się proszę o usunięcie mojego konta i wykasowanie wszystkich moich danych osobowych. To teraz jest cisza i nie odpisują na @, zero reakcji z ich strony. Nie wiecie czy jest u nas jakiś organ nadzorujący takie firmy jak sts bo sam już nie wiem co z tym fantem zrobić.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ma ktoś jakiś pomysł co z nimi zrobić? Napisałem im @ że z powodu braku możliwości zalogowania się proszę o usunięcie mojego konta i wykasowanie wszystkich moich danych osobowych. To teraz jest cisza i nie odpisują na @, zero reakcji z ich strony. Nie wiecie czy jest u nas jakiś organ nadzorujący takie firmy jak sts bo sam już nie wiem co z tym fantem zrobić.
Cześć, Nie zauważyłem wcześniej tego problemu. Napisz Maila chcesz pomogę Ci go skonstruować napisz na PW. Troszkę ich postrasz i za chwilę wszystko będzie działać. Ich system ma masę dziur i błędów więc muszą go dopracować.... tak to jest jak chce się wejść na &#39;&#39;szybko&#39;&#39; do neta i nie było testów ani nic tak na prawdę my userzy teraz testujemy ten system.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
0 6

0lson

Użytkownik
Mam teraz taki problem. Wpisuję hasło i i wyskakuje, że jest błędne mimo, że na 100% podaję dobre. Przed chwilą jeszcze się logowałem i postawiłem kupon. Teraz chciałem postawić następny i nie da się zalogować.
 
G 0

gr900

Użytkownik
Również mam problem z zalogowaniem się. Skorzystałem z opcji &quot;zapomniałeś hasła&quot; i zmieniłem na nowe. Wpisywałem i to nowe kilka razy, ale nadal mi wyskakuje błąd logowania. Wie ktoś o co biega w tym wszystkim?
 
X 0

xvid034

Użytkownik
Dajcie spokój. Widocznie jakieś problemy techniczne. Sam od rana jestem &quot;zdenerwowany&quot; bo kupony &quot;puste&quot;, problemy z logowaniem, przeglądaniem strony.
Bonus dobry ale strona leży totalnie
 
M 163

maniek04121993

Użytkownik
Dajcie spokój. Widocznie jakieś problemy techniczne. Sam od rana jestem &quot;zdenerwowany&quot; bo kupony &quot;puste&quot;, problemy z logowaniem, przeglądaniem strony.

Bonus dobry ale strona leży totalnie
Dali dobry bonus ale nie da się z niego korzystać. Gamonie kasy nie ma i dopiero za 12logowaniem zalogowałem się.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Strona leży bo jest testowana na Becie.... niestety bo jak buk robi coś kosztem klienta to tak jest promocja Super ale to my jesteśmy testerami tego systemu....
 
G 3

gachu

Użytkownik
Witam. Dzis to ja nie mogę sie zalogować na swoje konto, a wczoraj wpłaciłem kase ;/
NIe działa logowanie, wpisuje dobre hasło, 2 razy dodawałem nowe i nic nie pomaga.
Chat jak zawsze offline, a na maila to za tydzien moze odpiszą. Jakies rady ? MOze telefon do nich, bo nie mogłem znaleźć na stronie?
 
G 3

gachu

Użytkownik
Oczywiście, że najlepiej live chat, ale w normalnym bukmacherze,a nie STS. Parodia, na maila nie odpisują, live chat ciągle przeciążony albo offline, brak telefonu ...
NIe wiem co i jak mam pisac, i do kogo przede wszystkim
 
D 0

dvdi

Użytkownik
Ja mam inny problem.
Wpłaciłem 200 PLN i loguje sie na konto dnia nastepnego a tam 400 PLN plus 200 PLN bonusu. Postanowilem wyprobowac i wyplacilem 400 PLN a po paru godzinach wyskoczylo jakies manualna korekta za zdublowanie wplaty -200PLN. Dzis na koncie w banku jednak wyplacono mi 400 PLN co przyjolem z wielkim zdziwieniem natomiast w okienku depozyt na koncie STS widnieje dalej -200PLN. Co robic ? ????
 
T 3

tom91ek

Użytkownik
Zeby nie robić kolejnego tematu,
Czy odpala się Wam normalnie strona STSu ?? nic prócz głównej mi nie działa, a właśnie miałem konto zakładać ???? Pojawia się jedynie biała strona :/ nawet kursów nie obczaje przez to
 
Do góry Bottom