>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Premier League 26 KOLEJKA 09.02 - 11.02.2008

Status
Zamknięty.
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP

09 II 2008
[13:45] Aston Villa - Newcastle United 1.85 3.30 4.20
[16:00] Bolton Wanderers - Portsmouth FC 2.40 3.20 3.75
[16:00] Derby County - Tottenham Hotspur 5.50 3.60 1.60
[16:00] Everton FC - Reading FC 1.60 3.50 5.80
[16:00] Middlesbrough FC - Fulham FC 1.90 3.25 4.00
[16:00] Sunderland AFC - Wigan Athletic 2.10 3.10 3.50
[16:00] West Ham United - Birmingham City 1.80 3.40 4.25

10 II 2008
[14:30] Manchester United - Manchester City 1.25 4.90 11.00
[17:00] Chelsea FC - Liverpool FC 1.90 3.25 4.00


11 II 2008
[21:00] Arsenal FC - Blackburn Rovers 1.35 4.30 9.00


Kursy by Bet-at-home Zapraszam do dyskusji nad typami :wink: Autorzy suchych typów będą nagradzani.
 
baku7 0

baku7

Użytkownik
West Ham United - Birmingham City
Typ:1
Dziesiąty w tabeli West Ham podejmie na własnym boisku walczącą o utrzymanie ekipę Birmingham City.Faworytem tego meczu wydaje się drużyna Młotów która na własnym boisku udowodniła że jest bardzo groźna. Z Upton Park bez punktów wyjeżdżały takie zespoły jak Man.Utd a także Liverpool co świadczy o sile tego zespołu na własnym boisku.Ostatnie 4 spotkania West Ham&#39;u u siebie zakończył się trzema wygranymi i jednym remisem.Gospodarze tego meczu są solidnym średniakiem ligi angielskiej i nie grozi im spadek do niższej ligi tak jak zespołowi Birmingham, który na wyjazdach nie zachwyca bo wygrał tylko 2 razy.W poprzedniej kolejce podopieczni Alex&#39;a McLeish&#39;a dość niespodziewanie nie potrafili pokonać na własnym boisku słabego Derby remisując 1-1 co świadczy o słabym potencjale tej drużyny.Kurs na zwycięstwo West Ham&#39;u jest dość dobry i myślę że warto postawić 1
 
password 6

password

Użytkownik
Sunderland AFC - Wigan Athletic
Na stadionie światła zmierzą się dwa zespoły z końca tabeli, tuż nad strefą spadkową. Jak wiemy gospodarzy prowadzi charyzmatyczny Roy Keane który z nimi awansował PL a teraz ma za zadanie ich w tej lidze utrzymać. Zadanie nie będzie proste. Roy liczy na punkty zdobywane u siebie a tych zdobywają całkiem dużo (7-dmy wynik w PL). A ostatnie 6 meczy u siebie to 4 wygrane, natomiast goście średnio radzą sobie na wyjazdach - warto dodać że bardzo mało strzelają 4 gole na 6 ostatnich wyjazdów. Jak Sunderland myśli o utrzymaniu to musi takie mecze wygrywać. Ostatnio Sunderland dostaje baty od Wigan, jednak pamiętamy jakim walczakiem był Roy K. jego drużyna też się będzie chciała odegrać za wysokie porażki, dlatego typuję tutaj zwycięstwo gospodarzy

TYPY

1 - 2,10
1/1 - 3,50
******
Dla zabawy zatypuję jeszcze strzelca bramki w innym meczu
Grzegorz Rasiak SN - TAK 8,50
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Spokojnie można stawiać na Chelsea FC w meczu u siebie z FC Liverpoolem... jak wszyscy wiemy, w składzie Liverpoolu nie zobaczymy głównego zawodnika tej drużyny czyli Fernanda Torresa, który jest głównym strzelcem formacji. A dlaczego nie wystąpi? W dwudziestej trzeciej minucie towarzyskiego meczu Hiszpanii z Francją, Fernando Torres doznał kontuzji uda ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Spokojnie można stawiać na Chelsea FC w meczu u siebie z FC Liverpoolem... jak wszyscy wiemy, w składzie Liverpoolu nie zobaczymy głównego zawodnika tej drużyny czyli Fernanda Torresa, który jest głównym strzelcem formacji. A dlaczego nie wystąpi? W dwudziestej trzeciej minucie towarzyskiego meczu Hiszpanii z Francją, Fernando Torres doznał kontuzji uda ????
Moze jest on dobrym zawodnikiem ale Liverpool ma tez innych dobrych i wartosciowych gracz , moze szanse dostanie Crouch , bo bedzie mogl powalczyc na wysokosci z pilkarzami Chelsea ktorzy graja silowy football i tu wlasnie Toress mogl by se nie poradzic , ja zastanawiam sie jezeli Crouch wyjdzie na boisko od pierwszych minut czy aby nie postawic ze strzeli gola . Moze wreszcie przebudzi sie Liverpoool :?:
 
lampardmarko 0

lampardmarko

Użytkownik
Ja uważam że mecz Chelsea - Liverpool wygra skromnie Chelsea
patrząc na to że w składzie Liverpoolu nie zagra F.Torres nie możemy typować pewnej jedynki w końcu w składzie Liverpoolu grają jeszcze tacy zawodnicy jak Woronin , Kuyt , Crouch który nie jest akurat teraz w najlepszej formie życiowej.
Benitez pewnie postawi na atak Woronin i Kuyt.
Prawdopodobnie do Chelsea jeszcze nie wrócą Essien i Drogba którzy wczoraj odpadli z PNA.
Ten mecz będzie naprawdę ciekawy pod względem punktowy jeżeli Liverpool chce dostać się teraz do strefy Elminacji Ligi Mistrzów to musi ten mecz wygrać i liczyć na niekorzystny wynik w meczu Everton - Reading.
Ale znowu Chelsea nie może sobie pozwolić na porażkę jeżeli chce nadal liczyć się w walce o mistrzostwo Anglii.
Ja bym stawiał tutaj 1
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Witam , Co sądzicie o spotkaniu Derby - Tottenham bo tak sobie na nie patrze i myślę że 2 byłaby rozsądna a kurs przyzwoity 1,60. Jednak Derby u siebie praktycznie robi punkty jakie jest wasze zdanie na temat tego spotkania ??
 
77pawel77 0

77pawel77

Użytkownik
Witam , Co sądzicie o spotkaniu Derby - Tottenham bo tak sobie na nie patrze i myślę że 2 byłaby rozsądna a kurs przyzwoity 1,60. Jednak Derby u siebie praktycznie robi punkty jakie jest wasze zdanie na temat tego spotkania ??
Ja osobiście bym nie obstawial takiego spotkania...
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Derby sie wzmocnilo bardzo w okienku , sciognelo jakis grajkow , ale tez nalezy spojerzec na kontuzje , bo kurs 1.60 a wiadomo co sie moze zdarzyc
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Jasne mam to na względzie ale Berbatov to kluczowa postać jednak Juan Ramos zrobił coś z tym zespołem myślę powinni spokojnie sobie poradzić A Wy jak myślicie
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Początkowo chciałem grać Tottenham, ale chyba już ostatecznie z tego typu zrezygnowałem. W Derby w okienku transferowym było sporo ruchów kadrowych i wydaje mi się, że były one raczej na plus. Nowi zawodnicy zagrali juz kilka spotkań ze sobą i są coraz bardziej zgrani. Może i niespodzianki w postaci straty punktów przez Koguty w tym meczu nie będzie, ale uważam, że warto brać pod uwagę to co czeka ich w środku przyszłego tygodnia, a więc mecz w Pucharze UEFA, który w tym sezonie jest dla nich sprawą priorytetową, bo co jak co, ale w lidze pierwszej szóstki to już raczej nie dogonią ;) Osobiście zrezygnuję więc z grania na Tottenham po kursie ok. 1,60, który moim zdaniem jest trochę za niski.

Lepiej poszukać typów w innych spotkaniach ;) Na chwilę obecną nasuwa mi się typ na Everton, do którego po PNA powrócili już Yobo, Pienaar oraz Yakubu, a więc ważne ogniwa drużyny. Reading gra w tym sezonie zdecydowanie słabiej niż przed rokiem i trzeba przyznać, że Królewskim grozi spadek z Premiership. Jednakże prezes Madejski zapowiada, że jego drużyna na pewno pozostanie w Premiership. Hmm... jeszcze się zastanowie, bo kurs też nie zachwyca, ale moim zdaniem ciekawsza propozycja od Tottenhamu ;) (Choć Everton też gra w UEFA ;P )
 
beau 1

beau

Forum VIP
Mecz z Manchesterem był chyba najlepszym jaki do tej pory zagrał Tottenham.Obrona zagrała na bardzo wysokim poziomie nie licząc błędu Dawsona z 94 minuty.Derby zremisowało 2 ostatnie mecze ale nie mierzyli się z poważnymi rywalami.Koguty na boisku rywala wygrali tylko raz lecz po tym spotkaniu ten bilans powinien się poprawić.Należy również liczyć się z faktem,że piłkarze Tottenhamu grający w reprezentacjach będą przemęczeni.Na Pride Park Tottenhamowi ciężko zdobywa się punkty ale w takiej dyspozycji i z takim trenerem warto na nich postawić.
✅Derby-Tottenham 0-3✅
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
West Ham United - Birmingham czy goście strzelą bramke
typ: nie ⛔⛔
kurs: 2.50
buk: Expekt


Młoty Jutro o godzinie 16.00 podejmują beniaminka Birmingham City. Faworyt w tym spotkaniu może być tylko jeden są nimi oczywiście gospodarze, swiadczą o tym choćby miesjca w tabeli WHU 10, a goście blisko spadku z dorobkiem 21pkt zajmują 18 pozycję. Młoty u siebie mają zwycięstwa z takimi potęgami Europejskimi jak Liverpoool 1:0 oraz z Menu 2:1. Ostatni mecz WHU przegrali z Wigan 1:0 i pewnie beda chcieli się pokazac z dobrej strony pokonująć gości. Na 5 ostatnich spotkań między tymi drużynami WHU wygrywało 3 razy z tego dwa nie tracąc bramkii, raz padł remis i tylko jedyny raz udało się Birmingham wygrać. WHU świetnie radzi sobie na własnym stadionie mianowicie na ostatnich 10 spotkań tylko dwa razy przegrywali, gospodarze tracą bardzo mało bramek co skłoniło mnie do tego typu. Młoty na to spotkanie wystąpią najprawdopodobniej w najmocniejszym ustawieniu. Osobiście pewnie bede stawiał 1 lub under w tym meczu i oceniam to na 90% szans wejścia a kursy na wygraną lub poniżej 2.5 bramek są również niezłe.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
No Derby to takie homo nie wiadomo... co prawda w meczu u siebie z Manchesterem City zremisowali 1-1, ale bramka dla Derby padła z samobója... jak to dokłdnie było to nie wiem bo tego meczu nie oglądałem... Totenham po meczu z Manchesterem United pewnie będzie ostro cisnął, myślę, że z Derby powinni sobie dać na miękko radę, ale ja jednak odpuszczam sobie ten meczyk... imo no bet.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Everton FC - Reading FC 1
Bardzo dobrze spisuje się w tegorocznych rozgrywkach drużyna Evertonu.Ciągle liczy się w walce o Lige Mistrzów.Obecnie zespół Davida Moyesa jest na 4 miejscu ale The Reds mają jeden mecz zaległy.Podczas trwania PNA odpadł z rozgrywek Carling Cup a w lidze zanotował 2 bezbramkowe remisy i wygrał z Wigan.Lecz na jutrzejszy mecz do składu powraca napastnik Yakubu.Wnioskuje po ostatniej przegranej z Boltonem i po statystykach meczu z Chelsea,że Reading jest bardzo słabe.Seria 6 porażek w lidze zepchnęła ten zespół na pozycje zagrożoną spadkiem.The Royals przegrali nawet bardzo ważny mecz z Boltonem przed własną publicznością.Na wyjeździe Reading jeszcze nie wygrało i zdobyło zaledwie 3 punkty.Słaba obrona,brak pomysłu na gre to minusy tego zespołu.Robert Huth,Kitson i Doyle to jedyni dobzi piłkarze.Martwi mnie trochę lista kontuzjowanych w składzie gospodarzy.Jutro na boisko nie wyjdą:pieenar,Yobo,Baines,Anichebe.W poprzednim sezonie na Goodison Park padł remis.Jeśli gospodarze poważnie myślą o LM to zmobilizują się i wygrają ten ciężki dla nich mecz.
✅Everton-Reading 1-0✅
 
beau 1

beau

Forum VIP
Mecz między Chelsea a Liverpoolem w tym roku cieszyć sie małym zainteresowaniem bo oba kluby w jakimś sensie zawodzą.Wzmocniony Liverpool już nie liczy sie w walce o tytuł i z taką grą będzie miał problemy aby wywieźć punkt z Stamford Bridge.Chelsea gra bardzo równo ale jest to najbardziej underowa drużyna w lidze na 25 spotkań 19 underów.Do składu Chelsea nie powróci jeszcze Didier Drogba Essien.Nie wiem co z Kalou natomiast Torres nabawił się kontuzji.IMO under!!!
✅0-0✅izzzzzzzzzi:-D
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Chelsea FC-Liverpool FC​


Moim skromnym zdaniem jest to najciekawsze spotkanie tej kolejki premiership.
Znajdująca się obecnie na 3 miejscu z dorobkiem 54 pkt Chelsea podejmie na Stamford Bridge zespoł The Reds znajdujący się na 5 miejscu z dorobkiem 43 pkt.
Bilans Chelsea w rundzie wiosennej to Z-Z-Z-Z-R, czyli świadczy to o bardzo dobrej formie drużyny. Widać, że już otrząsnęli się po zmianie trenera i są zmotywowani. Natomiast bilans Liverpoolu to R-R-R-P-Z czyli nie są w najlepszej formie, a wiadomo, że w tym meczu nie zagra ich najlepszy strzelec Torres. Myśle, że w tym meczu wygra Chelsea, ale nie duzo róznica bramek.
Typ Chelsea lub uder 2,5 gola.
Kurs 1,90 PLN
Bet-at-home
 
beau 1

beau

Forum VIP
Nie oglądałem meczu ale ja nie uważam,że Woodgate albo Hutton zagrali słabo.Jeśli porównywać piłkarzy Tottenhamu i Manchesteru to Ci pierwsi wypadli lepiej na tle mistrzów Anglii.7 żółtych kartek i rozpaczliwe ataki Naniego i Andersona.Pomeczowe oceny i skrót spotkania wskazuje ewidentnie,że Koguty zagrały lepszy mecz.
 
I 0

ibefree

Użytkownik
Everton FC - Reading FC 1

Bardzo dobrze spisuje się w tegorocznych rozgrywkach drużyna Evertonu.Ciągle liczy się w walce o Lige Mistrzów.Obecnie zespół Davida Moyesa jest na 4 miejscu ale The Reds mają jeden mecz zaległy.Podczas trwania PNA odpadł z rozgrywek Carling Cup a w lidze zanotował 2 bezbramkowe remisy i wygrał z Wigan.Lecz na jutrzejszy mecz do składu powraca napastnik Yakubu.Wnioskuje po ostatniej przegranej z Boltonem i po statystykach meczu z Chelsea,że Reading jest bardzo słabe.Seria 6 porażek w lidze zepchnęła ten zespół na pozycje zagrożoną spadkiem.The Royals przegrali nawet bardzo ważny mecz z Boltonem przed własną publicznością.Na wyjeździe Reading jeszcze nie wygrało i zdobyło zaledwie 3 punkty.Słaba obrona,brak pomysłu na gre to minusy tego zespołu.Robert Huth,Kitson i Doyle to jedyni dobzi piłkarze.Martwi mnie trochę lista kontuzjowanych w składzie gospodarzy.Jutro na boisko nie wyjdą:pieenar,Yobo,Baines,Anichebe.W poprzednim sezonie na Goodison Park padł remis.Jeśli gospodarze poważnie myślą o LM to zmobilizują się i wygrają ten ciężki dla nich mecz.
Przeglądałem własnie oficjalną stronę Evertonu i w twojej analizie jest troche &quot;błędów&quot;. W meczu nie zagrają: Victor Anichebe, Steven Pienaar, Anthony Gardner, Thomas Gravesen oraz Yakubu, który wrócił zbyt późno z Pucharu Narodów Afryki. Zagra natomiast Joseph Yobo i Baines.

Prawdopodobny skład Evertonu:

Everton: Howard, Wessels, Hibbert, Neville, Yobo, Lescott, Jagielka, Baines, Valente, Carsley, Arteta, Osman, Fernandes, Cahill, Johnson, Vaughan.

Z drużyny Reading nie zagrają:

Aaron Brown, Michael Duberry, Brynjar Gunnarsson, Glen Little - Kontuzje, Ivar Ingimarsson, Kalifa Cisse, Dave Kitson - Za kartki. Nie jasna jest jeszcze sprawa Jimmy&#39;ego Kebe.

źródła:
http://www.evertonfc.com/news/archive/grav-vic-and-pienaar-out.html
http://www.evertonfc.com/news/archive/exclusive-boss-on-yak.html
http://www.readingfc.premiumtv.co.uk/page/InjuriesBans/0,,10306,00.html
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom