>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premier League 11 KOLEJKA 01.11-03.11.2008

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP

01 XI Sobota
[ 13:45 ] Everton - Fulham 1.67 3.45 5.50
[ 16:00 ] Manchester United - Hull 1.15 6.50 22.00
[ 16:00 ] Stoke - Arsenal 8.25 4.25 1.40
[ 16:00 ] Chelsea - Sunderland 1.22 5.50 15.00
[ 16:00 ] Portsmouth - Wigan 1.95 3.30 3.95
[ 16:00 ] Middlesbrough - West Ham 2.00 3.30 3.75
[ 16:00 ] West Bromwich - Blackburn 2.55 3.20 2.75
[ 18:30 ] Tottenham - Liverpool 3.50 3.25 2.10
02 XI Niedziela
[ 17:00 ] Bolton - Manchester City 3.05 3.25 2.30
03 XI Poniedziałek
[ 21:00 ] Newcastle - Aston Villa 2.95 3.25 2.35
Kursy by expekt
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Everton Liverpool-Fulham Londyn
Typ : 1
Kurs : 1,73
✅✅WYNIK 1:0✅✅


Po remisie z Manchesterem United The Toffies zdołali wygrać wyjazdowy mecz z Boltonem 1:0 po bramce w doliczonym czasie gry Fellainiego. Teraz pora wkońcu na pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością na Goodison Park i uważam że okoliczności i forma pozwalają na taki właśńie przebieg wydarzeń. Fulham także odniosło zwycięstwo w ostaniej kolejce w środku tygodnia na własnym terenie udało im się pokonać Wigan 2:0. W tabeli oba zespoły dzieli nie wiele, a goście mają zaległy mecz w zanadrzu. Jednak jak wszyscy wiemy Fulham na wyjazdach przegrywa większośc meczy. W zespole gospodarzy niezdolni do gry w jutrzejsze popołudnie będą Jacobsen, Nuno Valente, Osman i Cahill. Menadżer zespołu gości nie skorzysta z Soel Ki-Hyeon i Kallio.
Mecz ten może być okazją do przełamania dla któregoś z zespołów swojej niemocy. Everton czeka na pierwsze zwycięstwo w sezonie u siebie a Fulham na zwycięstwo wyjazdowe. Moim zdaniem przełamanie nastąpi ale dla gospodarzy którzy pokazali w meczu z ManU już dobrą grę co potwierdzili w środę na Reebok Stadium i oczekuje od nich tym razem zwycięstwa u siebie, z bardzo dobrym rywalem na przełamanie. Przecież Fulham na wyjazdach wygrywa bardzo ale to bardzo rzadko. O ile mnie pamięć nie myli to w poprzednim sezonie udało się tego dokonać dopiero w 30 którejś kolejce. W dodatku wizyty na Goodison Park w Liverpoolu nie wspominają najlepiej. Na 7 ostatnich ligowych wizyt w tym mieście strzelili 4 bramki co nie dało im żadnego punktu! Ich bramkarze w tym casie natomiast aż 18 krotnie wyciągali piłkę z siatki! Uważam że można śmiało stawiać na przelamanie The Toffies w dniu jutrzejszym i liczyć na ich wygraną ;) Poczatek meczu o 13.45.
 
risto44 0

risto44

Użytkownik
Spotkanie: Portsmouth F.C. - Wigan Athletic
Typ: 1/1
Kurs: 3,25
Bukmacher: Gamebookers
W sobote o 16.00 czasu polskiego na Fratton Park miejscowy Portsmouth zmierzy sie z 18 w tabeli Premiership Wigan Athletic. Goście radzą sobie w tej częsci sezonu bardzo słabo, przegrywając ostatnie 4 mecze w angielskiej ekstraklasie:
Fulham - Wigan 2:0
Wigan - Aston Villa 0:4
Liverpool - Wigan 3:2
Wigan - Middlesbrough 0:1
Z innymi problemami borykali sie natomiast ostatnio gospodarze. Z klubu odszedl dotychczasowy trener Harry Redknapp, ktory przejal schede po Juande Ramosie w klubie z White Hart Line. Obecnie trenerem Portsmouth jest Tony Adams, ktory nie doczekal sie jeszcze zwyciestwa ze swoimi nowymi podopiecznymi. Najlepszym momentem do tego bedzie sobotnie spotkanie. Goscie to rywal bardzo slaby, znajdujący sie w strefie spadkowej, natomiast The Pompey sa w formie, tylko ostatnio zaszkodzily im zawirowania wokol lawki trenerskiej. Teraz jednak sytaucja sie ustabilizowala i bedzie mialo miejsce planowe, latwe zwyciestwo gospodarzy, ktore nastapi po prowadzeniu juz w pierwszej polowie.
Portsmouth: James, Johnson, Kaboul, Distin, Belhadj, Utaka, Davis, Diarra, Diop, A Traore, Crouch, Defoe, Hughes, Pamarot, Kranjcar, Hreidarsson, Mvuemba, Kanu, Campbell, Ashdown.
Wigan: Kirkland, Melchiot, Scharner, Bramble, Figueroa, De Ridder, Cattermole, Palacios, Kapo, Heskey, Zaki, Boyce, Brown, Camara, Valencia, Kilbane, Koumas, Kupisz, Taylor, Pollitt, Kingson.
Gospodarze wystapia prawdopodobnie bez Glena Johnsona, jednak mysle ze to nie wplynie zasadniczo na wynik i wygraja The Pompey.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Stoke City – Arsenal

Dzis o godzinie 16:00 Kanonierzy zmierza się na Britannia Stadium z beniaminkiem Premier League druzyna Stoke City. Po ostatnim meczu morale w druzynie nie sa najlepsze, zremisowali wygrany mecz, slabo zagrala obrona (chocby tragiczny w skutkach blad Gaela Clichy) i do tego nie najlepszy mecz zagral Manuel Almunia. W ofensywie nie zawiodl glownie Robin van Persie który zaliczyl dwie asysty i bramke, gorzej wypadl jego partner z ataku, Adebayor który pomimo gola zagral nieskutecznie. Druzyna gospodarzy pokonala natomiast 1-0 Sunderland i pomimo iż pod względem straconych bramek ich defensywa jest druga najgorsza w lidze to u siebie potrafia byc grozni co pokazuja chocby wygrane mecze z Aston Villa czy ostatnim rywalem Arsenalu, ekipa Spurs. Szczegolne zagrozenie stwarzaja po... wrzutach z autu wykonywanych przez Rory Delpa, miał on swój udzial w 5 z 11 goli zdobytych przez swoja druzyne. Z oslabien w ekipie gosci zabraknie pauzujacych od dluzszego czasu Rosickiego, Eduardo oraz Gallasa i Ebue. Arsene Wenger rozgoryczony ostatnia strata punktow zapowiedzial ze nie wyklucza drobnych roszad w skladzie, i tak w ataku może zagrac Bedtner zamiast Adebayora natomiast w lini srodkowej od pierwszych minut ma szanse zagrac Abou Diaby który ostatnio wchodzil z lawki i pokazal ze po kontuzji dochodzi do wysokiej formy. A oto kadry zespolow na ten mecz:

Stoke City: Sorensen, Griffin, Shawcross, Abdoulaye Faye, Higginbotham, Soares, Diao, Olofinjana, Delap, Sidibe, Fuller, Simonsen, Kitson, Pericard, Amdy Faye, Tonge, Wilkinson, Sonko, Whelan, Cresswell, Cort.

Arsenal Londyn: Almunia, Sagna, Silvestre, Gallas, Clichy, Walcott, Eboue, Fabregas, Denilson, Nasri, Van Persie, Adebayor, Fabianski, Toure, Vela, Bendtner, Diaby.

Kanonierzy zajmuja trzecie miejsce w tabeli ale deptaja im po pietach ekipy Aston Villi i Hull City które maja tyle samo punktow a pozatym jeśli mysla o mistrzostwie to nie mogą tracic dystansu do LFC. Jak już pisalem zmierza się z druzyna zajmujaca drugie miejsce pod względem straconych goli natomiast sami zajmuja również drugie miejsce ale w odwrotnej klasyfikacji, goli zdobytych. Obawiac się można o obrone ale mysle ze nawet jak cos straca to będą w stanie strzelic kilka bramek wiecej od przeciwnika (bo w ataku graja widowiskowo i duzo strzelaja, w ostatnim meczu oprocz 4 goli mieli sytuacje min. na nastepne 4) i zgarnac komplet punktow rehabilitujac się za ostatni blamaz na Emirates. Licze ze tym razem Manuel Almunia już nie będzie miał gorszego dnia, a to ze jest bramkarzem rownym i dobrym pokazal swietnie broniac przez caly poprzedni sezon co pozwala ostatni mecz okreslic wypadkiem przy pracy.

Moje propozycje:

Typ: Arsenal Over 1,5⛔
Kurs:1,58
Buk:Betsafe

Typ:Arsenal (-1,5)⛔
Kurs: 2,2
Buk: Milenium


Ciekawym typem w tej kolejce po wyzszym kursie wydaje mi sie:
Tottenham - Liverpool(-1) X⛔
kurs 3,75 w Betsafe, w nadchodzacym tygodniu zostanie rozegrana kolejna kolejka LM i LFC zagra niezwykle wazny mecz (prawdopodobnie dycydujacy o 1 miejscu w grupie) z Atletico Madryt, dlatego moim zdaniem jesli wygraja (a napewno beda chcieli bo liga jest dla nich wazniejsza od LM poniewaz juz dawno nie zdobyli mistrzostwa kraju) zrobia to wlasnie jedna bramka, zreszta od dluzszego czasu trzymam sie tezy ze L&#39;pool Beniteza cechuje pewny minimalizm i czesto wygrywaja jedna bramka, parokrotnie juz mi sie to oplacilo i tym razem tez sprobuje, kurs naprawde ciekawy i mozna zagrac chocby w singlu za mniejsza stawke.
I jeszcze slowo co do meczow Chelsea i ManU, moim zdaniem pewne jedynki jednak ja osobiscie odpuszczam hc z powodu wlasnie LM, mozna spytac wiec dlaczego gram z hc na Kanonierow, nie, nie tylko dlatego ze im kibicuje ale oni graja o odbudowanie zaufania nie tylko kibicow ale przede wszystkim Arsene Wengera ktory nie kryl rozczarowania po ostatnim meczu, kurs jest wiekszy niz hc ManU czy The Blues (owszem z racji meczu wyjazdowego ale wedlug tabeli Arsenal gra tak samo na wyjezdzie jak i u siebie) i ostatni powod, w LM maja latwiejsze spotkanie poniewaz trudno spodziewac sie by turcy byli specjalnie grozni na Emirates skoro u siebie pozwolili sobie zaaplikowac 5 goli.

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Myślę że bardzo ciekawa kolejka do typowania przed nami. Tylko na sobotę wybrałem 5 ciekawych spotkań ... oto one:
vs
Everton FC - Fulham FC Typ: 1 Kurs: 1.75​

Everton ostatnio naprawdę w dobrej formie. Najpierw przed tygodniem zremisowali u siebie z Manchesterem United ale z bólem serca mówię że mogli nawet wygrać. W ostatniej kolejce natomiast pokonali w wyjazdowym meczu Bolton 1:0. Everton po bardzo słabym początku sezonu teraz musi ciągnąc w tabeli, a co za tym idzie wygrywać przede wszystkim wszystkie mecze (nie licząc tych z drużynami z wielkiej czwórki bo to w rzeczywistości niemożliwe) na własnym stadionie. Od 2002 roku na Goodison Park w pojedynkach tych drużyn 7 razy wygrał Everton natomiast raz padł remis (w 2004 roku). Jeśli chodzi o zeszło roczną potyczkę to było 3:0 oczywiście dla gospodarzy z Liverpoolu. Jeśli chodzi o formę Fulham to ostatnio pokonali u siebie Wigan 2:0, a wcześniej zanotowali 2 remisy: z Portsmouth i Sunderlandem. Myślę że atut własnego boiska i perspektywa awansu w tabeli do najlepszej 10 pomoże Evertonowi w odniesieniu ważnego zwycięstwa.

vs

Chelsea - Sunderland Typ: 1 Kurs: 1.20​

Powiem szczerze. Co tu się rozpisywać. Chelsea pokonało ostatnio w środę Hull na wyjeździe aż 3:0, natomiast Sunderland przegrał ze Stoke! Myślę że to wystarczy bo każdy zna zespół Chelsea, a ja nie proponuje tutaj żadnych handicapów itp. tylko czystą 1 po kursie 1.20. U siebie powinni pewnie wygrać.


vs
Manchester United - Hull Typ: Handicap (0:1) - 1 Kurs: 1.40​

Manchester United ostatnio w żeby nie nadużywać słowa świetnej to napiszę: bardzo dobrej formie. Po słabym początku sezonu już ciągnie w tabeli... tydzień temu niestety stracili punkty na Goodison Park w meczu z Evertonem co myślę że jeszcze bardziej zmobilizuje ich do pokonania sensacyjnie dobrze spisujących się w tym sezonie zawodników Hull. W ostatniej kolejce ManU pokonało u siebie West Ham 2:0 po dwóch golach Cristiano Ronaldo. Hull natomiast przegrało ostatnio u siebie z Chelsea 0:3 co pokazało że tak na prawdę nie są aż tak mocni jak się mogłoby wydawac po ich zwycięstwie na Emirates Stadium z Arsenalem. Myślę że na Old Trafford ManU nie ma najmniejszych szans na zwycięstwo bądź remis ... a ja sądzę nawet że trudno im będzie wyjechac z Manchesteru bez porażki z handicapem.

vs

Portsmouth - Wigan Typ: 1 Kurs: 1.80​

Zespół Portsmouth gra w tym sezonie bardzo dobrą piłkę. W tabeli co prawda zajmują 9 miejsce ale jestem pewien że niedługo będą wyżej. W zeszłym roku na stadionie w Portsmouth było w pojedynku tych drużyn 2:0 dla gospodarzy i mam nadzieje na powtórkę. Ostatnie wyniki Portsmouth to porażka z Liverpoolem, remisy z Fulham i Aston Villa i zwycięstwo ze Stoke. Wigan natomiast przegrało wszystkie swoje mecze w Premier League w październiku! Myślę że jeśli zespół Portsmouth chce walczyc o gre w europejskich pucharach to z rywalami w takiej formie u siebie powinni wygrywać i sądzę/mam nadzieje że wygrają.


vs
Stoke - Arsenal Typ: 2 Kurs: 1.45​

Arsenal ostatnio w środę w bardzo dobrym powiem nawet że na pewno najlepszym w tym sezonie w Premier League - meczu z Tottenhamem dość pechowo zremisował 4:4 na Emirates. Pechowo bo jak wszyscy wiemy Tottenham wyrównał w doliczonym czasie gry. Jak wiadomo Arsenal jest jednak najładniej co nie zawsze idzie w parze z najrówniej grającą drużyną na wyspach. Stracili w tym roku już sporo punktów więc teraz chcąc gonić prowadzący Liverpool muszą wygrywać. Stoke co prawda ostatnio pokonało u siebie Sunderland ale sądzę wręcz jestem przekonany że na Arsenal w tej formie jeszcze jest za wcześnie i sukcesem będzie obronienie się przed wysoką porażką.
 
kamono 0

kamono

Użytkownik

Stoke City - Arsenal Londyn


W jednym z sobotnich spotkań Stoke City zmierzy się na Britannia Stadium Arsenal Londyn. &quot;Kanonierzy&quot; w środe po dramatycznym spotkaniu zremisowali z Tottenhamem w derbach Londynu 4-4. Będzie to dodatkową motywacją do zwycięstwa w meczu ze Stoke. Podopieczni Arsena Wengera zajmują trzecią pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem 20 pkt. Natomiast &quot;The Potters&quot; uplasowali się dopiero na piętnastym miejscu, na dziesięć meczy zdobyli 10 punktów. Podopieczni Tony&#39;ego Pulisa po ostatnim zwycięstwie nad Sunderlandem wydostali się ze strefy spadkowej. Prawie wszystkie punkty, oprócz niespodziewanego remisu z Liverpoolem, Stoke wywalczyło na własnym boisku. Na wyjazdach Arsenal jak narazie wygrał trzy mecze, jeden zremisował i jeden przegrał. Obie drużyny spotkały się 89 razy, 45 meczy wygrał Arsenal, 21 razy padał remis i 20 razy górą było Stoke City. Dobrą wiadomością dla fanów Arsenalu jest to, że &quot;The Potters&quot; nie pokonali &quot;The Gunners&quot; od 23 lat. Uważam, że Arsenal musi wygrać to spotkanie, pomimo bardzo dobrej gry Stoke na własnym boisku.


2 @ 1.45​
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik

Crouch będzie dziś straszył obrońców Wigan​
Na Fratton Park zmierzą się dziś zespoły Portsmouth oraz Wigan Athletic. The Pompey nie mogą wygrać od 3 spotkań notując remis z Aston Villą, Fulham oraz przegrywając z świetnie dysponowanym Liverpoolem. Wigan jest w bardzo słabej formie - ostatnie 4 mecze to 4 porażki - ulegli Middlesbrough, Liverpoolowi, Aston Villi oraz Fulham Londyn. W poprzednim sezonie oba mecze wygrali gracze z Fratton Park pokonując The Latics dwa razy 2-0. Faworyt w tym meczu jest jeden - zespół Portsmouth. Dysponują na pewno lepszym składem, gracze typu Crouch, Defoe, Kranjcar, Diarra robią wrażenie. Jeśli chodzi o kontuzje to w Portsmouth niepewny występu jest Glena Johnsona oraz Sola Campbella, ale do podstawowego składu powinien powrócić Diarra. W zespole rywali do składu wraca Jason Komus. Mam nadzieję, że mimo ostatniego zamieszania ze zmianą trenera dziś piłkarze Portsmouth dadzą z siebie wszystko i pokonają drużynę Steve&#39;a Bruce&#39;a.
Portsmouth - Wigan
Typ: Portsmouth ⛔
Kurs: 1.95
Bukmacher - Expekt


Zespół z White Hart Lane odbił się od dna. Najpierw zanotował swoją pierwszą wygraną z Boltonem 2-0 a ostatnio zremisował po fenomenalnej końcówce z Arsenalem na Emirates Stadium 4-4. Zmiana trenera wyraźnie podziałała pozytywnie na drużynę. Liverpool mimo iż jest w świetnej formie nie sądzę aby był dziś w stanie pokonać Koguty. W tym meczu typowałbym raczej remis. Gracze Beniteza notują ostatnio serię 5 zwycięstw z rzędu i to z kim... Everton, Manchester City i Chelsea na wyjazdach oraz Portsmouth i Wigan u siebie - dlatego czas na jakąś inną mniejszą zdobycz punktową lub brak jakichkolwiek punktów. Napewno będą wielkie emocje, ale ja liczę jednak na Tottenham.
Tottenham (+1) - Liverpool
Typ: Tottenham ✅
Kurs: 1.70
Bukmacher - Expekt
 
o.s.t.r 0

o.s.t.r

Użytkownik
Stoke City vs Arsenal Londyn Arsenal po kursie 1.40 w Sportingbecie to chyba jeden z najlepszych typów po takim kursie dzisiejszego dnia. Kanonierzy to klasa sama w sobie. Ostatnio coś im nie wyszło z Tottenhamem. Nie wiem co się stało, ale wiem jedno ! Dziś Będzie zwycięstwo podopiecznych Wengera. W meczu z Tottenhamem w dwóch ostatnich minutach regulaminowego czasu gry Kanonierzy stracili dwie bramki. Dobrze znam ten zespół i jestem pewien, że dziś odreagują na beniaminku Stoke City. Takie jest moje zdanie ! Mój typ: Arsenal Londyn (1.40)
Sportingbet
Pozdrawiam O.S.T.R.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: Everton - Fulham [handicap 0:1]
Typ: Everton
Kurs: 2,70
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Everton w obecnym sezonie na własnym stadionie odnotowuje bardzo słabe wyniki. W 5 spotkaniach The Toffees zdobyli ledwie 2 punkty ! Chyba juz czas najwyzszy na przelamanie tej niechlubnej serii, zwlaszcza, ze poza wlasnym boiskiem radzą sobie bardzo dobrze i gdyby nie slaba postawa na Goodison Park to Everton dzis zajmowalby miejsce w ligowej czołówce. Sobotnim rywalem Evertonu jest druzyna Fulham, ktora natomiast wiekszosc swoich punktów zdobywa na wlasnym stadionie, a wiec Craven Cottage. Everton w ostatnich pieciu latach zawsze wygrywal z Fulham, a w ostatnich trzech latach były to wysokie zwyciestwa np. 3-0 i 3-1. Everton do dzisiejszego spotkania przystepuje z wszystkimi swoimi najlepszymi zawodnikami z Yakubu, Cahillem oraz Osmanem na czele. Czesto bywa tak, ze jesli druzyna wygrywa juz te mecze na przelamanie, to czyni to w okazały sposób. Przed tygodniem tak było w przypadku Tottenhamu, ktory 2-0 pokonał Bolton przelamujac swoją niemoc w tym sezonie Premier League. Uwazam, ze dzis mozemy spodziewac sie podobnej sytuacji jak przed tygodniem. Dodajac do tego fakt iz Everton ma pelny sklad, w ostatnich latach za kazdym razem wygrywal u siebie z Fulham, no i ogolnie, ze organizacja gry tej druzyny stoi na wyzszym poziomie jestem wstanie sądzic, ze The Toffees pewnie dzis pokonają swojego rywala tym samym uszczesliwiajac wkoncu swoich kibicow na Goodison Park, ktorzy dlugo juz czekaja na zwyciestwo swoich ulubiencow.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Middlesbrough - West Ham United
Typ: X/X
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Spotkanie 11 kolejki Angielskiej Premiership w którym spotkają się będący aktualnie na 9 pozycji w tabeli zespół Middlesbrough z 11 West Ham United. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 5 spotkań przed własną publicznością w których udało im się 3x wygrać a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 6 bramek a stracili 8. Goście natomiast rozegrali do tej pory 5 spotkań wyjazdowych w których zdołali 1x wygrać a 4x ponieśli porażkę strzelając przy tym 4 bramki a tracąc 10. W spotkaniu tym lekkim faworytem są gospodarze lecz pomimo wygranej z Manchesterem City w ostatniej kolejce niczym szczególnym nie zaprezentowali się w ostatnim czasie. Goście natomiast pod wodzą nowego trenera Zoli nie błyszczą w ostatnich meczach przegrywając jeden za drugim dlatego też w moim przekonaniu remis w tym meczu będzie najlepszy rozwiązaniem dla obydwu ze stron.
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
⚽ Chelsea - Sunderland
▶ Typ: Poniżej 3.5 goli
▶ Kurs: 1.44
▶ Bukmacher: bet365

Chelsea znana jest z tego, że wygrywa wiele meczy, ale nie strzela przy tym ogromu bramek. 1:0, 2:0 to wyniki najczęściej padające na Stamford Bridge. W tym sezonie podopieczni Scolariego u siebie mają bilans 2:two:1 i bramki 8:3 (średnio 2,2 na mecz). Oprócz inauguracyjnego meczu z Portsmouth wygranego 4:0 pozostałe spotkania kończyły się underowo: 1:1 z Tottenhamem i Manchesterem, 2:0 z Aston Villą i 0:1 z Liveropoolem. Sunderland natomiast na wyjazdach w pięciu meczach ani razu nie przekroczył lini overa 3,5 (średnio padało 1,8 bramki w meczu). Ostatnie mecze między tymi drużynami to wyniki kolejno: 2:0, 1:0, 2:1, 2:0, 2:1 więc ani razu w ciągu ostatnich 5 lat nie padło więcej niż 3 bramki. Dzisiaj gospodarze wystąpią osłabieni brakiem m. in. Michaela Essiena oraz Ricardo Carvalho, niepewne natomiast są występy Joe Cole’a, Didiera Drogby i Michaela Ballacka. Zespół gości bez w najsilniejszym składzie przyjedzie zapewne z typowo defensywnym nastawieniem.
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
Tottenham - Liverpool
Typ:X2
Kurs:1.70
Buk:Expekt
Analiza:
Miał to być pojedynek drużyn walczących o mistrzostwo , pojedynek drużyny , która miała zmienić &quot; Wielką Czwórkę &quot; Premiership w &quot;Wielką Piątkę &quot; , jednak Tottanham zawiódł totalnie.
Jak wiadomo wszystkie statystyki tego sezonu przemawiają za The Reds , jak postawił Alladyn , ale mam przeczucie i opieram się na tym co zobaczyłem w ostatnich dwóch meczach , że Tottenham na własnym stadionie może urwać punkty liderowi.
Przecież w środę udało się zremisować po świetnym widowisku 4:4 na Emirates w największych derbach stolicy .
Wcześniejsze spotkanie z Stoke też już wygrali , wszystko zaczęło się udawać gdy odszedł Deramos.
Koguty , jak stwierdzono w Anglii mają też najgłośniej dopingujących kibiców w lidze i to musi im dodać skrzydeł , dodatkowo niedawny remis w derbach też dodaje sił.
A Liverpool wygrywa na razie wszystko , jednak na początku sezonu przegrali więc można ich pokonać.Dodatkowo goście praktycznie w każdym meczu gonią wynik i kiedyś zabraknie czasu lub zostaną skontrowani , myślę że to stanie się dziś na White Hart Lane .
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Spotkanie: Tottenham Vs Liverpool
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,05
Buk: Pinacle
Analiza:
Przed sezonem każdy uważał że takie spotkania jak to pomiędzy Tottenhamem i Liverpoolem będzie szlagierem w Premiem League, jednak jedna z tych drużyn zawodzi na całej lini, oczywiście nie jest to ekipa The Reds która po 10 kolejkach zajmuje 1 miejsce w tabeli wyprzedzając o 3 pkt. Chelsea i o 6 pkt. aż 3 rywali- Arsenal, Aston Villa i niespodziewanie beniaminka i zarazem rewelacje rozgrywek Hull City. Gracze kogutów mają wręcz odwrotna sytuacje, zajmują ostatnie - 20 miejsce w tabeli zdobywając w tym sezonie jedynie 6 pkt. Ekipa ta miała walczyć w tym sezonie o najwyższe cele, bo w końcu nie po to działacze wykładali tyle pieniędzy m.in. na R. Pavljuczenke albo na Giovaniego Dos Santosa lecz jednak jak na razie nie wychodzi im to za bardzo. Chłopaki z Tottenhamu muszą się w końcu przełamać, a dzisiaj była by ku temu dobra okazja bo przecież własny stadion, ostatnio zagrany ( w pewnych momentach ) dobry mecz lecz ... właśnie lecz dzisiaj przyjeżdża do Nich Liverpool, ekipa budowana już od kilku sezonów, sam Benitez mówił że ma drużynę na miarę wygrania ponownie LM i że nic nie chce zmieniać. Chociaż dzisiaj w obu ekipach może zabraknąć najważniejszych napastników, bo ani występ Pavljuczenke ani Torresa nie jest pewny ( choć ten pierwszy ma na pewno większą szanse ) to upatruje w tym meczu over 2,5. Dlaczego ? Może najpierw zacznę co nie przemawia za ilością bramkową powyżej 2,5. Na pewno nie przemawiają wyniki osiągane pomiędzy sobą tych drużyn, bo ostatni over na boisku Tottenhamu padł w 2004 roku kiedy to Koguty wygrali 2:1, moga także nie przemawiać wyniki z tego sezonu bo Tottenham miał 5 razy powyżej 2,5 bramek oraz 5 razy poniżej, The Reds tylko 4 razy powyżej. Jednak moim zdaniem więcej na tak jest po stronie Overu, obie ekipy grają bardzo ładny dla oka ofensywny football, ostatni szlagier Liverpool wygrał 0:1 z Chelsea, mecz dla nich ułożył się bardzo dobrze bo już w 10 min. wygrywali 1:0 a potem umiejętnie się bronili i wyprowadzali bardzo dobre kontry po których mogło wpaść kilka bramek jednak defensywa The Blues i Petr Cech już nie dali im strzelić żadnego gola, czy dzisiaj może być podobnie ? Myślę że tak bo rozsypana defensywa Kogutów nie będzie się już tak umiejętnie bronić jak obrona Chelsea. Ofensywy tych dwóch drużyn moim zdaniem są podobne, a że Chelsea nie strzeliła to odrębny temat, a Tottenham strzelił ostatnio 4 bramki na wyjeździe Arsenalowi a to o czymś świadczy :] Myślę że Koguty dzisiaj strzelą przynajmniej 1 bramkę a cały mecz wygrają przyjezdni :smile:
Przepraszam że ta analiza taka nie za bardzo składna ale nie mam dzisiaj głowy do pisana wczoraj była impreza ... rozumiecie :spokodfhgfh:
pozdROWienia ????
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Mecz: Bolton - Man.City (1 połowa)
Typ: X
Kurs: 1.95
Buk: Bwin
Analiza:
Do analizy postanowiłem wziąść ostatni mecz kolejki w Premier League...do Boltonu przyjeżdza ekipa Manchester City...o tej drużynie można powiedzieć póki co NIEWIADOMA...
Bolton to obecnie 19 ekipa w lidze, Manchester City ma zamiar jeszcze powalczyć o europejskie puchary ale póki co zajmuje 8 miejsce...
Gospodarze muszą szukać punktów...gdzie ich nie szukać jak na swoim boisku ? Ten mecz da odpowiedź czy Bolton jest w stanie na tym poziomie jeszcze coś ugrać...tak Bolton grał w ostatnich 3 kolejkach:
29/10/2008 Premier League Bolton Wanderers vs. Everton L - 0:1
26/10/2008 Premier League Tottenham Hotspur vs. Bolton Wanderers L - 2:0
18/10/2008 Premier League Bolton Wanderers vs. Blackburn Rovers D - 0:0

Remis z Blackburn po zaciętym meczu, porażka z Tottenhamem (debiut Redknappa i od razu eksplozja formy Kogutów) i pechowa moim zdaniem porażka z Evertonem potwierdzają, że ta ekipa powalczy jedynie o ligowy byt...
Manchester City to drużyna własnego podwórka:
29/10/2008 Premier League Middlesbrough vs. Manchester City L - 2:0
26/10/2008 Premier League Manchester City vs. Stoke City W - 3:0
20/10/2008 Premier League Newcastle United vs. Manchester City D - 2:2

ostatni wyjazd i porażka z Middlesbrough chwały im nie przynosi...dla mnie to spotkanie będzie zacięte...Bolton musi wygrać aby podbudować morale i zdobyć cenne punkty...Man.City to wielka niewiadoma...u siebie mocni a wyjazdy grają słabe, jednak mają w składzie Robinho można realnie upatrywać wygranej...ja spokojnie typuję na remis do przerwy...sądzę, że pierwsze 45 minut to badanie rywala, ewentualne rozstrzygnięcie powinno przyjść w drugiej połowie
w ostatnim meczu (marzec 2008r.) padł remis 0:0 więc zapowiada się także mecz walki ;)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Bolton Wanderers - Manchester City
2:0​

Dzisiaj będzie rozegrany tylko jeden mecz 11 kolejki angielskiej Premier League. Zmierzą się Bolton Wanderers z Manchesterem City. Gospodarze obecnie zajęli jeszcze do wczoraj okupowaną przez Tottenham pozycję czyli ostatnie miejsce w tabeli. Drużynie Ebiego Smolarka nie za bardzo się wiedzie w obecnym sezonie. Po 10 kolejkach mają zaledwie 8 punktów na koncie i w mojej opinii są głównymi kandydatami do spadku. Dwa ostatnie ligowe spotkania przegrali. Najpierw z Tottenhamem 2:0 a w ostatniej kolejce z Evertonem 0:1. Z kolei piłkarze Manchesteru są w trochę lepszej sytuacji. Zajmują 10 miejsce z dorobkiem 13 punktów. Chociaż nie ma co ukrywać, że ich przed sezonowe cele sięgały wyżej. W ostatniej kolejce ulegli Middlesbrough 2:0 a kolejkę wcześniej pokonali Stoke 3:0. Podopieczni Marka Hughesa słabo radzą sobie na stadionach rywali, o czym świadczą wyniki. Ostatni raz na wyjeździe The Citizens wygrali 31.08 z Sunerlandem (było 0:3). Menedżer Manchesteru oczekuje od swojego zespołu, żeby dzisiaj zagrali równie skutecznie jak przed własną publicznością. Zadanie to jest tym łatwiejsze, że przeciwnik nie jest wymagający. Chociaż na pewno Bolton będzie chciał zdobyć za wszelką cenę jakieś punkty w dzisiejszym meczu wiedząc o słabości W poprzednim sezonie w pierwszej potyczce lepszy okazał się Manchester 4:2 a w drugim spotkanie zakończyło się wynikiem bezbramkowym. Dzisiaj uważam, że to goście będą lepsi. Kiedyś Manchester znowu musi wygrać na wyjeździe a dziś nadarza się świetna okazja.

Moje propozycje:
Manchester⛔⛔⛔
Manchester (remis nie ma zakładu)
 
beau 1

beau

Forum VIP
Newcastle - Aston Villa Obie druzyny strzelą? TAK 1,56 Betgun
5 w tabeli Aston Villa wybiegnie dziś na St James Park czyli stadion na którym niezwykle ciężko zdobywa im się punkty.Na ostatnie 15 pojedynków Villans wygrali zaledwie 2 mecze.Ostatni raz w sezonie 2004/05.Ostatnia pozycja Srok nie jest na pewno szczytem marzeń i szczytem możliwości piłkarzy.Od kilku kolejek widoczna jest zwyżka formy.Goście są najczęściej remisującą drużyną w historii Premier League ale w tym sezonie tego nie widzimi i głównie dlatego są tak wysoko w tabelii.Na wyjazdach na zanotowali jeszcze remisu...może dziś?Dzisiejsze zwycięstwo może być 3 z rzędu i pozwoli AV na awans na 3 miejsce ale o to będzie niezwykle ciężko.Do składu srok wracają niezwykle doświadczeni Nicky Butt i Michael Owen, którzy wzmocnią dobrze radzącą sie pod ich nieobecność drużynę.Martin O&#39;Neill ma bardzo wąską kadrę z której wypadł podstawowy pomocnik Stilyan Petrov.Jego miejsce prawdopodobnie zajmie Sidwell.Spotkanie powinno obfitować w sytuacje podbramkowe.Obie druzyny grają bardzo ofensywnie.Goście na pewno nie przyjadą się bronić.Sądzę, że obie druzyny stać na strzelenie chociaż po jednej bramce.Gospodarze nieprzerwanie od 7 kolejek strzelali chociaż jednego gola w meczu, radzili sobie nawet bez najlepszego strzelca-Owena.Goście zbytnio angażują się w ofensywe i często tracą gole z kontrataków.
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
VS.


Newcastle United – Aston Villa
typ: over 2,5
kurs: 1,75 bah

To spotkanie to konfrontacja dwóch ekip, które ostatnio spisują się dobrze, a w Villa można powiedzieć, że nawet bardzo. Ciężko tu jednak typować potencjalnego zwycięzcę, bo w takim pojedynku może zdarzyć się wszystko. Myślę, że jednak bez względu na wszystko na St. Park padnie dużo bramek. Co za tym przemawia? Praktycznie wszystko, chociaż wiadomo, że wyjątki od reguły się zdarzają. W 10 spotkaniach Newcastle w tym sezonie aż 8 razy padło powyżej 2,5 gola, a w potyczkach Aston 7 razy. W ostatniej kolejce Sroki u siebie pokonały 2:1 WBA i przerwały fatalną passę bez zwycięstwa. Warto zauważyć, że mimo końcowego rezultatu na własnym boisku piłkarze gospodarzy zawsze zdobywali przynajmniej jednego gola! The Villans natomiast na wyjeździe grają w kratkę – 3 zwycięstwa i 2 porażki. Co ciekawe trafić do siatki rywala nie udało im się tylko na Stamford Bridge. Jeśli już strzelali na terenie rywala to robili to co najmniej 2 razy i prawie zawsze tracili przy tym gola. Prawie, bo dwie kolejki temu pokonali na ‘obczyźnie’ Wigan aż 0:4. Martin O’Neil zapowiedział, że będzie starał się trochę rotować składem wobec napiętego terminarza, lecz myślę, iż mając w głowie perspektywę awansu na 3 lokatę w Premiership desygnuje do gry kluczowych zawodników. Podobną motywację mają gospodarze, którzy dzięki 3 punktom mogą opuścić ostatnią pozycję w tabeli i awansować na 14 lokatę. Mało prawdopodobny jest występ Stiliyana Petrova, którego prawie na pewno zastąpi Sidwell. W składzie Newcastle ubytków nie ma, natomiast do pełni sprawności wracają Owen i Butt co z pewnością wzmocni siłę rażenia. Nie polecam typować potencjalnego zwycięzcy gdyż w Premiership u siebie Newcastle wygrało 9 razy, Villa tylko 2, a 4 razy padł wynik remisowy.

Składy:

Newcastle: Given, Beye, Enrique, Taylor, Coloccini, Butt, Barton, Guthrie, Duff, Gutierrez, Ameobi, Owen, Martins, Harper, Bassong, Cacapa, Edgar, Geremi, Xisco.

Aston Villa: Friedel, L Young, Laursen, Knight, Davies, Cuellar, Shorey, Milner, Routledge, Petrov, Reo-Coker, Sidwell, Barry, A Young, Carew, Agbonlahor, Harewood, Gardner, Salifou, Osbourne, Guzan.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Newcastle United - Aston Villa ✅
Typ: 1
Kurs: 2.85
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś o 21.00 polskiego czasu na St. James&#39; Park w Newcastle rozpocznie się ostatnie spotkanie w ramach 11. kolejki angielskiej Premiership, w którym miejscowe Sroki podejmować będą drużynę Aston Villi.
Ekipa gospodarzy zamyka jak na razie ligową tabelę, co z pewnością nie powinno przytrafić się takiemu klubowi. Ale jeżeli w 10. spotkaniach odnosi się raptem 2 zwycięstwa (drugie w poprzedniej kolejce z West Bromwich po 3 miesiącach przerwy!), to jest się na taką sytuację skazanym.
Z kolei zawodnicy Martina O&#39;Neilla radzą sobie bardzo dobrze, prezentując równą formę i odnosząc zwycięstwa w lidze, jak i w Pucharze UEFA.
Jeżeli wywalczyliby dziś kolejny komplet punktów, awansowaliby na 3. miejsce, wyprzedzając tym samym drużynę Manchesteru United, co z pewnością jeszcze bardziej poprawiłoby i tak dobre nastroje panujące w klubie.
Do składu Newcastle wracają Michael Owen i Nicky Butt. Cieszy przede wszystkim powrót (byłego) napastnika reprezentacji Anglii, który powinien napędzać dzisiejszego wieczoru atak Srok. Aczkolwiek Shola Ameobi i Obafemi Martins również prezentują się przyzwoicie, a co ważniejsze, przypomnieli sobie, jak zdobywa się bramki.
Natomiast w zespole z Birmingham niepewni gry są Stiliyan Petrov i Steve Sidwell, ale powinniśmy ich jednak na boisku zobaczyć.
Jeżeli gospodarze zagrają dobrze w obronie (co nie wychodzi im jak dotąd najlepiej), to są, moim zdaniem, w stanie wywalczyć przed własną publicznością komplet punktów, który pozwoliłby im wydostać się ze strefy spadkowej.
Mimo, iż zdecydowana większość typuje zwycięstwo faworyzowanych gości, ja ciągle wierzę w Newcastle, które powinno w końcu zacząć grać na miarę swoich możliwości.
Mój typ: wymęczone 2:1 dla Srok.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Popieram moich poprzedników czyli Beau oraz Miko, również uważam że w tym spotkaniu zobaczymy dużo goli. Newcastle to według mnie zespół bardzo nieporadny w defensywie popełniający proste błędy, stracili już 18 goli w lidze i dziś stracą kolejne jestem tego niemal pewien, ponieważ Aston Villa jest zespołem o dużej sile rażenia w ofensywie tacy gracze jak Agbonlahor, Carew czy Young strzelają gole jak na zawołanie. Ostatni mecz między tymi drużynami zakończył się wysoką wygraną AV 4:1, dziś nie jestem aż taki pewien żeby stawiać dokładny wynik ale liczę na dużo goli, jak dla mnie over 2,5 bardzo prawdopodobny
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Spotkanie: Newcastle - Aston Villa
Typ: powyzej 2.5 goli
Kurs: 1.75
Buk: Expekt
Analiza:

Do Newcastle na St. James park przyjezdza dzisiaj rewelacja tego sezonu Aston Villa. Goscie zajmuja 5 miejsce w tabeli, a wielka czworka dosyc powaznie czuje ich oddech na swoich plecach. Ciezko wytypowac rezultat tego meczu, niby faworytem jest Aston Villa, ale Newcastle potrafi zaskoczyc, dlatego ja zdecydowalem sie zagrac over. W meczach obu ekip przewazaja wyniki over&#39;owe, w meczach Newcastle 8 razy, a Aston 7, pilkarze tych druzyn wiedza jak zdobywac bramki. Stawiam na wynik 2-1, ale nie wiem dla kogo :-D.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom