>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Premier League 1 Kolejka 14.08. - 16.08.2010

Status
Zamknięty.
Baqu 958K

Baqu

Forum VIP
No i pierwsze mecze a już mała sensacja. Beniaminek z Blackpool rozbija na wyjeździe Wigan. Ciekawe czy to tylko jednorazowy wyskok czy jednak beniaminek miałby zadomowić się w Premiership na dłużej. Moim zdaniem jednak to tylko &quot;wypadek przy pracy&quot;
polecam oglądnąć chociażby skrót z tego spotkania, Wigan grało totalny piach !
faktycznie sędzia nie uznał im jednej prawidłowo zdobytej bramki,
aczkolwiek gdyby goście nie grzeszyli tak skutecznością mogłoby to się
skończyć jeszcze większym porgromem, gdyż czyste sytuacje były.

Co do Totenhamu to ogólnie się zgodzę, tyle, że ja bym nie napisał: &quot;Zespół MC potwierdzili tylko regułę że pieniądze to nie wszystko&quot; - na takie oceny jeszcze nie czas, one sa zarezerwowane na koniec sezonu. Po pierwszym spotkaniu, gdzie masa zawodników jest kompletnie nie zgrana jeden punkt
na bardzo trudnym terenie to moim zdaniem dobry wynik.

Szkoda Evertonu, grali nieźle, a po idiotycznym błedzie Howarda nie zdobyli nawet jednego punktu, zdumiało mnie Birmingham, które z ciezkiego stadionu city of light zdołało wyciągnąć z 0:2 remis, to pokazuja, iż drużyna nie dość, że gra solidnie, to jeszcze jest silna mentalnie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Znaczy się pisząc pieniądze to nie wszystko nie chodziło mi o to , że City już będzie grać tak jak wczoraj , tylko , że nie da się zbudować drużyny na miarę mistrzostwa w tak krótkim czasie. Znaczy z ligowego średniaka do pewnego faworyta. Wiem że jak oni się zgrają to będą piekielnie mocni, samo z siebie musi wyjść taki fakt.
Co do dzisiejszego hitu. Upatrywał bym tu remisu , ale nie będę się teraz rozpisywał nad tym meczem bo nie mam czasu , jak wrócę przed meczem to coś napiszę. Ale jak bym zagrał X ✅
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Sytuacja kadrowa na obecna chwile:
W obozie Arsenalu, jak zwykle, kontuzje są ponurą codziennością. Z powodu urazu na pewno na boisko nie wybiegnie Nicklas Bendtner oraz Johan Djourou, a mocno wątpliwy jest również występ Alexa Songa, Abou Diaby’ego oraz Denilsona. Dwaj boiskowi przywódcy Kanonierów - Robin van Persie oraz Cesc Fabregas – nie wrócili jeszcze do optymalnej formy fizycznej i zasiądą jedynie na ławce rezerwowych. W tej sytuacji szanse na miejsce w pierwszym składzie prawdopodobnie dostaną niektórzy młody zawodnicy, jak Emmanuel Frimpong czy Jack Wilshere. Swój ligowy debiut zaliczą również Laurent Koscielny oraz Marouane Chamakh.
Fernando Torres okrasił swój występ w finale Mistrzostw Świata urazem pachwiny i nie zagra raczej, przynajmniej od pierwszych minut, w jutrzejszym spotkaniu na
Anfield. W wyjściowej jedenastce zabraknie również miejsca dla Christiana Poulsena, który przed kilkoma dniami zasilił szeregi The Reds, a dopiero w ostatniej chwili okaże się, czy na boisko zdolni będą wybiec Javier Mascherano oraz Martin Śkrtel.
kanonierzy.com
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik

Liverpool-Arsenal
1:1
17:00
Dziś w godzinach popołudniowych zostanie rozegrane jedno z ostatnich spotkań 1 kolejki najlepszej ligi piłkarskiej na świecie, The Reds podejmować będzie drużynę Kanonierów. Jak to zwykle bywa Arsenal boryka się z plagą kontuzji, Bendtner oraz Djourou nie wystąpią w tym spotkaniu, RvP i C.Fabregas zasiądą na ławce rezerwowych, Diaby i Denilson, ich występ również stoi pod znakiem zapytania. Od pierwszych minut wystąpią L.Koscielny oraz Chamakh. ;) Kilka dni temu na otwarcie stadionu Legionistów Arsenal wygrał z piłkarzami z Warszawy 5-6, Liverpool w okresie przygotowawczym dużo trenował, kilku piłkarzy odeszło kilku natomiast doszło, niniejszym Joe Cole, moim zdaniem będzie on drugim Gerrardem, w Chelsea dużo siedział na ławce rezerwowych, przez co jego forma podupadła, lecz teraz będzie on gwiazdą gospodarzy. Do składu powraca D.Kuyt choć nie grał w żadnym z przedsezonowych meczach. ;)
,,Spotkanie poprowadzi Martin Atkinson, a jego asystentami na liniach bocznych będą Peter Kirkup i Stephen Child. Warto również dodać, że jeśli Liverpool zainkasuje 3 punkty, będzie to dwutysięczne ligowe zwycięstwo w historii&#39;&#39;. ;)
Moje propozycje:
Liverpool DNB 1,75
Zwrot
Joe Cole Will Score 3,90⛔
over 2,5 2,15
⛔
;)
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Wszyscy nastawialiscie sie na Wigan i teraz macie w tope hehe to jest własnie Liga Angielska ja obstawiałem że Totenham strzeli bramke Menchesterowi i sie też naciełem straciłem w ten weekend 30 zł ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Wszyscy nastawialiscie sie na Wigan i teraz macie w tope hehe to jest własnie Liga Angielska ja obstawiałem że Totenham strzeli bramke Menchesterowi i sie też naciełem straciłem w ten weekend 30 zł ????
Spokojnie, zaden doswiadczony typer nie gral grubo pierwszej kolejki bo tak sie po prostu nie robi. Potrzeba troche czasu zeby ocenic forme ekip ale faktycznie wynik Wigan to niespodzianka.


Mysle nad zagraniem ze Chamak strzeli (2,75 B365), RvP ma zaczac na lawce wiec to on bedzie glownym zadlem. Motywacji na pewno nie zabraknie w ligowym debiucie, umiejetnosci tez ma i wydaje sie ze szybko wkomponuje sie w druzyne. Obawiam sie natomiast ze LFC pod wodza Hodsona to bedzie bardzo defensywna druzyna dlatego ze stawka nie bede szalal (zreszta wiadomo, pierwsza kolejka ;-))
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
FC Liverpool - Arsenal Londyn
Wielkie szlagier na Anfield Road, w mieście Beatlesów FC Liverpool zagra z Arsenalem Londyn, to wydarzenie musi przyciągnąć przed ekrany telewizorów miliony fanów piłki nożnej na całym świecie. Spotkania pomiędzy tymi drużynami zawsze przynoszą wraz z sobą mnóstwo emocji i dramaturgii, nie inaczej powinno być dzisiaj. Zawodnicy z Merseyside chcą jak najszybciej zapomnieć o zupełnie nieudanym poprzednim sezonie kiedy to nie zakwalifikowali się nawet do eliminacji Ligi Mistrzów, zajęli dopiero siódmą lokatę w lidze. Z zespołem pożegnał się Rafael Benitez, a jego rolę przejął Roy Hodgson, który zdołał zatrzymać w Liverpoolu Fernando Torresa i Stevena Gerrarda, ściągnął również solidnych piłkarzy takich jak Christian Poulsen, Milan Jovanovic czy Joe Cole. Wyniki osiągane przez &quot;The Reds&quot; w sparingach nie były dobre, przyczepić się można do ich porażek z Kaiserslautern i M&#39;gladbach, zdecydowanie lepiej było już w eliminacjach do Ligi Europy gdzie pewnie wyeliminowali Rabotnicki Skopje. Jednak na powrót do formy w Premiership najbardziej liczą wszyscy związani z Liverpoolem. Okazja do zaprezentowania swoich umiejętności nadarzy się już dzisiaj, lepszego startu gdyby udało się pokonać Arsenal nie mogliby sobie wymarzyć. O to z pewnością nie będzie łatwo, &quot;Kanonierzy&quot; w spotkaniach przygotowawczych wykazywali się skutecznością, strzelali sporo bramek choć tak na prawdę rywale nie należeli do zbyt wymagających, jednym z nich była warszawska Legia, której udało się aż pięciokrotnie zmieścić piłkę w bramce Londyńczyków. Po raz kolejny Arsene Wenger oszczędza pieniądze na rynku transferowym, do klubu dołączyli grający wcześniej w Ligue1: Marouane Chamakh i Laurent Koscielny, obaj powinni rozpocząć dzisiejszy mecz w wyjściowej jedenastce. Z klubem pożegnali się natomiast: William Gallas, Mikael Silvestre i Sol Campbell, a więc trójka środkowych obrońców. To sprawia, że w razie kontuzji, któregoś z defensorów Wenger może mieć nie lada problem, na szczęście okienko transferowe jest jeszcze otwarte i być może Francuz sprowadzi do klubu jednego, dwóch solidnych graczy. Odwieczny kłopot &quot;Kanonierów&quot; daje się we znaki również na początku nowego sezonu - kontuzje. Bardzo wątpliwy jest występ Alexa Songa, Abou Diaby’ego oraz Denilsona. Na pewno nie zagra Johan Djourou i Nicklas Bendtner. Cesc Fabregas i Robin Van Persie najprawdopodobniej zaczną mecz na ławce rezerwowych, stąd w składzie gości możemy spodziewać się Emmanuela Frimponga czy Jacka Wilshere&#39;a. W ubiegłym sezonie na Anfield Arsenal wygrał 2:1 po pięknej bramce Arszawina - prawdziwego kata &quot;The Reds&quot;, który okazuje niezwykłą łatwość w strzelaniu bramek Liverpoolowi na ich obiekcie, przypomnę tu potyczkę, z kwietnia poprzedniego roku, remis 4:4, autorem wszystkich bramek dla Arsenalu był Rosjanin. Ostatnie ligowe zwycięstwo nad Arsenalem Liverpool odniósł w sezonie 2006/2007, to podkreśla jak ciężko grało się zawodnikom gdy musieli mierzyć się z &quot;Kanonierami&quot; jeszcze za kadencji Beniteza. Trudno przewidzieć, która z drużyn wygra w dzisiejszym hicie, a może padnie remis? Najbardziej pewny jestem tego, że zobaczymy świetny spektakl, a oba zespoły cieszyć się będą ze zdobycia bramki co najmniej raz.
Moja propozycja: obie drużyny strzelą bramkę - 1,90 Betclic ✅
 
dwight18 1

dwight18

Użytkownik
Spokojnie, zaden doswiadczony typer nie gral grubo pierwszej kolejki bo tak sie po prostu nie robi. Potrzeba troche czasu zeby ocenic forme ekip ale faktycznie wynik Wigan to niespodzianka.
Chyba chciałeś powiedzieć że żaden doświadczony typer nie stawiał na Wigan , nie od dziś wiadomo że każda drużyna która awansowała do Premier League jest niesamowicie zmotywowana na początku sezonu i bardzo często udane jej się wygrywać spotkania w początkowej fazie ligi ( przykład: Burnley w tamtym sezonie) , Wigan to ligowy słabeusz który praktycznie co roku walczy o utrzymanie do tego średnio prezentował się w meczach towarzyskich , wiadomo było że nie zagra N&#39;Zogbia
więc bezsensu było stawianie tutaj na Wigan , a ludzie się napalili i teraz pretensje że to niby Liga Angielska jest nieprzewidywalna...

Nie wiem natomiast co stało na przeszkodzie w zagrania na Chelsea z West Bromem , to że przegrali z Manchesterem o Tarcze Wspólnoty chyba nie skreślało ich szans w starciu z beniaminkiem na własnym boisku .

Co do dzisiejszego meczu Liverpoolu z Arsenalem to ja tu żadnego , chociażby minimalnego faworyta nie widze . Gdyby Arsenal grał w podstawowym składzie z Fabregasem , RVP czy z Songiem to pewnie bym na nich postawił a tak to jest wielka nie wiadoma.
Jedynym rozsądnym typem wydaje się być over 2.5 gola , nie od dziś wiadomo że Arsenal nie dysponuje dobrą obroną w przeciwieństwie do ataku , Liverpool na pewno zaatakuje i coś strzeli więc over jak najbardziej prawdopodobny , dodatkową zachętą jest to że bukmacherzy stawiają tutaj raczej na under i kurs jest bardzo ciekawy.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Liverpool FC - Arsenal Londyn
Typ: Gerrard strzeli bramkę
Kurs: 3.30
expekt​
Już dziś swoją walkę o powrót do czołówki Premier League. ma w tym pomóc nowy menedżer, Roy Hodgson. Przekonał on najlepszych piłkarzy do pozostanie w drużynie oraz sprowadził Joe Cole oraz Jovanovica. W zespole panuje ogromna mobilizacja na to spotkanie. Piłkarze chcą dobrze zacząć ten sezon i pokonanie Arsenalu na pewno będzie dobrym krokiem naprzód.
Nie trzeba tutaj wspominać o Gerrardzie, dla którego największym marzeniem i motywacją jest zdobycie tytułu mistrza Anglii. Sam Steve bardzo bojowo wypowiadał się przed meczem.
- Kiedy jesteś kapitanem Liverpoolu, każdego dnia musisz coś udowadniać. Kiedy pojawia się nowy menedżer, a wraz z nim nowi gracze, oczekiwania, byś pokazał do czego jesteś zdolny rosną. Kiedy dzieje się coś takiego, do klubu napływa świeżość a ludzie odzyskują uśmiech na twarzach. Jestem zadowolony, że zaczynam sezon dobrze się czując i mając pewność, że możemy osiągnąć sukces.
Dlatego liczę, że kapitan The Reds poprowadzi swój zespół do zwycięstwa, a on sam będzie strzelcem bramki. W meczu z Węgrami do bramki rywali trafił dwa razy. Dziś trzeba to powtórzyć.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
vs

Manchester United - Newcastle​
Na Old Trafford spodziewam się sporej liczby bramek ze względu na... sobotni mecz Chelsea, która rozgromiła innego beniaminka - West Bromwich Albion - aż 6:0. To istna próba sił przed rozpoczęciem się na dobre ligowego sezonu. W letnim oknie transferowym Sir Alex Ferguson pozyskał kilku cennych zawodników, jak Javier Hernandez, Bebe czy Smalling. Głodny sukcesów po bardzo nieudanych mistrzostwach z pewnością jest Wayne Rooney, który wydaje mi się, że sezon u siebie będzie chciał otworzyć zdobyciem bramki. Rywal United w moim odczuciu walczyć będzie jedynie o utrzymanie w lidze, co jest chyba oczywistością dla beniaminka. Dziś nie powinni zagrozić United w sięgnięciu po trzy punkty, choć nie zdziwię się , jeśli w Jaskini Lwa pokuszą się o zdobycie gola
Typy: Over 2.5 @ 1.70 Expekt ✅ 3
Rooney strzeli @ 1.75 Tobet ⛔
 
dwight18 1

dwight18

Użytkownik
Rooney strzeli @ 1.75 Tobet
Radził bym się wstrzymać z tym typem , Rooney wrócił ze zgrupowania reprezentacji z drobnym urazem i możliwe że Ferguson na tak łatwego rywala nie będzie go wystawiał w pierwszej 11 , poza tym kurs 1.75 wydaje się być śmieszny , dla przykładu na typ że Drogba strzeli z WBA był kurs 3.00 .

To już nie lepiej na Manchester z handicapem? kurs będzie dużo wyższy a mało prawdopodobne żeby Newcastle strzeliło jakąś bramke.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ja mam trochę inną wizję nt meczu MU. Nie zgodzę się ani z typem na Rooney gol ( na pewno nie po takim kursie) ani na over ( choć tu bym był bardziej chętny postawić). Newcastle nie bez powodu piorunem załatwili sobie miejsce z powrotem w Premiership. Większość managerów z z Premiership zgodnie mówili że miejsce Newcastle jest w najwyższej klasie rozgrywkowej. Dwa lata temu co ciekawe na inauguracje sezonu MU również grali z NU , również na OT i padł remis 1:1. Sroki będą nie wygodnym rywalem dla każdego w tym roku. Do czego zmierzam. Chciałbym aby dziś padł wynik podobny do tego co zrobiła CFC ale będzie ciężko. W meczach przedsezonowych MU grało całkiem nie źle, w pierwszym poważnym teście tego sezonu pokonali CFC 3:1. W tych meczach dobrze pokazał się Hernandez. ( na mundialu też się pokazał) Dlatego też prędzej upatrywał bym tu jego jako strzelca gola niż Rooney którego forma stoi pod znakiem zapytania. Rooney zapewne zacznie dziś mecz od 1 minuty , w II połowie na jakieś 20 minut zapewne zmieni go Chicharito. Na końcówkę meczu taki szybki zawodnik może okazać się bezcenny. Piłka go szuka , ma szczęście i przede wszystkim umiejętności. Widziałem jego kilka goli i co warto odnotować. Dobrze gra na linii z obroną , idzie jakaś długa piłka na dobieg i automatycznie jest przy niej pierwszy przez co jest oko w oko z GK. Dziś jeżeli Scholes zagra na swoim poziomie ( tak jak z CFC) kilka podań zapewne takich rzuci do przodu. Kurs 2.10 też nie jest za rewelacyjny ale moim zdaniem bardziej opłacalny od Rooneya. Po za tym wczoraj pojawiła się informacja , że Rooney być może nawet nei zagra z powodu drobnej kontuzji. A i jeszcze jak miałbym coś wytypować normalnego na ten mecz , znaczy z 1x2 u/o itp to chyba dał bym handicap -1gol na Manchester.
 
fatalista 0

fatalista

Użytkownik
na absencje Wayna dziś bym nie liczył, Ferguson zechce uniknąć powtórki sprzed 2 lat wystawi swą najcięższą armatę, kontuzja została lekko wyolbrzymiona przez prasę.
prędzej nie zagra Hernandez, który jest młody, a niedawno dopiero przyleciał z innego kontynentu.
kurs na gol Rooneya rzeczywiscie za niski by to grać, ale handicap na MU daje jeszcze mniejszy.
Manchester zapewne wygra, ale czy bedzie to 1:0 czy 4:1, nie mam zielonego pojęcia więc najzwyczajniej w świecie odpuszczam.
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Jak dobrze wiemy MU swoje sezony zawsze zaczyna słabo, nie będe się rozpisywał na ten temat gdyż nie mam czasu. Newcastle wraca po przerwie do PS i odrazu trafili na mocnego rywala dlatego sprężą się i będą chcieli w pierwszej kolejce sie pokazać z jak najlpeszej strony. Moim typem jest ze Newcastle strzeli bramke po kursie w granicach ~~2. za 3h postaram rozwinąć się lepiej temat i podać więcej argumentów gdyż teraz jnie moge.
Pozdrawiam
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jak dobrze wiemy MU swoje sezony zawsze zaczyna słabo, nie będe się rozpisywał na ten temat gdyż nie mam czasu. Newcastle wraca po przerwie do PS i odrazu trafili na mocnego rywala dlatego sprężą się i będą chcieli w pierwszej kolejce sie pokazać z jak najlpeszej strony. Moim typem jest ze Newcastle strzeli bramke po kursie w granicach ~~2. za 3h postaram rozwinąć się lepiej temat i podać więcej argumentów gdyż teraz jnie moge.
Pozdrawiam
No sam jestem ciekaw jak to rozwiniesz ???? To , że Newcastle chce się pokazać to nie nowość , każda drużyna która zaczynała sezon chciała się pokazać. Zapewniam Cię z ManUtd też będzie chciał się pokazać , choć by między innymi dlatego że Chelsea rozbiła swoich rywali to czego niby oni mają tego nie zrobić ?
Jak widzisz nie jest trudno wyciągnąć jakiś mało sensowny argument dlaczego tak a nie inaczej. Choćby ten mój wyżej.
Jak ktoś uzna , że nie potrzebnie się udzielałem to do kosza z tym ????
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
MU over 1,5 1,42 Bwin , 1,4 Bet365
Kurs na zwycięstwo MU nie zachęca, a z hadicapem może być problem jeśli stracą bramkę dlatego zagranie min. 2 bramek dla gospodarzy wydaje mi się najrozsądniejszym typem przy niedużym ryzyku. W ostatnim meczu pokonali mistrzów 3-1 więc o skuteczność jestem raczej spokojny.
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Co tu się rozpisywać, głównym argumentem przemawiającym za strzeleniem bramki to drużyna która stanowi monolit oraz ofensywa złożona z graczy takich jak młodziutki Andrew Carroll (17 goli) czy Peter Lovenkrands (13 goli) oraz wspomagajacy ich z tyłu Kevin Nolan (17 goli), trzy wyraziste postacie które dały pewny awans do najlepszej klasy rozgrywek. Oba kluby zagrały ze sobą na inaugurację dwa lata temu i padł wówczas remis 1:1. W MU nie zagrają: Anderson, Ferdinand, Owen zaś W Newcastle: Best, Simpson, Gosling, Taylor, niepewny występ Smitha. Nie twierdze że NUFC wygra ten mecz lub zremisuje ale twierdze że są w stanie strzelić bramkę jednej z grona najlepszych drużyn świata czyli MU. Po przemyśleniu moja porpozycja to:

Obie drużyny strzelą bramke, kurs 2,2 bet365 4/10
 
P 531

paolo_

Użytkownik
No sam jestem ciekaw jak to rozwiniesz ???? To , że Newcastle chce się pokazać to nie nowość , każda drużyna która zaczynała sezon chciała się pokazać. Zapewniam Cię z ManUtd też będzie chciał się pokazać , choć by między innymi dlatego że Chelsea rozbiła swoich rywali to czego niby oni mają tego nie zrobić ?
Jak widzisz nie jest trudno wyciągnąć jakiś mało sensowny argument dlaczego tak a nie inaczej. Choćby ten mój wyżej.
Jak ktoś uzna , że nie potrzebnie się udzielałem to do kosza z tym ????
P.S. Widzę kolego że pisząc post jesteś święcie przekonany iż MU wygra te spotkanie do zera, nie twierdze że tak nie będzie ale Newcastle nie przypadkiem awansowali i łatwo skóry nie sprzedadzą. Boisko to zweryfikuje ;)
Pozdrawiam
 
huczek 14

huczek

Użytkownik
Spotkanie: Manchester Utd - Newcastle
Typ: X2
Kurs:4.4
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Wbrew pozorom wcale nie łatwo bedzie wskazac faworyta w kofrontacji pomiedzy tymi druzynami.Newcastle w imponujacym stylu wrocilo do Premier League nie doznajac w zeszlym sezonie zadnej porazki. W tej lidze czekac beda ich znacznie trudniejsi rywale. Juz w pierwszej kolejce zmierza sie z jednym z dwoch najwiekszych kandydatów do mistrzostwa. Nie pozostaja jednak bez szans z Czerwonymi Diabłami. Newcastle zachowało prawie cala ekipe z zeszlego sezonu.Kilka nazwisk w tej druzynie naprawde robi wrazenie i z pewnoscia do tego grona mozna aliczyc Colocciniego (6mln E), Enrique (4 mln E), Taylora(6mln E). Zatem defensywa bedzie wygladac bardzo solidnie. W pomocy zapewne najbardziej widoczny bedzie Nolan (6,mln E) i Gutiérrez (8 mln E). Niestety troszeczke gorzej wyglada juz napad. Wierze jednak,ze szanse wystepu dostanie dobrze prezentujacy sie w sparingach mlodziutki Andy Carroll ( 2,5mln E). Z pewnoscia obecny sklad i zgranie druzyny powinny wystarczyc aby utrzymac dla Newcastle Premier League. Z reszta na ich degradacje bukmacherzy wystawili kurs ponad 5. Manchesteru nikomu nie trzeba przedstawiac. Najczesciej jezeli jednak ma dojsc do niespodzianek w wykonaniu beniaminkow to własnie na poczatku sezonu. Zwlaszcza,ze druzyny takie jak Manchester swoja najlepsza forme lapia zazwyczaj w polowie sezonu. W zwiazku z tym przy tak wysokim kursie wydaje mi sie,ze warto jest tutaj zaryzykowac.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
P.S. Widzę kolego że pisząc post jesteś święcie przekonany iż MU wygra te spotkanie do zera, nie twierdze że tak nie będzie ale Newcastle nie przypadkiem awansowali i łatwo skóry nie sprzedadzą. Boisko to zweryfikuje ;)
Pozdrawiam
to widzę , że kolega nie zorientował się o co chodzi za bardzo. no ale nic. Wyżej pisałem jak ten mecz widzę na serio i nie napisałem że to będzie łatwy mecz.Wręcz przeciwnie , że to będzie ciężki i bardzo ciekawy mecz ;) pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom