>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Premier League 17 Kolejka 11.12-13.12.2010

Status
Zamknięty.
sedek 36

sedek

Użytkownik
Łukasz Fabiański narzeka [...] na ból nogi i jeśli nie przejdzie ostatnich testów medycznych, swój debiut w meczu Premier League najprawdopodobniej zaliczy trzeci bramkarz Arsenalu - reprezentant Polski Wojciech Szczęsny.

źródło: onet.pl
Jeśli faktycznie zagra Szczęsny i zważając na dziurawą obronę Kanonierów, to myślę że warto stawiać że MU strzeli przynajmniej 2 bramki po kursie ~1.95
Co o tym sądzicie?​
 
B 0

banan91

Użytkownik
moim skromnym zdaniem bedzie to mecz pokroju Barcelona - Real jednakze tym razem to Mu bedzie Barca a Arsenal bedzie mowil po tym meczu o tym ze maja mlodych zawodnikow ktorzy maja jeszcze czas aby dojsc do swiatowego blasku chwaly
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
moim skromnym zdaniem bedzie to mecz pokroju Barcelona - Real jednakze tym razem to Mu bedzie Barca a Arsenal bedzie mowil po tym meczu o tym ze maja mlodych zawodnikow ktorzy maja jeszcze czas aby dojsc do swiatowego blasku chwaly
Co to w ogóle za głupie porównanie , że to mecz pokroju Barcelona - Real. Man Utd ma jeszcze bardzo daleko do Barcelony a Arsenal nie ma w drużynie takich zawodników jak Ronaldo , który w ważnych meczach najwyraźniej daje ciała. I nie obniżajcie tak szans Arsenalu tylko dlatego, że Fabian być może nie wystąpi i wejdzie na jego miejsce Szczęsny. Być może jeśli okaże się , że Fabian nie wystąpi to Szczęsny zagra mecz życia albo po prostu zaliczy ogromną wtopę. Nie wiadomo ale skazywanie na pożarcie Kanonierów nie jest na miejscu. Być może Nasri wybawi drużynę albo RvP zagra dobry mecz wreszcie .. Patrzę na ten mecz jak najbardziej obiektywnie. Ciężko będzie chociażby dlatego, że gramy na OT ale tu piłkarze muszą być twardzi psychicznie. Mecz jak dla mnie 60%-40%, jednak wszystko będzie zależeć od tego jak skutecznie zagrają Kanonierzy z przodu. Niewiele moga mieć sytuacji bramkowych i po prostu spalić dobrych sytuacji nie mogą bo inaczej będzie porobione.
Na chwilę obecną Obie strzelą to bardzo ciekawy typ a jeśli uważacie , że to taki pewny typ po 1.90 stawiać na Man Utd to proponuję postawić all in bo kurs przecież bardzo dobry a wszyscy lecą na to jak mysz do sera :]
 
B 0

banan91

Użytkownik
ja w tym meczu gram handicap a to ze Ty jestes fanem Arsenalu i wierzysz w to ze zagraja dobry mecz to chce widziec Twoja mine po totalnej wtopie Arsenalu ktory jest pograzony kontuzjami i nie radzi sobie nawet zbyt dobrze z gorszymi druzynami
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
No ja zagralem all in na Manchester, innej opcji nie ma. MANU nie przegral na OT w tym sezonie i mysle ze Arsenal tutaj za wiele nie ugra. Wielkim oslabieniem Arsenalu bedzie Szczesny ktory w meczu o tak duza stawke pewnie sie spali, jestem pewny ze Manchester wygra zdecydowanie mecz.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Każdy gada o Szczęsnym że się spali i uważam to za bzdury.Spalic w takim meczu to może się Pawełek z Wisły a nie Szczęsny.To młody chłopak ale obycie z wielkimi zawodnikami i z wielkimi klubami mimo iż nie gra to jednak ma.Argumentując że Szczęsny to osłabienie Arsenalu jest bez sensu.Równie dobrze może mu wyjść mecz życia i możemy sobie gdybać.Ja nie mówię że Arsenal mecz wygra a Szczęsny obroni dwa karne i również wydaje mi się że Man Utd to wygra.A czy myślelibyśmy inaczej gdyby w bramce stał Fabiański??Pewnie Nie.Również Man Utd byłby faworytem.Dodam więcej.Bardziej bym się bał o o kiksy gdyby w bramce stał Fabiański niż młody Szczęsny nic nie ujmując Fabianowi.
Składy :
Man UTD : Van der Sar - Rafael Da Silva Rio Ferdinand Nemanja Vidic Patrice Evra - Luis Nani Oliveira Anderson Michael Carrick Darren Fletcher Ji-Sung Park - Wayne Rooney

Arsenal : Wojciech Szczęsny - Bacary Sagna Sebastian Squilaci Laurent Koscielny Gael Clichy - Samir Nasri Jack Wilshere Tomas Rosicky Alex Song - Andrey Arshavin Marouane Chamakh http://www.arsenal.com/first-team/players/marouane-chamakh
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Z całym szacunkiem dla Arsenalu, bo bardzo lubię ten klub ale nie wydaje mi się że był by w stanie rywalizować, z poruszanym tu wyżej, Realem. Po tym co widziałem w meczu ze słabiutkim Partizanem sam się zacząłem zastanawiać ile cierpliwości jeszcze będą mieli szefowie Arsenalu i ile jeszcze dadzą czasu Wengerowi na zbudowanie w końcu potęgi europejskiej. A może im nie o to chodzi, może im się podoba prowadzenie szkółki piłkarskiej ???? I muszę powiedzieć że chciałbym w 1/8 Lm właśnie mecz Real - Arsenal, bo kibicuje również Kanonierom.
Ale dosyć gadania, zaraz zaczyna się mecz. ???? Niestety nie daje szans Londyńczykom i sam postawiłem na czystą &quot;1&quot;.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ferguson znów ładnie namieszał składem Diabłów. Berbatov na ławce , i trójka w ataku. Obydwie ekipy ( na papierze )systemem 4-3-3 choć po stronie MU bardziej widzi mi się Rooney na szpicy a Park z Nanim trochę cofniętym za nim. Zapowiada się świetny i ofensywny mecz , mam nadzieję , że Wenger nie będzie się tłumaczył tak jak rok temu , że Arsenal grał w piłke a MU tylko faulował. Świetny mecz ( z obu stron) z dużą ilością bramek to to na co liczę;) i przy okazji na wygraną MU ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mecz mnie rozczarował i nie ma co ukrywać.
Mało sytuacji bramkowych, mecz godny poziomu ekstraklasy. Ogólnie to nic ciekawego się nie działo. Parę tam jakiś rajdów, ale kończonych na obrońcach przeciwnej drużyny. Rooney ładnie spartolił karnego ???? , a już na wp wyczytałem nagłówek, że SZCZĘSNY OCZAROWAŁ ROONEYA. Tak tak, a moja babcia ma wąsy ???? .
Najważniejsze, że typek wszedł, chociaż nie był aż taki pewny jak się to wydawało przed meczem.
Ogólnie ten szlagier długo mi nie utkwi w pamięci jak się ogląda mecze Barcelony która czy to z Realem Madryt, Sevillą czy Sociedadem gromi po 5:0 przeciwnika.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom