>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 14 KOLEJKA 22.11 - 24.11.2008

Status
Zamknięty.
mozi 552

mozi

Użytkownik


22 XI Sobota

[16:00] Chelsea FC - Newcastle United 1.22 5.30 14.50
[16.00] Liverpool FC - Fulham FC 1.25 5.20 12.00
[16.00] Manchester City - Arsenal FC 3.25 3.30 2.15
[16.00] Middlesbrough FC - Bolton Wanderers 1.90 3.40 3.90
[16.00] Portsmouth FC - Hull City 1.80 3.50 4.25
[16.00] Stoke City - West Bromwich Albion 2.25 3.25 3.05
[18.30] Aston Villa - Manchester United 5.00 3.40 1.72

23 XI Niedziela

[14.30] Tottenham Hotspur - Blackburn Rovers 1.73 3.45 4.80
[17.00] Sunderland AFC - West Ham United 2.20 3.30 3.10

24 XI Poniedziałek

[21:00] Wigan Athletic - Everton FC 2.25 3.25 2.65

Kursy by betsson
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Szybko założyłem temat bo myślę że warto podyskutować o tej kolejce już teraz. Zobaczymy kilka bardzo ciekawych spotkań do typowania. Ja osobiście mam zamiar zainwestować swoje pieniądze :] w zwycięstwo Manchesteru United z Aston Villą na Villa Park z handicapem po kursie 3.05 w Betsson (!) Jak dla mnie oszołamiający kurs i mecz warty w 100% gry. ManU ostatnio grał w lidze w sobotę z beniaminkiem Stoke i wygrał 5:0 ! Co prawda Aston Villa jest o wiele lepszą drużyną, a mecz odbędzie się na ich obiekcie, a nawet w ostatniej kolejce pokonali na Emirates Arsenal (!) to jednak myślę że zdecydowanie faworytem jest zespół z Manchesteru i sądzę że jeśli już wygra to zrobi to z handicapem. Ciekawe tylko czy któryś z graczy Sir Alexa Fergusona nie wróci z kadry z kontuzją ... Mam nadzieję że nie bo jak na razie na 100% w meczu z drużyną Aston Villi nie zagrają tylko Owen Hargreaves i Paul Scholes kontuzjowani od jakiegoś czasu. Prawdopodobnie powróci Brown oraz narzekający ostatnio na drobne urazy i przez to ominęło ich zgrupowanie kadry Rio Ferdinand i Wayne Rooney. Również Fletcher&#39;a ominie zgrupowanie swojej kadry. Piłkarz nabawił się jakiegoś urazy w meczu ze Stoke. Portugalczycy Nani i Ronaldo oraz Brazylijczyk Anderson polecą na mecz towarzyski aż do stolicy Brazylii na spotkanie towarzyskie między swoimi kadrami. Dlatego też poczekam i zobaczę czy wszyscy powrócą zdrowi, a jeśli tak będzie spokojnie zagram ten mecz nawet z handicapem ...
 
K 0

korasek25

Użytkownik
Manchester jak dla mnei taki pewny niestety nie jest. Wiele razy na nich wtopilem.. a teraz maja mecz z nie byle jakim rywalem. Druzyna ktora chce rozbic Wielka czworke premiership. Ostatnio po swietnym meczu wygrali w Londynie jak wspomniales. Manchester rozbil Stoke. Ale wedlug mnie to dosyc ryzykowny typ.. tym bardziej z handicapem. Ale to jest sport wiec kto wie ????


Tottenham - Blackburn 1

Dobry kurs, wysoka forma Tottenhamu odkad druzyne prowadzi Redknapp, ostatnio zatrzymani w meczu z Fulham ale wedlug mnie tego nie mozna traktowac jako niespodzianki.. Kto by sie spodziewal ze druzyny spotkaja sie w takiej sytuacji Blackburn zajmuje 18 lokate, a Tottenham jest jeszce oczko nizej.. ale patrzac na obecna forme klubow Klub z Londynu jest faworytem tego spotkania..
Co mysicie?
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Powiem tak. Aston to drużyna która w tym roku na prawdę mi imponuje zresztą podobnie było w końcówce zeszłego sezonu. Jest jedno ale ostatnio ta drużyna ... straciła swój blask. Mecz z Arsenalem to przecież był fatalny mecz dla neutralnego kibica, ciągła walka w środku pola i obrona w jedenastu zawodników The Villans. To bardziej Arsenal nie miał pomysłu na grę, a zespołowi z Birmingham po prostu sprzyjało szczęście i udało im się strzelić 2 gole po ... kontrach i jednak błędach Kanonierów. Myślę że ten mecz niejako zlekceważyli podbudowani zwycięstwem z ManU zawodnicy Arsenalu. Aston już od kilku spotkań nie gra najlepiej. Pewnie to sprzeczna sytuacja bo jednak słabą grą się Arsenalu nie pokonuje. Ogólnie jak już pisałem niedawno Arsenal już nie ma co ukrywać po tym meczu udowodnił że żadnej poprawy nie ma i dalej gra w kratkę i co za tym idzie wypada z walki o tytuł co pokazują kursy bukmacherów które skoczyły już do ... 25 (!). Wracając do AV to cały listopad grają ... bardzo przeciętnie. Najpierw na początku miesiąca porażka ligowa z Newcastle po bardzo słabym meczu. Następnie bardzo, bardzo szczęśliwie pokonali Slavie w pucharze UEFA, a później przegrali u siebie na Villa Park z Middlesbrough! Zobaczę jeszcze jak będzie z tymi kontuzjami w United ale mam nadzieję że wszyscy wrócą zdrowi ze zgrupowań i w meczu z The Villans ustrzelą komplet punktów i również strzelą o 2 bramki więcej od rywali ...
 
K 0

konradpl

Użytkownik
Mecz między Tottenhamem a Blackburn także wydaje mi się najlepszą opcją z Premiership z bardzo senswonym kursem. Blackburn ostatnio bardzo słabe natomiast Tottenham odżył po przyjściu nowego trenera i myśle ze z upływem czasu powinni się wspinać pomału w ligwej tabeli. Na Man Utd raczej nie zaryzykuje ponieważ tak jak powiedział jeden z kolegów Astron Villa mierzy w rozbicie wielkiej 4 Premiership. pozdrawiam
 
rodebert 0

rodebert

Użytkownik
English Premier League, Sobota godz. 18:30
Aston Villa - Manchester United
typ: Gospodarze strzelą bramkę ⛔
kurs: 1,45
buk: UNIBET

Analiza:
W sobotę o godzinie 18:30 Czerwone Diabły zawitają na Villa Park. Będzie to mecz w ramach 14 kolejki angielskiej Barclay&#39;s Premier League. United w ostatnim meczu ligowym rozgromili Stoke City aż 5-0. Był to teatr pięknych bramek- 2 rzuty wolne Ronaldo czy piękny strzał młodziutkiego Welbeck&#39;a w samo okienko. The Villans sprawili niespodziankę na Emirates Stadium wygrywając z tamtejszym Arsenalem aż 0-2. Aston narzuciła swój styl gry nie dając zbytnio dojść do głosu Kanonierom. Szczególnie dobrze zaprezentował się angielski napastnik- Agbonlahor, który to w pojedynku biegowym wygrał z Gallasem i strzałem na krótki słupek pokonał Almunie.
Należy również wziąc pod uwagę, iż zawodnicy Manchesteru będą zmęczeni po meczach towarzyskich - C. Ronaldo musiał odbyć podróż aż do Brazylii, może on być przemęczony na ligowe spotkanie. Carrick i Berbatov również byli na zgrupowaniach kadrowych. Ponadto Garry Neville nabawił się kontuzji pachwiny (ale to chyba nie jest duża strata). Oprócz tego prawopodbnie Alex Ferguson spotkanie swoich podopiecznych obejrzy z trybun, gdyż został zawieszony na 2 mecze za kłótnie z arbitrami.
Reasumując Aston na fali po zwycięstwie nad Arsenalem będą chcieli sie pokazać z jak najlepszej strony. United częste problemy w obronie (4-3 z Hull City u siebie). Uważam, że strzelenie bramki przez gospodarzy jest wielce prawdopodobne.
Myślę, że niezłym typem jest również, że gospodarze nie przegrają. Jeśli zagrają tak dobrze jak z Kanonierami to przy odrobinie szczęścia zdobędą przynajmniej 1 pkt.
Dodatkowy typ:
Aston Villa - Manchester United 1x 1,94 ✅
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
vs

Aston Villa Football Club - Manchester United Typ: Margines zwycięstwa - Drużyna gości, dwiema bramkami lub więcej Kurs: 2.65 Bukmacher: Betsson

W Sobotę na Villa Park dojdzie do ciekawego spotkania w którym swoje siły zmierzą zespoły Aston Villa Birmingham i Manchester United. Zespół Manchesteru United po słabym starcie do rozgrywek teraz ma już kilko punktową stratę do liderujących Chelsea &amp; Liverpool więc teraz po niedawnej porażce z Arsenalem jakakolwiek strata punktów byłaby tragiczna w skutkach. Kurs na zwycięstwo United z handicapem już spadł. We wtorek u bukmachera Betsson wynosił on 3.05 natomiast dziś już 2.65 lecz ja uważam że i po tym kursie mecz warty grania. Manchester ostatnio w lidze rozgromił na Old Trafford beniaminka Stoke 5:0! Aston Villa natomiast sensacyjnie pokonała Arsenal na Emirates! Nie brał bym jednak tego meczu aż tak pod uwagę bo jednak jak wiemy Arsenal gra w tym roku w kratkę i przegrał już z takimi rywalami jak: Hull czy ... Stoke ! Przed sezonem działacze, trenerzy, piłkarze wspominali cichutko o tym że chcą rozbić wielką czwórkę Premier League i wreszcie zagrać w Champions League natomiast po ostatnim zwycięstwie zaczęli wręcz &#39;&#39;buczeć&#39;&#39; o tym jacy są mocni. Można o tym przeczytać dosłownie w każdym wywiadzie udzielanym przez ich zawodników. Jedynym graczem który na dzień dzisiejszy na pewno nie zagra z United jest Bouma który jednak kontuzjowany jest od dłuższego czasu. Gorzej jest w Manchesterze United który ma w swoich szeregach kilku kontuzjowanych graczy ... Zacznę od kontuzjowanych od dłuższego czasu Owena Hargreaves&#39;a i Paula Scholesa którzy w meczu z The Villans na pewno nie zagrają. Prawdopodobnie do gry gotowi będą kontuzjowany: Brown oraz przeziębieni i narzekający na drobne urazy Rooney i Ferdinand. Nie zagra również Fletcher który z powodu kontuzji musiał opuścić boisku już w meczu ze Stoke. Kolejnym zawodnikiem którego występ stoi pod sporym znakiem zapytania jest Bułgar Dymitar Berbatov który doznał kontuzji w przegranym 6:1 meczu swojej reprezentacji z Serbią. Oprócz tego zmęczeni długą podróżą z Brazylii mogą być Portugalczycy Cristiano Ronaldo i Nani oraz Brazylijczyk Anderson którzy również grali w środku tygodnia w swoich reprezentacjach. W kadrach swoich narodowych drużyn grali również Vidic, Park, Evra, Carrick , Tevez, O&#39;Shea, Evans oraz Gibson ale myślę że zawodnicy takiego klubu jakim jest Manchester United są przyzwyczajeni do grania co 3 dni. Warto dodać również że w najbliższy wtorek United gra spotkanie Ligi Mistrzów w Hiszpanii z miejscowym Villarreal, a już w niedzielę 30 listopada graja bardzo prestiżowe derby z Manchesterem City. Aston Villa w czwartek pauzuje w pucharze UEFA. Zresztą drużyna ta w tym roku gra na prawdę dobrze co pokazuję zresztą wysoka - 5 pozycja w tabeli. Jednak ostatnio jak już pisałem straciła swój blask. Arsenalowi strzelili bramki po kontrach i ... głupich błędach Kanonierów. Dodając do tego że Arsenal zupełnie nie miał pomysłu na grę wychodzi całkiem szczęśliwe zwycięstwo. Ogólnie cały listopad grają całkiem przeciętnie, a taka gra na ManU na pewno nie wystarczy. Ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami na Villa Park kończyły się następującymi wynikami:

05.01.08 - Aston Villa - Manchester United 0:2
20.10.07 - Aston Villa - Manchester United 1:4
23.12.06 - Aston Villa - Manchester United 0:3

Myślę że zespół Sir Alexa Fergusona nie może pozwolić sobie na kolejne straty punktowe mając w dodatku do rozegrania mecz derbowy z City już w przyszłym tygodniu w którym kto wie co się wydarzy. Ostatnie lata pokazują jednak że ManU spokojnie radzi sobie na Villa Park i mam nadzieję że podobnie będzie i w tym roku dlatego też gram na to że Untied wygra minimum dwoma bramkami. Niby sporo kontuzji w szeregach drużyny gości ale jednak z tak szeroką kadrą nie ma co na to zwracać większej uwagi. W ataku Tevez, Manucho czy młodzian Welbeck mogą spokojnie zastąpić Berbatova czy ostatecznie Rooneya który raczej zagra. Anderson czy Carrick to także klasowi pomocnicy więc nie ma co patrzeć na absencje Scholesa czy Fletchera. Szczerze przyznam że nie zdziwi mnie nawet jeśli mecz zakończy się zwycięstwem ManU np. 3:1/4:1 choć po pierwszej połowie będą remisowali czy nawet przegrywali ...

No i jak donosi oficjalna strona Manchesteru United w meczu z Aston nie zagra na pewno kontuzjowany Brown który prawdopodobnie nie zagra do końca roku ... Występ Ferdinanda jest coraz bardziej zagrożony i jeszcze zapomniałem wspomnieć że w meczu na ławce ManU zabraknie charyzmatycznego trenera Alexa Fergusona który dostał karę finansową i co ważniejsze dwa mecze na trybunach. Kara ta została na niego nałożona po niewłaściwym zachowaniu w stosunku do sędziego Mike’a Dean’a po meczu ManU z Hull (4:3) ... Jednak nie sądzę by to przeszkodziło United w odniesieniu ... wysokiego zwycięstwa i dalej jestem pewny handicapu w końcu zmiennicy mogą się zaprezentować nawet lepiej bo będą chcieli się pokazać.

PS. I znowu czytam ciągle komentarze: &#39;&#39;to jest masówka&#39;&#39; albo &#39;&#39;na drużyny wielkiej czwórki się nie gra&#39;&#39; panowie uspokójcie się ... Dajecie przykład Arsenalu z zeszłego tygodnia racja ale co tydzień słyszę że ten nie wygra bo to itd. Gdyby słuchać o tym co jest tu masówką to nie powinniśmy nic grac z Premier League, a na pewno nic na drużyny tzw. &#39;&#39;Wielkiej Czwórki&#39;&#39; a przecież oni najczęściej wygrywają a wpadki się zdarzają, zdarzały i będą zdarzać dalej ...
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Ladujecie wszyscy masówe na Manchester tak jak i tydzien temu na Arsenal.A wiadomo jak jest z masówkami.Druzyna Villi jest mi bliska sercu ale sa takie mecze ktorych ne wygra.Wiele razy bylem na Villa Park i bede na pucharze Uefa znowu z Zilina i powiedziec musze ze ile razy bylem to Villa nie przegrała!Wiadomo Manchester to dobry groźny team i gola ostatnio wszystkich.Osobiscie nie bede grał tego meczu za jakas oszamiajaca sume ale jak dla mnie w tym meczu najbardziej pewny jest koncowy remis jak i remis do przerwy.A czemu tak???Jesli chodzi o spotkania ligowe tak Villa jak i Man Utd bardzo dawno nie mialo remisu.Manchester ostatni raz zremisowal z Evertonem 25.10 i jak mniepamiec nie myli to tez bylo tutaj wielu zwolennikow ktorzy grali Manchester na handicapy i typy na 2 i skonczylo sie 1-1!!Villa natomiast swoj ostatni mecz zremisowala w lidze 18.10 z Portsmouth.Watpie by Villa odpuscila ten mecz gdyz do United traca tylko 1 pkt i tak zla passa na swoim stadionie z Manchesterem z ktorym to nie wygrali u siebie od 2001 roku(remis1-1) kiedys mosi zostac przerwana.Mysle ze stanie sie tak w sobote i ten remis o ktorym pisze jest bardzo prawdopodobny
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Zakładajcie oddzielne tematy na &#39;&#39;wielką czwórke&#39;&#39; bo nie chce mi sie przedzierać przez całą strone rozmów o MU - wystarczy 2-0 i 100 % tematu będzie na czerowno.
Co do Angielskich lig to wystarczy pograć niższe ligi czy początkowe fazy pucharów i napewno inaczej to wygląda [lepiej].
Kursy rzadko schodzą poniżej 1.7 , a kwiatków sporo.
Kursy są ciekawsze , wystarczy znac angielski i nieco sie interesować.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Nie obraź się Mozi, ale po tym co masz w opisie już wiem czemu jesteś pewien ManU -1,5 ... Mówisz, że jesteś pewien na 100%, zgubne myślenie.
Tak samo do nie dawno można było być pewnym, że Chelsea nie przegra u siebie meczu w lidze ... i co nagle Liverpool przerywa serię. Nie mówię może ManU faktycznie wygra różnicą 2 bramek, ale pamiętaj każda seria się kończy i np piłkarze Aston mogą przerwać tą passę przegranych meczy u siebie z Czerwonymi Diabłami
 
T 0

tomaszl

Użytkownik
Portsmouth FC - Hull City

TYP 1X​

Przez część poprzediego sezonu za rewelację rozgrywek uchodził zespół Portsmouth teraz takowym stał się Hull. Obie drużyny mimo miejsc w górnej połowie tabeli (9 i 6) posiadają ujemny bilans bramkowy. Portsmouth gra niestabilnie, dla Hull dobre czasy się chyba już skończyły, gdyż notuje passę 4 spotkań bez wygranej (3 porażki i remis). Myślę, iż goście nie odniosą zwycięstwa w kolejnym meczu.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Chelsea FC-1,5 - Newcastle United 1 1,58 Betgun
Liderujący w tabeli The Blues podejmą jutro znajdujące się w strefie spadkowej Sroki.Sroki bardzo słaba gra na wyjazdach gdzie zdobyli zaledwie 2 pkt w 6 meczach.Ostatnie dwa pojedynki srok nie napawają optymizmem.Najpierw wyjazdowa porażka z Fulham a przed tygodniem remis z Wigan, które przez 40 minut grało w 10.Trener Kinnear ma spore problemy kadrowe.Ciągle kontuzjowany jest doświadczony Viduka i Alan Smith.Większym zmartwieniem jest strata podstawowego obrońcy Taylora oraz Bartona, który dobrze kreował grę.Gospodarze na Stamford Bridge grają zdecydowanie gorzej niż na wyjazdach ale w jutrzejszym pojedynku nie powini mieć problemów mimo że, liczba niezdolnych do gry ciągle się poszerza.Frank Lampard, Di Santo, Essien, Juliano Belletti, Alex i Ricardo Carvalho jutro prawdopodobnie nie zagrają.Na pewno nie będzie mógł zagrać zawieszony Drogba ale Cech, Joe i Ashley Cole wracają.Chelsea ma bardzo dobry bilans z Newcastle.Na Stamford Bridge nie stracili z nimi punktów od 7 sezonów.Kurs nie zachwyca ale można zaryzykować handicap bo Newcastle ma słabą obronę, która będzie na dodatek osłabiona.
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Spotkanie: Middlesbrough - Bolton (0-1,5)
Typ: 1
Kurs: 3,55
Buk: Unibet
Analiza:
Gospodarze, po fatalnym poprzednim sezonie teraz znów są zespołem walczącym o europejskie puchary. Transfer Afonso Alvesa dużo dał drużynie z Północy Anglii. W bardzo dobrej formie jest Tuncay Sanli, który w ostatnim meczu towarzyskim swojej reprezentacji strzelił hattricka reprezentacji Austrii. Bolton plasuje się na 13miejscu grając dość przeciętnie. W ostatnich sześciu meczach Boro zdobyło 9 pkt, 2 razy wygrywając, 3 razy remisując i raz doznając porażki. Przegrali z będącą w tym sezonie w wyśmienitej formie Chelsea, zremisowali z Blackburn, Evertonem i West Hamem, a 3 pkt zdobyli z Aston Villa i Manchesterem City. Bolton w ostatnich 6 spotkaniach nie wiele mniej punktów, bo 7, dwa razy zwyciężając i raz remisując. Popularne &quot;Boro&quot; gra dobrze na własnym boisku, a Bolton przeciętnie radzi sobie na wyjazdach. Myślę, że gospodarze będący w niezłej formie powinni spokojnie pokonać zespół Ebiego Smolarka :wink:
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Portsmouth - Hull City 2 @ (4.25 w Bwin)
Taka propozycja na dość kontrowersyjny typ. Co prawda Hull jest dość wysoko w lidze, bo zajmuje szóstą pozycje, ale bukmacherzy chyba przestali doceniać beniaminka. Zresztą sam zagrałem przeciwko Hull przed tygodniem i nadziałem się na remis. Sielanka skończyła się kiedy to Hull przegrali u siebie z Chelsea, później polegli po ciężkim boju z Man Utd, kolejna porażka u siebie z Boltonem i w końcu remis z Man City, o którym już wspomniałem. Jak na razie podopieczni Phila Browna spisują się lepiej w meczach wyjazdowych (przy 4 zwycięstwach, 1 remis i porażka), wygrali już na Emirates i na White Hart Lane (z Tottenhamem). Tymczasem Portsmouth zawsze kojarzy mi się z lepszą gra u siebie niż na wyjeździe. Mają dość dobry zespół z Jarmainem Defoe i Crouchem w ataku. W sobotnim meczu nie zagrają: Sol Cambell, Niko Kranjcar i Lassana Diarra. Cała trójka to podstawowi zawodnicy a największym problemem jest chyba brak dwóch środkowych pomocników. Hull bez poważnych osłabień choć wielu zawodników wróciło z meczów międzynarodowych więc mogą nie zagrać pełnych 90min. Obie drużyny nie grały jeszcze ze sobą a obecna forma też (moim zdaniem) nie stawia w roli faworyta drużynę gospodarzy. Hull już nie raz udowadniało że stać ich na sprawienie niespodzianki. Teraz przy nierównej formie Portsmouth mają kolejną szanse aby odnieść niespodziewane zwycięstwo.;-)
 
B 0

barcatom1

Użytkownik
Manchester City - Arsenal FC

TYP x

Wenger chyba za bardzo wierzy w młodych zawodników, a wydaje się iż 2-3 nowych, starszych, klasowych zawodników w drużynie bardzo by się przydało. Zbyt duże wahania formy sprawiają, iż Kanonierzy nic nie osiągną w tym sezonie. Manchester gra również poniżej oczekiwań prezentuje niestabilną formę. Ratunkiem dla gości ma być zakup klasowego bramkarza. Złożono ponoć bajeczną ofertę Buffonowi. Oferta jest niesamowita zarówno dla bramkarza jak i Juventusu.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Manchester City - Arsenal FC over 2,5
Kryzys w Arsenalu pogłębia się.Kapitan drużyny William Gallas naskoczył na resztę zawodników, że nie angażują się na 100%.Światło dzienne ujrzała także informacja, że w przerwie spotkania z Tottenhamem (4-4) w szatni miało dojść do bójki między Kanonierami.Zachowanie Gallasa nie spodobało się nikomu w klubie i Wenger odebrał mu kapitańską opaskę i odsunął go z kadry meczowej.W meczu z Aston Villa zagrał bardzo słabo, nie w swoim stylu.Dzisiejsze wyjazdowe spotkanie nie będzie łatwą przeprawą.Manchester City również nie ejst w dobrej formie ale przeciwko Arsenalowi dadzą z siebie wszystko.Na The Citizens of City Stadium podopieczni Marka Hughesa wygrali 3 i przegrali również 3 spotkania ale od 4 kolejek ligowych nie zwyciężyli.Dzisiaj okazję powinni mieć ułatwioną bo klub z Londynu znajduje się w rozsypce.Nie zagrają Fabregas(zawieszony), Walcott, Eboue, Toure, Rosicki, Eduardo i wykluczony Gallas.Do składu gospodarzy wracają: Dunne, Fernandes i Sturridge ale kontuzjowany jest podstawowy bramkarz Joe Hart, którego zastąpi Kasper Schmeichel.Arsenalowi gra się zawsze dobrze przeciwko The Citizens ale dla mnie nie zapowiada sie na zwycięstwo.Bardzo bramkostrzelna drużyna gości we wszystkich dotychczasowych meczach zdobywała gola ale do wyjściowej 11 wracają Adebayor i van Persie.Sądzę, że gospodarze nie zmienią swojego stylu gry i nie zaczną stosować zmasowanej obrony.Wydaje mi się, że na Eastland padnie over a goście nie wygrają...niestety.
 
grzes1ek 0

grzes1ek

Użytkownik
Z Premiership zagram dziś 2 spotkania minaowicie Middlesbrough FC-Bolton Wanderers⛔ na wygraną gospodarzy. Uważam, że Boro jest w wysokiej formie i powinno sobie poradzić z bardzo osłabionym a w dodatku słabym Boltonem. Boro jak na arzie u siebie nie zachwyca 3-1-2 a Bolton na wyjeździe 2-0-4. Sądzę że gospodarze jako że są mocniejsi udowodnią to na boisku i wygrają z drużyną Smolarka.

Stoke City-West Bromwich Albion✅ to drugie spotkanie, którę zagram. Stoke na swoim boisku potrafi ograć najlepsze drużyny w tym sam Arsenal na wyjeździe zdecydowanie gorsi, jeśli chcą się utrzymac muszą wygrywać wszystkie mecze u siebie, a dziś jest do tego doskonała okazja. Stoke jako bardzo moca drużyna własnego podwórka która w zeszłym sezonie pokonała WBA u siebie 3-1 może dziś ten wynik powtórzyć.
 
szary 0

szary

Użytkownik
Stoke City-West Bromwich Albion to drugie spotkanie, którę zagram. Stoke na swoim boisku potrafi ograć najlepsze drużyny w tym sam Arsenal na wyjeździe zdecydowanie gorsi, jeśli chcą się utrzymac muszą wygrywać wszystkie mecze u siebie, a dziś jest do tego doskonała okazja. Stoke jako bardzo moca drużyna własnego podwórka która w zeszłym sezonie pokonała WBA u siebie 3-1 może dziś ten wynik powtórzyć.
Nie ma szans! W Stoke zabraknie Ricardo Fullera a to on zapewnił ostatnie 2 zwycięstwa Stoke na własnym boisku. To też on strzelił wszystkie 3 gole we wspomnianym meczu z WBA w zeszłym sezonie. Do tego jest kilka serii do przerwania: Stoke 3 z rzędu wygrane u siebie i 3 z rzędu wygrane u siebie z WBA, goście 3 z rzędu porażki na wyjazdach ale są tak nisko tylko dlatego że grali już z całą czołówką ligi. Stoke to jednak jeden z najsłabszych zespołów więc ja tu widzę pewne X2.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Portsmouth - Hull​

2:2​


Dzisiaj z angielskiej Premier League bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek Portsmouth z Hull. Gospodarze plasują się na 9 miejscu w tabeli (18 pkt). Beniaminek natomiast zajmuje bardzo wysokie 6 miejsce z dorobkiem 21 punktów na koncie. Gospodarze dzisiejszego spotkania grają w kratkę. W ostatnim spotkaniu bezbramkowo zremisowali z West Ham, kolejkę wcześniej pokonali Sunderland 1:2 a jeszcze wcześniej przegrali z Wigan 1:2. Hull ostatnio również spuściło z tonu. W ostatniej kolejce zremisowali z Manchesterem City 2:2, kolejkę wcześniej ulegli Boltonowi 0:1. We wcześniejszej kolejce po zaciętym meczu musieli uznać wyższość Manchesteru United (4:3). Jednak wydaje mi się, że to drużyna Hull w ostatnich spotkaniach zaprezentowała się lepiej. Ale należy zauważyć, że aż 9 zawodników było ostatnio ze swoimi reprezentacjami. ( z podstawowego składu: Cousin, King, McShane, Zayatte, Myhill). Możliwe więc, że mogą odczuwać zmęczenie. Jeśli chodzi o kontuzje to trener gości nie musi się tym martwic. W Portsmouth kontuzjowani są Campbell, Krancjar oraz Diarra. Przed tym meczem faworyzowani są gospodarze. Ja jednak dawałbym większe szanse gościom. Kurs na nich wynosi około 4,00. Myślę, że warto po takim kursie zaryzykować i zagrać na Hull.

Przewidywane składy:
Portsmouth: James; Johnson, Kaboul, Distin, Pamarot; Diop, Davis, Traore, Belhadj; Crouch, Defoe.

Hull: Myhill; McShane, Turner, Zayatte, Dawson; Boateng, Ashbee, Marney; Geovanni; Cousin, King.

Moja propozycja:
Hull⛔
 
beau 1

beau

Forum VIP
Portsmouth FC - Hull City under 2,5
Wysoką pozycję i bardzo dobre rezultaty na wyjazdach Tygrysy osiągają głównie dzięki grze z kontry.Dziś prawdopodobnie Tygrysy oddadzą inicjatywę Wieśniakom, którzy mimo, że w swoim składzie mają Defoe i Croucha nie zachwycają w ofensywie.Spodziewam się tutaj mało ciekawego spotkania.Portsmouth nigdy nie grało rewelacyjnie a jeśli dodamy, że kontuzjowany jest Kranjar i Diarra to Portmouth traci na sile ofensywnej.W zespole gości kilku graczy grało w reprezentacjach i mogą być nieco podmęczeni.Faworyta pojedynku ciężko wskazać i głównie dlatego typuję w tym spotkaniu małą ilośc bramek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom