>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Premier League 26 KOLEJKA 09.02 - 11.02.2008

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP
Arsenal Londyn - Blackburn Rovers 1
Od tego meczu wiele zależy.Po wczorajszej wpadce Manchesteru i remisie Chelsea z Liverpoolem lider Premier League ma szanse na odskoczenie rywalom.Bardzo boję się tego meczu bo albo sytuacja się rozjaśni albo bardziej skomplikuje.Jak wiemy już w następnym tygodniu rusza LM i przewaga kilku punktów przydałaby się.Ostatnia wygrana Arsenalu z City na wyjeździe była w pełni zasłużona.Myślałem,że The Citizens zagrali bardzo słabo ale chyba się myliłem bo wczoraj pokazali,źe ich wysoka pozycja to nie przypadek.Przed dzisiejszym meczem Arsene Wenger uspokaja atmosferę i mówi o pewności siebie jaką nabyli jego gracze.Wojna pomiędzy Arsenalem i Blackburn zaczynała się często długo przed gwizdkiem sędziego dziś piłkarze i trenerzy nie wdają się w utarczki i bardzo dobrze-profesjonalizm na każdym kroku.Jak wiadomo Blackburn gra bardzo siłowo i osiąga bardzo dobre wyniki na wyjazdach 5-5-2 lecz na Emirates Stadium zawsze ciężko się gra Blackburn o czym świadczy zeszłoroczna wygrana Kanonierów 6-2.Nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzony występ Flaminiego.Gdyby Francuz nie zagrał byłaby to wielka strata bo ostatnio prezentuje wspaniałą dyspozycję.W drużynie gości oprócz zawieszeń Samby Dunne&#39;a i Pedersena wątpliwy jest występ Nelsena i Ooijera.Londyn to ciężki teren dla Blackburn bo wygrali tylko jedno z ostatnich 10 spotkań w Londynie.Mark Hughes ustawi drużynę defensywnie i z tym wiążą się moje wątpliwości ale jestem dobrej myśli.Go go go ARSENAL po mistrzostwo.Adebayor po króla strzelców!
✅Arsenal - Blackburn 2-0✅
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Hmm , moim zdaniem Arsenal to profesjonaliscie i podejda do tego meczu z wielka koncentracja ja osobiscie za drobne zagralem ze Arsenal wygra pierwsza polowe i caly mecz , poniewaz licze ze &quot;Kanonierzy&quot; rusza do boju juz od pierwszego gwizdka aby potem nie denerwowac sie w ostatnich minutach , dokladnie nie wiem jak jest z Flaminim ale Beau napisal wczesniej ze to bardz owazny punkt druzyny i dobrze bylo by aby wrocil na ten mecz, ma ktos moze juz pewne info czy zagra ? Oczywiscie w szczegolnosci licze na Eduardo i Adebayora w ataku zeby cos tam ustrzelili i wazne jest aby powstrzymac Roce Santa Cruza ktory ma przeblyski swietnej gry , osobiscie mysle nad wynikiem 2-0 lub 2-1 . Gogo The Guners ;)
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Flamini pare dni temu wypowiadal sie, ze zagra na pewno. To tylko takie przed meczowe spekulacje zagra/ nie zagra. Moim zdaniem zagra, bo sam na zaden uraz nie narzekal, skoro on twierdzi, ze czuje sie dobrze i nic mu nie dolego to dlaczego mialby nie zagrac? Rosicky tez mial niby nie zagrac ale naszczescie wrocil. Ja nie widze tu innego wyniku niz zwyciestwo Arsenalu, pozdro :]

P.S Flamini podpisuj nowy kontrakt!! ;)
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Arsenal Londyn - Blackburn Rovers​


Typ: Arsenal✅, Adebayor strzeli gola✅,
Liczba rezerwowych zawodników wprowadzona w regulaminowym czasie gry(Ponizej 5.5)✅
Kursy: 1.33 // 2.00 // 1.85 ✅✅✅
Buk: Expekt

Podsumowujac kolejke mozna stwierdzic, ze czolowka bardzo ladnie zagrala dla Arsenalu. Moim skromnym zdaniem Manu zlapalo zadyszke i jest ona spowodowana wyjazdem na jakis smieszny mecz z Azjatami, naprawde takie wyjazdy zle wplywaja pozniej na sportowcow. (Morgenstern tez teraz bardzo narzeka na zmeczenie po wyjezdzie do Japoni ot taki przyklad). Choc nie przekreslam wcale szans zarowno Manu jak i Chelsea to zalicza 5pktowa to juz na tym etapie naprawde spory zapas. A nie zapominajmy, ze teraz do Chelsea powroca pierwszoplanowi zawodnicy, bedzie ciekawie jak na najlepsza lige przystalo!
 
L 45

laha

Forum VIP
Arsenal London vs Blackburn Rovers
W ostatnim meczu 26 kolejki Kanonierzy na Emirates Stadium podejmą zespół Blackburn. Co do faworyta meczu chyba nie ma wątpliwości. Arsenal prowadzi w lidze (25 meczy 60 punktów) a w pojedynkach na swoim stadionie przewaznie wychodzi zwycięsko: 11 zwycięstw, 2 remisy oraz zadej porażki. W dodatku Arsenalowi po wczorajszym potknięciu ManU (...) I Chelsea ma szanse na powiększenie swojego prowadzenia w Premiership do 5 punktów na 12 kolejek przed koncem. Blackburn natomiast nie potrafi wygrywac, przynajmniej w 3 ostatnich meczach (Middlesbrough, Aston Villą, Everton) zremisowali.
W tym sezonie obie drużyny spotkały się juz w pojedynku ligowym. Padł remis. W poprzedniem sezonie natomiast wygrali Kanonierzy (6:2)
Informacje ze strony Premiership o kontuzjach i składach:
W Arsenalu mają nadzieję, że Mathieu Flamini wykuruje się po kontuzji. Nie zagrają na pewno Robin van Persie oraz Johan Djourou, ale do składu wraca Tomas Rosicky.
W Blackburn zawieszeni za kartki są: Christopher Samba, David Dunn i Morten Gamst Pedersen. Z Pucharu Narodów Afryki wrócił już Aaron Mokoena.
21:00 Arsenal Londyn - Blackburn Rovers

Sędzia: Steve Bennett
Arsenal: Almunia (B), Sagna, Gallas, Senderos, Clichy, Hleb, Fabregas, Flamini, Diaby, Adebayor, Eduardo, Lehmann (B), Bendtner, Traore, Walcott, J Hoyte, Rosicky, Gilberto.
Blackburn: Friedel (B), Emerton, Ooijer, Khizanishvili, Warnock, Bentley, Reid, Derbyshire, Santa Cruz, McCarthy, Roberts, Berner, Olsson, Rigters, Treacy, Tugay, Brown (B), Mokoena.
----------------------------------------------------------------------
Mój Typ: Arsenal Londyn (-1) vs Blackburn Rovers (+1) 1 1.91 (Bwin) ✅
Pewniak (?) Arsenal Londyn vs Blackburn Rovers 1 1.35 (Bah) ✅
Ryzykowny Typ: Dokładny Wynik 2:0 1 6.00 (Bwin) ✅
No wiec tak.. Trafilem nawet dokladny wynik, wiec Arsenal można uwazac za udany. Ale to co zrobiło ManU i Chelsea.. W sumie to nie przegrałem dużo, ale dzieki tak smiesznym potknieciom (patrz manu) Arsenal ma okolo 80% szans na zdobycie mistrzostwa (jeszcze zalezy od spotkan z manu i chelsea ale o te raczej sie nie martwie..)
Podsumowując kolejke, Arsenal zyskał na niej ogromnie, manu i chelsea stracili. Nie chce rozstrzygac wyniku premiership na 12 kolejek przed koncem bo pamietam duzo wieksze straty, i jak mniemam duzo latwiej odrobione ale dla mnie Arsenal juz zostal mistrzem anglii..
Pozdrawiam
 
beau 1

beau

Forum VIP
Wyniki 26 kolejki
Aston Villa - Newcastle United 4-1
Bolton Wanderers - Portsmouth FC 0-1
Derby County - Tottenham Hotspur 0-3
Everton FC - Reading FC 1-0
Middlesbrough FC - Fulham FC 1-0
Sunderland AFC - Wigan Athletic 2-0
West Ham United - Birmingham City 1-1
Manchester United - Manchester City 1-2
Chelsea FC - Liverpool FC 0-0
Arsenal FC - Blackburn Rovers 2-0
Bardzo dużo wydarzyło się w ten weekend ale też sytuacja w tabeli jest bardzo ciekawa.Nie chodzi mi o czołówkę lecz o miejsca 4-7 gdzie znajduje się Liverpool,który prawdopodobnie będzie walczył z lokalnym rywalem-Everton o 4 miejsce premiowane grą w eliminacjach LM.Po tym co pokazują Toffees w ostatnich meczach sądzę,że będzie im ciężko wedrzeć się do &quot;wielkiej czwórki&quot;.O pucharze UEFA będą walczyć:Manchester City,Aston Villa no i może Portsmouth.Na dole tabeli spadek Derby jest oczywisty,Fulham także traci dystans ale nie przekreślałbym tej drużyny raczej spadnie Reading i Birmingham.Reading gra teraz fatalnie nie wiem co myślał trener i działacze tego klubu w zimowym oknie transferowym.Sprowadzili Matejovskiego i pół składu jakiegoś 3 ligowego zespołu.Tottenham męczył się przez pierwszą połowę z Derby ale był lepszy lecz w lidze pozostała im tylko walka o pierwszą 10 no i finał Carling Cup.Na wiosnę głównym celem Kogutów jest puchar UEFA,który mogą zdobyć przecież mają Ramosa.Chelsea i Liverpool obie drużyny zagrały mecz nudny jak flaki z olejem lecz lepsze wrażenie pozostawił Liverpool,który bardzo się starał aby wywalczyć 3 punkty.Po meczu kapitan Steven Gerrard oficjalnie ogłosił,że zespół stracił szanse na mistrzostwo i pozostała im walka o 4 miejsce.Może w Lidze Mistrzów piłkarze The Reds znów coś osiągnąl?Arsenal już raczej nie przegra Mistrzostwa ale wszystko może się zdarzyć kilka kontuzji i klops ale oby nie.Odpukać w niemalowane i kibicować Kanonierom i Adebayorowi aby zdobył króla strzelców bo jego gra przypomina mi Henryego z najlepszych sezonów.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom