>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 20 KOLEJKA 29.12 - 30.12.2007

Status
Zamknięty.
roy. 187

roy.

Forum VIP
Everton - Arsenal
TYP: Arsenal ✅✅✅✅✅✅✅


Juz w sobote rozegrana zostanie nastepna kolejka premier league. Arsenal po katastrofalnym wrecz mozna powiedziec meczu z Portsmouth zremisowal bezbramkowo. Kanonierom pierwszy raz zdarzylo sie nie strzelic gola w meczu ligowym. Choc Everton ostatnio spisuje sie dobrze, wygrana z Boltonem, ktory takze wrocil na wlasciwy tor, pechowa przegrana z MU ... to mysle, ze zmobilizowani Londynczycy nie dadza sobie zabrac ani jednego pktu wiecej kolejny raz na wyjezdzie. Niestety przez ten remis z Portsmouth Kanonierzy stracili nalezne im pierwsze miejsce w PL. Moze to i lepiej, teraz beda grali bardziej zmobilizowanie i nie beda musieli ogladac sie za siebie tylko przed siebie! Arsenal znowu gra po Manchesterze, co jeszcze bardziej podziala na nich, bo nie sadze, ze WHU moze urwac jakis pkt Czerwonym Diablom. Arsene Wenger powiedzial, ze RvP nie zagra z Evertonem. Troche to dziwne bo jeszcze duzo czasu do meczu, cos czuje, ze to tylko kolejna podpucha trenera, tak jak to bylo w meczu z Chelsea kiedy mial nie zagrac Flamini, Cesc i Hleb. W sumie z Portsmouth Londynczycy mozna powiedziec, ze zagrali bez ataku, poniewaz Adebayor zagral nie na swoim poziomie, tak to nazwijmy. Tylko Rosicky zagral na miare oczekiwan. Cieszy natomiast formacja defensywna w ktorej Kanonierzy zagrali dobrze. Nie wiele wiem o Evertonie, ale jestem przekonany, ze nawet bedac na fali nie pozbawi pktow Arsenalu, bo Kanonierzy walcza o tylul a Everton co najwyzej moze powalczyc o PUFEA. Jeszcze zdarza to wywalczyc ;)
✅✅✅ Arsenal wraca na nalezne im miejsce !!!✅✅✅
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Jeszcze zanim zacznę analizę ... Ehhh Panowie ... Wielokrotnie pisze się, że do podsumowania analizy używa się opcji edytuj a nie cytuj ... Wiem, że to fajnie wygląda jak typ wejdzie i można go zacytować żeby był na &quot;aktualnej&quot; stronie tematu ... Można się pochwalić itd. Jednak zapewniam Was, że wielu użytkowników nawet tuż po zakończeniu kolejki odwiedza temat ;) I kto jak typuje wie ten kto powinien wiedzieć ;) Może wydać się to Wam dziwne, że tak ciągle o to się upominam, ale zastanówcie się sami i odpowiedzcie sobie szczerze na to pytanie ... Czy nie lepiej temat przegląda się gdy jest analiza pod analizą ... czy analiza-zacytowana analiza w celu podsumowania-analiza ... Nie wygląda to za fajnie więc zachęcam do refleksji ... Heh ... Się rozpisałem :]
Derby - Blackburn Typ: 2✅✅✅ , Over 2,5✅✅✅ Kurs: 1,78, 1,95 &quot;Wymęczone&quot; ostatnio przez Liverpool zwycięstwo w ostatnich minutach na stadionie UK - Pride Park nie wróży łatwego meczu dla Blackburn ... Twierdzi tak również szkoleniowiec Derby - Paul Jewell, który nie krył rozczarowania po &quot;utracie&quot; 1 pkt w meczu z Liverpoolem ;) Jednak żalić się nie ma co bo świat mknie do przodu tak samo jak i terminarz rozgrywek ... A jako, że jest on ostatnio bardzo napięty to grać trzeba :jezora: Chciałbym jeszcze przez chwilę popisać o poprzednim meczu Derby ... Statystyki tego meczu uświadomiły mnie, że mecz to typowe murowanie bramki i gra na remis a nawet dla drużyny pokroju Liverpoolu zwycięstwo w takim meczu to nie lada wyczyn ... Tak więc nie ma tutaj jakiejkolwiek mowy o dobrej grze gospodarzy ...
Dzisiaj gospodarzom przyjdzie zmierzyć się z drużyną z ambicjami pucharowymi ... Na razie są to ambicje odległe, ale kto wie jeśli forma będzie szła w górę w takim tempie jak teraz .. Długo zastanawiałem się jak trener Derby ustawi drużynę ... Czy zagra tak jak z Liverpoolem broniąc wyniku czy zdecyduje się na bardziej otwartą grę i &quot;wymianę ciosów&quot; ... Myślę, że opcja numer 2 jest bardziej prawdopodobna ... W końcu Blackburn to taki ligowy średniak więc czemu nie powalczyć z nim o 3 pkt ? Zwłaszcza jeśli ma się przewagę &quot;własnych śmieci&quot; ... Historia spotkań niestety nic Nam nie powie ... Jest to niestety odległa przeszłość ... bo ostatni mecz między sobą obie ekipy rozegrały w sezonie 2001/2002 więc spory kawałek czasu ... Jednak co nie co o tym meczu może powiedzieć Nam forma obu drużyn ... Goście w przeciwieństwie do gospodarzy idą w górę co zapewne dobrze rokuje na ten mecz ... Blackburn zaliczył dobre spotkanie z Manchesterem City, które jak wiadomo u siebie jest baaardzo silne ... Santa Cruz kontynuuje swoją strzelecką passę i po ostatnim meczu doliczył do swojego konta 2 trafienia ... Jednak nadal w mojej pamięci tkwi obraz gry Blackburn z Wiganem ... Te luki w obronie i bezradność graczy oprócz właśnie Cruza .. Mam nadzieję, że goście mają już to za sobą ... Co do Derby to dobrze było by wspomnieć, że na własnym stadionie zdobyli tylko 5 pkt ;) Tak więc jak widać gra w domu za bardzo im nie służy ... Jeśli chodzi o absencję to wiadomo u gospodarzy kilka kontuzji jednak to standard .... ;) U gości też kilka drobnych urazów jednak nie są to zbyt istotne braki ...
Liczę w tym meczu na otwartą i żywą grę ... Grad bramek i zwycięstwo gości ... Kto wie może i Santa Cruz znów ukłuje ... ?
 
beau 1

beau

Forum VIP
Derby - Blackburn 2 1,85✅
Stawka: 9/10
Zgadzam sie z Patrolinho ale dziwi mnie to,że piszesz o kontuzjach w Derby jakby to nic nie znaczyło a to głównie z powodu absencji 8 piłkarzy gospodarzy polecam typ na Blackburn.Oto lista piłkarzy,których zabraknie w drużynie Baranów:Bywater(18 spotkań), Pearson(18, Earnshaw(12), Todd(5), Davis(15), Griffin(15), Oakley(17), Jones(4).W drużynie Blackburn kontuzjowani są tylko Ooijer i Treacy.Jeweel będzie miał wielki problem ze skompletowaniem składu bo ma do dyspozycji tylko 17 piłkarzy.Blackburn pokazało charakter w meczu z City i dziś sięgnie pewnie po pierwszą wygraną z Derby w rozgrywkach Premiership
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: Manchester City – Liverpool
Typ: więcej niż 2,5 bramki ⛔
Kurs: 2,05
Stawka: 6/10
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Mój typ w tym spotkaniu jest trochę na przekór historii ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami i może trochę na przekór statystykom, bo jak Manchester City nie traci zbyt wielu bramek u siebie to i Liverpool nie traci wielu bramek na wyjazdach. Skąd więc typ na over 2,5? Ostatnie spotkania na City of Manchester Stadium należały do bardzo emocjonujących (4-2 z Boltonem i 2-2 z Blackburn), teraz gdy przyjeżdża tak dobra drużyna jak Liverpool uważam, że możemy spodziewać się równie ciekawego widowiska z kilkoma bramkami, zwłaszcza iż The Reds borykają się z problemami w defensywie. W dzisiejszym spotkaniu prawdopodobnie zabraknie Samiego Hyypi, a występ Daniela Aggera, który jeszcze chyba nie jest w pełni sił po kontuzji także jest wątpliwy. Wobec tego na środku obrony obok Carraghera może wystąpić, któryś z bocznych obrońców bądź też rezerwowy dotąd Hobbs. Do składu gospodarzy na ten mecz powraca motor napędowy tej drużyny, a więc Brazylijczyk Elano, którym już interesują się silniejsze kluby. Warto również zauważyć, że zwycięzca tego pojedynku po tej kolejce będzie plasował się na czwartej pozycji gwarantującej udział w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Możliwe, że właśnie dlatego iż jest to ważny mecz dla układu tabeli obie drużyny będą grały uważnie w defensywie, ale moim zdaniem tak na przekór właśnie tym statystykom i historii ostatnich spotkań między tymi drużynami padnie dziś kilka bramek, a kurs do postawienia na over 2,5 naprawdę jest zachęcający :wink:
 
beau 1

beau

Forum VIP
Wynik 20 kolejki:
Wigan - Aston Villa 1-2 Portsmouth - Middlesbrough 0-1 Birmingham - Fulham 1-1
West Ham - Manchester United 2-1
Sunderland
- Bolton 3-1
Chelsea
- Newcastle 2-1
Tottenham
- Reading 6-4 Everton - Arsenal 1-4
Derby - Blackburn 1-2
Manchester City - Liverpool 0-0
Bardzo zaskakująca kolejka.Mistrz Anglii po raz kolejny nie potrafi wygrać z West Hamem co wykorzystuje Arsenal.Pierwsza połowa w wykonaniu Kanonierów bardzo nerwowa byli spięci bo wiedzieli,że ManU przegrało ale w drugiej części spotkania wykorzystali proste błędy Evertonu i strzelili im 4 gole.Wielką klasę pokazał Tottenham a w szczególności strzelec 4 goli Berbatov.Liverpool tylko remisuje z City i traci kontakt z czołówką.We wtorek i środę kolejna kolejka można sie spodziewać zaskakujących wyników.
6/10 typów trafionych​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom