>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Premier League 38 Kolejka 22.05 2011

Status
Zamknięty.
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Yyy, że niby City podłożyło się United pod koniec sezonu 08/09, żeby później wykupić Teveza? Ciekawe co wtedy Diabły miały do powiedzenia, jak Carlosowi kończył się kontrakt i tak więc tylko MSI miała do niego prawa i sam zawodnik mógł sobie zdecydować gdzie chce pójść, wystarczyło tylko, żeby odpowiednia kasa się znalazła. Może mnie oświecisz w tej sprawie?
Poza tym jak to Adam przejdzie tam gdzie Holloway będzie chciał? Powiedzmy MU da 20 milionów a Liverpool 10 to tak biedny klub jak Blackpool zrezygnuje z 10 milionów z powodu zemsty? No proszę Cię ????
Tym bardziej, że za bardzo nie widzę sensu sprzedawania Adama jeśli Blackpool się utrzyma, bo bez niego ich szanse na pozostanie w lidze za rok spadają do minimum, gdyby tak bardzo chcieli za niego kasy to odszedłby w styczniu, a widać, że wiedzą ile dla nich jest wart (w sensie piłkarskim, nie finansowym) i wcale nie muszą się go pozbywać jeśli uda im się utrzymać. Natomiast jeśli polecą to Adam nie będzie pewnie chciał znowu grać w Championship, poza tym z tego powodu cena za niego może spaść, bo zawodnikowi będzie bardziej zależało na transferze, a jak zostanie w Premier League to będzie miał gwarancję gry na takim samym poziomie i to co pisałem, że Holloway wcale nie będzie chciał go sprzedać, a więc trudniej będzie go wyjąć. Jakoś nie widziałem, żeby Adam płakał w mediach jak niektórzy, że bardzo chce odejść z Blackpool, wydaje mi się, że nie jest mu tam tak źle, żeby za wszelką cenę odchodzić do większego klubu, jeśli Mandarynki się utrzymają.

Sam im kibicuję, ale jakoś ten argument do mnie nie przemawia. Raczej taki, że w MU zagrają rezerwy a piłkarze Blackpool będą gryźli trawę.

Nie, chodzi o mecz na OT United - West Ham, wtedy Tevez gral w WHU i goscie potrzebowali 3 pktow, skonczylo sie 0-1, WHU zostalo w lidze a Tevez latem trafil na OT. Proste jak budowa cepa.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Nie, chodzi o mecz na OT United - West Ham, wtedy Tevez gral w WHU i goscie potrzebowali 3 pktow, skonczylo sie 0-1, WHU zostalo w lidze a Tevez latem trafil na OT. Proste jak budowa cepa.
Strasznie proste, he he... Ty mówisz,że United podłoży się bo chcą Adama?
Porównaj obu, Tevez niewolnik MSI a Adam cóż chciał odejść już zimą ale pewnie Ian go wyprosił a bardziej władze klubu aby te nie odbierały mu czołowego zawodnika w ciągu sezonu, teraz odejdzie na bank, tylko pytanie gdzie i to bez znaczenia czy Blackpool spadanie czy nie
United nie podłoży się bo niby czemu mieli by to zrobić skoro to ostatni mecz przed własną publicznością, skoro Edwin kończy karierę i żegna się z kibicami (będzie kapitanem), skoro Berbatow chce pewnie mieć króla strzelców a kibice zabawę podczas ceremonii... United jak będzie chciało Adama to po prostu go pozyska a takie teorie spiskowe to nie w Anglii.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Ja nie mowie ze musza sie podlozyc, ja spekuluje. Ciekawe skad na United kurs ~ 1,55 ??? NA Bloomfield jak grali na wyjezdzie byl ~ 1,40 a teraz nagle na OT gdzie graja jak z nut kurs jest wyzszy ? To o co tutaj chodzi ?
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Po zeszłej, nieudanej kolejce, postanowiłem, że odpuszczę 38 kolejkę. Przedstawię jednak moje wolne propozycje na jutrzejszy dzień. Pozostawiam je Wam do głębszej analizy. Jako, że mi internet zmula ostatnio i przez to nie moze sie wczytac Bet365.com, nie podam kursów.


Everton v Chelsea - poniżej 2,5 ✅
Chelsea zachowa czyste konto ⛔

Everton w ostatnich meczach nie umie stworzyć sobie sytuacji strzeleckich. Ma problemy z przeprowadzaniem akcji z takimi przeciwnikami jak WBA, więc co dopiero z Chelsea, której zależy na 3 pkt. Ponadto bardzo dobrze gra ostatnio bramkarz Toffees, który we wspomnianym meczu z WBA i w spotkaniu z City wybronił z 10 sytuacji sam na sam. Chelsea ostatnio w ataku nie poraża. W ostatniej kolejce nie miała zbyt wielu okazji do pokonania bramkarza Newcastle. Były może 3-4 ciekawe akcje i koniec. Myślę, że warto się nad tymi typami zastanowić.


Newcastle v West Brom - powyżej 2,5 ✅

Newcastle w ostatniej kolejce grało na Stamford Bridge. Nie będę brał pod uwagę ich dyspozycji z tamtego meczu, ponieważ rywal był niewspółmiernie lepszy od jutrzejszego. 2 tyg. temu Sroki grały z Birmingham. Piłkarze Pardew&#39;a stworzyli sobie wtedy kilka świetnych okazji i pokazali, że potrafią dobrze rozgrywać piłkę. Inna sprawa, że przez ponad połowę meczu grali w przewadze. Z kolei WBA w ostatnim spotkaniu (z Evertonem) stworzylo sobie naprawde kilka ekstra sytuacji i powinno wysoko wygrac. Mam nadzieje, ze pilkarze Newcastle zdecyduja sie zagrac widowiskowo na koniec sezonu, zeby zafundowac kibicom niezla rozrywke. Watpie, aby wielka wage przykladali do zwyciestwa nad malo renomowanym WBA. Licze na ladny, otwarty mecz.

Powodzenia ????
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Everton - Chelsea

W pierwszej kolejce sezonu CFC gubi cenne 3 pkty na Stamford po bramce w 86min Beckforda.

W Pucharze Anglii dochodzi do dwumeczu w ktorym po szalenczych zawodach wygrywa niespodziewanie Everton.

Czy Everton jest taki silny czy to Chelsea (w umowie z Evertonem) szykowala sie na pewne 3 pkty w ostatniej kolejce w wypadku bezposredniej walki z United?

Fakt jest faktem, ze po ostatniej wpadce na SB z Castle (2-2) wypadaloby na oslode sezonu dac kibicom troche radosci. Everton nie potrzebuje juz udowadniac nic, swoje pewne miejsce w lidze zajeli, ostatnia swietna passa domowych spotkan (10 meczy bez porazki) swiadczy o sile tego zespolu ale nikt nie powiedzial, ze trzeba tak skonczyc sezon.

Ten mecz wyglada na lekka bukmacherska ustawke - po ostatniej wpadce ze Srokami po marnym jak pies kursie - ludzie moga miec obawy o forme CFC i Everton 1X moze zagoscic na wielu kuponach. Dlatego idziemy tropem $$$ i wybieramy gosci w dwuch odslonach.

Everton - Chelsea 2 dnb @ 1,73

Everton - Chelsea -1,0 2 @ 3,95 (Bet365)



Newcastle - WBA

Krotka statystyka :

- ostatnie 4 spotkania WBA na wyjazdach to same overy

- ostatnie 3 spotkania z rzedu Castle to same overy

Matematyka sklania mnie tutaj ku underowi, a do tego dwie z nazwy i stylu gry bardzo ofensywne ekipy... Czyli paradoks na zakonczenie bardzo udanego dla bukmacherow sezonu. Wbrew opini, under po kursie mocnym.

under 2,5 @ 2,29



Stoke - Wigan

Wigan zeby miec gwarancje utrzymania musi tutaj powalczyc o pelna pule. Maja najgorszy bilans bramkowy ze wszystkich zespolow ktore moga sie liczyc w walce o spadek dlatego tylko win da im pewne miejsce w przyszlym roku. Stoke u siebie pokazalo nie raz, ze sa w stanie zatrzymac mocne ekipy a juz napewno Wigan. No chyba ze sie Wigan po prostu podloza ale po takim kursie na gospodarzy warto zagrac z podporka przeciwko gosciom.

Stoke - Wigan 1X @ 1,55



Tottenham - Birmingham

Tutaj po prostu krotko - Spurs moga nie chciec wygrac bo... jak juz wszedzie sie pisze, nie za bardzo im lezy LE. Birmingham w przypadku remisu moze sie utrzymac wiec jedziemy z remisem za drobne

Tottenham - Birmingham X @ 4,37




West Ham - Sunderland

Spadkowicz spadkowiczem ale pozegnac sie z liga w sposob ladny nalezy przede wszystkim dla kibicow. Sunderland ostatnie mecze bardzo zrecznie oddawal dzieki czemu maja &quot;dluznikow&quot;. Czarnym Kotom nie zalezy juz na niczym, na wyjazdach wiadomo jak graja, czasem wygraja w sposob nie do pomyslenia, u siebie na ostatnie 7 spotkan az 6 porazek !!! (i zwalanie winy na brak Benta malo tutaj da, ten zespol jest swietnie prowadzony i jakby nie dorabianie na boku to byliby smialo kolo 8-9 miejsca).

WHU to znana marka, klub ten ma napewno wiecej kibicow na calym globie niz nie jeden zespol ktory wlasnie pozostanie w lidze. Trzymalem sie zdania, ze nie spadna, ale jednak stalo sie inaczej. Tym razem mysle, ze na otarcie lez goscie nie beda sie spinac i szarzowac tylko pozwola gospodarzom osiagnac korzystny rezultat na otarcie lez.

West Ham -1,0 - Sunderland 1 @ 2,90


Kalectwo na zakonczenie sezonu ;/
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
tak glupiej rzeczy juz baaaaaardzo dawno nie przeczytalem... niby czemu im nie lezy gra w LE?
pewnie napisze Ci,ze to spekulacje, prawda gra w pucharach europejskich koliduje z ligą ale skoro miałoby im nie zależeć to po jakiego grzyba komplikują sprawę Liverpoolowi, który pewnie chętnie uczestniczyłbym w grze chociażby w Lidze Europejskiej... gdyby ode mnie to zależało to chciałbym zwycięstwa Liverpoolu przy remisie Tottenhamu z Birmingham, zwycięstwa Wigan i wtedy pożegnalibyśmy się z Birmingham, Blackpool i West Hamem. Chciałbym aby utrzymało się Wigan, taka mało angielska ekipa ale chłopaki walczą cały sezon i takie porażki jak chociażby z United 0-4 nie odzwierciedlają ich potencjału, cóż czasami brakowało im szczęścia ale liczę,że ono uśmiechnie się na koniec sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 23

kajzer

Użytkownik
Bolton - Manchester City

Typ:2
Kurs:1.75

I jeszcze jeden typ z piłki nożnej tym razem zajmę się ostatnią kolejką angielskiej ligi. Wybrałem spotkanie pomiędzy Boltonem a Manchesterem City ponieważ goście nadal mają o co grać do samego końca aktualnie są na trzeciej pozycji z dorobkiem 68 punktów ale tuż za nimi znajduje się Arsenal, który ma zaledwie oczko mniej od Manchesteru City, Bolton natomiast aktualnie zajmuje bezpieczną 10 pozycję i o nic już nie walczy dla nich sezon tak naprawdę już się skończył co najlepiej widać po ostatnich nie najlepszych wynikach. Bolton przegrał już 4 mecze pod rząd. Goście natomiast grają w ostatnio bardzo dobrze na 5 spotkań wygrali aż 4 dzięki czemu awansowali na trzecią pozycję. Myślę, że Manchester City nie będzie miał żadnych problemów w tym meczu nie dość, że ma dużo lepszych piłkarzy to są oni ostatnio w wysokiej formie w przeciwieństwie do ich dzisiejszych rywali, którzy dość, że są słabszymi piłkarzami to jeszcze nie mają formy w dodatku o nic już nie walczą.
 
A 15

adrian_cfc

Użytkownik
Nie, chodzi o mecz na OT United - West Ham, wtedy Tevez gral w WHU i goscie potrzebowali 3 pktow, skonczylo sie 0-1, WHU zostalo w lidze a Tevez latem trafil na OT. Proste jak budowa cepa.
aaaaaaa no tak zapomniałem zwracam honor ;)
możesz mieć rację, ja jednak i tak bym się takiej teorii spiskowej nie doszukiwał, zostawmy to już, whatever

Everton - Chelsea

W pierwszej kolejce sezonu CFC gubi cenne 3 pkty na Stamford po bramce w 86min Beckforda.

gwoli ścisłości, to nie była pierwsza kolejka sezonu, w pierwszej kolejce Chelsea walnęła WBA 6:0 ;)

jutro chyba ostatnia szansa na to by Ancelottiemu udało się ograć Moyesa w swojej karierze w Anglii, jak na razie Włoch bilans ma z nim fatalny - 4 remisy (w tym po jednym z nich porażka w karnych) i 1 przegrana
nie wiem co się stanie w tym meczu, bo tak naprawdę może wszystko, w Chelsea nie zagrają Benayoun, Ramires i Bosingwa a wśród gospodarzy Saha (co może być + dla CFC, Terry nie lubi przeciwko niemu grać), Fellaini i Bilyaletdinov
jako że to jest ostatnia kolejka a ja się akurat wybieram na mecz na stadion to liczę na overa (1.85 w Bet365), ale od razu podkreślam, że nie jest to poparte jakąś głębszą analizą, po prostu myślę, że oba zespoły będą chciały stworzyć ładny spektakl ;)
a tak z innych typów to zwycięstwo Man City (za 1.7) i Tottenhamu (1.55) - obie drużyny o coś walczą, są lepsze od przeciwników, do tego over w spotkaniu Newcastle - WBA (1.72) i mamy fajnego treble&#39;a ????
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Spotkania: Bolton - Manchester City
Typ:2
Kurs:1.73
William Hill


Pierwsza myśl która mi wpadła do głowy o Manchesterze City to takie pytanie. Niby mają przegrać gdy wywalczyli 3 miejsce w lidze?... przecież 3 miejsce daje pewny awans do LM bez kwalifikacji. Manchester City ma przewagę 1 punktu nad Arsenalem Londyn a do końca sezonu już tylko 1 kolejka. Bolton na 10 miejscu z 46 punktami na koncie i z fatalną formą (4 porażki z rzędu). Bolton mimo to że przegrał tylko 3 razy w sezonie u siebie to i tak moim zdaniem nie stawia ich w roli faworyta. Ostatnio przegrali u siebie z Sunderlandem 2-1. MC też odniosło porażkę w swoim ostatnim meczu wyjazdowym 2-1 z Evertonem. City ogólnie w całym sezonie wygrało tylko 7 razy w meczach wyjazdowych. Liczę że motywacji nie zabraknie i dopną swego czyli LM. A w następnym sezonie po inteligentnych transferach będą walczyć o ligę bo przydała by się świeża krew walcząca o mistrzostwo.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
West Ham United - Sunderland / Upton Park
Kibice londyńczyków z pewnością mieli nadzieję, że ostatni mecz sezonu z Sunderlandem będzie walką o utrzymanie w Premier League. Nic z tych rzeczy. Remis z Blackburn praktycznie przekreślił szanse &quot;Młotów&quot; i skazał ich na zmagania w Championship. Szkoda, bo zabraknie w przyszłym sezonie ciekawie wyglądającej ekipy, potrafiącej zaskoczyć, często skutecznej. Niestety, chwil uniesienia było mniej, aniżeli tych cierpienia. Stąd beznadziejna sytuacja podopiecznych Granta nie ulegnie już zmianie. Jest natomiast szansa na ukłon w stronę sympatyków, podziękowanie im za doping obecny niemal przez cały sezon. Jednocześnie wypadałoby ich przeprosić. Zwycięstwo w ostatniej kolejce pozwoli im chociaż przez jakiś czas cieszyć się z trzech punktów zdobytych w Premier League. Na kolejne takie wydarzenie przyjdzie im czekać co najmniej piętnaście, szesnaście miesięcy. Sunderland spuścił z tonu w ostatnich kolejkach, traci sporo bramek i myślę, ze pozostanie na średnim, czternastym miejscu w tabeli. Trzeba wspomnieć, że &quot;Czarne Koty&quot; zupełnie nie radzą sobie w wyjazdowych potyczkach z West Hamem. Przegrali sześć takich spotkań z rzędu. Stawiam na zwycięstwo londyńczyków.
Moja propozycja: West Ham United - 1,95 Unibet
 
windover 28,1K

windover

Użytkownik
Aston Villa - Liverpool typ: Obie strzelą @ 1.60

Bez wątpienia to najciekawsze spotkanie tej kolejki ,mimo tego że oba zespołu mają za sobą znów bardzo rozczarowujący sezon to ostatnia kolejka jeszcze do czegoś zobowiązuje ,gospodarzy by na VillaPark godnie pożegnali się ze swoimi kibicami a z kolei &#39;&#39;The Reds&#39;&#39; mogą jeszcze powalczyć o piątą lokatę. Koguty mają niby łatwe spotkanie ale grają z walczącym o utrzymaniem Birmingham więc to zawsze może podwójnie motywować rywala stąd też możemy być świadkiem jakieś małej niespodzianki. The Villas są bardzo nieobliczalni ,remisy ze Stoke czy Wigan porażka ze WBA poprzez zwycięstwa nad Arsenalem czy spadającym West Hamem. Trudno ocenić ich optymalną formę ,ale o bramkę u siebie chyba nie będzie aż tak ciężko. Liverpool zaprzepaścił swoją szansę chyba w meczu właśnie u siebie z Tottenhamem przegrywając (0-2) ale wcześniej były przecież rewelacyjne wyniki remis na wyjeździe z &#39;&#39;Kanonierami&#39;&#39; (1-1) był pozytywnie odebrany aż zwycięstwa (5-0) z Birmingham (3-0) z Newcastle i (2-5) w Londynie z Fulham a więc sprzedaż Torresa wyszła im tylko na dobre. Klub zaczął dobrze grać ,wygrywać i zdobywać bramki oczywiście nie można zapominać o trenerze Kennym Dalglishu ,który wykonał dobrą robotę i postawił klub na nogi za co dostał propozycje kontraktu i rzecz jasna nie odmówił. Co do braków to miał nie grać Ciaran Clark jednak znajdzie się na ławce rezerwowych a wypadają Ireland oraz Makoun co do rywali to niepewny do ostatniej chwili jest Meireles a kontuzjowani są w dalszym ciągu Agger, Gerrard, Jovanovic, Aurelio, Kelly. Ze statystyk można łatwo zobaczyć ,że gospodarze tylko raz przegrali w siedmiu ostatnich meczach a na swojego 50-gola w PL czeka Gabriel Agbonlahor. Z kolei The Reds zobyli 32-punkty w ostatnich 15-meczach z kolei Martin Skretl (obrońca) grał we wszystkich 37-ligowych spotkaniach i obok Reiny jest drugim i ostatnim absolutnym graczem podstawowym w swoim zespole. Myślę ,że powyższe argumenty powinny wystarczyć by oba zespoły strzeliły choć po jednej bramce.
 
horus 129

horus

Użytkownik

Premiership
Bolton - Manchester City
Data: 22.05.2011r.
Typ: over 2,5
Kurs: @1.75 |Betsafe
Wynik:

Bolton u siebie to nie jest chłopiec do bicia. Na własnym stadionie grają dobry futbol, a ich mecze na Reebok Stadium obfitują w sporą ilość goli. Goście natomiast muszą wygrać to spotkanie aby zapewnić sobie 3 miejsce w lidze i start w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Zapowiada się ciekawe widowisko z kilkoma bramkami (mam nadzieję).
------------------------------------------

Premiership
Wolverhampton - Blackburn
Data: 22.05.2011r.
Typ: Wolverhampton
Kurs: @2.25 |Unibet
Wynik:

Spotkanie pomiędzy drużynami walczącymi o utrzymanie. Dwa główne argumenty na korzyść Wilków to moim zdaniem słaba gra przeciwnika na wyjazdach (bilans 3-3-12, bramki 21:41), oraz gra przed własną publicznością. Właśnie w trudnych chwilach doping własnych fanów odgrywa kluczowe znaczenie, a takie trudne chwile czekają gospodarzy dzisiaj o 17:00, gdy rozstrzygać się będzie kto dołączy do West Hamu i spadnie z ligi. Kibice na pewno dadzą z siebie wszystko, myślę, że piłkarze również.
------------------------------------------

Premiership
West Ham - Sunderland
Data: 22.05.2011r.
Typ: West Ham
Kurs: @2.00 |Unibet
Wynik:

Spotkanie z Sunderlandem to będzie pożegnanie z Premiership dla West Hamu. Właśnie w takich chwilach, gdy rozgrywa się ostatni mecz przed spadkiem, do tego przed własną publicznością w drużynie wyzwala się chęć pokazania, udowodnienia, że nie jest się tak słabym na jakiego się wygląda. Do tego dochodzi chęć podziękowania kibicom, oraz brak presji wyniku. Często spadkowicze w swych ostatnich meczach sprawiają niespodzianki i zwyciężają, tak też myślę, że będzie i dzisiaj, chociaż zwycięstwo gospodarzy wielką sensacją nie będzie, gdyż ekipa ta wcale nie była aż tak słaba, często po prostu brakowało im szczęścia.​
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Manchester United - Blackpool

Spotkanie na Old Trafford jest dla mnie jedna wielką zagadką z wieloma aspektami:

- walka o Złotego Buta przez Berbatova,
- ostatni mecz w trykocie z Diabłem na piersi Edwina Van der Saara w Premiership,
- walka o utrzymanie przez Mandarynki,
- zakup Charliego Adama przez Sir Alexa Fergusona, który może być powodem nieco słabszej gry Diabłów.

Oczywiście w kółko tu można mówić o tej dobrej serii United itd, ale to wszystko może dzisiaj stracić sens, bądź Mandarynki mogą wywieźć z OT cenny punkt, który być może zapewni im byt w najwyższej klasie rozgrywkowej. Boss na jednej z konferencji prasowej powiedział, że kilku zawodnikom brakuje ogrania. Są to między innymi: Scholes, Anderson, Evans, Smalling, Nani, Owen i Fletcher. Czysto teoretycznie jest to rezerwowy skład, ale jak dobrze wiemy rezerwa Diabłów w dalszym ciągu jest lepsza aniżeli pierwszy skład Blackpool.

Piłkarzem na którego będą zwrócone oczy wszystkich obserwatorów będzie Charlie Adam. Boss niedawno wyjawił, że przejawia zainteresowanie tym piłkarzem, który mógłby być świetnym zastępcą Paula Scholesa. Sam piłkarz mówił kilka dni temu, że Anglik był jego idolem od dzieciństwa i od początku swojej kariery go naśladował. Teraz jest bliski jego zastąpienia.

Zapewne Mandarynki zaatakują od samego początku, tylko pytanie jest czy Boss na to pozwoli czy skupi się tylko i wyłącznie na zdobyciu Złotego Buta przez Berbatova? Myślę, że będzie świadkami dzisiaj gradu bramek z obu stron, tak, że zadowolone będą obie strony.

Moja propozycja:
Obie strzelą @ 1.61 Bet365
 
R 1

rooney1

Użytkownik
jak adam do nas przyjdzie to sie chyba poplacze, zawodnik beznadziejnie slaby jak na potrzeby takiego klubu jak united. moim zdaniem united napewno nie przegra, nie po to grali caly sezon bez porazki na OT by w osatniej kolejce oddac zwyciestwo rywalom. nie wiem natomiast co myslec o kogutach harry mowil ze puchary ich nie obchodza bo chce skupic sie na lidze i wrocic do top4 jednak nie do konca mi sie chce w to wierzyc, bowiem jesli go nie obchodz wystarczylo odpuscic z liverpoolem, albo tez przeciez mozna grac rezerwami w tych pucharach a zawsze beda jakies dodatkowe pieniadze.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
jak adam do nas przyjdzie to sie chyba poplacze, zawodnik beznadziejnie slaby jak na potrzeby takiego klubu jak united. moim zdaniem united napewno nie przegra, nie po to grali caly sezon bez porazki na OT by w osatniej kolejce oddac zwyciestwo rywalom. nie wiem natomiast co myslec o kogutach harry mowil ze puchary ich nie obchodza bo chce skupic sie na lidze i wrocic do top4 jednak nie do konca mi sie chce w to wierzyc, bowiem jesli go nie obchodz wystarczylo odpuscic z liverpoolem, albo tez przeciez mozna grac rezerwami w tych pucharach a zawsze beda jakies dodatkowe pieniadze.
Po pierwsze to nazwy drużyn i nazwiska piszemy z wielkiej litery.

Teraz przejdę do sedna:

Zgadzam się w stu procentach co do opinii nt. Kogutów. Odpuściliby mecz z The Reds i już by nie mieli w głowach Ligi Europejskiej. Co do Adama, to nie zgadzam się. Dla mnie jest to dobry playmaker z perspektywami i dobrą karierą. I nie chodzi tutaj o oddanie meczu rywalowi. Pamiętasz jak Tevez przechodził do Diabłów? Wszystko zależy, od tego jak bardzo Boss chce mieć Charliego w swoim zespole.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
West Ham United - Sunderland AFC
Mecz o honor na Upton Park. Młoty muszą przeprosić swoich fanów za zawód i udowodnić, że nie zapomnieli jak smakują trzy oczka w Premier League, bo za rok zagrają w nPower Championship. Porażka z ubiegłej kolejki z zespołem Wigan przekreśliła nawet te iluzoryczne szanse londyńczyków na pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii na następny rok. Czarne Koty od połowy sezonu grają słabo, nieprzekonująco. Zaskoczyła mnie niedawna wygrana na Reebok Stadium w starciu z Kłusakami, ale teraz już wiem, że był to początek kryzysu Boltonu.
West Ham to dla mnie jedna z tych drużyn, które nie zasługują na spadek w tym sezonie ze względu na swoją ofensywną, ciekawą piłkę. W szeregu gospodarzy jest kilku wyróżniających się piłkarzy. Jednym z nich jest Victor Obinna, który imponował mi przez cały sezon i jego jest mi najbardziej żal.
Niestety, ekipę Granta nic już przed spadkiem nie uratuje, jednak muszą coś udowodnić sowim sympatykom, którzy przychodzili na każdy mecz na Upton Park, by kibicować swojej ekipie w walce najpierw o europejskie puchary, a potem o utrzymanie.
Moja propozycja:
West Ham United wygra @ 2.00 Unibet
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Miałem co nie co napisane , ale chwilowa przerwa z dostawą prądu i wszystko poszło w ... :|
w Telegraficznym skrócie.
Odpuszczam mecz Manchesteru z Blackpool. Za dużo niejasności stoi za tym pojdynkiem.
Gram za to na ekipy walczące w czołówce tabeli.
⚽ Tottenham - Birmingham 1 1.57 Expekt

Koguty jeszcze nie dawno walczył o LM , po słabszej końcówce sezonu dali się dogonić The Redds , w ostatniej kolejce mogło by być już pozamiatane jakby Liverpool u siebie ograł Koguty , przegrali 0:2 i teraz wszystko w nogach Tottenhamu. Birmingham to jedna z gorszych ekip wyjazdowych w tym sezonie , musza grać o całą stawkę bo remis im niczego jeszcze nie gwarantuje. Są na ostatnim miejscu premiowanym zostaniem w lidze i mają tyle samo pkt co Blackpool co jest za nimi. Na WHL wygrało aby Wigan na początku sezonu , więc nie spodziewam się aby Birmingham miało wygrać. Jak dla mnie Koguty za rok do LE :!:
⚽ Fulham - Arsenal 2 2.05 Pinnacle

Jeszcze nie dawno Kanonierzy walczyli o mistrzostwo , fatalna końcówka i dziś walczą o podium i prawo gry w LM bez eliminacji. Man City ich przegoniło o 1 pkt i aby Kanonierzy wskoczyli na podium dziś na Craven muszą wygrać , i liczyć że Bolton u siebie urwie punkty Man City. Szansę są i to duże , Bolton u siebie jest mocny wiec mogą trochę problemów sprawić. No chyba , że Szejkowie dobrze przyłożyli ???? Arsenal natomiast w derbach Londynu zagra z Fulham. Mają na nich sposób, dobrze im się z nimi gra więc sądzę , że dziś dołożą 8 zwycięstwo w 10 meczu na Craven Cottage. Mobilizacji im zabraknąć nie powinno , już sam fakt że to derby Londynu sprawia , że stawka meczu jest wysoka.
Resztę meczów raczej bym odpuścił. Większość już jest jasne , a jeśli chodzi o dół tabeli to wole się w to nie bawić bo różne cuda tam się mogą zdarzyć.
edit //
jak adam do nas przyjdzie to sie chyba poplacze, zawodnik beznadziejnie slaby jak na potrzeby takiego klubu jak united.
tu się nie zgodzę. Charlie byłby dobrym następcą Scholsa. Świetne długie podania na milimetry , idealne dośrodkowania idealnie by pasował do koncepcji Fergusona. Nie bez powodu ściągał świetnie centrującego Valencie , SaF po prostu chce mieć kilka opcji zagrażania bramce rywala , czy to dołem ,czy to górą. Dlatego Adam moim zdaniem by pasował.
Robson // też uważam, że Adam nie potrzebny na OT. Nie ten rozmiar kapelusza jednak. Poza tym więcej szans dla Andersona i mamy brazylijskiego Scholesa na lata.;)
Konrad// potrzebny czy nie potrzebny to kwestia sporna , ja raczej się skupiłem na odpowiedzi , że to nie jest słaby zawodnik ;) jak na moje oko pasował by do składu , i do myśli Alexa ale ja decydował nie będę , z drugiej strony masz rację mamy Andersona który w końcu coś strzelił w tym sezonie , jest Cleverley który wraca po wypożyczeniu i duże nadzieję są z nim wiązane , jest Gibbson (?) i uniwersalny Park. Co do przyszłości Scholsa to nie wiadomo , ponoć decyzja jeszcze nie zapadła , ale też nie wierzę , żeby zakończył karierę. Reasumując. Adam jest do wzięcia teraz za dobre pieniądze i spytać można. A co do rozmiaru kapelusza to sam pewnie dobrze wiesz jaka jest polityka transferowa Alexa ;)
 
S 0

sew

Użytkownik
United w mocnym zestawieniu.
van der Sar
Rafael
J Evans
Vidic
Evra
Park
Fletcher
Scholes
Anderson
Nani
Berbatov
Po meczu na czas celebracji MUTV na manutd.com będzie darmowe - jeśli ktoś jest zainteresowany ????
 
A 15

adrian_cfc

Użytkownik
No i mój treble:
Man City 2
Tottenham 1
Newcastle v WBA over 2.5
wszedł ????
dobre zakończenie sezonu, szczerze mówiąc rzadko wchodzi mi kilka typów z 1 ligi, ale wczoraj miałem bardzo dobry dzień, 6 meczów 6 trafionych, 2 fajne kuponiki weszły ????
szkoda tylko głupoty zarządu Chelsea i Ancelottiego no i tego, że sezon się skończył. nie pozostaje nic innego tylko czekać na sparingi, pozdro
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Sory za OT , ale wypadałoby zrobić podsumowanie na sam koniec , kto spadł , a kto awansował z najważniejszych klas rozgrywkowych w Anglii [do League Two].
Mi osobiście szkoda Blackpool , bo naprawdę chyba oprócz Spurs jedyna ekipa grająca &#39;&#39;radosny futbol&#39;&#39;. Sporo bramek strzelali jak i tracili.
Najbardziej pamiętne mecze to ten z MU u siebie , gdzie z 2-0 doprowadzili do 2-3.
Spurs-Arsenal -&gt; te derby naprawdę się świetnie ogląda
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom