>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Premier League 35 Kolejka 17.04. - 19.04.2010

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP


17 IV Sobota

[13:45] Manchester City - Manchester United 2,75 3,35 2,45
[16:00] Stoke - Bolton 2,05 3,20 3,65
[16:00] Birmingham - Hull 1,80 3,45 4,45
[16:00] Sunderland - Burnley 1,55 3,75 6,25
[16:00] Fulham - Wolverhampton 2,10 3,20 3,55
[16:00] Blackburn - Everton 2,65 3,15 2,65
[18:30] Tottenham - Chelsea 3,80 3,40 1,95

18 IV Niedziela

[14:30] Wigan - Arsenal 5,50 3,75 1,60
[17:00] Portsmouth - Aston Villa 5,65 3,50 1,65

19 IV Poniedziałek

[17:00] Liverpool - West Ham 1,35 4,35 10,00

kursy - Expekt​

Zachęcam do dyskusji oraz pisania analiz.​
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Z pewnością najciekawszym meczem tej kolejki spotkań będzie pojedynek Manchesteru City z United. Sam typowałbym remis w tym meczu, ale jest to jedno z tych spotkań, w których może być każdy wynik i każdy może zostać zwycięzcą. Manchester City w swoich szeregach ma wiele gwiazd, dla których z pewnością będzie to bardzo ważne spotkanie (chociażby Tevez). Z drugiej strony Manchester City odpadł z Ligi Mistrzów i jedyne, co zostało zawodnikom tej drużyny, to walczyć do końca o zwycięstwo w Premier League. Fakt, przegrali z Chelsea i niektórzy mówili, że praktycznie pogrzebali swoje szanse na mistrzostwo, ale jeszcze nic nie jest jasne. Dla mnie więc, jest to mecz nie do obstawienia.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Z pewnością najciekawszym meczem tej kolejki spotkań będzie pojedynek Manchesteru City z United. Sam typowałbym remis w tym meczu, ale jest to jedno z tych spotkań, w których może być każdy wynik i każdy może zostać zwycięzcą. Manchester City w swoich szeregach ma wiele gwiazd, dla których z pewnością będzie to bardzo ważne spotkanie (chociażby Tevez). Z drugiej strony Manchester City odpadł z Ligi Mistrzów i jedyne, co zostało zawodnikom tej drużyny, to walczyć do końca o zwycięstwo w Premier League. Fakt, przegrali z Chelsea i niektórzy mówili, że praktycznie pogrzebali swoje szanse na mistrzostwo, ale jeszcze nic nie jest jasne. Dla mnie więc, jest to mecz nie do obstawienia.
Idąc od poczatku nie zgodze się z tym że Citizens mają wiele gwiazd w swoich szeregach. Ok Tevez zgoda, ale pokaz mi kolejne gwiazdy ? Adebayor bardzo dobry gracz i lista się kończy...
Zgodze się że w tym meczu może zdarzyc się wszystko i że ten mecz raczje nie do obstawiania na 1x2 bo typów dodatkowych można by coś pokombinowca typu oba strzelą itp bo to wydaje się najrozsądniejsze wyjście.
Z szansami na mistrzostwo Anglii będize już bardzo ciężko United niestety:-(
Obecnie sa to 4pkt straty i właśnie jutrzejszy mecz derbowy na City of Manchester Stadium, a tam łatwo nie będzie więc realna jest kolejna strata pkt, ale trzeba powalczyc. Zagrac ma Rooney, oby tylko mógł zagrac na maxa, a nie na pół gwizdka z powodu tej jego feralnej kostki. Oba zespoły grały już trzykrotnie w tym sezonie i za kazdym razem mecze miały niezłą dramaturgię. Pamiętne 4:3 na Old Trafford w lidze i gol Owena w doliczonym czasie gry ???? potem w Carling Cup grali ze sobą w półfinałach mecz i rewanż i też górą byli United. Warto dodac że w tych spotkaniach świetnie spisywał się Tevez, teraz znowu pewnie zacznie swoją gierke słowną przed meczem na temat jak to mu źle u Alexa było ???? Ok zgodze się żę pozbycie się go było błędem bo to walczak jakich mało i taki gracz by się przydał, ale swoim zachowaniem udowadnia tylko że dla niego miejsca na Old Trafford nie było.
Wierze w zwycięstwo MU i porażke Chelsea w kolejnych derbach Londynu, ale o to może byc ciężko chociaż jeżeli Rose odda podobny strzał życia hehe ;) W każdym bądź razie Chelsea bardzo blisko mistrzostwa ...
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Idąc od poczatku nie zgodze się z tym że Citizens mają wiele gwiazd w swoich szeregach. Ok Tevez zgoda, ale pokaz mi kolejne gwiazdy ? Adebayor bardzo dobry gracz i lista się kończy...
Może z tymi gwiazdami to rzeczywiście trochę przesadziłem, ale chodziło mi o świetnych graczy, do których moim zdaniem zaliczają się m.in. Tevez, Adebayor, Kolo Toure, Wayne Bridge, Shaun Wright-Phillips, Roque Santa Cruz (choć nie najlepiej gra), no i chociażby Shay Given ????
 
maslak88 0

maslak88

Użytkownik
Co do meczu Manchesteru City z United myślę podobnie jak robson ze ten mecz za bardzo nie nadaje się na grę 1x2 i skłaniał bym się w tym meczu jak przedmówca do tego ze obie strzela z tym ze sam prawdopodobnie zagram jedynie ze City strzeli kurs nie za wysoki oscyluje około 1.3 ale zawsze można dorzucić na podwyższenie. United w ostatnim meczy na wyjeździe z Blackburn zremisowanym 0:0 oddał tylko 3 strzały w światło bramki Robinsona, jeżeli ma wrócić Rooney to zapewne będzie lepiej aczkolwiek okaże się jutro.
 
kombajn 181,6K

kombajn

Użytkownik
Manchester City - Manchester United

Manchester City +0 Asian Handicap; 2.14; pinnacle sports; 5 j.
⛔

Zdziwiłem się trochę, kiedy zobaczyłem kursy na to spotkanie, bo oddsmakerzy faworyzują gości w tym spotkaniu, ale według mnie City jest zdecydowanie drużyną w lepszej formie w ostatnich meczach i ja ustawiłbym kursy na to spotkanie odwrotnie. Według mnie Manchester City nie zasługuje w tym spotkaniu na miano underdoga - stąd słuszna stawka (5/10) na to spotkanie.

Derby – wiadomo wszystko może się zdarzyć i takie spotkania powinno się omijać szerokim łukiem, jednak upatruję w drużynie City faworyta w jutrzejszym spotkaniu i po takim kursie skłonny jestem na nich postawić. Od razu piszę - nie wiem czy u gości jutro zagra Rooney. Asekuruję się na wypadek remisu (+0 AH - w przypadku remisu w tym spotkaniu otrzymam zwrot stawki).

Manchester United w trzech ostatnich meczach rozczarował swoich kibiców (odpadł z Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium, przegrał z Chelsea i zremisował bezbramkowo z Blackburn) i spodziewam się jutro bardzo ciężkiego meczu dla Czerwonych Diabłów. Ta drużyna bardzo odczuwa brak Rooneya, który potrafi zasuwać na boisku za dwóch i ma niezwykłą łatwość w wybraniu rodzaju podania najlepszego w danym momencie. Do serca defensywy Czerwonych Diabłów wrócili jednak Edwin van der Sar, Rio Ferdinand i Nemanja Vidic i wbić im gola to nie jest żadna bułka z masłem. Obie drużyny mają o co grać – Citizens będą chcieli przypieczętować czwarte miejsce w lidze dające prawo gry w eliminacjach Ligi Mistrzów, United się na pewno nie poddali jeszcze w walce o mistrzostwo i ja jednak myślę, że gole jutro jednak padną i mam nadzieję, że o jednego więcej strzeli drużyna gospodarzy. Z Rooneyem czy bez, City przegrało u siebie w lidze w tym sezonie tylko raz (24 marca z Evertonem), a wygrywali z Arsenalem (dwukrotnie - w lidze i w pucharze) czy Chelsea i są na City of Manchester Stadium ciężkim przeciwnikiem dla każdej drużyny. W ostatnich trzech spotkaniach The Citizens zaaplikowali przeciwnikom (Wigan, Burnley i Birmingham) aż 14 goli i strzelają bramki dla zabawy. Poza tym cały zespół pracuje solidnie w defensywie (sześć straconych goli w 10 ostatnich meczach). Carlos Tevez znajduje się w wybornej formie (strzelił sześć goli w ostatnich trzech spotkaniach Citizens, a przeciwko drużynie Czerwonych Diabłów już trzy w tym sezonie). Jest jeszcze Emmanuel Adebayor, są także Craig Bellamy i Adam Johnson, który ostatnio bardzo się starał na skrzydle i co najważniejsze wychodziło mu – Fabio Capello chce dać mu się pokazać w meczach międzypaństwowych… Jednak United to United – zawsze mają głód wygrywania i zapowiada nam się jutro naprawdę przednie widowisko.

Liczę, że Wayne Rooney jednak jutro zagra na 110%. Transmisja w Canal + Sport od godz. 13.40!!!

⛔ 5 j.
 
K 0

karat

Użytkownik
Spotkanie : Tottenham Hotspur - Chelsea London
Typ : 1
Kurs : 4,25
Bukmacher : Bwin
Analiza : 35 kolejka w Premier Ligue przed nami. Ja na ten wieczór wybrałem spotkanie derbowe Londynu. Mianowicie naprzeciw siebie staną Tottenham i Chelsea. Gospodarze walczą o 4 miejsce w ligowej tabeli, natomiast goście o Tytuł Mistrza. W 34 kolejce Tottenham wygrał derby na własnym stadionie z Arsenalem po bardzo dobrym spotkaniu. Chelsea to zespół uznawany przez wielu bukmacherów za bezprecedensowy faworyt tego spotkania. Jednakże ja uważam inaczej. Przedstawię kilka dowodów :
✅ Do zespołu wraca Aaron Lennon, a także możliwy jest występ Ledley Kinga.
✅ Ostatni mecz bardzo podbudował kogutów.
✅ White Hart Line
✅ Ostatnie 4 mecze u siebie Tottenham wygrał.
✅ Chelsea na wyjazdach traci dużo punktów.
✅ Manchester City gra derby, jest szansa na wskoczenie na 4 lokatę.
Co do składów, to w drużynie gospodarzy na pewno nie zobaczymy :
Niko Kranjcar, Jermaine Jenas, Jonathan Woodgate, Vedran Corluka.
Natomiast w zespole Gości na placu gry nie ujrzymy : Michael Essien, Ashley Cole, Ricardo Carvalho,Jose Bosingwa. Bilans &quot;Kogutów&quot; na własnym boisku jest świetny 17 meczy zdobyli oni 38 pkt, strzelili przy tym 37 bramek, i stracili tylko 11. Natomiast goście na wyjazdach na 17 meczy zdobyli 31 pkt, strzelili przy tym 32 bramki i stracili ich aż 16. Sądzę, że szanse czysto sportowe w tym pojedynku są wyrównane, jednakże White Hart Line to będzie 12 zawodnik drużyny Gospodarzy, który pomoże im odnieść sukces.
Polecam. Powodzenia !
 
C 5

chrystian99

Użytkownik
Spotkanie : Tottenham Hotspur - Chelsea London
Typ : DW 0-2
Kurs : 7.50
Bukmacher : Gamebookers
Analiza:
*Ostatnich 5 spotkan wygrala Chelsea zdobywajac az 17 bramek
*Tot w 5 ostatnich meczach zdobyl 8 goli
*Ten mecz moze juz wylonic mistrza kraju
*Chelsea w derbach z tot wygrywala 9 razy przegrywajac tylko 3 razy
*W wysmienitej formie sa gracze the blues
*Ostatnie derby miedzy tymi klubami wygrala Chelsea 3-0
*Cfc tuz po MU ma najlepsza obrone w lidze i stracila jedynie 30 bramek
*Didier Drogba ma strate jedynie 1 gola do rooneya w klasyfikacji krola strzelcow
*Chelsea na wyjezdzie strzelila 32 gole
*Mysle ze mecz bedzie wyrownany lecz uda sie strzelic CfC 2 bramki tym samym przyblizajac the blues do trofeum !
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Bardzo ciekawie wydaje się zapowiadać mecz Man C z Man U. Problem leży w tym, że jest to końcówka sezonu, teraz zaczynają się lekkie szachy. W obu drużynach brakowało czołowych zawodników, ( tu nie będę się rozpisywał kogo, bo temat ten był poruszany dziesiątki razy przy okazji każdej kolejki ) dziś kilku z nich wraca do gry (Man C: Vieira, Stephen Ireland, Zabaleta, Bridge co z pewnością cieszy Manciniego) co do samego Man U niestety nie znam decyzji Sir Alexa po treningu i nie wiem czy wraca Rooney ( w co wątpię ), Giggs i Ferdinand, z pewnością nie zagrają Anderson, Brown i Owen.
Co do tego co może wydarzyć się na boisku to upatrywałbym overa 2,5 Man City ma ost problemy w defensywie, (czego może nie koniecznie odzwierciedlają wyniki ale patrząc na ich mecze takie odniosłem wrażenie, ) ale strzelają też dużo bramek. To samo można powiedzieć o Man U. który ost powoli obniża loty, a mecz z Bayernem może mieć negatywny wpływ na zawodników. Zaczyna powstawać duża presja na wyniki zostało mało kolejek a Man U coś w tym sezonie chce coś wygrać. Ferguson wie, że dzisiaj Chelsea może stracić pkt więc, nie ma mowy o defensywnym ustawieniu i liczeniu na kontry, bo patrząc na sile ofensywna Man C byłoby to samobójstwem. Nadzieją na wynik dzisiejszy jest kontrola gry i jej tempa. Do tego dochodzi atmosfera derbów. Dla mnie małym faworytem jest Man C, choć nawet mocno osłabiony Man U potrafił walczyć z Chelsea.
Mimo wszystko wydaje mi się, że City w tym sezonie jeszcze namiesza i wskoczy do 3 kosztem Arsenalu ( niestety)
Osobiście stawiam
Manchester City - Manchester United 1X 1,52
Tak na marginesie oba zespoły spotkały się już w tym roku w Curling Cup ie gdzie górą 2-1 byli niebiescy
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Spotkanie : Tottenham Hotspur - Chelsea London
Typ : 1
Kurs : 4,25
Bukmacher : Bwin

Analiza : 35 kolejka w Premier Ligue przed nami. Ja na ten wieczór wybrałem spotkanie derbowe Londynu. Mianowicie naprzeciw siebie staną Tottenham i Chelsea. Gospodarze walczą o 4 miejsce w ligowej tabeli, natomiast goście o Tytuł Mistrza. W 34 kolejce Tottenham wygrał derby na własnym stadionie z Arsenalem po bardzo dobrym spotkaniu. Chelsea to zespół uznawany przez wielu bukmacherów za bezprecedensowy faworyt tego spotkania. Jednakże ja uważam inaczej. Przedstawię kilka dowodów :

✅ Do zespołu wraca Aaron Lennon, a także możliwy jest występ Ledley Kinga.
✅ Ostatni mecz bardzo podbudował kogutów.
✅ White Hart Line
✅ Ostatnie 4 mecze u siebie Tottenham wygrał.
✅ Chelsea na wyjazdach traci dużo punktów.
✅ Manchester City gra derby, jest szansa na wskoczenie na 4 lokatę.

Co do składów, to w drużynie gospodarzy na pewno nie zobaczymy :
Niko Kranjcar, Jermaine Jenas, Jonathan Woodgate, Vedran Corluka.
Natomiast w zespole Gości na placu gry nie ujrzymy : Michael Essien, Ashley Cole, Ricardo Carvalho,Jose Bosingwa. Bilans &quot;Kogutów&quot; na własnym boisku jest świetny 17 meczy zdobyli oni 38 pkt, strzelili przy tym 37 bramek, i stracili tylko 11. Natomiast goście na wyjazdach na 17 meczy zdobyli 31 pkt, strzelili przy tym 32 bramki i stracili ich aż 16. Sądzę, że szanse czysto sportowe w tym pojedynku są wyrównane, jednakże White Hart Line to będzie 12 zawodnik drużyny Gospodarzy, który pomoże im odnieść sukces.
Polecam. Powodzenia !
Pisz trochę z sensem. Piszesz że Chelsea traci bardzo dużo punktów na wyjazdach ale jakoś zdobyła ich najwięcej w wyjazdowych meczach. Bilans 9-4-4 może na skale europejską nie jest rewelacyjny ale trzeba też zobaczyć jak silna jest angielska liga. To w drugą stronę można powiedzieć że Tottenham u siebie traci dużo punktów w porównaniu z innymi drużynami. Druga rzecz piszesz że Tottenham straciło tylko 11 bramek a Chelsea aż 16. Według mnie 5 bramek to nie jest jakaś duża różnica a ty to objąłeś jak skrajne liczby. Kolejną motywacją jest wpadka Man U. Chelsea będzie już znała wynik i przy ewentualnej wtopie Diabłów, Chelsea może już na 99% zapewnić sobie mistrzostwo. Według mnie The Blues spokojnie wygra.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
vs

Manchester City - Manchester United​


Serce się kraja, kiedy nadchodzi dzień derbów Manchesteru. Mecz, który nie może się obejść bez słowa z mojej strony. Z jednej strony moja umiłowana drużyna - United, a z drugiej ukochany piłkarz, były zawodnik United - Carlos Alberto Tevez. Sentymenty muszą zejść na drugi plan i trzeba zająć się analizowaniem meczu. W dzisiejszym meczu obydwaj trenerzy mają do dyspozycji nowych zawodników, jak i doszło im kilka kontuzji. W składach gości ponownie możemy ujrzeć Patricka Vieire, Stephen Irelanda, Pablo Zabaletę oraz Wayne&#39;a Bridge&#39;a. Natomiast Boss United nie będzie mógł skorzystać z usług Andersona (kolano), Wesa Browna (śródstopie) i Michael&#39;a Owena (ścięgno). Do składu wraca po poważnej, ponad rocznej kontuzji Owen Hargreaves. Jednakże wątpliwe jest, że zagra od pierwszej minuty. Dużo jest spekulacji na temat występu Wayne&#39;a Ronney&#39;a. Wszyscy dobrze wiedzą, że brak jego w składzie United, to tak jakby ptaki straciły skrzydła. Ten rok jest już zmarnowany przez Czerwone Diabły. Odpadnięcie z LM w dwumeczu z Bayernem przez własną głupotę i pewność siebie. Przegrana w FA Cup z Leeds, które chyba spełniło cele na ten sezon po wyeliminowaniu Red Devils, bo w lidze ostatnio przegrywają mecz za meczem. Natomiast powolutku, pomalutku rywal zza miedzy zbliża się do Big Four, a może już nawet Big Five. Sezon zaczęli od kompletu punktów w 4 kolejkach i zostali niespodziewanymi liderami angielskiej ekstraklasy. Piąta kolejka to derby z Diabłami. W tamtym meczu wszystko zaczęło się zgodnie z planem. W drugiej minucie United objęli prowadzenie po strzale Rooney&#39;a, którego występ dzisiaj stoi pod znakiem zapytania. Dalej już było tylko gorzej. Na 3:3 wyrównał Craig Bellamy w 90 minucie. Gdy wszyscy kibice zgromadzeni na Old Trafford zaczęli opuszczać swoje miejsca i udawali się do wyjścia natychmiast powrócili z powrotem, bo uszczęśliwił ich Micheal Owen, który strzałem w 96 minucie dał zwycięstwo United z odwiecznym rywalem. Do dzisiaj pamiętam, jak wtedy się cieszyłem. ; ) Dzisiaj zabraknie prawdopodobnie i Ronney&#39;a i Owen&#39;a, czyli strzelców dwóch bramek z tamtego meczu. Jeżeli jednak Wazza zagra to wg mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby ustawienie 4-4-2 z Wazzą i Berbatovem na szpicy. Bułgar o wiele lepiej się spisuje z kolegą w ataku niż jeżeli sam gra na tej pozycji. Nie będę się wiele o nim rozpisywał, bo już wcześniej trochę pisałem na temat mojego odczucia do niego i jego formy. Mogę tylko dodać, że Berba prosił Bossa, aby pozostawił go na następny sezonu i że nie przejmuje się falą krytyki, która na niego spada po każdym z ostatnich meczu. United nie ma nic do stracenia i ruszą od pierwszego gwizdka Steve Bennetta do ultraofensywy. Ten mecz &#39;muszą&#39; wygrać by liczyć się w walce o trofeum. City walczy o LM i też zapewne będą chcieli wygrać te derby. To oznacza, że prawdopodobnie zobaczymy tu grad bramek.
Boss United przed mecze mówił:
To mogą być najbardziej znaczące derby jakie przyszło mi kiedykolwiek oglądać. City walczy o Ligę Mistrzów, a ich forma w ostatnich tygodniach jest wspaniała. Sześć bramek przeciw Burnley, pięć przeciwko Birmingham. Birmingham ma ekstremalnie mało bramek straconych, nikt nie dał rady im aż tylu goli strzelić.
Przed meczem swoje trzy grosze dołożył Leo Messi:
[Carlos Tévez] strasznie poprawił swoją grę w tym sezonie, jest jedynym z najlepszych napastników świata, a na przykładzie Manchesteru United widać jak bardzo za nim tęsknią.
Ten mecz to także powrót do sprawy Carlotisa, który odszedł z United i dołączył do rywala zza miedzy - City. Teraz włodarze Czerwonych Diabłów już chyba wiedzą jaki to był błąd dając mu odejść. Tevez trzykrotnie trafiał do bramki Edwina w tym sezonie, więc ma sposób na swoją była drużynę. Osobiście bardzo chciałbym aby Tevez pokazał się w tym meczu z dobrej strony. Jednakże, zależy mi także na zdobyciu tytułu przez Red Devils. Dzisiejszy dzień to także 150, jubileuszowy mecz Edwina van der Sara w Anglii. Miejmy nadzieję, że okaże się on szczęśliwy.
Ze swojej strony zaproponuję kilka typów na ten mecz, z których wybiorę kilka, na które zdecyduję się zagrać. Niektóre są bardzo ryzykowne. Liczę na ostre, bramkowe stracie oraz szybko, ofensywny mecz.
Carlos Tevez strzeli przynajmniej jednego gola w meczu? TAK @ 2.80 Betsson
Carlos Tevez strzeli 2 lub więcej goli? TAK @ 5.50 Betsafe
Powyżej 2,5 bramek @ 1.67 Betsson
Obydwie ekipy strzelą @ 1.64 Betsafe
Będzie rzut karny? TAK @ 3.75 Betsafe
Będzie czerwona kartka? TAK @ 3.95 Betsafe
Machester City (-1) EH @ 6.20 Betsafe
Manchester United (-1) EH @ 5.25 Betsafe

To on zapewnił 3 punkty United w pierwszym meczu. Dzisiaj nie wystąpi. Czy Dimitar Berbatov godnie go zastąpi?
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Już za parę minut rozpocznie się szlagierowe spotkanie w Angielskiej Premiership.Derby Manchesteru na stadionie City.Gospodarze walczą o czwarta pozycje która zapewni im gre w eliminacjach ligi mistrzów.Goście mają jeszcze szanse na mistrzostwo Anglii a więć jedyne trofeum które pozostało do wygrania.Patrząc z perspektywy tego że Tottenham gra dzisiaj z Chelsea United powinni podejsć do tego spotkania podwójnie umotywowani.Ewentualna strata punktów przez Chelsea przy zwycięstwie United pozwoliła by na jeszcze realne szanse na mistrzostwo.Mecze derbowe żądzą się swoimi prawami dodając do tego to jak Angielska liga bywa przewrotna i dodając to co wypisujecie tutaj na forum i nie tylko tutaj skłonie się do typu na United który ostatnio przeżywał kryzys który moim zdaniem zostanie zażegnany dzisiaj na rywalu zza miedzy.
Wyczytałem też że podobno dzisiaj ma wrócić Rooney.
Moje typy :
Man United win 2,40
Man United 2/2 4,00
obie strzelą 1,65
over 2,5 1,80
Vidić strzeli 7,00
 
P 0

patryk1994

Użytkownik
Spotkanie:Manchester City v Manchester Utd [Zwycięzca i ponizej/powyżej]
Bukmacher: Gamebookers
Typ: Manchester City wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs: 4.25
Czas rozpoczęcia: 13-45
Analiza:
Dziś o godzinie 13.45 dojdzie do pojedynku gigantów Premiership. City na własnym boisku podejmie United. W rundzie jesiennej w meczu między tymi drużynami padło aż 7 goli. Wtedy lepsi byli piłkarze Alexa Fergusona, ale od tamtego czasu w drużynie Manchesteru City wszystko się zmieniło - na lepsze. Ostatnie mecze pokazują, że są w świetnej formie. W ostatnich 3 meczach strzelili aż 14 goli, poza tym w świetnej formie jest Adebayor i Tevez. Natomiast w drużynie Manchesteru United ostatnio zawitał lekki kryzys. Drużyna odpadła z Ligi Mistrzów, a w lidze ostatnio bezbramkowo zremisowali z Blackburn. Jeśli chodzi o tabele City zajmują 4 miejsce, a United 2. Poza tym w Manchesterze United występ mało prawdopodobny: Rooney (kostka), Ferdinand (pachwina), Giggs (ścięgno udowe).
Kontuzjowani: Anderson, (kolano), Owen (ścięgno udowe), Brown (palec u nogi). Myślę, że City wygra 2-1.
 
S 0

salos94

Użytkownik
Spotkanie: Tottenham - Chelsea [HT/FT]
Bukmacher: Gamebookers
Typ: X/2
Kurs: 4.75
Czas rozpoczęcia: 18.30
Analiza:
▶ Chelsea w ostatnich 3 meczach na wyjeździe zdobywało 3 pkt. strzelając 10 goli, a tracąc tylko 1.
▶ Chelsea wygrała najwięcej spotkań (21), zdobyła najwięcej bramek (66) i punktów (75) przeciwko Tottenhamowi w historii Premier League.
▶ Chelsea strzeliła najwięcej bramek w Premier League (85).
▶ W ostatnim meczu między tymi drużynami Chelsea wygrało 3-0.
▶ W świetnej formie jest Didier Drogba i Frank Lampard.
▶ Chelsea musi wygrać ten mecz, ponieważ Manchester depcze im po piętach.
▶ Dla Chelsea jest to mecz o liderowanie w Londynie.
▶ Pierwsza połowa to będzie badanie przeciwnika, myślę, że zakończy się remisem.
▶ Mój typ 2-1 (1-1).
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Wigan – Arsenal
Typ:2
Kurs:1.50

Wciąż walczący o mistrzostwo Arsenal tym razem spotka się w wyjazdowym meczu z słabeuszem ligi Wigan. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania są goście, którzy są aktualnie na trzeciej pozycji w lidze z dorobkiem 71 punktów i stratą 6 punktów do lidera, która jest jak najbardziej do odrobienia ponieważ Arsenal ma dwa mecze mniej od lidera i drużyny zajmującej drugie miejsce. Wigan natomiast zajmuję ostatnią gwarantująca utrzymanie 17 pozycję i ma na swoim koncie 31 oczek o 4 więcej od goniącej jej drużyny. Jeżeli popatrzymy na formę obydwu drużyn to zauważymy, że zdecydowanie lepiej gra Arsenal, który w 5 ostatnich meczach zdobył 10 punktów, goście natomiast powiększyli swój dorobek o zaledwie trzy oczka. Myślę, że Arsenal wyjdzie mocno skoncentrowany na ten mecz i zrobi to co dla niego należy i wygra to spotkanie dzięki czemu zbliży się do liderów ligi.
 
S 0

suricpc

Użytkownik
Spotkanie: FC Liverpool-West Ham United
Typ: FC Liverpool
Kurs: 1,44
Bukmacher:Bet365
Analiza:

Na Anfield Road gospodarze podejmować będą drużynę z zachodniej części Londynu West Ham United.Liverpool aktualnie zajmuje siódme miejsce ze stratą ośmiu punktów do czwartego miejsca gwarantujące udział w Lidze Mistrzów,Młoty zajmują miejsce siedemnaste z przewagą trzech punktów nad strefą spadkową.Forma obu zespołów jest słaba o ile Gerard i spółka z meczu na mecz graja coraz lepiej tak drużyna gości jest w głębokim kryzysie i jak by tego było mało goście będą poważnie osłabieni.W drużynie WHU nie zagrają: James Tomkins, Kieron Dyer, Zavon Hines, Jack Collison oraz Herita Ilunga, którzy są kontuzjowani. Scott Parker również nie wystąpi z powodu zawieszenia.

Liverpool z pewnością będzie musiał radzić sobie bez Fernando Torresa, który ma problemy z kolanem. Fabio Aurelio wciąż nie wrócił do treningów, a Emiliano Insua cały czas przechodzi leczenie urazu mięśnia czterogłowy. Udział w treningach wznowił już Martin Skrtel, ale będzie potrzebował czasu przed powrotem na boisko.

Przed meczem powiedzieli:
Rafa Benitez, mówił: - Wiemy, że będzie bardzo trudno zakończyć sezon na czwartym miejscu zwłaszcza, że nie wszystko jest w naszych rękach, jednak pozostałe zespoły też maja przed sobą trudne mecze. Będziemy przygotowani na spotkanie z West Ham. Zwycięstwo będzie bardzo potrzebne, bo da nam więcej pewności przed spotkaniem z Atletico. Być może uda nam się taki stan utrzymać.

Gianfranco Zola: - Wyjdziemy na murawę i damy z siebie wszystko. Miejmy nadzieję, że nasze starania wystarczą. Spodziewamy się trudnego spotkania, ale jesteśmy bardzo zmotywowani.

Ostatnie pięć meczy gospodarzy:4w1r0p
Liverpool FC 0 - 0 Fulham
Liverpool FC 4- 1 Benfica
Liverpool FC 3 - 0 Sunderland
Liverpool FC 3 - 0 Lille
Liverpool FC 4 - 1 Portsmouth

Ostatnie pięć meczy gości: 1w1r3p
West Ham United 1 - 0 Sunderland
Everton 2 - 2 West Ham United
West Ham United 0 - 1 Stoke City
West Ham United 1 - 3 Wolverhampton
Arsenal Londyn 2 - 0 West Ham United

Podsumowanie:
Dzisiejszy mecz na Anfield pokaże w jakiej dyspozycji są podopieczni Rafaela Beniteza, co może mieć znaczenie przed półfinałowym spotkaniem w Lidze Europy z Atletico. Już teraz można się spodziewać, że potyczka z WHU nie będzie specjalnie łatwa, gdyż ta drużyna ma przed sobą cel, jakim jest utrzymanie się w Premier League,stawiam na skromne zwycięstwo 1-0
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Liverpool vs West Ham
nie zagra Torres... może być ciężko, ale nie wyobrażam sobie aby West Ham zatrzymalo ostatnio rozpędzonych graczy The Reds... raczej jedyneczka, do połowy bedzie X ????
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
nie zagra Torres... może być ciężko, ale nie wyobrażam sobie aby West Ham zatrzymalo ostatnio rozpędzonych graczy The Reds... raczej jedyneczka, do połowy bedzie X ????
Ostatnie 10 meczy ligowych The Reds: 4-3-2, rzeczywiście rozpędzeni. Z 11 bramek zdobytych w tych meczach, 6 było autorstwa Torresa. Po drodze był też mecz z Benficą (4:1), ale dwie bramki zdobył Hiszpan. Pod jego nieobecność ofensywa Liverpoolu traci kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt procent. Pamiętajmy, że w czwartek LE z Atletico, może część zawodników zacznie na ławce rezerwowych. Sam Benitez rzecze tak:
- Najlepszy możliwy finisz w tym sezonie to wygranie Ligi Europy albo bycie w Top4. Jeśli nie, będzie trzeba zrozumieć, że taki zły sezon jest częścią futbolu. Nie mieliśmy zbyt wielu złych sezonów, więc to dla mnie problem.
Zawsze próbowaliśmy zdobyć jakieś trofeum. Czasami to niemożliwe do osiągnięcie, i trzeba to zaakceptować. Jeśli tylko mamy szanse na trofeum to próbujemy je zdobyć.

Z top4 gospodarze już się pożegnali, pozostała walka o triumf w LE. West Ham wyjdzie na pewno zmotywowany, co daje zaangażowanie i walka do końca pokazało wczoraj Wigan. Widząc takie a nie kursy na to spotkanie odpuszczam Liverpool i pobieram x2 po przyzwoitym kursie 2,80.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom