>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Premier League 16 KOLEJKA 08.12 - 09.12.2007r

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP


08-12-07

[13:45] Aston Villa - Portsmouth 2.05 3.15 3.75
[16:00] Everton - Fulham 1.60 3.60 5.95
[16:00] Newcastle - Birmingham 1.85 3.20 4.55
[16:00] Manchester United - Derby 1.13 7.00 23.00
[16:00] Chelsea - Sunderland 1.18 6.50 15.00
[18:15] Reading - Liverpool 5.65 3.45 1.65

09-12-07
[14:30] Middlesbrough - Arsenal 6.25 3.75 1.55
[16:00] Bolton - Wigan 1.95 3.15 4.10
[16:00] Tottenham - Manchester City 2.00 3.25 3.80
[17:00] Blackburn - West Ham 1.85 3.35 4.30

Kursy by Expekt

Zapraszam do pisania analiza i wypowiadania się na temat spotkań 15 kolejki.:spokodfhgfh:
 
ma-rc 0

ma-rc

Użytkownik
vs.

Typ: 1/1
Pewność typu: 9/10
Analiza:

Jutro o godzinie 16 czeka nas bardzo ciekawe spotkanie 16 kolejki Premier League. Na przeciw siebie stana Manchester United zajmujacy 2 miejsce w tabeli i miejacy chrapke na wygranie PL oraz slabiutkie Derby County walczace o przetrwanie w lidze. Bedzie to napewno wazny mecz dla diablow i napewno go sobie nie odpuszcza i zagraja na maxa. Powiem wiecej, nie moga go sobie odpuscic, gdyz w nastepnej kolejce czeka ich trudny mecz na wyjezdzie z Liverpoolem. Poprostu tego meczu nie moga przegrac.
Ostatnio Manchester jest w dobrej formie nie liczac wpadki z boltonem. Za to Derby na ostatnie 6 meczy raz zremisowali a pozostale 5 przegrali! H2H nie bede przedstawial, gdyz ostatni raz te 2 zespoly graly ze soba w 2002 roku. Dla mniej odwaznych polecam czysta jedynke, jednak kurs jest tak maly, ze sie po prostu nie oplaca grac. Co najwyzej na podbicie AKO.

Pozdrawiam​
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
Manchester Utd. - Derby Counry
o tym meczu nie ma sensu nawet zbyt wiele pisac bo diably w skladzie z Ronaldo i Rooneyem rozjada kazdego. pozatym Tevez radzi sobie coraz lepiej, Hargreaves, Gigs w dobrej formie, obrona w kompleie a zabraknie tylko Scholesa. bedzie to jednostronny mecz. nad postawieniem tak wysokiego handi mozna sie zastanowiac tylko dlatego ze w grudniu jest az 7 kolejek premiership i wiadomo ze zespoly beda sie troche oszczedzaly ale i tak mysle ze 3-0 to Manchester wygra jutro grajac na wielkim luzie.
propozycje:
Win Manchester Utd. -2.5 @ 1.95
Win Manchester Utd. wygra do zera 1.50
 
beau 1

beau

Forum VIP
Reading - Liverpool 2 1,65⛔3-1 Benitez wystawił 3 napastników i środek pola zdominowało Reading.Panie Benitez tak się nie gra????
Tydzień temu Reading zawiodło mnie bo zremisowało z Boro,które praktycznie nie ma atutów.The Royals mogli ten mecz równie dobrze przegrać ale rywalom zabrakło wykończenia.Liverpool imponuje formą.Nie dość ,że są jeszcze niepokonani to od 4 spotkań nie stracili gola.Ich ostatnie zwycięstwo 4-0 nad Boltonem mogło być większe ale także piłkarze nie ustrzegli się kilku błędów w obronie.W świetnej formie jest Gerrard.Obsługuje napastników podaniami na najwyższym światowym poziomie.Nie mam zastrzeżeń do gry The Reds.Reading na Madejski Stadium prezentuje się średnio 4-1-3 lecz ostatnio mają słabszy okres nie wygrali od 4 spotkań.W tym sezonie Liverpool wygrał z Reading w rozgrywkach Carling Cup pokonując ich na wyjeździe 2-4.W składzie gości nie wiadomo czy Benitez zaryzykuje wystawić Carraghera.Boi sie,że ten dostanie kartkę i za tydzień nie zagra przeciw ManU.W zespole gości kontuzjowani są:Oster, Little i Duberry.Sądzę,że rozpędzony Liverpool nie pozostawi jutro złudzeń i udowodni kto jest lepszy.
 
golas_12 0

golas_12

Użytkownik
hmmm liverpool napewno bedzie sie oszczedzal bo przeciez we wtorek graja bardzo wazny mecz w champions league z marsylia na wyjezdzie wiec wydaje mi sie ze nie beda grali na 100 % swoich mozliwosci. Fakt ze sa w wysokiej formie ale dla pewnosci wolalbym dac x2.
 
beau 1

beau

Forum VIP
O tym nie napisałem ale widzę,że zespół jest w wysokiej formie i Premier League jest priorytetem na ten sezon dla Beniteza.Za tydzień ciężki mecz z ManU więc tylko 3 punkty się liczą w tym spotkaniu.
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
Reading - Liverpool
popieram Baeu, moim zdaniem Liverpool jutro spokojnie wygra, handi moze rywykowal nie bede ale postawie ze wygraja do zera bo traca bardzo malo bramek w ostatnich 6 meczach czyba zadnej?.. ok sprawdzilem stracili 1 :p ale to jeszcze lepiej bo istnieje cos takiego jak prawo seri (nie lubie tego okreslenia ale tu mi pasowalo) i jest wieksza nadzieja ze jak niedawno stracili to teraz zachowaja czyste konto. Reading natomiast bramki nie strzelil ostatnio az 1 pazdziernika w meczu z West Hamem... nadszedl czas zeby znowu nic nie trafic.
propozycja:
Liverpool wygra do zera 2.60
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Mój typ :
Manchester United - Derby County
Handicap 0:1 - Typ: Manchester United ✅

A więc jutro na Old Trafford dojdzie do bardzo ciekawego spotkania w którym czerwone diabły zmierzą się z outsaiderem Premiership czyli zespołem Derby County.Piłkarze gospodarzy są w znakomitej formie o czym mogą świadczyć osiągane przez nich wyniki są po prostu rewelacyjne.U siebie znakomite wyniki o czym świadczy bilans 7-1-0 i 16:1 w strzelonych i straconych bramkach.Czyli wychodzi że na mecz strzelają ponad dwa gole a w 8 spotkaniach stracili tylko jednego,jest to naprawdę znakomity wynik.W zespole gospodarzy zagra najsilniejsze zestawienie czyli praktycznie same gwiazdy na których opiera się klub Manchesteru.Co do piłkarzy gości to są oni głównym pretendentem do spadku z Premiership,dotychczas zajmują ostatnie 20 miejsce w tabeli mając w swoim dorobku 6 pkt.Na wyjazdach jest to już po prostu tragedia,zespół ma taki bilans meczy wyjazdowych : 0-1-7 i bilans bramkowy 0:20 ! Tak więc fatalna dyspozycja.Jak dla mnie kurs na handi jest nawet nawet bo powiem szczerze że spodziewałem sie kursu ok 1.30.Dla mnie handi -1 jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku tego meczu.Po prostu nie widzę innej możliwości jak pogrom i bardzo wysokie zwycięstwo piłkarzy gospodarzy
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
VS

Everton FC vs. Fulham FC
1.60
Expekt

Dziś o godzinie 16:00 na Goodison Park Everton będzie podejmował stołeczny klub Fulham. Gospodarze z dorobkiem 24 punktów zajmują 9 miejsce, natomiast goście z 13 oczkami (tylko 3 wywalczone na wyjeździe) zajmuje 14 miejsce. Dla graczy z Liverpoolu ten mecz będzie szalenie ważny. Jeżeli chcą spędzić święta spokojnie powinni pewnie wywalczyć 3 puknty w tej potyczce gdyż w najbliższym czasie czekają ich dwa arcytrudne wyjazdy z liderującymi drużynami. Bilans domowy Evertonu to 4-1-2, w bramkach 16:7. Natomiast bilans wyjazdowy graczy z Londynu to 0-3-4, w bramkach 4:10. Dwie niewiadome w ekipie Davida Moysa to Nuno Valente i Tonny Hibbert. Dużo większe kłopoty kadrowe ma Fulham, napewno nie wystąpią: Alexeia Smertina, Moritza Volza, Phillipe&#39;a Christanvala, Lee Cooka, Kasey&#39;a Kellera i Iana Pearce&#39;a. Wg mnie nie widze tutaj innego wyniku jak wygrana gospodarzy. Mój typ to 2:0

✅ Everton FC 3:0 Fulham FC ✅
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Chelsea FC - Sunderland
Dziś o godzinie 16:00 na Stamford Bridge Chelsea podejmowac będzie Sunderland. Nie muszę mówic kto w tym meczu jest faworytem ponieważ obie drużyny grają o odmienne cele w tym sezonie, Chelsea o Mistrza kraju zaś Sunderland o pozostanie w szeregach Premiership. Jak narazie gospodarze zajmują 3 lokatę w tabeli ale jeśli dziś przegraja lub zremisują to moga zsotac wyprzedzeni przez Liverpool a nawet Manchester City. Sunderland zaś zajmują miejsce 15 ale strata do przedostaniego miejsca wynosi tylko 4 oczka. Chelsea nie ma wątpliwości że ten mecz musi wygrac choc podopieczni Roy’a Keane’a tanio skóry nie sprzedadzą. Chelsea w ostatniej kolejce pokonała 1:0 West Ham po golu Cola. Czarne Koty wygrały bardzo ważny mecz ponieważ pokonali na własnym stadionie outsidera Derby County 1:0 strzelając decydującego gola w doliczonym czasie gry autorem tego trafienia był Stokes., ciekawostką jest że piłkarzem meczu został wybrany bramkarz Sunderlandu Darren Ward. W dzisiejszym meczu AvramGrant nie będzie mógł skorzystac z usług Didiera Drogby, Michaela Ballacka, Ricardo Carvalho oraz Paulo Ferreira niepewny jest występ Maloudy, Sunderland musi dziś poradzic sobie bez Carlos’a Edwards’a, Nyron’a Nosworthy, Kieran’a Richardson’a oraz Russell’a Anderson’a. Moim zdaniem Chelsea wygra ten mecz tylko czy aż tak bardzo przekonująco mam tu dylemat ponieważ nie gra Drogba najlepszy strzelec The Blues i Chelsea po częsci może miec problem ze strzelaniem goli jak wiemy Chelsea oprócz wygranej 6:0 z MC to w lidze nie wygrywa wysoko najczęsciej 1:0, 2:0 Sunderland miał też jedną poważna wpadkę przegrana z Evertonem na wyjeździe 1:7 ale czy dziś takie wyniki mogą paśc moim zdaniem nie wg mnie Chelsea wygra dziś jedną góra dwaoma bramkami.
Sunderland nie strzeli 1,60 Bwin 8/10 ✅ Wynik 2:0
Inne propozycje:
Chelsea 1,15 Bwin 10/10
✅ Wynik 2:0Handicap 0:1 X 4,20 4/10 ⛔ Wynik 2:0
Mniej niż 2,5 2,10 Bwin 6/10 ✅ Wynik 2:0

Manchester United - Derby County
Dziś na
Old Trafford Czerwone Diabły podejmowac będą ostatnią druzyne tabeli Derby County. Kto jest faworytem tego meczu nawet małej dziecko to wie. Manchester takie moeczu musi wygrywac i innej mozliwosci niż wygrana gospodarzy nie widzę. Manchester wygrał 10 z 12 ostatnich meczów ligowych, zachował czyste konto w 8 z 12 ostatnich meczów, nie dali sobie strzelić bramki w 9 ligowych meczach w tym sezonie, na własnym stadionie jeszcze Czerwone Diabły w tym sezonie nie przegrały. Derby zdobyło na wyjazdach tylko 2 punkty, przegrali 5 ostatnich ligowych meczów.Mają najsłabszy atak w Premier League (5 strzelonych bramek, średnio jedna co 270 minut) i najsłabszą obronę w lidze (34 stracone gole, średnio jeden co 40 minut).Nie strzelili bramki w 7 kolejnych meczach ligowych. W zespole Manchasteru nie ma nowych kontuzji Ci co byli wcześniej kontuzjoani nadal leczą urazy, w zespole &quot;Baranów&quot; nie zagrają obrońcy Marc Edworthy, który wciąż narzeka na uraz łydki, oraz Andy Todd, który doznał kontuzji pleców. Obrońca Claude Davis oraz skrzydłowy Gary Teale zarazili się grypą i raczej nie zagrają, choć trenowali w czwartek. Gole dla Derby strzelało zaledwie 3 piłkarzy najwięcej goli po 2 strzelili Oakley i Miller. W ostatnim meczu na Old Trafford Manchester rozbił Derby aż 5:0 czy dzisiaj wynik może by podobny myśle że stac na to Manchester ponieważ dzis grają z najsłabszą drużyna ligi i tu chyba nikt nie ma innego zdania. Reasumując liczę na wysokie zwycięstwo Red Devils
Derby nie strzeli 1,49 Bwin 10/10 ⛔ Wynik 4:1

Inne propozycje:

Manchester United 3 lub wiecej goli 1,65 Bwin 7/10 ✅ Wynik 4:1
Kiedy zostanie strzelony pierwszy gol? 1-15 min. 2.15 5/10 ⛔ Wynik 4:1
 
beau 1

beau

Forum VIP
O spotkaniu Manchester - Derby nawet nie będę pisał bo jedyną niewiadomą jest ilość bramek strzelonych przez gospodarzy.Więc nawet nie będę pisał analizy.
Everton - Fulham✅3-0
Typ: 1
Stawka: 8/10

Gospodarze są zdecydowanym faworytem tego spotkania ale martwią mnie trochę ostatnie mecze tych zespołów.Everton na Fratton Park praktycznie nie zagroził bramce Jamesa natomiast Fulham kilka razy groźne strzelało na bramkę Czerwonych Diablów.Lecz na Goodison Park Everton jest bardzo mocny.W zespole nie ma poważnych osłabień a w świetnej formie jest Tim Cahill.Potencjalna wygrana w tym meczu może sprawić,że gospodarze awansują nawet o 3 pozycje.Fulham na wyjeździe jeszcze nie wygrało i tak osłabione nie ma co marzyć punkcie w tym spotkaniu.
Składy:
Everton: Howard, Hibbert, Neville, Lescott, Jagielka, Yobo, Valente, Baines, Arteta, Pienaar, Carsley, Cahill, Osman, Gravesen, Yakubu, Johnson, McFadden, Anichebe, Vaughan, Wessels.
Fulham: Niemi, Warner, Baird, Omozusi, Hughes, Stefanovic, Bocanegra, Konchesky, Davies, Davis, Murphy, Dempsey, Kamara, Kuqi, Healy, Bouazza, Leijer, Seol.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
hmmm liverpool napewno bedzie sie oszczedzal bo przeciez we wtorek graja bardzo wazny mecz w champions league z marsylia na wyjezdzie wiec wydaje mi sie ze nie beda grali na 100 % swoich mozliwosci. Fakt ze sa w wysokiej formie ale dla pewnosci wolalbym dac x2.
czlowieku co ty wygadujesz, Liverpool bedzie sie oszczedzal???????
Liverpool chce miec mistrza i czeka na to od chyba 1990 roku wiec dla tej druzyny zdobycie mistrza Anglii bedzie z pewnoscia wiekszym celem niz liga mistrzow, zreszta takie zespoly jak Liverpool moga sie oszczedzac (o ile nazwiemy to oszczedzaniem sie) w meczach pierwszych rund pucharu Anglii, gdzie czesto graja rezerwowi zawodnicy, ktorzy tez sie nie oszczedzaja bo maja nadzieje na wystepy w pierwszym skladzie!
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
Derby nie strzeli 1,49 Bwin 10/10
bardzo dziwi mnie wielka przepaść pomiędzy kursami w Bwin i Profesjonał. Jak widać w Bwin za niestrzelenie bramki Manchesterowi płacą 1.49 w Profie tylko 1.19!!! Czyli bardzo duża niespotykana przepaść 0.30 !!!
 
manieq12 0

manieq12

Użytkownik
Reading - Liverpool
08.12.07 godz 18:15
mój typ 2
kurs 1.60
expekt
Zajmujący 4 miejsce Liverpool zagra dziś z Reading które zajmuje 13 pozycję.
Faworytem spotkania są goście którzy na wyjazdach radzą sobie niezle mając w dorobku 5 wygranych i 2 zremisowane spotkania.
W histori obie ekipy spotkały się 4 razy i dotychczas lepsi byli The Reds
Mysle ze dziś będzie tak samo zwłaszcza ze w gornej części tabeli robi się coraz ciasniej a do lidera Londyńskiego Arsenalu tracą 7 punktów.
Warto podkreślic ze Liverpool stracił tylko dwa gole na wyjazdach strzelając 10 bramek
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Mnie to zaczyna irytowac , analizowanie kursów 1.15 i pochodnych czy innych zaleznych od tego , mialem wielka chec by Derby strzelilo i stzrelilo bramke :].
Ja napisalem analize do AV ale gdy sie skapnolem mecz sie juz zaczal.
Na jutro osobiscie widze Bolton , Wigan slabe , a Bolton amlymi kroczkami probuje zbierac punkty i robic niespodzinaki [wygrana z MU]. Wigan mimo ze jak na taka druzyne przetrwali 2 sezony w Premierhip to duzo. Odszedl trener i niektorzy pilkarze i sie zaczelo. W Bolotnie odszedł Big Sam ale maja Jaskalainena , Anelke , Campo i kilku wartosciowych pilkarzy i jeszce im to na zdrowie wychodzi. W dodatku w wstrefie spadkowej i okolicach zebralo sie kilka druzyn i maja okazje sie uratowac i isc malymi krokami do gory tabeli [na puchary juz niemaja szans ale 12-16 miesjce w zasiegu].
Win Bolton @ 1.95 @ Expekt
 
golas_12 0

golas_12

Użytkownik
Koeman66 moje przypuszczenia ze Liverpool moze nie wygrac tego meczu sie sprawdzily ale nie sadzilem ze przegraja. Nie ogladalem meczu i nie wiem czy sie oszczedzali i jaki sklad wystawil Benitez w tym spotkaniu ale wynik 3:1 dla Reading jest dla mnie niespodzianka. A Ty byles taki pewny...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Coś czuje że Beau też doda coś od siebie co do meczu Middlesbrough z Arsenalem ???? ponieważ często typuje porażki gospodarzy jak i wygrane gości. Wg mnie Arsenal po remisie z Newcastle bedzie chciał zrehabilitowac i wygrac tym bardziej że swoje mecze wygrały i Manchester i Chelsea
 
beau 1

beau

Forum VIP
Middlesbrough - Arsenal NO BET

Odradzam grać w tym meczu na Arsenal.Najlepiej omijacie ten mecz szeroki łukiem.W poprzednim sezonie Arsenal 2 razy zremisował z Boro a jutro w tak okrojonym składzie będzie niezwykle trudno.Nie licząc Rosickiego to cała linia pomocy jest kontuzjowana i skład na pewno nie wygląda imponująco.Boro na pewno się zmobilizuje i stawi ciężki opór liderom Premier League.Piłkarsko na pewno gracze Wengera są lepsi od gospodarzy ale nie oznacza to,że wygrają.AW wystawi zapewne jednego napastnika a nie wróży to gradu bramek.W meczu ze Srokami Kanonierzy oddali bardzo mało strzałów na bramkę rywali.Jedynym pocieszającym faktem jest to że Riverside Stadium to duże boisko i odpowiada to stylowi gry Arsenalu.Obrona Kanonierów jest zdrowa i gra dobrze.Jedynym sensownym wynikiem wydaje się under ale patrząc na dzisiejsze wyniki i sytuacje Boro i ten tym jest ryzykowny.Serce jest za Arsenalem ale rozum podpowiada,że będzie to kolejny trudny mecz.Oglądałem ostatnie spotkanie Boro i grają coraz lepiej.Do składu powrócił podstawowy bramkarz oraz Julio Arca i Robert Huth
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
M&#39;brough - Arsenal

Zaczyna sie najciezszy okres w Premier League. Jak powiedzial AW od grudnia do marca druzyny poddawane beda ciezkim probom i dopiero po tym okresie sporo rzeczy powinno zostac wyjasnionych, dlatego tez niezmiernie wazne jest gromadzenie jak najwiekszej ilosci pktow wlasnie teraz. Wielkimi krokami zblizaja sie arcy wazne derby Londynu pomiedzy Arsenalem a Chelsea na Emirates Stadium. Jesli Arsenal nie wygra jutrzejszego meczu bardzo skomplikuje sobie sytuacje w tabeli przed meczem z jednym z najpowazniejszych przeciwnikow w walce o ostateczne zwyciestwo ligi. MU i CFC swoje mecze dzis powygrywali i juz niewiele dzieli ich od ekipy Wengera. Co do gospodarzy to nie przesadzony jest jeszcze powrot ich podstawowego bramkarza Marka Schwarzera, ktory zmagal sie z kontuzja kciuka. Długoterminowe kontuzje leczą Julio Arca (kolano) oraz Robert Huth (kostka) i obu tych piłkarzy na pewno nie ujrzymy w jutrzejszym spotkaniu. Na uraz pachwiny narzeka także Mido, który do składu Boro nie powróci przed Nowym Rokiem. Co Do Arsenalu, to niestety nie zagraja: Hleb, Fabregas, Flamini, RvP oraz Diaby. Do nieobecnosci dwoch ostatnich zdarzylismy sie juz przyzwyczaic. Moim zdaniem gospodarze jutrzejszego meczu sa jednym z faworytow do .... spadku z ligi i jutro moze przez kilkanascie minut zdolaja pograc z Arsenalem jak rowny z rownym a potem oddadza inicjatywe . Arsene Wenger to niesamowity czlowiek i na pewno odpowiednio zmotywuje i ustawi swoj zespol tak, zeby nie zdarzyla im sie kolejna wpadka jak ta w srodowym meczu i tym razem zainkasuja 3pkty. Choc sadze, ze Londynczycy wygraja ten mecz to nie bedzie to jakas wysoka wygrana. Typuje 1:0 dla AFC gora 2:0 ale watpie, uwazam, tez ze nie straca gola. Wiec moje propozycje:

M&#39;brough - Arsenal
TYP: 2 &amp;&amp;&amp; under2.5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom