>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Premier League 1 KOLEJKA 11.08 - 12.08.2007r

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP
[center:f235cf5df8]
[/center:f235cf5df8]
[center:f235cf5df8]
11-08-07

[13:45] Sunderland AFC - Tottenham 3,15 3,30 2,15
[16:00] Bolton Wanderers - Newcastle United 2,30 3,20 3,00
[16:00] Derby County - Portsmouth FC 2,60 3,25 2,50
[16:00] Everton FC - Wigan Athletic 1,60 3,55 5,60
[16:00] Middlesbrough FC - Blackburn Rovers 2,25 3,20 3,05
[16:00] West Ham United - Manchester City 2,05 3,25 3,50
[18:15] Aston Villa - Liverpool FC 3,65 3,25 2,00

12-08-07

[13:00] Arsenal FC - Fulham FC 1,30 4,80 9,50
[14:30] Chelsea FC - Birmingham City 1,15 6,00 18,00
[17:00] Manchester United - Reading FC 1,25 5,20 11,00

Kursy by BAH [/center:f235cf5df8]

Zapraszam do dyskusji ;-) Autorzy suchych typów będą nagradzani.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Chelsea FC - Birmingham City 2. Mecz na Stanford Bridge moze przejsc do histori ... nie pod wzgledem ladnego widowiska lecz.... wysokiej przegranej gospodarzy.Takich problemow kadrowych pilkarze The Blues nie mieli juz od dawna az 13 graczy nie zagra a kilku jest zagrozonych . W meczu z ManU juz mozna powiedziec Joshe Murinho nie mial kogo wystawic w ataku i dziwie sie jakim cudem ManU tego nie wygralo w regulaminowym czasie no ale cuz... Napewno nie zagraja : Didier Drogba, Andrij Szewczenko, Arjen Robben, Michael Ballack, Paolo Ferreira, Wayne Bridge, Salomon Kalou i Claude Makelele , john Terry, zagrozeni : Petr Cech, Glen Johnson, Shaun Wright-Phillips i Florent Malouda. Nie wyglada to ciekawie wiec zastanawiam sie zeby postawic 2 na Birmingham . Mam nadzieje ze gracz nie zaprzepaszcza takiej szansy i moga to wygrac.

Aston Villa - Liverpool FC 2 Lverpool wyrusza do Birmingham 11 sierpnia na inaugurację sezonu Premier League. Przeciwnikiem będzie Aston Villa i chociażby z powodu dorej formy podopiecznych Martina O&#39;Neila w sparingach będzie to na pewno ciężki przeciwnik. na Villa Park dojdzie do jednego z najciekawszych spotkan w pierwszej kolejce Premier SHip . Miejscowi zagraja z druzyno FC Liverpool na czele z trenerem Rafa Benitezem jak i pilkarzami takimi jak Gerard Alonso Tores Berbatov Pepe Reina i wielu innych . Lecz sadze ze przyjezdni powalcza o pierwsze 3 pkt w sezonie i wygraja ten mecz .


Manchester United - Reading FC 1 Moim zdaniem najpewniejszy typek z Angielskiej Premiership . Zawodnicy czerwonych diablow na Old Trafort udowodnia publicznasci ze w tym sezonie glowny cel to mistrz Angli . Czy tak bedzie ? Sadze ze tak . Czerwone Diably z nowymi nabytkami typu Anderson czy Nani oraz Owen Hargreavesa moga mowic o tym ze ManU walczy o 3 korony. Mecz napewno ciekawy i mam andzieje ze padnie wiele bramek . Rowneiz prawdopodobny typ over 2.5 ????

Arsenal - Fulham 1 . Moze 1 ale to moze.. Poniewaz nie wiem dokladnie w jakiej jest formie Arsenal .Choc &quot;Kannonierzy&quot; wygrali ostatnio turniej w Amsterdamie &quot;Amsterdam Tournament&quot; pokonujac w finale AJAX 1:0 po golu van Persiego. Z kompletem 9 pkt. wygral turniej . To moze o czym swiadczyc choc takie druzyny jak Ajax Atletico czy Lazio dopiera sa w czasie przygotowan do sezonu wiec nie prezentowali najklepszej formu . Nie wiem jak bedzie poodejsciu Henrego moze wy sie wypowiecie na ten temat.
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Oto moje typy
Sunderland - Tottenham 2
Myślę że w tym sezonie Tottenham zajmie 4 miejsce w lidze kosztem Arsenalu. Nie stracili żadnego znaczącego zawodnika, tylko wzmocnili skład. Tacy pilkarze jak Boateng, Bale, Bent napewno wzmocnią ten zespół. Sunderland zapewne będzie chciał wygrac ale nie mają żadnych atutów żeby tego dokonac ???? .
Derby - Portsmouth 2
Portsmouth powalczy o puchar UEFA więc poradzą sobie z przeciętną drużyną jaką jest Derby.
Jeśli chodzi o mecz Aston Villa - Liverpool to byłbym ostrożny. The Reds źle grają na wyjazdzach. Rok temu zremisowali w Villa 0-0. Mozna dac tutaj under 2,5.
Największą zagadką są dla mnie zespoły Man City i Arsenalu. Myślę że strata Henry&#39;ego podziała motywująco na Kanonierów i że na początku mogą regularnie wygrywac. Jednak jak przyjdzie im zagrac mecz z kimś z czołówki to juz nie będzie tak wesoło ???? .
Nie mogę się doczekac na derby Manchesteru. United sie wzmocnił i City także. Nic tylko zacierac ręce ????
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Sunderland - Tottenham 2
Myślę że w tym sezonie Tottenham zajmie 4 miejsce w lidze kosztem Arsenalu. Nie stracili żadnego znaczącego zawodnika, tylko wzmocnili skład. Tacy pilkarze jak Boateng, Bale, Bent napewno wzmocnią ten zespół. Sunderland zapewne będzie chciał wygrac ale nie mają żadnych atutów żeby tego dokonac ????
osobiście nie byłbym taki pewny tego typu - zwłaszcza w 1 kolejce ligi. Sunderland okazało się objawieniem 2 ligi - teraz dokonało kilka wzmocnień wydając około 25 mln euro. Roy Keane dokonał cudu awansując do Premiership a w pierwszym meczu Stadium of Light bedzie zapewne zapełnione po brzegi - jedyne 49.000 widzów ???? Na papierze to Totenham jest mocniejszy ale czy to wystarczy na ambicje Sunderlandu.

Chelsea FC - Birmingham City 2. Mecz na Stanford Bridge moze przejsc do histori ... nie pod wzgledem ladnego widowiska lecz.... wysokiej przegranej gospodarzy.Takich problemow kadrowych pilkarze The Blues nie mieli juz od dawna az 13 graczy nie zagra a kilku jest zagrozonych . W meczu z ManU juz mozna powiedziec Joshe Murinho nie mial kogo wystawic w ataku i dziwie sie jakim cudem ManU tego nie wygralo w regulaminowym czasie no ale cuz... Napewno nie zagraja : Didier Drogba, Andrij Szewczenko, Arjen Robben, Michael Ballack, Paolo Ferreira, Wayne Bridge, Salomon Kalou i Claude Makelele , john Terry, zagrozeni : Petr Cech, Glen Johnson, Shaun Wright-Phillips i Florent Malouda. Nie wyglada to ciekawie wiec zastanawiam sie zeby postawic 2 na Birmingham . Mam nadzieje ze gracz nie zaprzepaszcza takiej szansy i moga to wygrac.
jeśli MU tego nie wykorzystało to beniaminek Birmingham wykorzysta? Szczerze wątpie ponieważ w Chelsea nadal pozostalo wielu dobrych graczy którzy zechca sie wykazac w lidze i &quot;popodgryza&quot; gwiazdki Chelsea i najwięcej na co stac beniaminka to remis co i tak byloby duza niespodzianka.

Samemu wstrzymuję sie od inwestowania kasy w 1sza kolejkę aby rozezna się w sytuacji ????
 
arturo888 0

arturo888

Użytkownik
West Ham - Manchester City

Ciekawie zapowiada sie sobotnia konfrontacja na Upton Park. Zacznijmy od gospodarzy. &quot;Stracili&quot; oni swoja najwieksza gwiazde, Carlosa Teveza na rzecz Man.U., pozyskanie Fredrika Ljungberga oraz Craiga Bellamy&#39;ego powinno w jakims stopniu pokryc straty. Uwazam jednak ze nie wystarczy to w konfrontacji z Manchesterem City, ktory dzieki zastrzykowi finansowemu od nowego wlasciciela, Thaksina Shinawatry, premiera Tajlandii, wydaje sie byc dosyc mocny w tym sezonie. Na lawce trenerskiej zasiadzie Sven Goran Eriksson, jeden z bardziej renomowanych trenerow na swiecie. The Citizens poczynili rowniez kilka znaczacych wzmocnien, np. Elano z Szachtara, Valeri Bojinov z Juventusu, Rolando Bianchi z Regginy, Martin Petrov z Atletico Madryt, czy Geovanii, pierwszy brazylijczyk w historii Man.City. A wiec uwazam ze Manchester poradzi sobie, pomimo tego ze gra na wyjezdzie.
Typ - 2 dla mniej odwaznych X2

✅ West Ham - Man.City 0-2
 
beau 1

beau

Forum VIP
[center:05bb527a34]
[/center:05bb527a34]
Chelsea FC - Birmingham City+1,5
Typ: 2
Kurs: 1,99
Buk: Betgun
Stake: 8/10


W niedzielne popołudnie do twierdzy Stamford Bridge przyjeżdża beniaminek z Birmingham.Każdy chyba słyszał o pladze kontuzji w zespole The Blues we wczorajszym treningu podobno 14 zawodników nie uczestniczyło_Od czasu kiedy Jose Mourinho jest trenerem Chelsea ten klub nie przegrał w rozgrywkach Premier League na własnym stadionie.Ostatnia porażka miała miejsce 21 lutego 2004 roku.Birmingham w sezonie regularnym Championship zajęło 2 miejsce.Zespół Steva Bruce&#39;a ma największe szanse spośród beniaminków na utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej.Do zespołu dołączyli tacy zawodnicy jak Fabrice Muaba, Oliver Kapo, czy też Hossam Ghaly powinni zagwarantować odpowiedni poziom gry na St Andews.Znacznym osłabieniem było odejście bramkostrzelnego Nicklasa Bendtnera.Gospodarze niedzielnego meczu nie wydali poważnych sum na transfery jak w poprzednich sezonach.Zespół zasilili:Steve Sidwell,Florent Malouda ,Tal Ben Haim ,Claudio Pizarro.Lista kontuzjowanych z londyńskiej Chelsea jest długa.Na pewno nie zagra Wayne Bridge,John Terry,Didier Drogba.Salomon Kalou, Andriy Shevchenko, Claude Makelele i Michael Ballack walczą z kontuzjami i być może zobaczymy kilku z nich w pierwszym meczu na Stamford.Nowo pozyskany napastnik Claudio Pizarro grywał rzadko w Bayernie i ciężko będzie mu się odnaleźć w Premiership na dodatek ma uraz pleców,który ogranicza jego ruchy.Frank Lampard ma złamany palec u lewej nogi ale zagra.Chociaż ta kontuzja może mu trochę przeszkadzać.W spotkaniu z ManU kontuzji doznali Glen Johnson i Floren Malouda.W druzynie Birmingham nie zagra pomocnik Glen Jonhson.Na urazy narzekają Rafael Schmitz i Mat Sadler.Doznał kontuzji uda w przedsezonowym spotkaniu z przeciwko Walsall.Pierwszym typem jaki przyszedł mi do głowy był remis.W historii spotkań Birmingham dwa razy remisowało z Chelsea 1-1 i w niedziele mogą powtórzyć ten wyczyn.Lecz kiedy zobaczyłem w Betgunie typ na Birmingham z handicapem bez wahania zdecydowałem się, że go zagram.W przedsezonowych spotkaniach Chelsea prezentowała się przeciętnie.Remis z Feyenordem przegrana 2-0 z Rangersami oraz wygrane ze słabymi drużynami 1-0.Drużyna Chelsea na początku rozgrywek nie jest w dobrej formie ja liczę, że Birmingham urwie im punkty albo nieznacznie przegra różnicą jednej bramki,którą nie wiem kto strzeli.Jest to pierwsza kolejka i czołowe kluby nie są jeszcze w dobrej formie ,która przychodzi z końcem października.Pozostało jeszcze kilka dni do tego meczu wyjściowa jedenastka jest mi nie znana ale prawdopodobnie nawet gdy niektórzy piłkarze się wyleczą to i tak nie zagrają na porywającym poziomie.
✅ 3-2
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
West Ham - Manchester City

Ciekawie zapowiada sie sobotnia konfrontacja na Upton Park. Zacznijmy od gospodarzy. &quot;Stracili&quot; oni swoja najwieksza gwiazde, Carlosa Teveza na rzecz Man.U., pozyskanie Fredrika Ljungberga oraz Craiga Bellamy&#39;ego powinno w jakims stopniu pokryc straty. Uwazam jednak ze nie wystarczy to w konfrontacji z Manchesterem City, ktory dzieki zastrzykowi finansowemu od nowego wlasciciela, Thaksina Shinawatry, premiera Tajlandii, wydaje sie byc dosyc mocny w tym sezonie. Na lawce trenerskiej zasiadzie Sven Goran Eriksson, jeden z bardziej renomowanych trenerow na swiecie. The Citizens poczynili rowniez kilka znaczacych wzmocnien, np. Elano z Szachtara, Valeri Bojinov z Juventusu, Rolando Bianchi z Regginy, Martin Petrov z Atletico Madryt, czy Geovanii, pierwszy brazylijczyk w historii Man.City. A wiec uwazam ze Manchester poradzi sobie, pomimo tego ze gra na wyjezdzie.
Typ - 2 dla mniej odwaznych X2
Osobiscie dużo mysłaem nad tym spotkaniem.West Ham cudem uratował się przed spadkiem w poprzednim sezonie głownie dzięki świetnej postawie w koncówce sezonu i dzieki świetnemu Carleswi Tevezowi który teraz jest już jedną nogą w ManU.Każdy słyszał o wzmocnieniach Manchasteru City ale czy w pierwszym meczu nowego sezonu pokaża swoje walory,przyszło wielu nowych piłkarzy i zastanawiam sie czy są ze sobą odpowiednią zgrani wydaje mi się że nie i to nie jest taką wcale łatwo sprawą żeby zespoł się zgrał potrzeba czasu to nie przychodzi z dnia na dzień napewno wzmocninia robia duże wrażenie ale czy odradzu zaczną stanowić dream team ? Nie można zapomnieć że Citizens w poprzednim sezonie grali na wyjazdach katastrofalnie przez bardzo długi okres czasu nie umieli nawet strzlic gola na boisku przeciwnika jeśli dobrze pamietam.Wg mnie najrozsądniejszym typem w tym meczu jest remis
 
arturo888 0

arturo888

Użytkownik
West Ham - Manchester City

Ciekawie zapowiada sie sobotnia konfrontacja na Upton Park. Zacznijmy od gospodarzy. &quot;Stracili&quot; oni swoja najwieksza gwiazde, Carlosa Teveza na rzecz Man.U., pozyskanie Fredrika Ljungberga oraz Craiga Bellamy&#39;ego powinno w jakims stopniu pokryc straty. Uwazam jednak ze nie wystarczy to w konfrontacji z Manchesterem City, ktory dzieki zastrzykowi finansowemu od nowego wlasciciela, Thaksina Shinawatry, premiera Tajlandii, wydaje sie byc dosyc mocny w tym sezonie. Na lawce trenerskiej zasiadzie Sven Goran Eriksson, jeden z bardziej renomowanych trenerow na swiecie. The Citizens poczynili rowniez kilka znaczacych wzmocnien, np. Elano z Szachtara, Valeri Bojinov z Juventusu, Rolando Bianchi z Regginy, Martin Petrov z Atletico Madryt, czy Geovanii, pierwszy brazylijczyk w historii Man.City. A wiec uwazam ze Manchester poradzi sobie, pomimo tego ze gra na wyjezdzie.
Typ - 2 dla mniej odwaznych X2
Osobiscie dużo mysłaem nad tym spotkaniem.West Ham cudem uratował się przed spadkiem w poprzednim sezonie głownie dzięki świetnej postawie w koncówce sezonu i dzieki świetnemu Carleswi Tevezowi który teraz jest już jedną nogą w ManU.Każdy słyszał o wzmocnieniach Manchasteru City ale czy w pierwszym meczu nowego sezonu pokaża swoje walory,przyszło wielu nowych piłkarzy i zastanawiam sie czy są ze sobą odpowiednią zgrani wydaje mi się że nie i to nie jest taką wcale łatwo sprawą żeby zespoł się zgrał potrzeba czasu to nie przychodzi z dnia na dzień napewno wzmocninia robia duże wrażenie ale czy odradzu zaczną stanowić dream team ? Nie można zapomnieć że Citizens w poprzednim sezonie grali na wyjazdach katastrofalnie przez bardzo długi okres czasu nie umieli nawet strzlic gola na boisku przeciwnika jeśli dobrze pamietam.Wg mnie najrozsądniejszym typem w tym meczu jest remis
Hmm...a wiec najlepszym rozwiazaniem bedzie tak jak pisalem typ X2 ;-)
 
beau 1

beau

Forum VIP
[center:d24ce5967e]
[/center:d24ce5967e]
West Ham United - Manchester City
Typ: 1
Kurs: 2,05
Buk: Betgun
Stake:6/10


Artur podobnie jak sutek nie zgadzam się z Tobą.Eriksson nakupił piłkarzy różnych narodowości i co z tego?Większość transferów była przeprowadzona niedawno i piłkarze nie są zgrani.Mark Bresciano z Parmy trenuje z Citizens a nie jest jeszcze ich piłkarzem :mrgreen: Eriksson nie jest jakimś fenomenalnym trenerem nie pamiętam czy prowadził kiedykolwiek jakiś zespół w Premiership ale miał na pewno kilkuletnią przerwę.Pewnie leżał na kasie, którą zarobił jako trener Anglii.W tym sezonie West Ham nie będzie tak słaby aby nie wygrać z z Citizens.Piłkarze Manchesteru zapowiadają, że dorównają Czerwonym Diabłom już to widzę :mrgreen: West Ham kupił doświadczonych piłkarzy.Nie wymieniliście jeszcze Scotta Parkera ,którego pozyskali z Newcastle i Juliena Fauberta.Parker nie zagra w sobotę i Lucas Neill.Kiedy gra Manchester City to aż żal du*e ściska.Jak strzelą gola na Upton Park to będzie dobrze.Myślę, że goście nie maja co marzyć o wygranej skoro nawet nie mają jeszcze bramkarza na to spotkanie ponieważ Andreas Isaksson jest kontuzjowany.Nowo pozyskani Valeri Bojinov, Vedran Corluka i Elano muszą poczekać na debiut w Premier League.Oba zespoły nie posiadają klasowych napastników ale zdecydowanie para Zamora Bellamy jest lepsza niż napastnicy Citizens.Na ostatnie 10 pierwszych meczy sezonu Manchester City wygrało jeden.Na Upton Park przegrają.

⛔ 0-2
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Ja napisze analize jutro do tego meczu i dam na 1 , ponieważ niedlatego że nielubie MC - ale to że erikson nigdy nieprowadzil zadnej druzyny z premierhip , zespol niezgrany i to ze whu latwo u siebie skory nieooda , mc jest za slabe jeszce isakson kontuzje , ceizko to widze , wiekszosc kupionych jak zagra w anglii to se pierwszych tygodniach kontuzji nalapia bo tam graja ostro a nie jak we wloszech czy gdzie inndziej ze sie aktorstwa ucza pred meczem. Erikson niema pojecia - repra to co innego , liga co innego ,widac jak prowadzil anlie - efekty ?? 2 zwyciestwa 1-0 na MŚ , 4 undery na 5 meczy i to niesjest defensywne granie ?? piljkarze WHU graja twardo , jescze &#39;&#39;ham&#39;&#39; Bellamy :jezora: , WHU w tym soenie jak dla mnie beda w okolicy 10 na koniec sezonu , a MC spadnie , jutro napisze w analizie wiecej.
 
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
West Ham United - Manchester City
West Ham United ⛔ 0:2
2.10 @ Gamebookers


O godzinnie 15:00 czasu miejscowego na Upton Park drużyna Młotów prowadzona prez Alana Curbishley&#39;a podejmie Manchester City prowadzony przez nowego trenera Svena Görana Erikssona.
Zacznijmy od Młotów , zespół który rok temu przeżył głęboki kryzys i był o włos od spadku , ale uratowali się dopiero w końcówce sezonu dzięki golom n.in Carlosa Teveza. Tevez został sprzedany do Manchesteru United , podobnie sie stało z innym Argentyńczykiem sprowadzonym w zeszłym sezonie na Upton Park Javierem Mascherano , ale on powędrował do Liverpoolu. W oknie transferowym Młoty pozyskały kolejno Frederika Ljungberga , Vraiga Bellamego z Liverpoolu , bramkarza Richarda Wrighta , Juliena Fauberta z Bordeaux oraz Scotta Parkera z Newcastle za ponad 10 milionów Euro. Młoty jak widzimy wzmociły się znznymi z Premiership zawodnikami.
Manchester City to jeden z faworytów do sapdku według mnie - trener który ma długie doświadczenie trenerskie , ale nigdy nietrenował drużyny z Anglii , reprezentacije Anglii nieumiał dobrze poprowadzić , grał antyofensywny futbol , mimo że prowadził takie drużyny jak Lazio czy Sampdoria czy Sporting - to liga angielska jest znacząco inna . MC w trakcie wakacji zostało przejęte przez tajskiego milionera i władowane zostało w drużyne Citizens mnóstwo pieniędzy , wydane m.in. na transfery takich zaweodników :

Croatian defender Vedran Corluka from Dinamo Zagreb for a fee of €13m ,
Brazilian midfielder Elano Blumer from Shakhtar Donetsk for a fee of €12m ,
Bulgarian forward Valeri Bojinov from Fiorentina for a fee of €8.5m ,
Spanish defender Garrido from Real Sociedad San Sebastian for a fee of €2.25m ,
Bulgarian midfielder Martin Petrov from Atletico Madrid for a fee of €7m ,
Brazilian midfielder Geovanni on a free transfer from Cruzeiro Belo Horizonte ,
Swiss midfielder Gelson Fernandes from Sion for a fee of €5.5m ,
Italian forward Rolando Bianchi from Reggina for a fee of €13m .

Zawdonciy , którzy według mnie niemają doświadcznia w takiej lidze jak liga angielska czy podobnych ligach , gdzie zawdonicy nieoszcędzają siebie , swoich nóg i kości oraz sędziego. Lista transferowa jest dłgua , ale że połowa zawodników stanowia Brazylijczycy ,których jest mało w Premierhip i prócz Gilberto Silvy i Julio Baptisty , niesą znani. W dodatku większość prawdopodobnie będzie siedziała na ławie albo niezagra , a kilku zawodników MC sie pozbyło jak chociażby kontrowersyjy Joel Barton. W dodatku konztujowany jest pierwszy bramkarz - więc czarno to widze.


Pierwszy mecz sezonu WHU i MC od sezonu 1993/1994

1993/1994
West Ham United 0:2 Wimbledon
Manchester City 1:1 Leeds United
1994/1995
West Ham United 0:0 Leeds United
Arsenal FC 3:0 Manchester City
1995/1996
West Ham United 1:2 Leeds United
Manchester City 1:1 Tottenham Hotspur
1996/1997
Arsenal FC 2:0 West Ham United
1997/1998
Barnsley FC 1:2 West Ham United
1998/1999
Sheffield Wednesday 0:1 West Ham United
1999/2000
West Ham United 1:0 Tottenham Hotspur
2000/2001
Chelsea FC 4:2 West Ham United
Charlton Athletic 4:0 Manchester City
2001/2002
Liverpool FC 2:1 West Ham United
2002/2003
Newcastle United 4:0 West Ham United
2003/2004
Charlton Athletic 0:3 Manchester City
2004/2005
Manchester City 1:1 Fulham FC
2005/2006
Manchester City 0:0 West Bromwich Albion
West Ham United 3:1 Blackburn Rovers
2006/2007
West Ham United 3:1 Charlton Athletic
Chelsea FC 3:0 Manchester City

WHU 2 kolejny sezony ze zwycięstwami w meczu otwarcia , MC niemoże wygrać od sierpnia 2003 roku , czyli 4 lata. W dodatku w osttanich latach w meczach WHU i MC na Upton Park jest bilans 5-1-1.
Dla mnie , kurs 2.05 jest znacząco zawysoki , a nawet wzmocnienia Eriskona nic niedadzą , dla mnie pewna 1.
 
malysz 0

malysz

Użytkownik
Nie wiem jak bedzie poodejsciu Henrego moze wy sie wypowiecie na ten temat.
Nie wiesz czlowieku, ze Henry przeszedl do Barcy ? o lol ... W meczu z Fulham nie zagra Gilberto i watpliwy jest wystep Adebayora, a reszta ekipy jest zdrowa i gotowa do gry wiec mysle, ze Arsenal powinien wygrac swoje pierwzse derby na inauguracje ;)
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Nie wiem jak bedzie poodejsciu Henrego moze wy sie wypowiecie na ten temat.
Nie wiesz czlowieku, ze Henry przeszedl do Barcy ? o lol ... W meczu z Fulham nie zagra Gilberto i watpliwy jest wystep Adebayora, a reszta ekipy jest zdrowa i gotowa do gry wiec mysle, ze Arsenal powinien wygrac swoje pierwzse derby na inauguracje ;)
Dzieki za poprawienei moj blad wiedzialem ze odszedl i wiem takzem ze odszedl Reyes do Athletico , wiec nie musisz robic takiej afery a moze ty bys cos wiecej napisal a nie niepotrzebny post co ?


Grzesio // Dobra panowie sprawa wyjaśniona , niebaijajcie - może jakąś analize zarzucicie - co ??
 
tomasz. 0

tomasz.

Użytkownik
Spotkanie: Aston Villa - FC Liverpool

Typ: 2

Kurs: 2,03

Bukmacher: Profesional

Cóż, jak dla mnie bardzo dobry typ, za dość dobry kurs. Liverpool w poprzednich latach to był dobry zespół, ale zawsze był ktoś znacznie lepszy. Między innymi Arsenal, Chelsea czy Manchester United. Po prostu dobry zespół, ale w przeciwieństwie do poprzednich zespołów w szczytowej formie, remisy nie mówiąc o porażkach, zdarzały się bardzo rzadko. A w przypadku Liverpoolu takie wpadki były znacznie częstsze. Nikogo już nie dziwiło, jak LFC traciło punkty ze słabszymi na Anfield, nie mówiąc już o meczach wyjazdowych. Tym razem ma to szansę się zmienić. Na dobre. Liverpool został przejęty przez Amerykanów, dla których priorytetem jest co prawda budowa nowego stadionu, ale zespół też postanowili poprawić. Sypnęli groszem na transfer Voronina, Torresa czy Ryana Babela. Zespół jest naprawdę wzmocniony i chociaż o ile nie ma pewności, czy zdobędzie tytuł, to może być pierwszy sezon od lat, na który kibice spojrzą bez niedosytu. Czyli walka o mistrzostwo, piękna gra, niewiele wpadek. Często też się tak zdarzało, bo po prostu przez pierwsze spotkania ligi Liverpool tracił punkty ze słabszymi, pałętał się po środku tabeli i zaczął dopiero gonić resztę. Kto wie, czy gdyby nie zaczął z wysokiego C, to może dzisiejszym mistrzem byłby Liverpool? Nie ma co gdybać, ale Rafa Benitez ma bardzo dobry skład i wie, że LFC musi koniecznie rozpocząć sezon zwycięstwem. Aston Villa też sporo wydała, ponad 20 milionów euro na Nigela Reo-Cockera i Harewooda. Ma w swoich szeregach także Johna Carew. Ale pomimo szczerych chęci nie przeciwstawią się Liverpoolowi, który będzie zdominowany i za wszelką cenę będzie chciał wygrać.
 
K 0

krzysiek0912

Użytkownik
[center:cd357d008f] Aston Villa - FC Liverpool[/center:cd357d008f]
[center:cd357d008f]
VS
[/center:cd357d008f]


Dzisiaj o godzinie 13:45 Mecz Sunderland - Tottenham H. rozpocznie sezon Angielskiego Premiership, a juz o godzinie 18:15 dojdzie do ciekawego spotkania w ktorym zmierzy sie zespol ktory jest ciagle w czolowej 4 zespolow ligi czyli Liverpool z zespolem przecietnym jakim jest Aston Villa. Bukmacherzy daja bardzo dobry kurs ktury wacha sie w granicach 2.00 :!: na Liverpool i mysle ze to prezent od bukow. Liverpool zostal przejety przez Amerykanow ktorzy chca aktualnei wybudowac nowy stadion lecz na transfery w tym sezonie tez nie pozalowali kasy. Sciagneli takich graczy jak Voronina, Torresa czy Ryana Babela.Aston Villa też sporo wydała, ponad 20 milionów euro na Nigela Reo-Cockera i Harewooda. Sprowqadzili takze Johna Carew. Mysle jednak ze Rafa pouklada swoj zespol tak zeby mogl walczyc o najwyzsze cele. I jesli chca myslec o tytulach musza zaczac sezon od wygranej z 11 druzyna poprzedniego sezonu. Teraz troche statystyk:
[center:cd357d008f]Juz rozegrane mecze
18.03.2007 Aston Villa - Liverpool 0 - 0 (0 - 0)
28.10.2006 Liverpool - Aston Villa 3 - 1 (3 - 0)
05.11.2005 Aston Villa - Liverpool 0 - 2 (0 - 0)
15.05.2005 Liverpool - Aston Villa 2 - 1 (2 - 0)
04.12.2004 Aston Villa - Liverpool 1 - 1 (1 - 1)
10.01.2004 Liverpool - Aston Villa 1 - 0 (1 - 0)
24.08.2003 Aston Villa - Liverpool 0 - 0 (0 - 0)
11.01.2003 Liverpool - Aston Villa 1 - 1 (1 - 0)
18.08.2002 Aston Villa - Liverpool 0 - 1 (0 - 0)
26.12.2001 Aston Villa - Liverpool 1 - 2 (1 - 1)
08.09.2001 Liverpool - Aston Villa 1 - 3 (0 - 1)[/center:cd357d008f]
Dzisiaj Liverpool pokaze prawdziwy festiwal bramek. gdyz Stuart Taylor zastąpi w bramce Aston Villi kontuzjowanego Thomasa Sorensena. A nie musze przedstawiac nowego napastnika Liverpoolu Fernando Torres ktory kosztowal 26,5mln funtow. I mysle ze bedzie chcial juz w debiucie pokonac rezerwowego bramkarza gospodarzy.

Sędzia: Steve Bennett

Aston Villa: Taylor (B), Bevan (B), Gardner, Cahill, Mellberg, Laursen, Bouma, Reo-Coker, Young, Petrov, Barry, Berger, Maloney, Osbourne, Carew, Agbonlahor, Moore, Harewood

Liverpool: Reina (B), Finnan, Carragher, Agger, Riise, Benayoun, Gerrard, Alonso, Voronin, Torres, Kuyt, Itandje (B), Arbeloa, Hyypia, Pennant, Sissoko, Crouch, Kewell, Babel, Mascherano

Moj Typ:
Aston Villa - Liverpool FC
Typ: Liverpool FC
Kurs:1.95
Bwin
 
W 0

witoldd1

Użytkownik
[center:2bac017024] Sunderland - Tottenham 1-0
Kurs:2.15 ⛔
Typ x
Buk sportingbet
[/center:2bac017024]


Analiza
Faworytem spotkania Jest Totenham Który zajął ubiegłym sezonie 5 miejsce a Sunderalnd to beniaminek.Totenham ma trudną przeprawę ponieważ gra na wyjeździe na wyjazdach Totenhamowi szło przeciętnie na 19 meczy wyjazdowych 7 razy wygrali 5 razy był remis oraz 7 razy przegrali bilans (22-19)+3 Więc Nie gra im się dobrze na wyjazdach. Sunderalnd poprzednim sezonie wygrał 1 ligę angielską Jednak Premiership to co innego beniaminki spadają dosyć często z tej ligi.

Sparingi przed sezonem :
Sunderland:
Sunderalnd vsRangers 3 - 3
Sunderalnd vs Galway United 4 - 0
Sunderalnd vs Rotherham 2 - 1
Sunderalnd Juventus 1 - 1
Sunderland vs Hartlepool 0 - 1
Sundelrand vs Bradford City 4 - 0

Tottenham:
Stevenage Borough vs Tottenham 1-3
St Patricks (Dublin) vs Totenham 0-1
Kaizer Chiefs vs Tottenham 1-2
Orlando Pirates vs Tottenham 1-2
Orlando Pirates vs Tottenham 0-3
Leyton Orient vs Tottenham 2- 4
Torino vs Tottenham 0-2

Podsumowanie:

Tottenham jest Faworytem przed sezonem zakupił za 16,5 miliona funtów Darren Bent przechodząc z Charltonu Athletic.Myślę że umocni to tottenham.Jendak z wygraniem meczu bedzię ciężko bez kluczowych graczy mecz nie zagrają: Ledley King, Aaron Lennon, Young-Pyo Lee i Benoit Assou-Ekotto.Ale Sundelrand też boryka sie z kontuzjami Nie zagra w meczu Grant Leadbitter,Carlosa Edwardsa oraz Grega Halforda. Sparingi przed sezonem druzyny notowały dobre Tottenham wygrał wszystkie sparingi a sunderland Remisoał 2 razy oraz 3 razy wygrał i przegrał tylko raz.Myśle ze wynik bedzie oscylował okolicy remisu i właśnie taki wynik stawiam 0-0 lub 1-1. ew.
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
[center:b5be0e934f]
[/center:b5be0e934f]

Sezon w Angli rusza w końcu pełną parą. Jutro bardzo ciekawe mecze, graja faworyci do wygrnia Mistrzostwa. Arsenal, Manchester oraz Chelsea. Postaram się przybliżyć mecz obecnych mistrzów z Fc Reading. Spotkanie rozpoczyna się na Old Traford. W Tamtym sezonie Reading był beniaminkiem który spisywał się wręcz znakomicie, urywał punkty min. Manchesterowi jak i Cheslea. Wielkie transfery United w tym sezonie postawiły jeszcze większy paetym na zwycięstwa, więc pierwszego meczu przed własną publicznością nie można przegrać. Do Teatru Marzeń zawitali Tevez, Hargreaves, Nani oraz Anderson. Gdybym miał oceniać kto ma największe szanse na występienie w jutrzeym spotkaniu to stawiałym bym na Tevez&#39;a który utworzy atak z Rooney&#39;em. Jeśli chodzi o skład Reading nie kupili żadnego zawodnika, a pozatym jednego stacili na rzecz &quot;The Blues&quot;. Mecze pomiędzy drużynami w zeszłym sezonie to wygrana u siebie 3:2 i remis na wyjeździe. Wiadomo że to początek sezonu i dopiero pierwszy mecz więc może być różnie ale jestem pewien że United nie przegraja tego meczu a &quot;powiem&quot; wiecej wygrają go zdecydowanie. Jutro nie zagrają Saha Solskjaer ( MU ) oraz Lita, Little, Convey Sonko ( FCR )

Moje Typy:
Wygrana Manchesteru w Meczu. 1.25 ( Expekt ) ⛔
Powyżej 2,5 gola. 1.75 ( Expekt ) ⛔

Strzały 18-2 Dla Diabłów... Żaden W Siatce... Żenada :;/:
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
[center:74903ad87c]
vs
[/center:74903ad87c]

Spotkanie : Arsenal vs Fulham
Typ : Over +2,5
Kurs : 1.82
Buk : Betsson


W pierwszym niedzielnym spotkaniu Premiership będziemy świadkami derby Londynu. O godzinie 13:00 Na Emirates Stadium zmierzą sie Arsenal z Fulhamem. Bez wątpienia to Ci pierwsi są zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Przed sezonem oba kluby były aktywne na rynku transferowym. Niestety Arsenal stracił swój motor napędowy - Henry&#39;ego oraz Ljunberga. Pozyskał natomiast m.in. Eduardo da Silvę, Łukasza Fabianskiego czy też Bacarę Sagnę. Fulham pozyskał także kilku zawodników lecz większość stanowią zawodnicy z niższych lig angielskich. O wiele lepiej wypadł Arsenal w sparingach przedsezonowych pokonując kilka klasowych zespołów (Ajax, Inter). Arsene Wenger zapowiada walkę o mistrzostwo i choć wielu ludzi uważa, że nie mają szans niespodzianka jest możliwa, o wiele lepiej gra się bez presji faworyta do mistrzowskiego tytułu. W poprzednim sezonie Arsenal na swoim boisku uzyskał bilans spotkań 12-6-1 strzelając w 19 spotkaniach 43 gole (średnio 2,2 gola na mecz) tracąc 16. Fulham natomiast na wyjeździe uplasował się na 3 miejscu od końca wygrywając 1 mecz, 8 remisując i 10 przegrywając, strzelając przy tym 20 bramek tracąc 42 (średnio 2 gole na spotkanie). W sumie w całym sezonie stracili 60 bramek (co było najgorszym wynikiem ligi!). Za Arsenalem przemiawia także fakt, że nigdy na swoim obiekcie nie przegrali z Fulham&#39;em. W ostatnich 12 spotkaniach aż 8 kończyło się overem. Jeśli Fulham nie poprawi gry w defensywie, to tą statystykę mogą tylko zawyżyć. Osobiście stawiam na over 2,5 gola :).

✅ 2:1, piękny finisz Arsenalu ;).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom